ce sa fac?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika092199 Avatarul lui kudika092199

3 mesaje

Am niste probleme.m-am proggramat la ginecolog la 11 fara un sfert ...in fine...le-am cerut parintilor bani si m-au intrebat unde plec.le-am zis ca in mall...si or zis ca si ei vor sa vina.cum sa fac sa plec acolo fara sa le zic.am banii dar nu ma duc la mall.ce sa fac?sa ma reprogramez in vacanta...la alt ginecolog?la asta m-am reprogramat deja a doua oara .sa mai sun o data?nu o sa par neserioasa.sa nu mai dau nici un semn de viata si sa merg la altul sau sa nu imi pese de ce o sa creada si sa mai sun?mai zic ca nu vreau sa le zic..noroc ca mai amam un an si is libera..
Raporteaza abuz de limbaj
pasarik69 Avatarul lui pasarik69

11 mesaje
Oras: timisoara

Daca nu vrei sa le zici cu toate ca asa ar fi indicat , spune-le ca s-au schimbat planurile si iesi cu o prietena in alta parte sau inventezi altceva credibil . Oricum parerea mea este ca ar trebui sa ii spui mamei tale ca faci un control ginecologic care e mai mult decat indicat sa il faci de 2 ori pe an indiferent daca ti-ai inceput viata sexuala sau nu . Multa bafta !
marco918 Avatarul lui marco918

8603 mesaje
Oras: caracal

De la: kudika092199, la data 2009-12-11 11:16:27Am niste probleme.m-am proggramat la ginecolog la 11 fara un sfert ...in fine...le-am cerut parintilor bani si m-au intrebat unde plec.le-am zis ca in mall...si or zis ca si ei vor sa vina.cum sa fac sa plec acolo fara sa le zic.am banii dar nu ma duc la mall.ce sa fac?sa ma reprogramez in vacanta...la alt ginecolog?la asta m-am reprogramat deja a doua oara .sa mai sun o data?nu o sa par neserioasa.sa nu mai dau nici un semn de viata si sa merg la altul sau sa nu imi pese de ce o sa creada si sa mai sun?mai zic ca nu vreau sa le zic..noroc ca mai amam un an si is libera..

... cam devreme pentru avorturi sau bts-uri ... mai bine te-ai da singura cu capul de tocul usii ca esti ingramadita rau de tot ...

3 mesaje

De la: marco918, la data 2009-12-11 11:29:47
De la: kudika092199, la data 2009-12-11 11:16:27Am niste probleme.m-am proggramat la ginecolog la 11 fara un sfert ...in fine...le-am cerut parintilor bani si m-au intrebat unde plec.le-am zis ca in mall...si or zis ca si ei vor sa vina.cum sa fac sa plec acolo fara sa le zic.am banii dar nu ma duc la mall.ce sa fac?sa ma reprogramez in vacanta...la alt ginecolog?la asta m-am reprogramat deja a doua oara .sa mai sun o data?nu o sa par neserioasa.sa nu mai dau nici un semn de viata si sa merg la altul sau sa nu imi pese de ce o sa creada si sa mai sun?mai zic ca nu vreau sa le zic..noroc ca mai amam un an si is libera..

... cam devreme pentru avorturi sau bts-uri ... mai bine te-ai da singura cu capul de tocul usii ca esti ingramadita rau de tot ...

3 mesaje

De la: kudika092199, la data 2009-12-11 12:18:38
De la: marco918, la data 2009-12-11 11:29:47

17 ani 18 in februarie
Madamadalina69 Avatarul lui Madamadalina69

33 mesaje

Pai de ce nu le poti spune parintilor ca mergi la gine, probabil ca faci un avort ceva, altfel nu ar avea rost sa te ascunzi daca ar fi vorba doar de un simplu control. Si orice ai face acolo, atata timp cat le-ai cerut bani si mergi pe banii lor, cred ca le datorezi si ceva respect prin a le explica ce faci cu banii ce nu-ti apartin, deci RUSINICA, putin respect please...sunt parintii tai, daca de pe acum ii vezi ca pe dusmani si te ascunzi, nu vreau sa ma gandesc pt mai tarziu
Apropo poate te vad pe la FATA LU TATA la TV
laramira Avatarul lui laramira

58 mesaje
Oras: brasov

ai patit-o , asta e! toate sunt trecatoare ,indiferent de intamplari incearca sa expui problema mamei s-au unui membru de incredere al familiei, de gen feminin nu lasa timpul sa treaca curaj si invata pe viitor din greselile tale, nimeni nu are dreptul sa te judece fereasca Dzeu de un neoplasm col uterin etc indiferent de situatie fugi la medic! o trimitere de la med de familie pentru inceput fruntea sus dragalaso
maralara