Setari Cookie-uri

Vi se pare normal?

Incerc sa prezint cat mai pe scurt... Locuim impreuna, insa nu doar noi doi, avem o camera inchiriata unui barbat. El si-a gasit de munca intr-o alta localitate pentru cateva zile, i-am spus ca nu sunt de acord sa ma lase singura in casa cu un barbat doar pentru cateva zile de munca, si sa renunte la a se mai duce. Totusi a plecat. Mi se parea normal ori sa ma ia cu el, ori sa renunte el la plecare, dar nu sa raman in casa cu un alt barbat. E pentru prima data cand se intampla asa ceva de cand sunt cu el, vi se pare normal sa ma lase cu un alt barbat in casa, si respectiv eu cred ca asa un gest denota multe treburi negative despre persoana si atitudinea lui, voi ce credeti?
Madamadalina69
Postat pe 11 Decembrie 2009 19:46
nu e nimic deplasat in asta.....in plus tre sa fii fericita ca are intredere in tine...
freakbabe
Postat pe 11 Decembrie 2009 19:50
Ipotetic vorbind,nu e chiar un strain ca locuiti in aceeasi casa.Sunt eu old sau de cand inchiriezi un locsor de stat cu oricine??
mitura
Postat pe 11 Decembrie 2009 19:50
ti'e temi ca o sa te f*** si o sa iti placa sau?! ca nu pricep.. tu de ce nu lucrezi? de ce sunteti nevoiti sa inchiriati o camera unui barbat? daca ai avut incredere sa lasi acel barbat in casa ta de ce mai ai dubii? crezi ca daca sunteti noaptea doi in pat dormind ala nu poate sa bage cutitul in voi sau ce?!
felixcat
Postat pe 12 Decembrie 2009 00:00
pai ce faceai daca traiai in colocatie cu mai multi barbati? aici in Franta tinerii au anunturi pe net si cauta impreuna baieti si fete ceva de inchiriat.am o prietena care sta cu trei baieti intr-un apartament.unde vezi tu problema?.............................la tine marea durere este in faptul ca nu te-a luat cu el ......nu ca ai ramas acasa cu un alt barbat.aveai chef de plimbari si el nu a percutat.
FRANNNCE
Postat pe 12 Decembrie 2009 11:04
Mi se pare stupida intrebarea ta. La fel si cerinta sa renunte la munca pentru ca nu vrei tu sa stai singura cu chiriasul vostru....Pai la urma urmei cine plateste locuinta etc? Tu probabil nu ai servici, altfel nu-mi explic ca ai fi plecat cu el si ai timp sa-ti faci probleme unde nu sunt.
Crezi ca te va viola chiriasul , te va omora sau vor vorbi vecinii urat despre tine ca ai ramas cu un barbat strain in casa?
Poate ti-l faci amant si nu mai e strain
Full_Metal_Jacket
Postat pe 12 Decembrie 2009 12:30
Mie una nu mi se pare normal sa te lase singura in casa cu un alt barbat .

Atunci cand ati inchiriat camera barbatului probabil ca v-ati gandit ca exista sansa sa plece iubi de langa tine si tu sa ramai singura sub acelasi acoperis cu chiriasul nu ?
Probabil ca la momentul ala ti-a promis ca nu se va intampla asa ceva , ca niciodata nu vei fi nevoita sa dormi noaptea fara el si ca daca e sa trebuiasca sa plece la munca te va lua cu el nu ?

Clar trebuia sa te ia cu el sau sa renunte la plecare , urat din partea lui ca a ales munca in detrimentul tau
iris_4_ever
Postat pe 12 Decembrie 2009 21:38
De la: freakbabe, la data 2009-12-11 19:50:47nu e nimic deplasat in asta.....in plus tre sa fii fericita ca are intredere in tine...


Da, am vazut si partea buna, si anume ca are incredere in mine, si o apreciez...
Madamadalina69
Postat pe 14 Decembrie 2009 17:54
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-12 12:30:33Mi se pare stupida intrebarea ta. La fel si cerinta sa renunte la munca pentru ca nu vrei tu sa stai singura cu chiriasul vostru....Pai la urma urmei cine plateste locuinta etc? Tu probabil nu ai servici, altfel nu-mi explic ca ai fi plecat cu el si ai timp sa-ti faci probleme unde nu sunt.
Crezi ca te va viola chiriasul , te va omora sau vor vorbi vecinii urat despre tine ca ai ramas cu un barbat strain in casa?
Poate ti-l faci amant si nu mai e strain


Merci, e tare ideea cu amantul , insa mai bine NU. Da pai, postura in care m-a pus m-a determinat sa scriu aici pentru a vedea si alte pareri, si vecinii si lumea normal ca m-am gandit ca vor vorbi aiurea... ca doar gura lumii abia asteapta apa la moara
Madamadalina69
Postat pe 14 Decembrie 2009 18:08
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-12 21:38:10Mie una nu mi se pare normal sa te lase singura in casa cu un alt barbat .

Atunci cand ati inchiriat camera barbatului probabil ca v-ati gandit ca exista sansa sa plece iubi de langa tine si tu sa ramai singura sub acelasi acoperis cu chiriasul nu ?
Probabil ca la momentul ala ti-a promis ca nu se va intampla asa ceva , ca niciodata nu vei fi nevoita sa dormi noaptea fara el si ca daca e sa trebuiasca sa plece la munca te va lua cu el nu ?

Clar trebuia sa te ia cu el sau sa renunte la plecare , urat din partea lui ca a ales munca in detrimentul tau


Merci, da in momentul in care am inchiriat camera problema s-a pus la modul ca e el langa mine si totul va fi OK
Madamadalina69
Postat pe 14 Decembrie 2009 18:12
De la: Madamadalina69, la data 2009-12-14 18:08:17
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-12 12:30:33Mi se pare stupida intrebarea ta. La fel si cerinta sa renunte la munca pentru ca nu vrei tu sa stai singura cu chiriasul vostru....Pai la urma urmei cine plateste locuinta etc? Tu probabil nu ai servici, altfel nu-mi explic ca ai fi plecat cu el si ai timp sa-ti faci probleme unde nu sunt.
Crezi ca te va viola chiriasul , te va omora sau vor vorbi vecinii urat despre tine ca ai ramas cu un barbat strain in casa?
Poate ti-l faci amant si nu mai e strain


Merci, e tare ideea cu amantul , insa mai bine NU. Da pai, postura in care m-a pus m-a determinat sa scriu aici pentru a vedea si alte pareri, si vecinii si lumea normal ca m-am gandit ca vor vorbi aiurea... ca doar gura lumii abia asteapta apa la moara

E totul si asa ok. Daca lumea si vecini vor sa trancane o fac orcum... Ce conteaza ca vorbesc aiurea ca o faceti in trei (tu+chiriasul+prietenul) sau ca o faci cu prietenul sau acum cu chiriasul ...barfitoarele de meserie nu au nevoie de un motiv concret. Nu-ti fa probleme unde nu sunt.Nu merita.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Decembrie 2009 18:48
De la: Madamadalina69, la data 2009-12-11 19:46:42Incerc sa prezint cat mai pe scurt... Locuim impreuna, insa nu doar noi doi, avem o camera inchiriata unui barbat. El si-a gasit de munca intr-o alta localitate pentru cateva zile, i-am spus ca nu sunt de acord sa ma lase singura in casa cu un barbat doar pentru cateva zile de munca, si sa renunte la a se mai duce. Totusi a plecat. Mi se parea normal ori sa ma ia cu el, ori sa renunte el la plecare, dar nu sa raman in casa cu un alt barbat. E pentru prima data cand se intampla asa ceva de cand sunt cu el, vi se pare normal sa ma lase cu un alt barbat in casa, si respectiv eu cred ca asa un gest denota multe treburi negative despre persoana si atitudinea lui, voi ce credeti?


da
geo_xx
Postat pe 14 Decembrie 2009 21:06
O, uau, ce probleme au unele! Dormi, tu, linistita, ca nu suntem in epoca de piatra!
Kathara
Postat pe 14 Decembrie 2009 21:15
De la: Kathara, la data 2009-12-14 21:15:25O, uau, ce probleme au unele! Dormi, tu, linistita, ca nu suntem in epoca de piatra!


problema nu se pune daca vine peste noapte la ea.
problema se pune, daca-i place!!?? ei!
geo_xx
Postat pe 14 Decembrie 2009 21:21
De la: Madamadalina69, la data 2009-12-14 18:12:51
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-12 21:38:10Mie una nu mi se pare normal sa te lase singura in casa cu un alt barbat .

Atunci cand ati inchiriat camera barbatului probabil ca v-ati gandit ca exista sansa sa plece iubi de langa tine si tu sa ramai singura sub acelasi acoperis cu chiriasul nu ?
Probabil ca la momentul ala ti-a promis ca nu se va intampla asa ceva , ca niciodata nu vei fi nevoita sa dormi noaptea fara el si ca daca e sa trebuiasca sa plece la munca te va lua cu el nu ?

Clar trebuia sa te ia cu el sau sa renunte la plecare , urat din partea lui ca a ales munca in detrimentul tau


Merci, da in momentul in care am inchiriat camera problema s-a pus la modul ca e el langa mine si totul va fi OK


Imi cer scuze , nu credeam ca vei lua de bun mesajul meu.Speram sa-ti dai seama ca ti-am tinut hangul in ideea ca vei realiza .......ma abtin de la continuare
iris_4_ever
Postat pe 14 Decembrie 2009 21:39
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-14 21:39:45
De la: Madamadalina69, la data 2009-12-14 18:12:51
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-12 21:38:10Mie una nu mi se pare normal sa te lase singura in casa cu un alt barbat .

Atunci cand ati inchiriat camera barbatului probabil ca v-ati gandit ca exista sansa sa plece iubi de langa tine si tu sa ramai singura sub acelasi acoperis cu chiriasul nu ?
Probabil ca la momentul ala ti-a promis ca nu se va intampla asa ceva , ca niciodata nu vei fi nevoita sa dormi noaptea fara el si ca daca e sa trebuiasca sa plece la munca te va lua cu el nu ?

Clar trebuia sa te ia cu el sau sa renunte la plecare , urat din partea lui ca a ales munca in detrimentul tau


Merci, da in momentul in care am inchiriat camera problema s-a pus la modul ca e el langa mine si totul va fi OK


Imi cer scuze , nu credeam ca vei lua de bun mesajul meu.Speram sa-ti dai seama ca ti-am tinut hangul in ideea ca vei realiza .......ma abtin de la continuare


Nu-ti fa tu asa mari GRIJI ca am luat de bun raspunsul, ca STII CINE MOARE DE GRIJA ALTUIA, am vrut sa vad ce poate capul la lume si am vazut, faptul ca citesc unele aberatii de raspunsuri nu inseamna ca asa voi face, stii cum e ZI CA EI SI FA CA TINE, hai ciao
Madamadalina69
Postat pe 22 Decembrie 2009 17:39
dupa ce ca ai pe cineva care sa-ti tina companie te mai si plangi... of of
iacinta
Postat pe 23 Decembrie 2009 18:39
"Nu-ti fa tu asa mari GRIJI ca am luat de bun raspunsul, ca STII CINE MOARE DE GRIJA ALTUIA, am vrut sa vad ce poate capul la lume si am vazut, faptul ca citesc unele aberatii de raspunsuri nu inseamna ca asa voi face, stii cum e ZI CA EI SI FA CA TINE, hai ciao"
Ei bravos! te plictiseai rau cand ai deschis topicul, ai? hai pa!
PS: Acu' daca ai vazut "ce poate capul la lume", poate te abtii sa mai deschizi vreun topic!!!!
miss_darine
Postat pe 23 Decembrie 2009 18:44
De la: Madamadalina69, la data 2009-12-22 17:39:49
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-14 21:39:45
De la: Madamadalina69, la data 2009-12-14 18:12:51
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-12 21:38:10Mie una nu mi se pare normal sa te lase singura in casa cu un alt barbat .

Atunci cand ati inchiriat camera barbatului probabil ca v-ati gandit ca exista sansa sa plece iubi de langa tine si tu sa ramai singura sub acelasi acoperis cu chiriasul nu ?
Probabil ca la momentul ala ti-a promis ca nu se va intampla asa ceva , ca niciodata nu vei fi nevoita sa dormi noaptea fara el si ca daca e sa trebuiasca sa plece la munca te va lua cu el nu ?

Clar trebuia sa te ia cu el sau sa renunte la plecare , urat din partea lui ca a ales munca in detrimentul tau


Merci, da in momentul in care am inchiriat camera problema s-a pus la modul ca e el langa mine si totul va fi OK


Imi cer scuze , nu credeam ca vei lua de bun mesajul meu.Speram sa-ti dai seama ca ti-am tinut hangul in ideea ca vei realiza .......ma abtin de la continuare


Nu-ti fa tu asa mari GRIJI ca am luat de bun raspunsul, ca STII CINE MOARE DE GRIJA ALTUIA, am vrut sa vad ce poate capul la lume si am vazut, faptul ca citesc unele aberatii de raspunsuri nu inseamna ca asa voi face, stii cum e ZI CA EI SI FA CA TINE, hai ciao


Okay
iris_4_ever
Postat pe 24 Decembrie 2009 08:55
eu zic s aapreciezi faptul ca are incredere in tine si ca doreste sa aduc ain cas aun ban in plus 1
Aproape_eu
Postat pe 26 Decembrie 2009 11:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Micile rautati in cuplu - da sau nu? 3 De la: razz 12 Martie 2009 19:20
Barbatii mai inclinati spre insuratoare sunt... 22 De la: oana_pohoata 13 Octombrie 2009 19:09
de ce mint barbatii? 119 De la: kudika084096 19 Noiembrie 2009 22:04
Eu pesti,El,berbec... 5 De la: Chocolatzyk 20 Decembrie 2010 15:57
diferenta de varsta 11 De la: luminici 14 Decembrie 2009 13:03