Setari Cookie-uri

relax&tone

buna fetelor.are cineva aparatul relax&tone?al meu e pe drum si numai am rabdare,m-am gandit ca a folosit cineva deja.
dananicol
Postat pe 23 Noiembrie 2009 21:26
De la: dananicol, la data 2009-11-23 21:26:39buna fetelor.are cineva aparatul relax&tone?al meu e pe drum si numai am rabdare,m-am gandit ca a folosit cineva deja.


da da, e pe drum. acum trece podu' de la cernavoda.............il vad!
geo_xx
Postat pe 23 Noiembrie 2009 21:49
nu inteleg rostul comentariului tau dar daca tot ai tinut tu neaparat sa te faci remarcat,ai reusit.AM SPUS BUNA FETELOR.nu stiam mai nou ca ''barbatii'' isi fac cont pe site-uri dedicate femeilor si in lipsa uneia acasa .... urmaresc forumul.bv tie ce sa mai zic
dananicol
Postat pe 23 Noiembrie 2009 23:39
De la: dananicol, la data 2009-11-23 23:39:20nu inteleg rostul comentariului tau dar daca tot ai tinut tu neaparat sa te faci remarcat,ai reusit.AM SPUS BUNA FETELOR.nu stiam mai nou ca ''barbatii'' isi fac cont pe site-uri dedicate femeilor si in lipsa uneia acasa .... urmaresc forumul.bv tie ce sa mai zic


nu te ambala asa

relax..and tone

ca daca nu ar fi si barbati pe aici ar fi monotona atmosfera
Calandrinon
Postat pe 23 Noiembrie 2009 23:41
De la: dananicol, la data 2009-11-23 23:39:20nu inteleg rostul comentariului tau dar daca tot ai tinut tu neaparat sa te faci remarcat,ai reusit.AM SPUS BUNA FETELOR.nu stiam mai nou ca ''barbatii'' isi fac cont pe site-uri dedicate femeilor si in lipsa uneia acasa .... urmaresc forumul.bv tie ce sa mai zic


io nu inteleg rostul topicului tau..da` nah
by the..daca nu primesti comentarii favorabile ce te faci?oricum l-ai comandat
mitura
Postat pe 23 Noiembrie 2009 23:56
De la: Calandrinon, la data 2009-11-23 23:41:12
De la: dananicol, la data 2009-11-23 23:39:20nu inteleg rostul comentariului tau dar daca tot ai tinut tu neaparat sa te faci remarcat,ai reusit.AM SPUS BUNA FETELOR.nu stiam mai nou ca ''barbatii'' isi fac cont pe site-uri dedicate femeilor si in lipsa uneia acasa .... urmaresc forumul.bv tie ce sa mai zic


nu te ambala asa

relax..and tone

ca daca nu ar fi si barbati pe aici ar fi monotona atmosfera

Pocahontas hefa
mitura
Postat pe 23 Noiembrie 2009 23:58
mamaaaa se lasa cu grade de sefie =)).am pus o simpla intrebare si anume daca are cineva aparatul relax&tone,de ce tineti voi neaparat sa deviati de subiect nu
dananicol
Postat pe 24 Noiembrie 2009 10:50
De la: dananicol, la data 2009-11-23 23:39:20nu inteleg rostul comentariului tau dar daca tot ai tinut tu neaparat sa te faci remarcat,ai reusit.AM SPUS BUNA FETELOR.nu stiam mai nou ca ''barbatii'' isi fac cont pe site-uri dedicate femeilor si in lipsa uneia acasa .... urmaresc forumul.bv tie ce sa mai zic


io n-am inteles rostu' topicului!! sunt curios totusi , atunci cand te vei zguduii cu relaxarea tonica a apartului de zguduit slanina, vei mai trece p-aci sa-mi spui efectele minune!
barbatii e si ei oameni si care orice oameni au dreptu' sa-si faca un cont pe un siteu . chiar daca-i dedicat femeilor! probabil ca anturajul tau considera inoportuna prezenta barbatilor
geo_xx
Postat pe 24 Noiembrie 2009 13:30
De la: dananicol, la data 2009-11-24 10:50:15 mamaaaa se lasa cu grade de sefie =)).am pus o simpla intrebare si anume daca are cineva aparatul relax&tone,de ce tineti voi neaparat sa deviati de subiect nu


in loc sa fi bucuroasa ca ti-a bagat cineva in seama topicul ..tu te iei de toata lumea care se oboseste sa posteze ceva pe aici....
Calandrinon
Postat pe 24 Noiembrie 2009 14:21
De la: mitura, la data 2009-11-23 23:58:26
De la: Calandrinon, la data 2009-11-23 23:41:12
De la: dananicol, la data 2009-11-23 23:39:20nu inteleg rostul comentariului tau dar daca tot ai tinut tu neaparat sa te faci remarcat,ai reusit.AM SPUS BUNA FETELOR.nu stiam mai nou ca ''barbatii'' isi fac cont pe site-uri dedicate femeilor si in lipsa uneia acasa .... urmaresc forumul.bv tie ce sa mai zic


nu te ambala asa

relax..and tone

ca daca nu ar fi si barbati pe aici ar fi monotona atmosfera

Pocahontas hefa

mitule

Calandrinon
Postat pe 24 Noiembrie 2009 14:22
Buna dananicol, ai primit aparatul relax&ton, vreau sa-l comand si eu . Daca l - ai folosit poti sa-mi spui ce rezultate ai avut?
Mersi anticipat
kaaty
Postat pe 6 Decembrie 2009 12:13
Buna Dananicol!
Ai primit relax&tone?
Cum ti se pare?
Multumesc
kudika091108
Postat pe 8 Decembrie 2009 18:50
De la: geo_xx, la data 2009-11-23 21:49:10
De la: dananicol, la data 2009-11-23 21:26:39buna fetelor.are cineva aparatul relax&tone?al meu e pe drum si numai am rabdare,m-am gandit ca a folosit cineva deja.


da da, e pe drum. acum trece podu' de la cernavoda.............il vad!

eu il vad si mai bine se contureaza intra in constanta
yumy
Postat pe 8 Decembrie 2009 18:59
Buna dananicol,
ai primit aparatul relax&ton? A meritat banii?

Mersi
kudika092192
Postat pe 20 Decembrie 2009 14:23
Buna, spune-mi te rog daca ai primit aparatul si daca esti multumita?
afk
Postat pe 1 Ianuarie 2010 12:57

Buna

Cine doreste si e interesat sa apeleze la un maseur bun, va pot oferi eu pe cineva care lucreaza la salon de infrumusetare si practica masaj anticelulitic, de relaxare, aromoterapie, teraeutic, reflexoterpie si masaj cu miere de albine.
Cine e interesat si vrea sa afle mai multe informatii despre aceste tipuri de masaj si chiar sa faca imi poate lasa un mesaj privat, iar va las apoi nr de contact.

Cu drag Georgia.
Georgya7
Postat pe 16 Ianuarie 2010 12:52
e atat de relaxata incat nu mai are cuvinte
valivieru96
Postat pe 16 Ianuarie 2010 13:23
:)))) ok fratilor si pana la urma a sosit relax asta la vreunu din voi ce face el face si de mancare:)))) glumesc maiii pe bune acum care are ..... a avut aparatu asta sa ne destainuiti si nou daca intradevar e bun
kudika147948
Postat pe 19 Martie 2010 09:58
Slabeste SANATOS!!! BIOSTIMULARE acasa la tine!Oferta valabila pt Bucuresti!
Slabeste sanatos, scapa de celulita, tonifiaza-ti fesele si sanii, Detoxifiaza-ti corpul!Nu uita sa intrebi de oferta lunii!!!relatii Monica 0722156675
monica_daciana
Postat pe 23 Martie 2010 16:08
Buna ziua, tuturor, folosesc de 3 saptamani relax&tone cu crema de slabit, in afara ca-ti face pielea mai fina, si umpic a ajutat la celulita in sensul ca is mai mici gropitile...nu merita cumparata!!! In 3 saptamani pe langa relax & tone facand si exercitii, nu slabesti nici un mm !!!! e abureala din pacate, nu cumparati, mai bine mergeti la sala, sau seara la o plimbare cu bicicleta, sunt foarte dezamagita, avand asa reclama mare si nu e adevarata... acuma il folosesc numai de placere pt masaj la spate, dar nici aia nu-i senzational, si eu am cautat pe forumuri dk merita sau nu, si uite nu am gasit raspunsuri, sper ca a mea o gasiti si o cititi, 2 mil inseamna mult in ziua de azi pt unii.
Pami
Postat pe 1 Aprilie 2010 08:45
Pai nu pricep. Stiam ca tot ce se cumpara on line sau de la TV se poate returna in cazul in care nu esti multumit. 20 de zile lucratoare daca nu am insel. De ce l-ai pastrat daca nu e bun? Ma gandesc la faptul ca iti poti da seama dupa o saptamana si ceva daca isi face treaba sau e frectie...la picior de lemn.
caramela_80
Postat pe 11 Aprilie 2010 14:59
De la: caramela_80, la data 2010-04-11 14:59:34Pai nu pricep. Stiam ca tot ce se cumpara on line sau de la TV se poate returna in cazul in care nu esti multumit. 20 de zile lucratoare daca nu am insel. De ce l-ai pastrat daca nu e bun? Ma gandesc la faptul ca iti poti da seama dupa o saptamana si ceva daca isi face treaba sau e frectie...la picior de lemn.
kudika170699
Postat pe 22 Aprilie 2010 15:03
PE UN SAIT L AM GASIT CU 80 OARE E ACELASI PRODUS?
AMALIA_S
Postat pe 25 Mai 2010 23:32
Buna! .. am citit parerile tuturor si parerea mea este ca nu e suficient doar sa mergi la sala; sala te ajuta doar sa slabesti dar fara masaj nu poti scapa de celulita care este localizata intr-o anumita parte a corpului! ... Dupa 2 luni de mers la sala am ajuns la concluzia ca totusi pt celulita trebuie mult masaj cu creme specifice, deci si un aparat.
Aparatul: Relax&Tone nu mi se pare cea mai buna solutie ... doar 2 accesorii sunt utile, restul sunt pe langa! .. Voi cumpara aparatul acesta: http://www.24shop.ro/prezentareprodus.php?id=1587 ; mi se pare mult mai profesional ... e drept ca nu are atat de multa publicitate, dar in schimb are multe accesorii specifice masajului anticelulitic/slabire, si vine in standard cu infrared! Il voi comanda si voi reveni ....
mikella_dw
Postat pe 30 Mai 2010 16:38
buna.eu am aparatul de 2 saptamani si sunt f multumita de el dar sa stii ca pentru rezultate mai bune foloseste o crema anticelulitica.bafta
dolloreskaty
Postat pe 21 Iunie 2010 17:41
ceau.eu il folosesc de aproape de 2luni si vreau sa spun ca sunt foarte multumita de el.merita banii.cine zice ca nu functioneaza inseamna ca habar nu are sa-l foloseasca.eu va sfatuiesc,daca vreti sa-l cumparati,il folositi mai mult de 10 min pe zi,si la viteza maxima.eu ma faceam de 2 ori pe zi,dimineata si seara,cam 20 de min.trebe doar sa-l folositi zilnic si sa aveti rabdare.
amanny
Postat pe 3 Iulie 2010 15:03
Eu am aparatul de ceva timp . De 3 zile il folosesc si deja se vede rezultatul ! Am facut mai accentuat pe un picior decat pe celalat cu aparatul si cu crema anticelulitica . Si un pic se observa ca un picior e mai mare decat celalat si ca sta pielea pe el altfel , si doar dupa 3 zile . Deci dragele mele eu zic ca merita !

Deez . x]
Deez
Postat pe 15 August 2010 02:16
Vezi ca ti se lungeste nasul ca lui Pinocchio...
kudika226898
Postat pe 15 August 2010 07:52
buna si eu am comandat aparatul cred k p 6 il am !dar st foarte curioasa dak o sa am revultate st putin cam confuza dupa c am citit com...
kudika335015
Postat pe 2 Decembrie 2010 10:00
amanny Data: 2010-07-03 15:03:19
ceau.eu il folosesc de aproape de 2luni si vreau sa spun ca sunt foarte multumita de el.merita banii.cine zice ca nu functioneaza inseamna ca habar nu are sa-l foloseasca.eu va sfatuiesc,daca vreti sa-l cumparati,il folositi mai mult de 10 min pe zi,si la viteza maxima.eu ma faceam de 2 ori pe zi,dimineata si seara,cam 20 de min.trebe doar sa-l folositi zilnic si sa aveti rabdare


Il folosesti si in zona abdomenului? Si cum te-a ajutat? A disparut grasimea sau cum?
Si eu as vrea sa il comand pentru zona abdomenului,am burtica..::-s
Bubu89ify
Postat pe 6 Februarie 2011 11:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mi-e frica de decizia ce trebuie luata. ajutor!!! 9 De la: FRANNNCE 17 Septembrie 2009 18:42
Revolutia wellness! 5 De la: A_dele 1 Iunie 2011 11:24
Botox si acid hialuronic 2 De la: Dor_a 7 Iunie 2009 20:00
SALA DE AEROBIC SI KANGOO JUMPS 1 De la: LlORRI 1 Septembrie 2009 15:18
probleme mari 13 De la: gandacel 14 Octombrie 2009 18:56