Setari Cookie-uri

Firma curatenie

Buna! Cine ma poate ajuta si pe mine? Caut o firma de curatenie serioasa, care sa utilizeze aparatura si solutii profesionale. Cum se apropie sarbatorile, as vrea sa am casa luna, si jobul nu-mi permite sa stau 2-3 zile cu casa vraiste, pana le pun eu pe toate la punct. Multumesc anticipat!
addah
Postat pe 25 Noiembrie 2009 14:30
De la: addah, la data 2009-11-25 14:30:35Buna! Cine ma poate ajuta si pe mine? Caut o firma de curatenie serioasa, care sa utilizeze aparatura si solutii profesionale. Cum se apropie sarbatorile, as vrea sa am casa luna, si jobul nu-mi permite sa stau 2-3 zile cu casa vraiste, pana le pun eu pe toate la punct. Multumesc anticipat!


Buna seara. Nu cred ca esti singura in situatia de fata. Toate femeile doresc sa aiba un camin curat si improspatat de sarbatori. Personal, de-a lungul timpului am mai avut contact cu firme de curatenie si as putea sa-ti recomand una care m-a incantat. Gasesti toate informatiile pe google daca dai ca si motor de cautare alpeclean.

Toate bune!
sheeba20
Postat pe 25 Noiembrie 2009 23:34
Angajeaza o femeie... de ex eu as veni, ca deja sunt experta, de 3 luni numa curatenie fac...
Pe bune acum, poti gasi o pers de incredere care sa te ajute, sau o firma specializata in servicii de curatenie la sedii de firme, ei sunt mai profesionisti...
pisicuta_trista
Postat pe 25 Noiembrie 2009 23:39
vai! esti criminala addah!

pe alt topic faceai reclama la apleclean, iar acum te faci ca esti in cautare de o astfel de firma si ti-ai facut alt utilizator, care ti-a si gasit firma - culmea: aceeasi la care cica tot tu ai aplecat mai de mult

ingrozitor!!! penibil

adina_black
Postat pe 25 Noiembrie 2009 23:41
De la: adina_black, la data 2009-11-25 23:41:05vai! esti criminala addah!

pe alt topic faceai reclama la apleclean, iar acum te faci ca esti in cautare de o astfel de firma si ti-ai facut alt utilizator, care ti-a si gasit firma - culmea: aceeasi la care cica tot tu ai aplecat mai de mult

ingrozitor!!! penibil




Calandrinon
Postat pe 25 Noiembrie 2009 23:42
ca sa faci o astfel de chestie, trebuie sa te si duca capul putin
dar se pare ca nu e cazul la tine

se obs foarte usor ca e acelasi stil de scris / exprimare

deci: lasa-neeeee
adina_black
Postat pe 25 Noiembrie 2009 23:42
De la: pisicuta_trista, la data 2009-11-25 23:39:43Angajeaza o femeie... de ex eu as veni, ca deja sunt experta, de 3 luni numa curatenie fac...
Pe bune acum, poti gasi o pers de incredere care sa te ajute, sau o firma specializata in servicii de curatenie la sedii de firme, ei sunt mai profesionisti...


sa-ti dau adresa mea!!?
geo_xx
Postat pe 25 Noiembrie 2009 23:44
SC. General Interseas S.R.L este un furnizor de servicii complete pentru proprietati care ofera asistenta proprietarilor in vederea optimizarii si maximizarii exploatarii de:
-Servicii de curatenie profesionale
-Cladiri de birouri
-Birouri individuale
-Complexe rezidentiale
-Vile
-Apartamente
-Complexe comerciale
-Magazine
-Tratament acustic pentru studio,club,bar,cu burete cofrat,burete piramidal sau basotect

http://www.interseas.ro/
kudika_27675
Postat pe 26 Ianuarie 2013 23:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce sa fac.. 9 De la: fran 19 Februarie 2010 22:59
Aniversam 7 ani impreuna.Ce cadou sa ii iau? 6 De la: kudika105433 13 Iulie 2014 15:17
http://forever-magick.no-ip.org:8003/listen.pls 10 De la: Musca_Tze_Tze 22 Iunie 2009 23:32
E urat sa te masturbezi? 77 De la: kudika086960 30 Noiembrie 2009 01:52
Despartire 15 De la: Katty03 22 Mai 2010 10:23