ii dai inimii ce vrea si...degeaba

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
tot timpul visam la o relatie perfecta...stiti si voi cu un Fat-Frumos etc care sa ma iubeasca ,respecte,sa imi ofere tot ce imi doresc ...si minune intr-o zi am primit ce mi-am dorit ,baiatul frumos, destept ,tot tacamul nu aveai ce sa-i reprosezi ,ne iubeam mult pana cand mi-am dat seama ca nu sunt fericita.nu inteleg ce s-a intamplat era ce imi doream si totusi ceva nu a mers...sunt eu vinovata?a mai patit cineva asa?!sau sunt singura?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: alejandraa20, la data 2009-12-13 17:21:49tot timpul visam la o relatie perfecta...stiti si voi cu un Fat-Frumos etc care sa ma iubeasca ,respecte,sa imi ofere tot ce imi doresc ...si minune intr-o zi am primit ce mi-am dorit ,baiatul frumos, destept ,tot tacamul nu aveai ce sa-i reprosezi ,ne iubeam mult pana cand mi-am dat seama ca nu sunt fericita.nu inteleg ce s-a intamplat era ce imi doream si totusi ceva nu a mers...sunt eu vinovata?a mai patit cineva asa?!sau sunt singura?

poate vrei un bebe
...sanavăbici...
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

e o experienta trebuie sa mergi mai departe
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
cred ca inteleg situatia. am o prietena care a patit cam la fel
crec ca in fond aveai nevoie de altceva, tipul nu era potrivit pt tine.
toate femeile au nevoie de un "fat-frumos" cum l-ai descris tu dar mai e ceva particular, la fiecare in parte, de care avem nevoie, care de multe ori e mult mai important decat ceea ce se vede la suprafata, ce e in general.
tind sa cred ca tipul era plictisitor pt tine dar nu vreau sa ma hazardez in presupuneri, mai vino tu cu detalii
Fosta membra Kudika.ro
nu vreau nici un bebe
Fosta membra Kudika.ro
ai dreptate..,de aceea am hotarat sa ne despartim nu avea rost sa ma prefac k totul e bine...si recunosc ca in ultimul timp ma cam scotea din minti tot ce facea sau spunea...nu cred ca era pt mine..
Fosta membra Kudika.ro
De la: freakbabe, la data 2009-12-13 17:25:18
De la: alejandraa20, la data 2009-12-13 17:21:49tot timpul visam la o relatie perfecta...stiti si voi cu un Fat-Frumos etc care sa ma iubeasca ,respecte,sa imi ofere tot ce imi doresc ...si minune intr-o zi am primit ce mi-am dorit ,baiatul frumos, destept ,tot tacamul nu aveai ce sa-i reprosezi ,ne iubeam mult pana cand mi-am dat seama ca nu sunt fericita.nu inteleg ce s-a intamplat era ce imi doream si totusi ceva nu a mers...sunt eu vinovata?a mai patit cineva asa?!sau sunt singura?

poate vrei un bebe
nu nu vreau un bebe..asta crezi ca le rezolva pe toate?tu cand ai ceva o problema faci un bebe si gata??!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: alejandraa20, la data 2009-12-13 18:03:22

poate vrei un bebe
nu nu vreau un bebe..asta crezi ca le rezolva pe toate?tu cand ai ceva o problema faci un bebe si gata??!!

poi u ai spus ca ceva lipsea din relatia voastra.....ce? de multe ori un bebe intareste o relatie...
...sanavăbici...
Fosta membra Kudika.ro
De la: freakbabe, la data 2009-12-13 18:06:09

poate vrei un bebe

poi u ai spus ca ceva lipsea din relatia voastra.....ce? de multe ori un bebe intareste o relatie...

permite-mi sa te contrazic un bebe nu intareste o relatie in cazul meu (am 20 de ani)crezi k de asta am nevoie? oricum nu cred k mai inteles,vroiam sa zic k de cele mai multe ori iti doresti ceva si cand primesti nu e ceea ce te face fericit..
Fosta membra Kudika.ro
De la: alejandraa20, la data 2009-12-13 18:13:20
De la: freakbabe, la data 2009-12-13 18:06:09

poate vrei un bebe

permite-mi sa te contrazic un bebe nu intareste o relatie in cazul meu (am 20 de ani)crezi k de asta am nevoie? oricum nu cred k mai inteles,vroiam sa zic k de cele mai multe ori iti doresti ceva si cand primesti nu e ceea ce te face fericit..

mda mda.......am baut vreo doua cani de vin fiert...asa ca am inteles gresit relatarea ta..abia dupa mi-am dat seama....
"vroiam sa zic k de cele mai multe ori iti doresti ceva si cand primesti nu e ceea ce te face fericit.." dar daca u stii deja raspunsul la topicul tau...sau vreu sa le impartasesti si altora experienta ta
...sanavăbici...
Fosta membra Kudika.ro
De la: alejandraa20, la data 2009-12-13 18:01:55ai dreptate..,de aceea am hotarat sa ne despartim nu avea rost sa ma prefac k totul e bine...si recunosc ca in ultimul timp ma cam scotea din minti tot ce facea sau spunea...nu cred ca era pt mine..

n-ai de ce sa te simti vinovata. e clar ca nu era pt tine si probabil ca si el intelege asta ...si daca nu intelege acum tot o sa inteleaga odata si odata.