Setari Cookie-uri

Timpul petrecut cu mine insumi…

De vreo 4 ani am mult timp pe care il petrec in favoarea mea. Unii vor numi asa ceva egoism, altii pierdere de vreme…Efectiv, ce fac ? Dimineata desteptarea pe la 9, dush, cafea si mic dejun, dupa care program, acu depinde si de cum m-am trezit… peeling, creme, sprancene, manichiura sau de exemplu, picioarele in apa calduta cu plante si esente, o baie cu lapte si miere, experimente de machiaj si coafura… dupa-masa, o plimbare prin oras, poate ceva shoping… Iar seara, cina… o data pe saptamana cu prieteni, o data la prieteni, o data cu familia… in rest, ori la restaurant ori pe fuga intre doua filme sau alte activitati….
In principiu, mai nimic. Pe de o parte, sunt foarte incantata sa am atata timp folosit doar pentru buna mea dispozitie, pe de alta…m-am cam plictisit, probabil ca imi este prea bine, dar: manichiura e facuta, pedichiura tine 2 saptamani, coafura 3 – 4 zile, filmele le stiu pe de rost…
M-am angajat social si duc bolnavii de exemplu, cu masina mea, la cumparaturi sau la spital, am grija desigur de famile si nu neglijez prietenii…dar 24 de ore pe zi imi suna mult , chiar daca vreo 8 sau 9 le dorm…Cine poate sa-mi dea un sfat ce sa mai fac cu timpul meu petrecut cu mine ?
auramaralara
Postat pe 1 Decembrie 2009 03:09
greierash_is_back
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:14
De la: auramaralara, la data 2009-12-01 03:09:56…Cine poate sa-mi dea un sfat ce sa mai fac cu timpul meu petrecut cu mine ?


gaseste-ti pe cineva!
barbat, femeie...nu conteaza!
geo_xx
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:18
De la: auramaralara, la data 2009-12-01 03:09:56De vreo 4 ani am mult timp pe care il petrec in favoarea mea. Unii vor numi asa ceva egoism, altii pierdere de vreme…Efectiv, ce fac ? Dimineata desteptarea pe la 9, dush, cafea si mic dejun, dupa care program, acu depinde si de cum m-am trezit… peeling, creme, sprancene, manichiura sau de exemplu, picioarele in apa calduta cu plante si esente, o baie cu lapte si miere, experimente de machiaj si coafura… dupa-masa, o plimbare prin oras, poate ceva shoping… Iar seara, cina… o data pe saptamana cu prieteni, o data la prieteni, o data cu familia… in rest, ori la restaurant ori pe fuga intre doua filme sau alte activitati….
In principiu, mai nimic. Pe de o parte, sunt foarte incantata sa am atata timp folosit doar pentru buna mea dispozitie, pe de alta…m-am cam plictisit, probabil ca imi este prea bine, dar: manichiura e facuta, pedichiura tine 2 saptamani, coafura 3 – 4 zile, filmele le stiu pe de rost…
M-am angajat social si duc bolnavii de exemplu, cu masina mea, la cumparaturi sau la spital, am grija desigur de famile si nu neglijez prietenii…dar 24 de ore pe zi imi suna mult , chiar daca vreo 8 sau 9 le dorm…Cine poate sa-mi dea un sfat ce sa mai fac cu timpul meu petrecut cu mine ?


moaamaaa..da tu esti plina de bani!
si de timp! mai ales!

de unde iti castigi tu existenta asta luxoasa? din :
"M-am angajat social si duc bolnavii de exemplu, cu masina mea, la cumparaturi sau la spital"
pfuiii, da tu duci batrani miliardari la shopping...nu gluma


pacat de timpul care l-ai irisit scriind asa aberatii
ce vrei tu de fapt de la noi?
"Cine poate sa-mi dea un sfat ce sa mai fac cu timpul meu petrecut cu mine ?"

eu cred ca tu stii asta deja, mai bine decat noi..insa ai intrat si tu asa..sa te lauzi
Calandrinon
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:20
Auramaralara, tu ai visat foarte frumos aseara si iti multumim ca ai impartasit visul cu noi! Eu spre exemplu am avut un cosmar erotic, da' mi-e rusine sa-l dau pe post!
miss_darine
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:23
De la: miss_darine, la data 2009-12-01 11:23:20Auramaralara, tu ai visat foarte frumos aseara si iti multumim ca ai impartasit visul cu noi! Eu spre exemplu am avut un cosmar erotic, da' mi-e rusine sa-l dau pe post!

ce te bagi tu repede sa strici visul fetii!
hai mamica nu te lua dupa ea..mai povesteste-ne dar in gand! ia vezi poti?
one_size
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:26
De la: one_size, la data 2009-12-01 11:26:24
De la: miss_darine, la data 2009-12-01 11:23:20Auramaralara, tu ai visat foarte frumos aseara si iti multumim ca ai impartasit visul cu noi! Eu spre exemplu am avut un cosmar erotic, da' mi-e rusine sa-l dau pe post!

ce te bagi tu repede sa strici visul fetii!
hai mamica nu te lua dupa ea..mai povesteste-ne dar in gand! ia vezi poti?

In gand ti-l spun, da' sa nu te speriiiiiiii, ca bate un pic spre horror!
miss_darine
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:29
De la: miss_darine, la data 2009-12-01 11:29:46
De la: one_size, la data 2009-12-01 11:26:24
De la: miss_darine, la data 2009-12-01 11:23:20Auramaralara, tu ai visat foarte frumos aseara si iti multumim ca ai impartasit visul cu noi! Eu spre exemplu am avut un cosmar erotic, da' mi-e rusine sa-l dau pe post!

ce te bagi tu repede sa strici visul fetii!
hai mamica nu te lua dupa ea..mai povesteste-ne dar in gand! ia vezi poti?

In gand ti-l spun, da' sa nu te speriiiiiiii, ca bate un pic spre horror!

nu ma sperii eu asa usor..baga mare!
one_size
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:30
De la: miss_darine, la data 2009-12-01 11:23:20Auramaralara, tu ai visat foarte frumos aseara si iti multumim ca ai impartasit visul cu noi! Eu spre exemplu am avut un cosmar erotic, da' mi-e rusine sa-l dau pe post!


te roooog, impartaseste cu noi acest minunat vis!!
numa sa nu fie cu vreun clown!
geo_xx
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:31
Am zis ca mi-e rusine O sa va zic doar protagonistu' principal.....................................................................basescu cred ca subconstientu' meu lucreaza, ca tot timpul ii admir privirea
miss_darine
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:34

privirea-i de vultur plesuv, scrutand viitoru' tarii prapastios, alaturi de sacho panda cel mic si boc!
geo_xx
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:38
greierash_is_back
Postat pe 1 Decembrie 2009 13:04


Afla cum poti slabi usor fara efort fizic sau dieta -minim 5 kg pe luna pentru a fi in forma perfecta de sarbatori :
www.super
slimnew.webs.com
doodolina
Postat pe 15 Decembrie 2009 15:40
De la: miss_darine, la data 2009-12-01 11:34:47Am zis ca mi-e rusine O sa va zic doar protagonistu' principal.....................................................................basescu cred ca subconstientu' meu lucreaza, ca tot timpul ii admir privirea


fi atenta aici darine...sa vezi ce cosmaruri vei avea dupa poza asta...

http://2.bp.blogspot.com/_DJ1YUSmIsPM/SKKQjULYcjI/AAAAAAAAESo/Hi7evUyN1u4/s400/traian_basescu_afro600x600.jpg
Calandrinon
Postat pe 15 Decembrie 2009 20:30
Get a Life or Die Trying
Kincsem
Postat pe 16 Decembrie 2009 22:45
hmmmm .....eu cred ca de ceva tu tot duci lipsa.....si inca cat wowww
freakbabe
Postat pe 17 Decembrie 2009 00:15
De la: auramaralara, la data 2009-12-01 03:09:56De vreo 4 ani am mult timp pe care il petrec in favoarea mea. Unii vor numi asa ceva egoism, altii pierdere de vreme…Efectiv, ce fac ? Dimineata desteptarea pe la 9, dush, cafea si mic dejun, dupa care program, acu depinde si de cum m-am trezit… peeling, creme, sprancene, manichiura sau de exemplu, picioarele in apa calduta cu plante si esente, o baie cu lapte si miere, experimente de machiaj si coafura… dupa-masa, o plimbare prin oras, poate ceva shoping… Iar seara, cina… o data pe saptamana cu prieteni, o data la prieteni, o data cu familia… in rest, ori la restaurant ori pe fuga intre doua filme sau alte activitati….
In principiu, mai nimic. Pe de o parte, sunt foarte incantata sa am atata timp folosit doar pentru buna mea dispozitie, pe de alta…m-am cam plictisit, probabil ca imi este prea bine, dar: manichiura e facuta, pedichiura tine 2 saptamani, coafura 3 – 4 zile, filmele le stiu pe de rost…
M-am angajat social si duc bolnavii de exemplu, cu masina mea, la cumparaturi sau la spital, am grija desigur de famile si nu neglijez prietenii…dar 24 de ore pe zi imi suna mult , chiar daca vreo 8 sau 9 le dorm…Cine poate sa-mi dea un sfat ce sa mai fac cu timpul meu petrecut cu mine ?


doamne la cate faci ma intrb eu cum iti ajung cele 24 de ore
care timp cand tu iei cina in fuga intre doua filme sau alte activitati?????
valivieru96
Postat pe 17 Decembrie 2009 00:25
eu cred ca glumesti de unde atatia bani,sa faci toate astea,de unde atata timp si sincer,sunt prea multi bani ca sa faci asta nu ma imprumuti si pe mine?? am asa mare nevoie de bani
sa vedem,ce sa faci?sa citesti carti,sa te plimbi,sa te mariti,sa faci copii,sa vezi atunci ce timp ai
Lady_Pisy
Postat pe 20 Decembrie 2009 22:38
Si eu care credeam ca e vorba despre introspectie in topicul asta.
Kathara
Postat pe 20 Decembrie 2009 22:41
De la: Lady_Pisy, la data 2009-12-20 22:38:06eu cred ca glumesti de unde atatia bani,sa faci toate astea,de unde atata timp si sincer,sunt prea multi bani ca sa faci asta nu ma imprumuti si pe mine?? am asa mare nevoie de bani
sa vedem,ce sa faci?sa citesti carti,sa te plimbi,sa te mariti,sa faci copii,sa vezi atunci ce timp ai

de unde bani !!??.......pai de la bolnavi care i plimba la cumparaturi ......mie imi este mila de ea cu bolnavi dupa ea prin mall .....asa o iei razna
valivieru96
Postat pe 20 Decembrie 2009 22:46
nu imi vine sa cred ca inca mai exista oameni din astia.draga mea esti cumva de bani gata?angajeaa-te fa si tu ceva sa simti ca castigi niste banisi sa vezi dupa aia cum nu mai stai la shopping si cinema toata ziua.oricum treaba aia cu batranii e de fatada pt prietenii si alte cunostiinte de ale tale ca sa vada cat esti tu de sufletista.nu e de ajuns sa plimbi mosnegi cu masina,pune mana si fa o facultate k lumea sa munceste.
flinxen
Postat pe 21 Ianuarie 2010 13:15
pentru auramaralara

poti invata putin mai multa gramatica - daca esti femeie - corect este - Timpul petrecut cu mine insami...
Fer10
Postat pe 1 Martie 2010 10:36
invidioaselor
Shhh
Postat pe 1 Martie 2010 10:53
vrei sa facem schimb de locuri? vrei?
Amnesia
Postat pe 1 Martie 2010 10:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Invitatie!! Preturi Promotionale! Oferte Speciale! 1 De la: mihaella_filip 19 August 2009 15:28
Cosmetice bio pentru o ingrijire sanatoasa 8 De la: ra_kudika 7 Mai 2010 16:32
Cine doreste sa devine reprezentant Avon? 1 De la: yomady 6 Ianuarie 2011 10:35
Scoala S.C. Profesional Center S.R.L. organizeaza cursuri de Manichiura-Pedichiura, Cosmetica, Make-up, Coafor, Masaj 2 De la: Cozman_Dana 10 Ianuarie 2011 22:55
ARATI BINE, TE SIMTI BINE! ALEGE O VIATA SANATOASA 24 De la: badkitty 21 Iulie 2010 00:47