Intrebare

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kitri Avatarul lui kitri

2 mesaje

A folosit cineva produse din gama noua Iwostin, Lipidia? Am auzit ca e o gama pentru piele foarte uscata si lipsita de elasticitate. Ma intereseaza pentru ca as vrea sa-i fac un cadou bunicii mele si ma atrage ideea de a-i cumpara ceva de la Iwostin (stiu ca ei au produse pe baza de apa termala). Multumesc!
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: kitri, la data 2009-11-27 18:25:52A folosit cineva produse din gama noua Iwostin, Lipidia? Am auzit ca e o gama pentru piele foarte uscata si lipsita de elasticitate. Ma intereseaza pentru ca as vrea sa-i fac un cadou bunicii mele si ma atrage ideea de a-i cumpara ceva de la Iwostin (stiu ca ei au produse pe baza de apa termala). Multumesc!

gama Iwostin Lipidia completează deficitul de lipide existente în piele: ceramide, colesterol, ceară și acizi grași. întăresc structura lipidică naturală a pielii și îi redau fermitatea și elasticitatea.
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

nu am folosit
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
De la: yumalai, la data 2009-12-12 17:18:30nu am folosit

yumalai
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.