Setari Cookie-uri

Sfaturi pentru cresterea in inaltime!!! plsss

Va rog sa imi scrieti cat mai multe metode de crestere in inaltime pe care le stiti , mai ales daca stiti cazuri in care respectivele metode au functionat ! va rog sa imi spuneti orice metoda nu conteaza riscurile ! nu lasati mesaje in care sa imi scrieti ca nu e bine pt sanatate pentru ca sunt destul de constient de ceea ce vreau si ma risc , numai spuneti-mi metode pe care le stiti va rog mult ! am incercat s fac sport dar nu a avut niciun efect !
Craciun fericit si un an nou in care sa obtineti tot ce va doriti !!!
catalyn_2792
Postat pe 17 Decembrie 2009 16:48
De la: catalyn_2792, la data 2009-12-17 16:48:05Va rog sa imi scrieti cat mai multe metode de crestere in inaltime pe care le stiti , mai ales daca stiti cazuri in care respectivele metode au functionat ! va rog sa imi spuneti orice metoda nu conteaza riscurile ! nu lasati mesaje in care sa imi scrieti ca nu e bine pt sanatate pentru ca sunt destul de constient de ceea ce vreau si ma risc , numai spuneti-mi metode pe care le stiti va rog mult ! am incercat s fac sport dar nu a avut niciun efect !
Craciun fericit si un an nou in care sa obtineti tot ce va doriti !!!

Sportul e foarte recomandat.de alte metode nu comentez.eu m-am masurat anul trecut scolar la inceput.tot anul (scolar)am jucat-poate chiar de doua ori pe sapt-volei.de placere.si cand m-am masurat la sfarsitul anului,aveam cu 1.5 cm mai mult :D deci se poate,zic eu.bafta
kudika048490
Postat pe 5 Martie 2010 20:55
sti ca exista masa de tortura sa te lungeasca incearca asa cv vezi poate cresti:))
asa ca nu incerca medicamente ca te inalti uh
rOxY1
Postat pe 6 Martie 2010 16:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ufff zodiile astea... 14 De la: kudika069834 2 Octombrie 2009 09:41
durrea este prea mare 3 De la: babyx 17 Decembrie 2009 22:40
cu ob in apa? 14 De la: roxyrory 15 August 2009 09:28
unde gasesc PANTALONI ROSII[blugi]cat mai repede?! 16 De la: yumalai 8 Ianuarie 2010 11:16
Rochita din saten cu aplicatie din dantela pe spate 1 De la: Lacatus_Mihaela_Roxana 3 Noiembrie 2011 01:03