Setari Cookie-uri

ce sa fac k el? ajutatzi-ma!!!

eram insarcinata in luna a 4-a,despartzita de tata fetei..intamplator m-am intalnit cu un fost coleg de servici, am vb cateva clipe in mare despre situatzia mea si facuseram schimb de numerele de tel..,dupa care sa ajuns mai departe a inceput sa ma sune..,sa ma caute..am inceput sa uit de tata fetei k el ..,la inceput mi-am spus ca va fi doar o aventura si nik mai mult,dar aceasta aventura sa transformat intr-o relatzie de un an ..sa mentzionez el are 33 de ani eo am 26 de ani..,am zis sa incerc o relatzie k el ca este mai mare k tata fetei si poate are capu mai pe umeri,nici gand de asha ceva..a fost frumos totul pana nu am aflat k mai vorbea k o gagica prin mesaje care locuia in italia si aia avea si ea un baietzel si era maritata..,i-am zis k plek in austria pt o 2 luni de zile si a zis k bine..,si ma incuraja sa plek pt binele meu si al fetitzei ca aicii nu am ce face ..,ma rog am plekat doar pt o luna jumate ..cand am ajuns akolo totul a fost ok la o saptamana tipul nu-mi mai raspundea la mesaje si la tel doar se auzeau zvonuri ca tipa din italia a divortzat de tata baiatului si a venit in romania k copilul pt el .nu-mi venea sa cred ce auzeam..,totusi nu am dat importantza zvonurilor vroiam sa ma clarific eo cand ajungeam akasa in tzara ..asha am si facut l-am sunat si cred k am nimerit intr-un tmp prost pt mine..caci atata mi-a spus nu intzelegi sa nu ma mai suni dar k un ton fff ridicat..si atunci fusese prima data cand il sunasem de cand venisem in romania..,si motivul era de fapt sa mi iau scooterul care il aveam la el in garaj..am intzeles mesajul lui..de a nu l mai suna..,nu am facut schimb de replici sau aexplicatzii absolut nimik..a doua zi mi-au adus niste amici ai lui scooterul la blok m-au sunat am returant si eo niste cadouri ce le aveam primite de la el k mesajul k nu mi trebuie cadouri de la tradatori ..si de atunci nu l-am mai sunat niciodata isi schimbase nr de tel...asta a fost in luna iunie in asta vara..,pana akum 2 saptamani intr-o seara am visat nr lui de tel pe care -l stersesem de ffff mult tmp de tel,dar totusi il aveam memorat in cap dar dupa un anumit tmp dak nu mai fol acest nr de obicei il uit ..uite k de data asta am visat intr-o seara toate cifrele lui de tel..m-am trezit brusc si m-am uitat repede in tel crezand ca mi-a facut vreun apel ghinion nu era decat visul rupt din realitate..am trecut k vederea dar spre seara mi-am adus aminte ca visasem nr lui de tel si am zis hai sa incerc sa vad dak mai are cartela totusi in tel..asa a fost am facut un bip si a mers nu-mi venea sa cred..am trimis un mesaj care era compus:am visat aceste cifre punct..la nici 20 de minute ma suna cu nr privat nu vb nimeni..pt cateva secunde dar nici eo ..dupa care incep eo sa deschid un sb spunand dar raspunde mah..a raspuns intr-un final..si asha a inceput iar nu stiu ce a inceput povestiri din amintire k ma tzinut 40 de minute la tel..,dupa 2 zile ma suna din nou in care se autoinvita la mine iar eo il refuz si ii spun sa si vada de actuala lui iubita..,mai trec cateva zile ma suna din nou insistent sa ne vedem..l-am refuzat si atunci..apoi a insistat din nou dupa alte cateva zile si ne-am intalnit ca de obicei la mine acasa de unde a inceput din nou sa simt atractzia aceasta de el..tzin la el,cand e langa mine park totul are culoare in casa,nu stiu ce se intampla k mine si totusi am fost pusa pe locul2 si ma intreb de ce? accept firmiturile lui de dragoste cand pot avea totul?ce are aia si eo nu am? da mai ziceam dak fugea de mine din cauza ca fuge de responsabilitatzi dar a luat pe alta cu copil si a si despartzito de barbatul ei ..la mine a fost altfel eram desp deja de tata fetei..si nu intzeleg un lucru ei nu stau impreuna..,ea sta la mama ei si k fratele ei ...si el sta la parintzii lui..mai are o garsoniera care nu este a lui este a surorii lui..dar o mai fol si el din cand in cand..pe cand eo am aprt meu..nu sunt grasa..poate s prea slaba ca zice sa mai mananc doamne fereste dar eo nu mai intzeleg nik ce vor barbatzii dak esty prea slaba nu i bine daca esty grasa iar nu e bine ..eo cred k la inaltzimea mea 1,60 am 44 de kg sunt bine..blondutza ..albastri..cealalata bruneta..mai plinutza 1,70 cam asha..datzimi si mie niste sfaturi ca eo nu mai stiu ce sa fac ma sucit iara..imi ia mintzile...cred k lui ii place si k mine si k aia..eo ma simt surplus akuma si mi -e jena sa l intreb ce a gasit la aia si dc ma amagit atata tmp..macar dc nu ma lasa in pace imi spune k sunt singura fata din viatza lui speciala..f curata corporal cat si casa..pai si atunci ..de aia ma lasat si a luato pe astalalta da si ma face pitica oare sa i fie rushine k mine? k sunt asha mikutza? ca el tot tmp cand imi povesteste de femei..imi spune uite si asta cum arata le critica ca nu ar iesi k aia ca e prea scheleta,s.a.s.m.d.. va multzumesc anticipat si scuzatzi-ma ca nu am scris prea coirect gramatical dar acum gandurile mele sunt cam innodate
politzista
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:02
mamaaaaa, ce de k!
geo_xx
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:06
Si acuma de craciun esti singura si el e cu aia grasa divortata`?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:20
mama da' cat e romanu de lung ...
Arthur_Rogers
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:27
De la: yo_si_eu, la data 2009-12-17 23:27:53mama da' cat e romanu de lung ...

las' k l'a prscurtat ji aja dstul.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:32
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-17 23:32:42
De la: yo_si_eu, la data 2009-12-17 23:27:53mama da' cat e romanu de lung ...

las' k l'a prscurtat ji aja dstul.


ai dreptate
Arthur_Rogers
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:33
De la: politzista, la data 2009-12-17 23:02:23eram insarcinata in luna a 4-a,despartzita de tata fetei..intamplator m-am intalnit cu un fost coleg de servici, am vb cateva clipe in mare despre situatzia mea si facuseram schimb de numerele de tel..,dupa care sa ajuns mai departe a inceput sa ma sune..,sa ma caute..am inceput sa uit de tata fetei k el ..,la inceput mi-am spus ca va fi doar o aventura si nik mai mult,dar aceasta aventura sa transformat intr-o relatzie de un an ..sa mentzionez el are 33 de ani eo am 26 de ani..,am zis sa incerc o relatzie k el ca este mai mare k tata fetei si poate are capu mai pe umeri,nici gand de asha ceva..a fost frumos totul pana nu am aflat k mai vorbea k o gagica prin mesaje care locuia in italia si aia avea si ea un baietzel si era maritata..,i-am zis k plek in austria pt o 2 luni de zile si a zis k bine..,si ma incuraja sa plek pt binele meu si al fetitzei ca aicii nu am ce face ..,ma rog am plekat doar pt o luna jumate ..cand am ajuns akolo totul a fost ok la o saptamana tipul nu-mi mai raspundea la mesaje si la tel doar se auzeau zvonuri ca tipa din italia a divortzat de tata baiatului si a venit in romania k copilul pt el .nu-mi venea sa cred ce auzeam..,totusi nu am dat importantza zvonurilor vroiam sa ma clarific eo cand ajungeam akasa in tzara ..asha am si facut l-am sunat si cred k am nimerit intr-un tmp prost pt mine..caci atata mi-a spus nu intzelegi sa nu ma mai suni dar k un ton fff ridicat..si atunci fusese prima data cand il sunasem de cand venisem in romania..,si motivul era de fapt sa mi iau scooterul care il aveam la el in garaj..am intzeles mesajul lui..de a nu l mai suna..,nu am facut schimb de replici sau aexplicatzii absolut nimik..a doua zi mi-au adus niste amici ai lui scooterul la blok m-au sunat am returant si eo niste cadouri ce le aveam primite de la el k mesajul k nu mi trebuie cadouri de la tradatori ..si de atunci nu l-am mai sunat niciodata isi schimbase nr de tel...asta a fost in luna iunie in asta vara..,pana akum 2 saptamani intr-o seara am visat nr lui de tel pe care -l stersesem de ffff mult tmp de tel,dar totusi il aveam memorat in cap dar dupa un anumit tmp dak nu mai fol acest nr de obicei il uit ..uite k de data asta am visat intr-o seara toate cifrele lui de tel..m-am trezit brusc si m-am uitat repede in tel crezand ca mi-a facut vreun apel ghinion nu era decat visul rupt din realitate..am trecut k vederea dar spre seara mi-am adus aminte ca visasem nr lui de tel si am zis hai sa incerc sa vad dak mai are cartela totusi in tel..asa a fost am facut un bip si a mers nu-mi venea sa cred..am trimis un mesaj care era compus:am visat aceste cifre punct..la nici 20 de minute ma suna cu nr privat nu vb nimeni..pt cateva secunde dar nici eo ..dupa care incep eo sa deschid un sb spunand dar raspunde mah..a raspuns intr-un final..si asha a inceput iar nu stiu ce a inceput povestiri din amintire k ma tzinut 40 de minute la tel..,dupa 2 zile ma suna din nou in care se autoinvita la mine iar eo il refuz si ii spun sa si vada de actuala lui iubita..,mai trec cateva zile ma suna din nou insistent sa ne vedem..l-am refuzat si atunci..apoi a insistat din nou dupa alte cateva zile si ne-am intalnit ca de obicei la mine acasa de unde a inceput din nou sa simt atractzia aceasta de el..tzin la el,cand e langa mine park totul are culoare in casa,nu stiu ce se intampla k mine si totusi am fost pusa pe locul2 si ma intreb de ce? accept firmiturile lui de dragoste cand pot avea totul?ce are aia si eo nu am? da mai ziceam dak fugea de mine din cauza ca fuge de responsabilitatzi dar a luat pe alta cu copil si a si despartzito de barbatul ei ..la mine a fost altfel eram desp deja de tata fetei..si nu intzeleg un lucru ei nu stau impreuna..,ea sta la mama ei si k fratele ei ...si el sta la parintzii lui..mai are o garsoniera care nu este a lui este a surorii lui..dar o mai fol si el din cand in cand..pe cand eo am aprt meu..nu sunt grasa..poate s prea slaba ca zice sa mai mananc doamne fereste dar eo nu mai intzeleg nik ce vor barbatzii dak esty prea slaba nu i bine daca esty grasa iar nu e bine ..eo cred k la inaltzimea mea 1,60 am 44 de kg sunt bine..blondutza ..albastri..cealalata bruneta..mai plinutza 1,70 cam asha..datzimi si mie niste sfaturi ca eo nu mai stiu ce sa fac ma sucit iara..imi ia mintzile...cred k lui ii place si k mine si k aia..eo ma simt surplus akuma si mi -e jena sa l intreb ce a gasit la aia si dc ma amagit atata tmp..macar dc nu ma lasa in pace imi spune k sunt singura fata din viatza lui speciala..f curata corporal cat si casa..pai si atunci ..de aia ma lasat si a luato pe astalalta da si ma face pitica oare sa i fie rushine k mine? k sunt asha mikutza? ca el tot tmp cand imi povesteste de femei..imi spune uite si asta cum arata le critica ca nu ar iesi k aia ca e prea scheleta,s.a.s.m.d.. va multzumesc anticipat si scuzatzi-ma ca nu am scris prea coirect gramatical dar acum gandurile mele sunt cam innodate



am reusit sa citesc si romanul asta ... nu am intales mai nimic, e incalcit rau ... tu astepti sfaturi legat de ce anume? de faptul ca i-ai visat nr de tel? sau ca de ce te face ala mica ? de ce te-a lasat pt aia"grasa"? de ce ai tu mintile sucite ? de ce ti-e jena sa-i pui niste intrebari elementare ? .... si pana la urma ala cu cine e ?
Arthur_Rogers
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:56
tu si cu tine fa` si tu un rezumat pt sufletelul meu

ca si io m-am chinuit dar dupa 6 randuri am obosit. nu stiam unde se mai opreste propozitia si am zis ca pana la sfarsit raman fara aer
fluturas_
Postat pe 18 Decembrie 2009 01:11
De la: fluturas_, la data 2009-12-18 01:11:12tu si cu tine fa` si tu un rezumat pt sufletelul meu

ca si io m-am chinuit dar dupa 6 randuri am obosit. nu stiam unde se mai opreste propozitia si am zis ca pana la sfarsit raman fara aer


Arthur_Rogers
Postat pe 18 Decembrie 2009 01:25
blondiewishes
Postat pe 18 Decembrie 2009 02:00
Sa vad ce imi aduc aminte de ieri.
Initiatoarea mica, dragalasa si slaba a avut o intercalatie cu un tip, de care s-a despartit/divortat. Asta iese de tot din ecuatie.Amintire i.a ramas un copil .
Cunoaste alt tip, se intercaleaza cu el si se despart.
Cum toate lucrurile devin bune, cand nu le mai ai, si-a dat seama ca il iubeste si desi a termint-o cu el, viseaza una alta. Binenteles ca tipul e cuplat intre timp cu alta, care-i grasa, se afla in divort si are un plod....
DE neînteles de ce tipul o prefera pe grasa, nedivortata cu plod si nu se intoarce la ea.

Full_Metal_Jacket
Postat pe 18 Decembrie 2009 16:58
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-18 16:58:45Sa vad ce imi aduc aminte de ieri.
Initiatoarea mica, dragalasa si slaba a avut o intercalatie cu un tip, de care s-a despartit/divortat. Asta iese de tot din ecuatie.Amintire i.a ramas un copil .
Cunoaste alt tip, se intercaleaza cu el si se despart.
Cum toate lucrurile devin bune, cand nu le mai ai, si-a dat seama ca il iubeste si desi a termint-o cu el, viseaza una alta. Binenteles ca tipul e cuplat intre timp cu alta, care-i grasa, se afla in divort si are un plod....
DE neînteles de ce tipul o prefera pe grasa, nedivortata cu plod si nu se intoarce la ea.



io am inteles ca ia a fost insarcinata si ia e aia grasa si mai bondoaca!
miss_darine
Postat pe 18 Decembrie 2009 17:04
da' chiar copilul unde-i ,a disparut, nu l-a mai nascut, sau ce? ca ne-a bagat scuterul in propozitie de enspe ori!
miss_darine
Postat pe 18 Decembrie 2009 17:06
De la: miss_darine, la data 2009-12-18 17:04:32
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-18 16:58:45Sa vad ce imi aduc aminte de ieri.
Initiatoarea mica, dragalasa si slaba a avut o intercalatie cu un tip, de care s-a despartit/divortat. Asta iese de tot din ecuatie.Amintire i.a ramas un copil .
Cunoaste alt tip, se intercaleaza cu el si se despart.
Cum toate lucrurile devin bune, cand nu le mai ai, si-a dat seama ca il iubeste si desi a termint-o cu el, viseaza una alta. Binenteles ca tipul e cuplat intre timp cu alta, care-i grasa, se afla in divort si are un plod....
DE neînteles de ce tipul o prefera pe grasa, nedivortata cu plod si nu se intoarce la ea.



io am inteles ca ia a fost insarcinata si ia e aia grasa si mai bondoaca!

Nu. Ea era bortoasa de la primul tip cand l-a cunoscut pe al doilea .Bondoaca -pardon minjona si slabanoaga este ea, ailalta e grasuna:P
Full_Metal_Jacket
Postat pe 18 Decembrie 2009 17:08
De la: miss_darine, la data 2009-12-18 17:06:13da' chiar copilul unde-i ,a disparut, nu l-a mai nascut, sau ce? ca ne-a bagat scuterul in propozitie de enspe ori!

tomberone al mama mare probabil
Si eu tot la asta ma gandeam unde-i copilul.


De la: politzista, la data 2009-12-17 23:02:23eram insarcinata in luna a 4-a,despartzita de tata fetei..intamplator m-am intalnit cu un fost coleg de servici....

la inceput mi-am spus ca va fi doar o aventura si nik mai mult,dar aceasta aventura sa transformat intr-o relatzie de un an .


..eo cred k la inaltzimea mea 1,60 am 44 de kg sunt bine..blondutza ..albastri..

cealalata bruneta..mai plinutza 1,70 cam asha..datzimi si mie niste sfaturi ca eo nu mai stiu ce sa fac ma sucit iara..imi ia mintzile...cred k lui ii place si k mine si k aia..eo ma simt surplus akuma si mi -e jena sa l intreb ce a gasit la aia si dc ma amagit atata tmp..macar dc nu ma lasa in pace imi spune k sunt singura fata din viatza lui speciala..f curata corporal cat si casa..pai si atunci ..de aia ma lasat si a luato pe astalalta da si ma face pitica oare sa i fie rushine k mine? k sunt asha mikutza? ca el tot tmp cand imi povesteste de femei..imi spune uite si asta cum arata le critica ca nu ar iesi k aia ca e prea scheleta,s.a.s.m.d.. va multzumesc anticipat si scuzatzi-ma ca nu am scris prea coirect gramatical dar acum gandurile mele sunt cam innodate
Full_Metal_Jacket
Postat pe 18 Decembrie 2009 17:11
e clar, meseria de traducator nu mi se potriveste, eu am inteles taman pe invers
miss_darine
Postat pe 18 Decembrie 2009 17:32
:)) :)) :)) ce tari sunteti. am intrat deja in groapa..am iesit din ceata :)) :))
fluturas_
Postat pe 18 Decembrie 2009 17:34
ce rezumat sa faci din ceva ce nu poti intelege ?
yumy
Postat pe 18 Decembrie 2009 17:38
De la: yumalai, la data 2009-12-18 17:38:36ce rezumat sa faci din ceva ce nu poti intelege ?


acum n-am chef dar dupa o tigara imi fac...si citesc si eu...sper sa reusec...asta e un test pt mine :))
:))

fluturas_
Postat pe 18 Decembrie 2009 17:40
De la: fluturas_, la data 2009-12-18 17:40:16
De la: yumalai, la data 2009-12-18 17:38:36ce rezumat sa faci din ceva ce nu poti intelege ?


acum n-am chef dar dupa o tigara imi fac...si citesc si eu...sper sa reusec...asta e un test pt mine :))
:))


fumeala placuta
yumy
Postat pe 18 Decembrie 2009 17:42
"a fost frumos totul pana nu am aflat k mai vorbea k o gagica prin mesaje care locuia in italia si aia avea si ea un baietzel si era maritata"

ai aflat sau nu ai aflat ?


sincer...m-ai zapacit de cap :)) in afara ca vb lu` geo ai la "k" ca m-am incurcat in ei....m-ai zapacit si cu acel "eo"

am inteles asa...erai insarcinata in 4 lunis te-ai despartit de iubit. insa l-ai intalnit pe el cu care ai inceput o relatie. te-ai gandit sa pleci dincolo pt mai bine iar el te-a lasat pt alta mai grasa , care nu sta cu el si are si responsabilitati..un copil. dar vin si eu si intreb ..al tau unde e?


iar "eo" n-am inteles ce vrei sa stii ?
vrei pana la urma sa stii de ce nu te vrea numai pe tine si o are si pe aia? sau daca e un dezavantaj ca esti slaba si mica ?
fluturas_
Postat pe 18 Decembrie 2009 18:00
oameni buni: de ce sa ne batem jok de o persoana care are o problema??? ea si-a scris pe forum problemele pe care le are si voi ca bateti jok? adica nu e frumos...daca erati voi in situatia ei??
....eu zik sa nu il mai cauti si sa incerci sa il uiti...ai o comoara langa tine si anume fetita ta de care ar trebui sa te preocupi....lasa-l pe el in pace...daca nu a stiut sa te apreciezi ghininul lui...a pierdut o valoare. multi baieti fac greselile astea si apoi regreta tot ceea ce au facut. poate el nu e pt tine... mult noroc!!! si ai grija de tine si de fetita!
steffy91
Postat pe 18 Decembrie 2009 18:01
De la: fluturas_, la data 2009-12-18 18:00:08 "a fost frumos totul pana nu am aflat k mai vorbea k o gagica prin mesaje care locuia in italia si aia avea si ea un baietzel si era maritata"

ai aflat sau nu ai aflat ?


sincer...m-ai zapacit de cap :)) in afara ca vb lu` geo ai la "k" ca m-am incurcat in ei....m-ai zapacit si cu acel "eo"

am inteles asa...erai insarcinata in 4 lunis te-ai despartit de iubit. insa l-ai intalnit pe el cu care ai inceput o relatie. te-ai gandit sa pleci dincolo pt mai bine iar el te-a lasat pt alta mai grasa , care nu sta cu el si are si responsabilitati..un copil. dar vin si eu si intreb ..al tau unde e?


iar "eo" n-am inteles ce vrei sa stii ?
vrei pana la urma sa stii de ce nu te vrea numai pe tine si o are si pe aia? sau daca e un dezavantaj ca esti slaba si mica ?

raspund eu aia are kiki riki miki pe aia si de aia o place
yumy
Postat pe 18 Decembrie 2009 18:03
De la: yumalai, la data 2009-12-18 18:03:01
De la: fluturas_, la data 2009-12-18 18:00:08 "a fost frumos totul pana nu am aflat k mai vorbea k o gagica prin mesaje care locuia in italia si aia avea si ea un baietzel si era maritata"

ai aflat sau nu ai aflat ?


sincer...m-ai zapacit de cap :)) in afara ca vb lu` geo ai la "k" ca m-am incurcat in ei....m-ai zapacit si cu acel "eo"

am inteles asa...erai insarcinata in 4 lunis te-ai despartit de iubit. insa l-ai intalnit pe el cu care ai inceput o relatie. te-ai gandit sa pleci dincolo pt mai bine iar el te-a lasat pt alta mai grasa , care nu sta cu el si are si responsabilitati..un copil. dar vin si eu si intreb ..al tau unde e?


iar "eo" n-am inteles ce vrei sa stii ?
vrei pana la urma sa stii de ce nu te vrea numai pe tine si o are si pe aia? sau daca e un dezavantaj ca esti slaba si mica ?

raspund eu aia are kiki riki miki pe aia si de aia o place



am uitat sa specific ca intre timp ea s-a intors in tara pt a se lamuri daca el e cu alta sau nu. doar ca la un apel el i-a spus sa nu o mai caute. si asa a facut tipa. doar ca...intr-o noapte i-a visat numarul de telefon si l-a sunat dimineata,la pranz sau cand a facut-o. si pana la urma iar se vad dar ea e pe locul 2.
fluturas_
Postat pe 18 Decembrie 2009 18:06
Ma lasa si vederea si nervii pana la final.Imi facetzi si mie un rezumat?

Postat pe 18 Decembrie 2009 18:07
Parerea mea ca esti destul de confuza. Si ca ar fi bine sa-ti vezi de copilul tau si sa-l lasi pe el. Ca vezi are 33 de ani si tot nu e mai stralugit de cat fostul care era mai mic. Puneti ordine in ganduri, ordoneaza-ti viata si treci peste fara el.
La momentul potrivit iti va fi bine langa cine trebuie.
fluturas_
Postat pe 18 Decembrie 2009 18:08
De la: scorpio67, la data 2009-12-18 18:07:30Ma lasa si vederea si nervii pana la final.Imi facetzi si mie un rezumat?


Daca eu am inteles cum trebuie...ai un rezumat mai sus
fluturas_
Postat pe 18 Decembrie 2009 18:09
De la: fluturas_, la data 2009-12-18 18:06:38
De la: yumalai, la data 2009-12-18 18:03:01
De la: fluturas_, la data 2009-12-18 18:00:08 "a fost frumos totul pana nu am aflat k mai vorbea k o gagica prin mesaje care locuia in italia si aia avea si ea un baietzel si era maritata"

ai aflat sau nu ai aflat ?


sincer...m-ai zapacit de cap :)) in afara ca vb lu` geo ai la "k" ca m-am incurcat in ei....m-ai zapacit si cu acel "eo"

am inteles asa...erai insarcinata in 4 lunis te-ai despartit de iubit. insa l-ai intalnit pe el cu care ai inceput o relatie. te-ai gandit sa pleci dincolo pt mai bine iar el te-a lasat pt alta mai grasa , care nu sta cu el si are si responsabilitati..un copil. dar vin si eu si intreb ..al tau unde e?


iar "eo" n-am inteles ce vrei sa stii ?
vrei pana la urma sa stii de ce nu te vrea numai pe tine si o are si pe aia? sau daca e un dezavantaj ca esti slaba si mica ?

raspund eu aia are kiki riki miki pe aia si de aia o place



am uitat sa specific ca intre timp ea s-a intors in tara pt a se lamuri daca el e cu alta sau nu. doar ca la un apel el i-a spus sa nu o mai caute. si asa a facut tipa. doar ca...intr-o noapte i-a visat numarul de telefon si l-a sunat dimineata,la pranz sau cand a facut-o. si pana la urma iar se vad dar ea e pe locul 2.

nu-i bai asa e viata bate filmul
yumy
Postat pe 18 Decembrie 2009 18:12
De la: steffy91, la data 2009-12-18 18:01:01oameni buni: de ce sa ne batem jok de o persoana care are o problema??? ea si-a scris pe forum problemele pe care le are si voi ca bateti jok? adica nu e frumos...daca erati voi in situatia ei??
....eu zik sa nu il mai cauti si sa incerci sa il uiti...ai o comoara langa tine si anume fetita ta de care ar trebui sa te preocupi....lasa-l pe el in pace...daca nu a stiut sa te apreciezi ghininul lui...a pierdut o valoare. multi baieti fac greselile astea si apoi regreta tot ceea ce au facut. poate el nu e pt tine... mult noroc!!! si ai grija de tine si de fetita!

mai, ce sa zic, bravo tie ca ai inteles mesajul fetei si ai reusit sa-i dai si un sfat. Eu serios, am incercat sa citesc a doua oara textul si tot in ceata am ramas. Asa ca sorry, ce sfat sa-i dau daca eu tot n-am inteles suferinta ei?
miss_darine
Postat pe 18 Decembrie 2009 18:14
de data asta zic: pas.e o incalcitura de poveste care nu duce nicaieri .plictisitor !

Postat pe 18 Decembrie 2009 18:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce ii visez 19 De la: Valy90 11 Mai 2011 20:28
Riduri - ochi si pe frunte 12 De la: Barbie30_ 10 Noiembrie 2010 21:02
ce sa fac? 13 De la: Iradiatu_ 2 Februarie 2010 20:53
O poveste! 3 De la: Summer_ 4 Aprilie 2010 22:21
Exista dragoste la prima vedere si relatii la distanta ? va rog ajutati`ma ca plang in hohote.. 11 De la: swim406 24 Septembrie 2009 15:54