Setari Cookie-uri

Ce sa fac ca sa fie totul bine?

La sora mea ii place de un baiat de aproximativ 2 saptamani .Ea este mai mare decat mine cu 2 ani desi nu tare se vede deoarece eu sunt mai inalta decat ea cam cu 5-6 cm si sunt putin si mai dezvoltata , iar ea este mai cu picioarele pe paman si mai frumoasa si pentru acest lucuru este mult mai admirata decat mine fiindca eu sunt o nebunatica , imi place sa traiesc fiecare secunda din viata mea ca si cum ar fi ultima dar uneori regret acest lucru. Cum eu si ea ne intelegem foarte bine am mers intr-o vineri seara impreuna in club .Ca sa nu stam singure sora mea i-a chemat pe prieteni ei printre care si pa acel baiat . Am dansat , ne-am distrat si ne-am simtit bine . Dar dupa un timp nu tare am mai avut chef de stat in club si ne-am hotarat ca noi doua sa merem acasa . Cand am iesit afara m-am intalnit cu o prietena de a mea si am stat umpic in povesti cand ii vedem ca ies si baieti afara gata gata sa mearga acasa . Sora mea a mers la ei si atat am auzit din ce vorbeau ca ia rugat sora mea sa ne conduca acasa , in rest nu a auzit nimica . Dupa ce am terminat de vorbit cu fata aceia am mers la ei si numa aud ca zice baiatu ala de care ii place la soramea ca ne duce acasa . Soramea era in fatza cu el , iar pe mine ma lasat cu cei doi frati in spate . Noi radeam , iar ei acolo in fata numa vorbeau . Inainte ca el sa ma cunoasca drept sora Liei ( asa o cheama pe soramea ) , eu am mai vorbit o data cu acel baiat si nu am vorbit mare lucuru . Noh .. ne-au conus acasa , am mai stat umpic in fata blocului sa povestim la 2 noapte sau cat era si dupa aceia am mers sus . Dar in cealalta zi totul sa complicat . Ne-am trezit amandoua bine dispuse , somnoroase si cu o pofta de distractie asta pana pe la 9 jumate seara .Pana atunci ne-am distrat . Pe la 9 intra David ( baiatu de care ii place sorei mele ) pe messenger si cam dupa 10 minute intra pe mine si vorbim si cum vedeam k vine soramea ieseam de pe el . Cand nu era soramea in camera mea atunci vorbeam cu el foarte mult si ma intrebat ca, cum de nu am mers si in seara aia in club , eu i-am zis ca nu tare am chef si ca mi-a ajuns distractia din acea seara , si l-am intrebat si eu de ce nu o mers el ca din cate stiam eu el si prieteni lui cam in fiecare weekend mereu in club , el a zis ca nu se simte bine ca l-am deocheat una dintre noi si eu am zis direct soramea o fost , el o zis ca nu crede ca o fost soramea si ca ma banuieste pe mine si tot asa . Dupa cateva lungi moment de vorbit pe mess mo intrebat ce zodie is si iam zis si dupa un timp imi trimite un text unde scrie compatibilitatea intre barbatul berbec si femeia leu unde scria ca suntem suflete pereche si tot imi zicea ca iar placea sa fie asa intre noi si eu nu-I puteam zice ca si eu vreu desi incepea sa imi place de el . Nu tare as vrea sa fiu cu el pentru ca ii place la Lia foarte mult de el si m-as simti si mai naspa decat ma simt acuma . Si mie mi-a fost luat baiatu pe care il placeam mult inca de cea mai buna prietena a mea si am simtit ca mor si nu as vrea sa il iau si la soramea . Nu as vrea sa vada ce am simtit eu atunci pentru ca ea inca nu a suferit niciodata asa calumea desi are 19 ani . Nu a simtiti niciodata ce ii aia cu adevarat iubire . Eu am simtit inca destul de repede pentru varsta mea si stiu cum ii sa suferi si cum sa iti fie luat baiatu pe care il placi , da nu am facut atata scandal cum face ea . M-am conformat , dar ea nu poate face acest lucru . Imi place si mie destul de mult de el da nu cred ca as avea sanse pentru ca este mai mare decat mine cu 3 ani si nu cred ca se uita la fete asa mici . Am eu 17 ani da tot nu cred ca se uita la fete ca mine .Ce sa fac ? Cum sa fac ca sa fie bine?
Ell_iza
Postat pe 22 Noiembrie 2009 18:45
cifra destinului tau e 2
mitura
Postat pe 22 Noiembrie 2009 18:58
greierash_is_back
Postat pe 22 Noiembrie 2009 19:02
sor'ta e mai importanta decat putzica bleaga ala care nu stie ce vrea

cel mai sanatos e sa-i arati sor-tii arhiva de la mess si sa decida singura ce-are de facut
van_gogh
Postat pe 22 Noiembrie 2009 23:47
"La sora mea ii place de un baiat de aproximativ 2 saptamani .Ea este mai mare decat mine cu 2 ani desi nu tare se vede"..... deja de aici m-ai pierdut......grea raaaaaau d-le romana asta
miss_darine
Postat pe 23 Noiembrie 2009 16:24
De la: Ella_a, la data 2009-11-22 18:45:29La sora mea ii place de un baiat


la mine crede ca tu esti unguroaiaca. nu ca ar conta da' e singura explicatie!
geo_xx
Postat pe 23 Noiembrie 2009 21:57
DU-TE TAREEEEEEEEEEEEEE la scoala.
felixcat
Postat pe 23 Noiembrie 2009 22:04
eu cred ca e ardeleanca =)) de prin zalau =)) ca mai stiu pe cineva care vorbeste si scrie tot asa :P
lasand asta la o parte .... don'soara , sora ta e cea mai importanta k deh,doar iti este sora , baieti gasesti , sa nu iti fie frica , ca o sa ramai nemaritata dak nu ii furi iubitu surorii tale :))
deci , spune'i aluia k nu vrei nimic cu el , arata'i surorii tale tot si punct "."
karynutza18
Postat pe 27 Noiembrie 2009 18:02
De la: geo_xx, la data 2009-11-23 21:57:39
De la: Ella_a, la data 2009-11-22 18:45:29La sora mea ii place de un baiat


la mine crede ca tu esti unguroaiaca. nu ca ar conta da' e singura explicatie!


Are la tine problema cu asta !!!! Ca la mine este unguroaica! Si ce explica asta la tine mai exact?
_oktober_
Postat pe 27 Noiembrie 2009 18:17
cred ca primordinal in aceasta relatie e sora ta! ar fi bine sa ii spui ce fel de om este acel baiat si ea s aia hotarirtea d erigoare, da rin nici un caz indiferent de raspunsul ei s anu i i cedezi !Pentru ca nici nu stii cind o s amaia para vreo...verisoara sau...nepoata !
Aproape_eu
Postat pe 12 Decembrie 2009 07:53
De la: geo_xx, la data 2009-11-23 21:57:39
De la: Ella_a, la data 2009-11-22 18:45:29La sora mea ii place de un baiat


la mine crede ca tu esti unguroaiaca. nu ca ar conta da' e singura explicatie!


=))=))=))=))=))=))=)) multumesc.mi ai facut dimineata mai frumoasa !
blondiewishes
Postat pe 14 Decembrie 2009 03:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
BARBATUL " FATAL" sau BARBATUL SIMPLU si IUBITOR? 42 De la: ccKitty 23 Martie 2009 00:06
O tara plina de femei proaste si analfabete 284 De la: wolfy 6 Octombrie 2010 11:23
Poti sa iubesti decat o singura data ?? 36 De la: yosirina 11 Iunie 2012 11:27
ma ataca singuratatea 9 De la: Roco 2 Februarie 2009 10:39
Nu mai inteleg nimic..... 32 De la: pamela_1 27 Iulie 2009 11:48