Colesterolul mare ?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika005488 Avatarul lui kudika005488

1 mesaj

Ma intereseaza scaderea colesterolului prin metode naturiste, va multumesc !
Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

De la: kudika005488, la data 2009-12-21 08:55:48Ma intereseaza scaderea colesterolului prin metode naturiste, va multumesc !

Scuza-ma dar cred ca alegi calea gresita .Am 2 prietene care au ales tratamentul naturist , foarte scump de altfel si s-au ales cu un colesterol mai mare ca Everestul si cu banii datzi degeaba.
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga
Fosta membra Kudika.ro
omega 3 +vit e!
+ regim alimentar!
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

De la: one_size, la data 2009-12-21 12:06:43omega 3 +vit e!
+ regim alimentar!

Daca ai depuneri de aterom pe artere niciuna dintre astea nu te ajuta cu nimic, doar medicatia adevarata si dieta.Stiu ce spun mama mea de asta a murit, nu-i de gluma cu colesterolul .
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga