vreau sa ma inscriu la Avon

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

danatisianu Avatarul lui danatisianu

63 mesaje

buna, as dori detalii privind inscrierea ca reprezentant Avon. se merita? exista o taxa de inscriere? exista o comanda minima lunara? Si care este comisionul la produs vandut? Am urmarit brosura in ultimul timp si sunt cateva produse care mi-au atras atentia in mod constant.
multumesc frumos,
Fosta membra Kudika.ro
succes!
Raporteaza abuz de limbaj
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
alinuza73 Avatarul lui alinuza73

34 mesaje

BUNA.PENTRU MINE NU A MERITAT.AM VANDUT PENTRU 3 LUNI PRODUSE AVON DUPA CARE AM RENUNTAT.ITI SPUN CUM E AICI IN ITALIA, CRED CA SI ACOLO E ACEEASI PROCEDURA. NU EXISTA O TAXA DAR EXISTA O SUMA MINIMA DE VANZARI PE CARE TU TREBUIE SA O FACI.TU TE INSCRI SI EI ITI TRIMIT PRIN POSTA CATALOAGE SI TOATE INFORMATIILE. PROFITUL TAU ESTE IN FUNCTIE DE CAT VINZI, EI ITI SPU N CA TE PLATESC IN BANI DAR NU E ASA.CAND TREBUIE SA TE PLATEASCA EI ITI TRIMIT PRODUSE .LA PRIMA MEA VANZARE EU MA ASTEPTAM SA CASTI 35E DAR EI MI-AU TRIMIS O GEANTA PLINA CU PRODUSE CAMPION(RUJURI, PARFUMURI, PLASUTE MICI, ETC.) DEPINDE DE CEEA CE VREI SA FACI, SA CASTIGI UN BAN SAU SA CUMPERI PENTRU TINE.EU ITI DAU UN SFAT:DACA E SA CUMPERI PENTRU TINE CAUTATI O PERSOANA CARE VINDE PRODUSE AVON SI STAI MAI LINISTITA.

yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

bla bla
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
Asa si... ? Ce vrei ? Sa-ti facem noi angajare ?
O chema Amalia era din Mangalia si a plecat dupa seminte la produs in Italia.
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: fluturas_, la data 2009-12-06 14:48:57Asa si... ? Ce vrei ? Sa-ti facem noi angajare ?

eu angajez eu ca tot sunt lider
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
De la: yumalai, la data 2009-12-06 14:55:27
De la: fluturas_, la data 2009-12-06 14:48:57Asa si... ? Ce vrei ? Sa-ti facem noi angajare ?

ma angajezi si pe mine ?? fac ce vrei matale..jur !
O chema Amalia era din Mangalia si a plecat dupa seminte la produs in Italia.
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: fluturas_, la data 2009-12-06 14:56:26
De la: yumalai, la data 2009-12-06 14:55:27

ma angajezi si pe mine ?? fac ce vrei matale..jur !

normal cum sa nu numai ca te anutn n-ai de facut mare lucru decat sa vinzi cat mai mult
danatisianu Avatarul lui danatisianu

63 mesaje

ceream simple informatii, lucruri care nu se regasesc la ei pe site.........dar...deh...traim in Romania......cum zicea alde Badea.......e mult prea greu sa fii luat in serios.....
multumesc celor care mi-au dat reale sfaturi
alinuza73 Avatarul lui alinuza73

34 mesaje

ai cautat pe situl avon de pe internet?incearca, inscrie-te, nu te costa nimic.primesti destule informatii.
Fosta membra Kudika.ro
De la: danatisianu, la data 2009-12-07 16:31:22ceream simple informatii, lucruri care nu se regasesc la ei pe site.........dar...deh...traim in Romania......cum zicea alde Badea.......e mult prea greu sa fii luat in serios.....
multumesc celor care mi-au dat reale sfaturi

zici tu?
ia verifica aici

https://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/dreamJobApply.page

da vb lui badea multi si prosti!
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
blue_rose100 Avatarul lui blue_rose100

1 mesaj

buna dana! intradevar pe site-ul aavoncosmetics.ro este un formular de inscriere dar multe persoane au aplicat la acel formular si nu au primit raspuns din cauza ca sunt multe cereri asa ca cel mai bine te inscrii la un coordonator care are anunturi pentru inscriere. daca vrei te pot ajuta eu sa afli mai multe detalii si de ce nu sa te inscrii la avon, chiar nu ai nimic de pierdut. asa ca ma poti gasi la id-ul meu de mess diaavon@yahoo.com
miruna_avon Avatarul lui miruna_avon

7 mesaje

intra pe ID fata_mica_blonda sau suna-ma la 0742227414 si te pot ajuta sa devii reprezentant.. iti raspund la orice intrebare ai ,legata de avon.
kudika099808 Avatarul lui kudika099808

1 mesaj

Buna!Inscrierea este gratuita ,nu trebuie decat sa completezi un formular .Daca vrei mai multe detalii id'ul meu este alecsutzadulcika sau adresa de e-mail stelutzaalexa@yahoo.com.O zi buna!
kudika113692 Avatarul lui kudika113692

1 mesaj

Buna fetelor,sunt coordonator Avon si fac inscrieri in toata tara iar avatajul meu este ca sunt inscrisa in judetul tulcea,singurul judet cu 2 campanii inainte din Romania!Deci fetelor,daca vreti sa fiti inaintea tuturor adresa mea de e-mail este: iulia.avon@yahoo.com

Avon_The_Company_for_... Avatarul lui Avon_The_Company_for_Women

1 mesaj

buna,vrei sa te inscrii la AVON?intra pe avon_company90 (id-ul meu) si iti dau mai multe detalii