Setari Cookie-uri

Concurs de Craciun: Castiga un costum de Craciunita!

Kudika si LookSexy.ro te invita la concurs!
Poti castiga unul dintre cele 4 costume de sexy Craciunita daca ne povestesti cum s-a desfasurat cel mai frumos Craciun din viata ta (si vrem amanunte!).
Poti vedea cateva modele de costume de Craciunita vizitand magazinul online www.looksexy.ro.
Concursul se desfasoara in perioada 01.12.2009-15.12.2009.
Cele 4 castigatoare vor fi alese prin tragere la sorti si vor primi costumele puse in joc aleator.
Vor fi luate in calcul numai raspunsurile postate in acest topic de forum.
concursKudika
Postat pe 1 Decembrie 2009 20:11
Cel mai frumos craciun a fost si va cel cel petrecut cu cei dragi,adica familia mea.Pentu mine Craciunul inseamna: mic dejun cu miros de brad, cafea cu paine prajita, globuri, venirea Mosului, bucurie, cadouri, emotii, relaxare, odihna, semne de iubire.Atata timp cat ii am pe ei alaturi nimic nu-mi mai trebuie petrec cu ei un craciun minunat.Eu asa imi petrec craciunul:in familie.
Sarbatori fericite la toata lumea!
pescarul_sa
Postat pe 1 Decembrie 2009 20:53
Pot spune ca toate au fost minunate in felul lor dar cel mai frumos craciun a fost cel de anul trecut unde l-am petrecut la munte alaturi de toti prietenii mei dragi.A fost un craciun superb chiar in acea zi ninsese destul de mult,totul era imbracat in alb,o atmosfera desprinsa din basme.am incins in acea zi de craciun o petrecere de neuitat,cu tot felul de bauturi si de mancaruri,si batai cu zapada,cu sanius,ski si multa muzica si dans.Un craciun de neuitat.

puiut05
Postat pe 1 Decembrie 2009 21:13
hmmm.......cel mai frumos craciun?Pentru mine craciunul reprezinta iubire si relaxare.Cel mai frumos craciun a fost acum cativa ani buni cand sotul meu pe atunci prieten, m-a cerut in casatorie si mi-a daruit un inel de logodna minunat,nici nu ma asteptam,a fost o zi minunata pe care nu o voi uitat niciodata.
maryyyana10
Postat pe 1 Decembrie 2009 21:26
Cel mai frumos craciun cred ca a fost in 1995 cand l-am petrecut in trei.Eram mamica pentru prima data si nu de mult timp(1luna). Nu stiam de ce sa ma bucur: de sarbatorile de iarna sau de copil? Am facut pentru prima data bradul pentru un copil,chiar daca era mic si nu intelegea nimic.A fost un moment aparte asezarea cadourilor sub brad.Eu oricum imi primisem cadoul mai devreme(copilul) si era suficient caci nu imi mai puteam dori atunci nimic altceva.Oricum eram foarte fericita.A fost intr-adevar un craciun magic.
mysulika
Postat pe 1 Decembrie 2009 22:10
cel mai frumos Craciun a fost primul Craciun al fetitei mele,in 2005...a fost emotionant pentru ca nu stia cam ce avea sa urmeze si tot timpul era intr-o mirare amuzanta...era incantata de tot,de bradut,de globulete,de cadouri,chiar si de mos...
cyucy
Postat pe 2 Decembrie 2009 10:54
Cel mai frumos craciun din viata mea .... pot spune ca aceasta fraza se potriveste pentru foecare craciun petrecut pana acum cu cei dragi....cand suntem toti impreuna si petrecem in stilul romanesc..cu bucate traditionale , respectand de altfel si traditia.. primit colindatorii.. si ne bucuram de spiritul craciunului.
fetitza12
Postat pe 2 Decembrie 2009 14:21
greierash_is_back
Postat pe 2 Decembrie 2009 14:23
Cel mai frumos Craciun de pana acum a fost anul trecut - petrecut cu toata familia...apoi am fost cu prietenul la petrecere...si doar atat pot povesti...restul numai noi stim...:)
corneliacornelia
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:19
Cel mai frumos Craciun al meu l-am petrecut doar cu sotul meu...care pe atunci era prieten...si s-a intamplat tot ce va inchipuiti voi ca s-ar fi putut intampla....dar chiar nu pot povesti....
Anul acesta va fi si el deosebit pt ca avem un bebe de cateva luni si va fi primul Craciun in trei...este de fapt rezultatul Craciunului de neuitat..:)
Craciun fericit tuturor!!!
mihaelamicu2001
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:22
Un Craciun deosebit..ham,este greu dar cred ca cel mai picant este cel din anul 2007 .
A fost primul an in care am tinut tot postul ,inclusiv de abstinenta
Dupa ce am onorat invitati am plecat cu masina imbracata doar intr-un desu sexy(gasiti fotografia l albumul meu) si un palton .
L-am rapit pe sotul meu si o sticla de sampanie.
Dupa o tura de 50 km am oprit la marginea unui lac inghetat si mai departe nu mai dau detalii
la_belle_mer
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:40
Un Craciun deosebit..ham,este greu dar cred ca cel mai picant este cel din anul 2007 .
A fost primul an in care am tinut tot postul ,inclusiv de abstinenta
Dupa ce am onorat invitati am plecat cu masina imbracata doar intr-un desu sexy(gasiti fotografia l albumul meu) si un palton .
L-am rapit pe sotul meu si o sticla de sampanie.
Dupa o tura de 50 km am oprit la marginea unui lac inghetat si mai departe nu mai dau detalii
la_belle_mer
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:41
Un Craciun deosebit..ham,este greu dar cred ca cel mai picant este cel din anul 2007 .
A fost primul an in care am tinut tot postul ,inclusiv de abstinenta
Dupa ce am onorat invitati am plecat cu masina imbracata doar intr-un desu sexy(gasiti fotografia l albumul meu) si un palton .
L-am rapit pe sotul meu si o sticla de sampanie.
Dupa o tura de 50 km am oprit la marginea unui lac inghetat si mai departe nu mai dau detalii
la_belle_mer
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:41
Un Craciun deosebit..ham,este greu dar cred ca cel mai picant este cel din anul 2007 .
A fost primul an in care am tinut tot postul ,inclusiv de abstinenta
Dupa ce am onorat invitati am plecat cu masina imbracata doar intr-un desu sexy(gasiti fotografia l albumul meu) si un palton .
L-am rapit pe sotul meu si o sticla de sampanie.
Dupa o tura de 50 km am oprit la marginea unui lac inghetat si mai departe nu mai dau detalii
la_belle_mer
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:41
Un Craciun deosebit..ham,este greu dar cred ca cel mai picant este cel din anul 2007 .
A fost primul an in care am tinut tot postul ,inclusiv de abstinenta
Dupa ce am onorat invitati am plecat cu masina imbracata doar intr-un desu sexy(gasiti fotografia l albumul meu) si un palton .
L-am rapit pe sotul meu si o sticla de sampanie.
Dupa o tura de 50 km am oprit la marginea unui lac inghetat si mai departe nu mai dau detalii
la_belle_mer
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:41
Un Craciun plin de culoare a fost in anul 2005 cand am fost invitata la ziua unei prietene,care avea data de nastere chiar in ziua de Craiun.
A fost o petrecere superba!Am dansat pana la 5 dimineata si cea mai tare scena a fost la aducerea tortului ,pe care l-am primit pe un Streptease la gramada.
Bineinteles ca s-a ales praful de tort ..corpurile noastre incinse aratau mai bine cu frisca!
Bine ca eram cu iubitul (sotul meu actual) ca sa ma racoreasca..atat ,mai departe "rusinica"!
la_belle_mer
Postat pe 2 Decembrie 2009 16:13
Un Craciun plin de culoare a fost in anul 2005 cand am fost invitata la ziua unei prietene,care avea data de nastere chiar in ziua de Craiun.
A fost o petrecere superba!Am dansat pana la 5 dimineata si cea mai tare scena a fost la aducerea tortului ,pe care l-am primit pe un Streptease la gramada.
Bineinteles ca s-a ales praful de tort ..corpurile noastre incinse aratau mai bine cu frisca!
Bine ca eram cu iubitul (sotul meu actual) ca sa ma racoreasca..atat ,mai departe "rusinica"!
la_belle_mer
Postat pe 2 Decembrie 2009 16:13
Un Craciun plin de culoare a fost in anul 2005 cand am fost invitata la ziua unei prietene,care avea data de nastere chiar in ziua de Craiun.
A fost o petrecere superba!Am dansat pana la 5 dimineata si cea mai tare scena a fost la aducerea tortului ,pe care l-am primit pe un Streptease la gramada.
Bineinteles ca s-a ales praful de tort ..corpurile noastre incinse aratau mai bine cu frisca!
Bine ca eram cu iubitul (sotul meu actual) ca sa ma racoreasca..atat ,mai departe "rusinica"!
la_belle_mer
Postat pe 2 Decembrie 2009 16:13
hmmm.......cel mai frumos craciun?Pentru mine craciunul reprezinta iubire si relaxare.Cel mai frumos craciun a fost acum cativa ani buni cand sotul meu pe atunci prieten, m-a cerut in casatorie si mi-a daruit un inel de logodna minunat,nici nu ma asteptam,a fost o zi minunata pe care nu o voi uitat niciodata.
maryyyana10
Postat pe 2 Decembrie 2009 16:16
Pot spune ca toate au fost minunate in felul lor dar cel mai frumos craciun a fost cel de anul trecut unde l-am petrecut la munte alaturi de toti prietenii mei dragi.A fost un craciun superb chiar in acea zi ninsese destul de mult,totul era imbracat in alb,o atmosfera desprinsa din basme.am incins in acea zi de craciun o petrecere de neuitat,cu tot felul de bauturi si de mancaruri,si batai cu zapada,cu sanius,ski si multa muzica si dans.Un craciun de neuitat.
puiut05
Postat pe 2 Decembrie 2009 16:22
eu o sa fiu mai melancolica si-o sa spun ca cel mai frumos Craciun a fost cel de acum multi ani,de cand eram si mai copila.cred ca doar la varsta copilariei putem sa simtim cu adevarat ce inseamna Craciunul,intram cu adevarat in atmosfera acelor zile magice.nu stiu cum ati fost voi,dar eu chiar am crezut in Mos Craciun,stiu ca asteptam cu nerabdare sa-mi aduca cadouri,ii puneam prajituri pe calorifer si ma ascundeam cand stiam ca urmeaza sa apara,pentru ca parintii imi spuneau ca daca il vad o sa plece cu tot cu cadouri.dupa parerea mea,Craciunurile acelea nu se vor mai intoarce,n-o sa reusesc sa mai intru in spiritul sarbatorii ca atunci.de aceea,pot spune cu sinceritate ca cele mai frumoase Craciunuri au fost in copilarie.
muninn
Postat pe 2 Decembrie 2009 16:51
Cel mai frumos craciun a fost si va cel cel petrecut cu cei dragi,adica familia mea.Pentu mine Craciunul inseamna: mic dejun cu miros de brad, cafea cu paine prajita, globuri, venirea Mosului, bucurie, cadouri, emotii, relaxare, odihna, semne de iubire.Atata timp cat ii am pe ei alaturi nimic nu-mi mai trebuie petrec cu ei un craciun minunat.Eu asa imi petrec craciunul:in familie.
Sarbatori fericite la toata lumea!
pescarul_sa
Postat pe 2 Decembrie 2009 18:02
hmmm.......cel mai frumos craciun?Pentru mine craciunul reprezinta iubire si relaxare.Cel mai frumos craciun a fost acum cativa ani buni cand sotul meu pe atunci prieten, m-a cerut in casatorie si mi-a daruit un inel de logodna minunat,nici nu ma asteptam,a fost o zi minunata pe care nu o voi uitat niciodat
maryyyana10
Postat pe 2 Decembrie 2009 18:04
Cel mai frumos Craciun eu zic ca a fost cel de anul trecut, pentru ca a fost primul Craciun impreuna cu baietelul nostru atunci avind doar cateva luni. Am ascultat colinde, am impartit cadouri si a fost minunat!
deliaionela
Postat pe 2 Decembrie 2009 18:20
Cel mai frumos Craciun eu zic ca a fost cel de anul trecut, pentru ca a fost primul Craciun impreuna cu baietelul nostru atunci avind doar cateva luni. Am ascultat colinde, am impartit cadouri si a fost minunat!
deliaionela
Postat pe 2 Decembrie 2009 18:21
Cel mai frumos Craciun din anii maturitatii (adica nu Craciunul pe care-l vezi cu ochii de copil) a fost cel in care m-am mutat impreuna cu cel ce avea sa-mi devina sot. Am petrecut sarbatorile alaturi de familie, cu plimbari, prieteni, dar mai ales, am fost nedespartiti. De-atunci fiecare Craciun ne apropie mai mult si e un moment pe care-l asteptam cu drag.
Manu_C
Postat pe 2 Decembrie 2009 19:11
Pot spune ca toate au fost minunate in felul lor dar cel mai frumos craciun a fost cel de anul trecut unde l-am petrecut la munte alaturi de toti prietenii mei dragi.A fost un craciun superb chiar in acea zi ninsese destul de mult,totul era imbracat in alb,o atmosfera desprinsa din basme.am incins in acea zi de craciun o petrecere de neuitat,cu tot felul de bauturi si de mancaruri,si batai cu zapada,cu sanius,ski si multa muzica si dans.Un craciun de neuitat.
puiut05
Postat pe 2 Decembrie 2009 19:34
Cel mai frumos craciun ......este in fiecare an incepand de la impodobitul bradului alaturi de cei dragi pana la mirosul de cozonac si sarmalute ce adie din bucatarie colindele ce rasuna de afara pana de la venitul mosului totul este mai mirific si mai frumos de craciun
alexa_pas
Postat pe 2 Decembrie 2009 19:35
Anul trecut ne-am gandit in ultimul moment sa plecam la Brasov sa petrecem Craciunul. Asa ca, pe nepregatite, ne-am adunat, ne-am imbarcat si am plecat. Pe drum distractie si voie buna, cantam radeam...cand ne-a venit o idee sa trecem pe la o ruda(un verisor) foarte de treaba care si asa era in drumul nostru. Zis si facut! Oprim in fata portii si intram tip-til, ne oprim la geam cand ce sa vedem? Cei 2, imbracati in Mos Craciun si Craciunita tocmai se pregateau de nebunii. Si noi in gura mare la geam: primiti cu colindul? Am realizat prea tarziu ce planuiau cei 2 tinerei care s-au panicat pentru ca deja era tarziu si nu mai asteptau musafiri, unul stingea lumina, celalat o aprindea...Intr-un final am intrat in casa , i-am colindat si am inceput sa facem haz de necaz de situatia in care i-am pus. Am plecat repede pentru ca ne-am gandit sa nu le piara cheful celor 2 iubareti, am ajuns la Brasov, ne-am cazat foarte greu pentru ca nu gaseam locuri iar noi nu rezervasem nimic, ne-am distrat de minune iar la intoarcere am trecut pe la cei 2 amorezi. De aceasta data i-am sunat inainte!
slly
Postat pe 2 Decembrie 2009 20:16
Cel mai frumos craciun a fost si va cel cel petrecut cu cei dragi,adica familia mea.Pentu mine Craciunul inseamna: mic dejun cu miros de brad, cafea cu paine prajita, globuri, venirea Mosului, bucurie, cadouri, emotii, relaxare, odihna, semne de iubire.Atata timp cat ii am pe ei alaturi nimic nu-mi mai trebuie petrec cu ei un craciun minunat.Eu asa imi petrec craciunul:in familie.
Sarbatori fericite la toata lumea!
pescarul_sa
Postat pe 2 Decembrie 2009 20:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs Karin-Lingerie 208 De la: concursKudika 29 Iunie 2009 16:11
Participa la concurs si poti castiga unul dintre cele 10 kit-uri #CAOFATA 27 De la: concursKudika 9 Septembrie 2015 12:01
Castiga unul dintre cele 3 parfumuri Calvin Klein de dama oferite de Arome de Lux! 746 De la: concursKudika 26 Aprilie 2013 12:02
Cel mai neinspirat cadou de Craciun primit vreodata 477 De la: dana_mv 7 Ianuarie 2009 01:07
Castiga un ondulator sau o placa marca Remington! 462 De la: Lillith 15 Decembrie 2011 20:19