Setari Cookie-uri

ce sa fac

nu stiu ce sa ma mai fac...sunt in vacanta, am prea mult timp liber si imi zboara gandul la o pers la care tin foarte mult, dar cu care parca nu pot fi...multe pers de sex feminin singure si nu numai de la serviciu il plac si se stramba sau incep sa ma barfeasca daca il vad ca imi zambeste mie... ma enerveaza situatia...ma gandeam la anul sa ma transfer in alta scoala...poate scap din locul asta nasol, dar ma gandesc sa nu fie mai rau...mi se pare ca ne assemanam asa de tare...ne place amandurora acelasi stil de muzica si avem caractere asemanatoare ...ma gandesc ca daca o sa ma mut la alta scoala voi putea lua legatura cu el prin mail si ca ii voi spune in sfarsit ca imi place de el si ca atunci ma pot detasa de tot colectivul asta de la serviciu care nu prea ma place...si nu ma voi mai gandi la ce vor zice femeile astea din colectiv sau elevii daca voi fi cu el...mi+e frica sa ma apropii prea mult de el de teama sa nu las loc interpretarilor de tot felul si barfelor ...am ales sa fiu cumintica si sa imi vad de treaba...
acum o sa plec intr+o excursie, ca daca as sta acasa, as innebuni...m+as gandi numai la el si n+as ajunge nicaieri...deci, intrebarea e sa+l uit sau sa ii trimit asa din senin un mail si sa il invit in excursie...ma gandesc sa nu par prea disperata, sa il sperii...ca nu stie ca am mail+ul lui...ufffffffffaaa...help

Postat pe 19 Decembrie 2009 13:09
raspuns corect:mail
_oktober_
Postat pe 19 Decembrie 2009 13:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Confesiune 51 De la: Cassey 29 Decembrie 2008 23:09
am nevoie de un sfat please 45 De la: dolcik1 3 Iulie 2009 19:10
dragostea ma facut sa plang prea mult 64 De la: kudika109268 23 Februarie 2010 12:44
Am 25 de ani si mi-am inkis viata. 16 De la: Rock_this 7 August 2009 19:55
iubire imposibila sau nu?! 32 De la: kudika226898 12 Septembrie 2011 05:57