Setari Cookie-uri

Concurs: 12 consultatii personalizate in Tarot

Puterea si credinta ca voi putea pastra ceea ce am deja!!
luminutza
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:14
Ce imi doresc de la mosul? Greu,foarte greu,sunt constienta ca ceea ce imi doresc,mosului ii va fi foarte greu sa mi le indeplineasca,sau poate,da...ajungi la o varsta sa realizezi ca lucrurile materiale n-au valoare ci doar tu sa fii multumita sufleteste,asta-i tot ce conteaza in viata!Imi doresc ca mosul sa-mi aduca sanatate,liniste sufleteasca si sa-l am alaturi de sarbatori pe omul,pe care il iubesc....este prima data din viata mea cand ii cer mosului ceva si pt mine
krmella
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:15
lista e lungaaaaaaaaa.locul de munca pe care.l astept de ceva timp,iubirea,oameni mai buni.astea sunt in fruntea listei.
ela_b_roses
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:16
Ce cadou mi-as dori sa-mi aduca Mos Craciun....mi-as dori sa avem multa sanatate eu si fetita mea...multa iubire si o viata mai buna...mi-as dori sa-i aduca Alexiei tot ce-si doreste ea de la Mosul...Iar eu...o jumatate care sa ma iubeasca, sa ma sprijine, sa ma inteleaga si sa ma sustina in toate....E grea viata singur...
ankclaudia
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:16
eu mi-as dori sa simt ca traiesc,sa nu mai existe durere in suflet...dar din pacate Mos Craciun ori nu exista,ori nu imi aduce niciodata nimic.
citadella
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:17
De Mos Craciun imi doresc sa fiu puternica pentu cei 2 copii ai mei, sanatoasa sa pot munci, vesela sa le pot inspira incredere in fiecare moment si cel mai important o casa a noastra sa putem sa fim linistiti si plini de incredere.CRACIUN FERICIT TUTUROR si sa vi se implineasca visurile.
scorpions
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:17
samsung corby
carmine
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:18
Anul acesta as vrea ca Mos Craciun sa mi-l aduca pe sotul meu inapoi si sa fim fericiti impreuna si de acuma inainte.
adinushl
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:19
Nu trebuie sa fii copil, ca s-al astepti pe Mosul. Ce-mi doresc?- Un robot de bucatarie sa nu ma mai chinui pana noaptea tarziu sa pregatesc cele necesare.

kudika017817
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:19
Imi doresc anul acesta, sa imi aduca Mos Craciun, un partener, o persoana deosebita cu care sa imi petrec sarbatorile de iarna, sa ne cunoastem mai bine si sa ramanem impreuna pentru totdeauna.

Imi doresc un Craciun de vis la Viena impreuna cu acest partener pe care il astept de multi ani.

camelia01
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:20
Salut! As vrea ca mosu' sa-i aduca mai multa incredere copilului meu (6 ani) si mult curaj, caci aseara ne-am intors de la spital, unde a avut o operatie la cotul stang, si mai urmeaza alta...oricum, va doresc tuturor un mos bogat si inspirat!
gia05
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:21
Anul acesta vreau ca Mos Craciun sa imi aduca sanatate si bani.
nefer_o
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:22
Imi doresc o slujba noua.....:)
badlaural
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:23
Sunt ani de zile de cand nu-i mai cer nimic lui Mos Craciun pentru mine. De fiecare data ma straduiesc sa fiu eu insami un "Mos Craciun" atent la dorintele celor din jurul meu, sa nu uit pe nimeni si sa pot face pe fiecare macar putin fericit, sa simta spiritul Craciunului... Nu ma lamentez, dar in ultimii doi ani a fost din ce in ce mai greu sa pun cate ceva sub brad pentru fetita mea, pentru sotul meu, pentru parinti...
Sper din toata inima ca Mos Craciun sa ma ajute si in acest an si sa aduca pentru cei dragi ai mei ce-si doresc, iar bucuria lor va fi darul meu de Craciun. Ar fi cel mai pretios cadou pentru mine...

Va doresc tuturor sarbatori tihnite, cu speranta intr-un an nou mai bun si cu credinta ca vom reusi sa invingem provocarile!

Mihaela Dospinescu
kudika077409
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:24
In afara de sanatatea, fericirea, norocul si buna starea pe care ne-o dorim cu totii, eu as mai vrea sa fiu de Craciun langa omul care-mi este drag ( un lucru care nu o sa se poata, el fiind plecat din tara) ............ posibilitatea sa cumpar un brad sub care sa pot aseza cadouri pentru toti ai mei .......... poate un alt telefon mobil.............. ei si mai sunt multe dar ma opresc aici ......
ancas2k7
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:26
buna
am inteles ca o sa avem zapada de craciun asa ca eu imi doresc o vacanta cu sotul meu chiar si numai de o zi
kudika082197
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:27
vreau sa imi aduca o situatie materiala mai buna, sanatate si decizii sanatoase.
semira
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:28
Eu vreau un serviciu bine platit sa pot scapa de datorii.
speranta1968
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:29
as vrea ca mosul sa-mi lase sub brad marea iubire
andrada____
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:29
imi doresc .... sa-mi aduca copilul din mine
kudika077985
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:32
Imi doresc ca Mos Craciun sa-mi aduca zapada de Craciun, deoarece Craciunul nu e Craciun daca nu e alb si stralucitor !
adrianna0393
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:35
Aº vrea liniºte sufleteascã, ceea ce îmi lipseºte de o vreme încoace... sã simt Sãrbãtoarea ca pe vremuri, sã am puterea de a duce la capãt ceea ce am început (mãcar atâta putere cât am avut pânã în prezent), sã avem sãnãtate ºi sã ne putem bucura de lucrurile mãrunte ce ne sunt oferite, ca la final, când voi trage linia sã pot spune cã.... "nu a fost degeaba".... Vreau multe, ºtiu...
kudika027067
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:36
imi doresc sa reusesc sa-mi petrec sarbatoril alaturi de copilul meu si prietenul meu,deoarece nu este langa mine.
kudika031074
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:38
Imi doresc un loc de munca si o excursie cu familia in Egipt.
tutuianugresoiuliliana
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:38
eu as vrea sa imi aduca mos craciun un loc de munca sa imi pot intretine copilasul.nu se poate sa cer mai mult???am mai multe dorinte....
annes_kola
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:39
As dori sa imi aduca un sac plin de fericire legat cu multa sanatate....si pentru ca am fost fata cuminte imi mai doresc si o excursie in strainatate impreuna cu fiul meu si iubitul meu.
alexandramarcovici
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:42
Imi doresc foarte mult o masina pentru ca mi-am luat carnetul in Iulie si imi place foarte mult sa conduc.Sper sa-mi aduca Mosul una.
valentinai
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:42
Imi doresc sa fiu sanatoasa si sa imi gasesc un loc de munk mai bun
DEEA_TWEETY
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:44
multumire de sine si o viata implinita, in doi
ingerasX
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:44
Cel mai pretios cadou pt mine ar fi implinirea si pe plan personal...desi stiu k nu poate fi numit cadou pt k trebuie si eu sa fac ceva...dar o mana de ajutor de la Mos Craciun n-ar strik....
sasoana
Postat pe 24 Noiembrie 2009 09:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs Papucei.ro! 1694 De la: concursKudika 5 Octombrie 2009 17:07
Castiga o pereche de incaltaminte oferita de Papucei.ro! 273 De la: mihaelamicu2001 28 Septembrie 2011 16:35
Castiga un tratament complet de epilare definitiva oferit de Noblezza 139 De la: rodica_36 21 Decembrie 2010 14:39
Castiga bestsellerul Cartea Pierduta a Vrajitoarelor oferit de editura Litera! 124 De la: concursKudika 16 Iunie 2013 09:10
Castiga unul dintre cele 3 parfumuri Calvin Klein de dama oferite de Arome de Lux! 746 De la: concursKudika 26 Aprilie 2013 12:02