Setari Cookie-uri

idee cadou pentru mame, sotii, matusi, surori- masaj la domiciliu

Buna ziua, vin in intampinarea celor ce nu au timp sa se deplaseze la un salon sau clinica pentru a se bucura de masaj sau reflexoterapie.
Poate fi si un cadou inedit pentru sotii, mame, matusi, surori etc.
Este vorba despre masaj de relaxare, intretinere, anticelulitic,drenaj limfatic, reflexoterapie. Sunt din Bucuresti si ma deplasez la domiciliul clientului (cu masa masaj, creme, uleiuri). Am avut rezultate spectaculoase in ceea ce priveste greutatea corporala in sensul ca datorita masajului efectuat cu cremele potrivite, a unei diete "de bun simt" (despre care putem vorbi si o putem individualiza), a unui set de exercitii care se pot efectua acasa (program pe care il facem impreuna in functie de poasibilitatile fiecaruia) rezultatele nu au intarziat sa apara (kilogramele au scazut fara un efort exagerat din partea "beneficiarului" iar celulita in unele cazuri a disparut complet). Masajul reflexogen il pot face oricarei persoane pentru majoritatea afectiunilor cu cateva exceptii.
Numele meu este Adriana si nr. de telefon este 0722677819, e-mail elf_micut@yahoo.com. Acest anunt este doar pentru doamne.
Poate fi o idee pentru un cadou inedit de sarbatori (un pachet de 3-5 sedinte) pentru sotii, mame, matusi, surori etc. si credeti-ma ca se vor simti altfel chiar dupa prima sedinta.

elf_micut
Postat pe 7 Decembrie 2009 08:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ziua Indragostitilor:X 85 De la: roz5blue6lila7 27 Februarie 2011 13:00
Tatuaje 62 De la: anna_27 11 Iulie 2012 08:38
Fetelor,va rog nu ezitati sa ma ajutati cu un sfat care imi poate fi de mare ajutor! 46 De la: guru_ion 21 Octombrie 2011 09:44
drawefshsz 4 De la: Dontyyy 23 Aprilie 2010 10:07
Scoala S.C. Profesional Center S.R.L. organizeaza cursuri de Manichiura-Pedichiura, Cosmetica, Make-up, Coafor, Masaj 2 De la: Cozman_Dana 10 Ianuarie 2011 22:55