Setari Cookie-uri

TZEPE PE NET CU EXTENSIILE

De la: the_O, la data 2010-10-28 20:21:19
De la: Dontyyy, la data 2010-05-12 14:02:25
De la: G_, la data 2010-05-12 14:00:50
De la: G_, la data 2010-05-12 13:59:06
De la: one_size, la data 2010-05-12 13:54:20
De la: Dontyyy, la data 2010-05-12 13:50:20 s-a intors "bovina jivina" cu extensii!
sarmana numai masculi viseaza!!!


masculi?une este masculi? vreau si io!
aaa si mai vreau si niste extensii de neuroni si niste sinapse mai sanatoase sa reziste dupa adaugarea extensiilor!


"ESTE" MUUUULTI MASCULI



HAI K VA LAS SA VA CREASCA SI VOUA PARUL PUBIAN....
SEE YAAAA... NOT!!!


a crescut de mult da' ti-ai facut tu extensii din el!!


asta a fost tare



anastasia_m
Postat pe 28 Octombrie 2010 20:23
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 12:50
Am comandat de la ei acum 2 saptamani extensii clip on blond deschis,
m-au lasat sa le verific si cu placa si am crezut ca sunt super ok
cand am vrut sa le ondulez, s-au ars in ultimul hal, daramite ca nu le mai pot vopsi!!!!
am sunat la ei si mi-au inchis tel in nas nu au vrut sa imi dea banii inapoi

COMERCIALIZEAZA ILEGAL, FARA FACTURA SI DATE FIRMA!!!!
NU CUMPARATI DE LA TOP STYLE CEA MAI MARE TEAPA CU LOREDANA CHIVU!!!!!!!

NU POT SA MAI FAC NIMIC, CINE E IN ACEASI SITUATIE VA ROG SA MA CONTACTEZE LA roossy_dolly@yahoo.com, VREAU SA PUN RECLAMATIE LA POLITIE
NU VA RAMANE ASA , VA GARANTEZ TOPSTYLE!!
kudika418751
Postat pe 14 August 2011 17:06
Aplic extensii din par natural 100%, calitate remy cu microring si cheratina.TEL:0723723753
Timisoara
Bibilusha_grace
Postat pe 12 Octombrie 2011 16:20
Devii penibila diana cu cometarii de genul acesta u chiar asa proasta esti lasand mesaje care crezi u ca dezavantajaza firma Top style magic . Cum dreag sa cumperi extensii de la mine daca si u vinzi extensii ca sa poti lasa astfel de mesaje

Te creti dreag cu toata lumea pe aici chiar nu stii ce ai facut cu extensii-perfecte.ro acum u crezi ca daca ti-ai schimbat site-ul si numele in divisima.ro faci mai multa bravura cu extensiile tale din china

esti o mare nesimtita
styleextensii
Postat pe 13 Octombrie 2011 12:23
De la: styleextensii, la data 2011-10-13 12:23:58Devii penibila diana cu cometarii de genul acesta u chiar asa proasta esti lasand mesaje care crezi u ca dezavantajaza firma Top style magic . Cum dreag sa cumperi extensii de la mine daca si u vinzi extensii ca sa poti lasa astfel de mesaje

Te creti dreag cu toata lumea pe aici chiar nu stii ce ai facut cu extensii-perfecte.ro acum u crezi ca daca ti-ai schimbat site-ul si numele in divisima.ro faci mai multa bravura cu extensiile tale din china

esti o mare nesimtita


Iar tu esti proasta de rupi lantul...
kudika226898
Postat pe 13 Octombrie 2011 16:23
Buna, si eu miam luat teapa de la cei de la LIEN STYLE. eu mi-am cumparat de pe net de la o fata Catalina. sunt superbe.
kudika469221
Postat pe 10 Noiembrie 2011 15:43
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-10 15:47:27ce colege recomanzi ?



G_
Postat pe 10 Noiembrie 2011 17:41
De la: G_, la data 2011-11-10 17:41:59
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-10 15:47:27ce colege recomanzi ?



un pacalici nu l lua in seama,
thadoogback
Postat pe 10 Noiembrie 2011 17:44
mi-am cumparat si eu extensii clip on si sunt multumita de ele.
Adriana_Pirlog_1
Postat pe 1 Mai 2012 14:49
Buna fetelor,azi mi-am luat si eu teapa de la ei,am vazut multe comentarii proaste dsp fabrica de extensii care este acelasi lucru cu Lien style sau www.extensiidepar-oferte.ro/.Ma intreb oare Andreea Banica stie extensiile caror excroci le promoveaza ea?Deci extensiile nu sunt naturale iar eu am comandat extensii de 55 de cm si am primit de 50.Fetelor nu mai comandati de la ei,sa nu va incante ca ele arata bine cand le scoti din colet,nu au lungimea pe care o comandati,puteti sa o masurati cu centrimetul.Nu va zic lucrurile astea din rautate ci ca sa va stricati ziua si sa va enervati cum am facut eu.Va pup.
kudika_32996
Postat pe 4 Aprilie 2013 15:51
Acum eu astept sa imi primesc banii de la fabrica de extensii ca sa fac alta comanda pe alt site .MI-au zis ca banii mei mi-i voi da inapoi cand au ei chef.Va rog din suflet inainte sa dati o comanda cititi parerile celorlalti care au luat deja o teapa.Am observat ca cei de la fabrica de extensii(lien style) au o pagina de facebook dar nu pot lasa nici un comentariu.Sunt sigura ca multe persoane au patit ca mine.Nu permiteti pe banii vostri sa fiti bataia lor de joc.
kudika_32996
Postat pe 4 Aprilie 2013 16:01
Fetelor va rog din suflet nu comandati extensii de la lien style sau www.extensiidepar-oferte.ro/.Dupa ce mi-am dat seama ca sunt pacalita am trimis extensiile inapoi si mi-am cerut banii,azi am sunat la ei sa vad ce se intampla de nu mi-au trimis banii inapoi,mi-au zis ca verifica si ca ma suna,nu m-au sunat(E o doamna care raspunde cu da,va rog si nici macar nu se prezinta la tel),i-am sunat eu inapoi dar au telefonul inchis.Deci am luat o teapa de 300 ron.Nu cred ca imi voi vedea vreodata banii inapoi.De aceea nu pot permite altora sa pateasca asa cum am patit eu.Astia de la lien style traiesc din tepe:daca dau teapa de 10 de ori pe luna si-au facut banii.Va rog nu comandati de la ei.Nici macar nu au o adresa de facebook unde sa iti lasi o parere,asa cum au alte firme de extensii!
kudika_32996
Postat pe 16 Aprilie 2013 14:58
Nici macar nu au o adresa de facebook unde sa iti lasi o parere,asa cum au alte firme de extensii!



asta e maxima
Cotoiu_ucigas
Postat pe 16 Aprilie 2013 15:01
De la: kudika_32996, la data 2013-04-16 14:58:24Fetelor va rog din suflet nu comandati extensii de la lien style sau www.extensiidepar-oferte.ro/.Dupa ce mi-am dat seama ca sunt pacalita am trimis extensiile inapoi si mi-am cerut banii,azi am sunat la ei sa vad ce se intampla de nu mi-au trimis banii inapoi,mi-au zis ca verifica si ca ma suna,nu m-au sunat(E o doamna care raspunde cu da,va rog si nici macar nu se prezinta la tel),i-am sunat eu inapoi dar au telefonul inchis.Deci am luat o teapa de 300 ron.Nu cred ca imi voi vedea vreodata banii inapoi.De aceea nu pot permite altora sa pateasca asa cum am patit eu.Astia de la lien style traiesc din tepe:daca dau teapa de 10 de ori pe luna si-au facut banii.Va rog nu comandati de la ei.Nici macar nu au o adresa de facebook unde sa iti lasi o parere,asa cum au alte firme de extensii!


Cu cei de la Protectia Consumatorului, ai luat legatura?
kudika_32792
Postat pe 16 Aprilie 2013 17:28
eu as lua legatura,dar ce dovezi am?extensiile sunt la ei ,nici macar o factura nu am!cum sa fac?singura dovada este la urgent curier cei prin care am comandat si trimis extensiile inapoi dar ei nu cred ca se implica,ei sunt doar niste intermediari
kudika_32996
Postat pe 16 Aprilie 2013 22:24
@cotoiu_ugicas Ce e asa amuzant in ce am scris eu?ce e asa maxim?
kudika_32996
Postat pe 16 Aprilie 2013 22:41
buna fetelor...sa va spun si eu necazul meu cu extensiile astea de rahat din romania...primele extensii le am cumparat de la divisima,clip on,au fost foarte rare,3 fire dar bunicele,se puteau coafa destul de bine,am comandat coada de 60 cm tot de la divisima si e foarte buna.,dar..am comandat extensii cu cheratina si...sunt de rahat...matura e putin spus,asa arata paru meu,mentionez k folosesc numai produse de calitate din strainatate...le am dat jos si zic hai sa mi iau de la top style k tot le face atata reclama,zis si facut,cu cheratina,100 buc...primele 2-3 sapt au fost superbe dar dupa ce sa dus tot siliconu in care sunt invelite k sa ne prosteasca,arata la fel de rau k cele de la divisima,il port doar in coada pt k mie rusine sa ies pe str cu asa par distrus,e praf...plastic...ghinionul meu e sa fiu in germania unde costa intre 80-100 euro sa il dau jos...am aflat pe aici de la fete k cel mai adevarat par si pe bune natural se gaseste la Hairdreams.com sau Socap.com...dar cn isi permite?150 buc keratina de 35-40 cm costa 300 euro cu taxe curier..deci tot ce e reclama facuta de vedete e vrajeala,sa fim seriosi k doar nu credeti k loredana chivu are par de la top style in cap>))numa dk e special facut pt ea..sau dragusanca....si de la divisima si makiajele asa zis profesionale sunt de calitate proasta...e loreal mai bun..deci mare atentie fetelor k uneori cei ieftin iese scump la final...
kudika_34564
Postat pe 4 Mai 2013 23:46
De la: kudika_32996, la data 2013-04-16 22:24:46eu as lua legatura,dar ce dovezi am?extensiile sunt la ei ,nici macar o factura nu am!cum sa fac?singura dovada este la urgent curier cei prin care am comandat si trimis extensiile inapoi dar ei nu cred ca se implica,ei sunt doar niste intermediari


Pai si plata cum ai facut-o catre firma care ti-a trimis extensiile?
kudika_32792
Postat pe 5 Mai 2013 10:00
eu am platit firmei de curierat:urgent curier.Dupa ce am vorbit cu tipul care mi-a livrat extensiile mi-am dat seama ca firma asta nu are un sediu stabil.Tipul de la curierat mi-a spus ca astai de la lien style au mai multe adrese si el mi-a spus ca nu e ceva in regula cu firma asta dar nu ma poate ajuta cu mai multe informatii,am sunat si la urgent curier si mi-au spus ca ei nu ma pot ajuta ca ei sunt doar niste intermediari,parerea mea este ca cei de la urgent curier stiu dsp ce e vorba si ca astia de la lien style sunt tepari dar pe ei nu ii intereseaza ca ei oricum ar fii isi iua banii pe livrare(pe fiecare teapa pe care lien style o da).
kudika_32996
Postat pe 13 Mai 2013 19:24
Fetelor nu luati de FABRICA DE EXTENSII,sunt cei mai mari tzepari.Am returnat pachetul pt ca pe linga ca aratau oribil...erau rare si scamosate, mi-au trimis doua lungimi diferite...si o extensie era ondulata. Sunt niste mincinoase doamnele alea care raspund la telefon.Vor sa faca bani batandu-si joc de banii nostri. I-am facut oricum reclamatie la protectia consumatorului si cat de curnad vor avea si un control de la ANAF. dar nu cu flori! Muahhhhaha
Flavia_Oana_1
Postat pe 13 Februarie 2014 14:43
eu mi-am comandat extensii de par cu clip on de la divisima. am luat o lungime prea mica pentru ce voiam eu si am sunat sa le schimb. fata care mi-a raspuns la tel a fost foarte draguta, mi-a spus exact care sunt pasii pentru schim si in cateva zile am primit extensiile cu lungimea pe care o voiam. eu ii recomand, extensiile sunt de calitate si suportul pe care mi l-au oferit a fost la fel.
kudika_975479
Postat pe 24 Octombrie 2014 11:29
mi-am comandat extensii de par cu clip on de la divisima. sunt extrem de multumita de ele si vreau sa impartasesc cu voi experienta mea cu ei. initial am comandat o culoare care nu era chiar ce voiam eu. am sunat la ei la call center si fata care mi-a raspuns a fost foarte draguta si mi-a cerut o poza ca sa compare mai bine culoarea parului meu si sa imi recomande altceva. in cateva zile am primit extensiile de par cu culoarea potrivita. recomand extensiile de par divisima, pentru mine ei sunt cei mai buni.
kudika_975479
Postat pe 24 Octombrie 2014 12:13
divisima.ro este un site super ok. cunosc persoane care au comandat extensii si sunt foarte multumite. ieri mi-am comandat si eu, abia astept sa ajunga.....preturile sunt accesibile
Rebeca_Herbei_1
Postat pe 14 Martie 2015 15:11
De la: Rebeca_Herbei_1, la data 2015-03-14 15:11:46divisima.ro este un site super ok. cunosc persoane care au comandat extensii si sunt foarte multumite. ieri mi-am comandat si eu, abia astept sa ajunga.....preturile sunt accesibile


Tu esti de-a lor, de-aia esti asa multumita...
kudika226898
Postat pe 15 Martie 2015 18:19
Eu mi-am cumpãrat extensii și de pe Divissima și de pe Top Style.Nu înțeleg de ce atunci când cineva vorbește pozitiv la adresa unui site concurența î-l atacã pe motiv cã "este de-al lor".Eu pot spune cã extensiile cumparate pe Divissima sunt foarte frumoase și de calitate.Dar cum cã, sunt și cele mai scumpe, m-am hotãrât sa cumpãr ulterior de la Top Style și am rãmas f dezamãgitã.E o coadã de pãr natural, într-adevãr deasã(nicidecum nu are 240 gr, cea Deluxe, cum ți se spune), dar de proastã calitate. Parul este deteriorat și se încurcã.Nu exista facturã, nu existã sigiliu și în plus ți se spune ca ai 12 ore la dispoziție sã o înapoiezi, în condițiile în care eu am primit-o la 7 seara!!??și în plus trebuie sã aibã încã sigiliul? ????!!!!!Ah,pe site ți se propune un cadou la alegere la cumpãrarea oricãrui produs di gama extensii, în cazul meu a rãmas doar o propunere.Cei de la Divissima mi-au trimis o trusã de machiaj.
kudika_988399
Postat pe 5 Iunie 2015 11:30
Revin, cu riscul cã mã repet; e a doua oarã cand îmi pun coada "deluxe" cumpãratã de la Top style și s-a fãcut ca dracu'.Am avut extensii cumpãrate chiar și de la un coafor chinezesc cu 60€, dar erau și încã sunt dupã vreo 6 ani și nu știu câte decolorari, vopseli și chiar permanent, de o mie de ori mai frumoase ca aceastã coadã de la Top style. NU RECOMAND TOP STYLE!
kudika_988399
Postat pe 8 Iunie 2015 12:22
buna, scriu din italia , tara mama a celor de la socap.com, crede-ma sunt MEGA varza, foarte urate si dure devin dupa 2 spalari, nu merita bani
Dulcika_Dayyana_1
Postat pe 10 Iulie 2015 17:38
Extensiile de la Hairdreams nu costa 300 de euro... Eu mi-am pus la salon Manifest acum doi ani si am platit pt ele 1400 de euro cu tot cu manopera pentru 120 de extensii!! Socap este varianta mai accesibila... mi le cumpar cu 700 de ron de pe shehairextension.ro Adevaraul este ca nimic nu se compara cu Hairdreams. pacat ca sunt exagerat de scumpe. Acum am sunat si m-am interesat de 60 de bucati( doar pt volum) si mi-au spus ca ma costa 2000 de euro :))))) fereasca...
kudika_992178
Postat pe 12 August 2015 14:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Par slab genetic 2 De la: Cristina_Lungu_2 12 Februarie 2016 16:39
daca cautati o coafeza buna va recomand salonul 4 De la: l_diana_c 27 Mai 2009 18:39
Mirosul parului 14 De la: LADY_IN_RED__ 4 Decembrie 2011 22:47
extensii 1 De la: kudika333587 29 Noiembrie 2010 00:07
tratament par Hairgrow 2% minoxidil 1 De la: Sierra 12 August 2011 16:13