Setari Cookie-uri

sall

sall tuturor! de cand m`am nascut m`am vazut ca parul ondulat. ash vrea sa fac o schimbare shi sa vad macar cum mi`ar putea sta parul drept pentru ca imi place foarte mult. m`am gandit la placa de par dar imi va rade parul shi il va usca cine shtie ceva care sa ma ajute ??
kid_of_revolution
Postat pe 22 Decembrie 2009 19:26
scuze voiam sa scriu arde in loc de rade
kid_of_revolution
Postat pe 22 Decembrie 2009 19:27
te razi in cap si iti pui o peruca cu par drept!
one_size
Postat pe 22 Decembrie 2009 19:30
sa shtii ca m`ai pus pe ganduri ee radem noi radem dar eo sufar de anemie shi in clasa a 3 a a inceput sa`mi cada ingrozitor de mult par pana am ramas fara nici un fir pana la urma a crescut la loc dar foarte greu



pwp
kid_of_revolution
Postat pe 22 Decembrie 2009 19:38
mai bine te-ai accepta asa cum esti!
aranjeaza-ti parul fara sa il indrepti..de ce trebuie sa vrei intotdeauna ceea ce nu ai
mai ales ca iti strici si podoaba capilara cu fel si fel de prostii..
one_size
Postat pe 22 Decembrie 2009 19:41
e cam scurt [pana la umeri] shi nu prea il pot aranja pt k nu sta de nici o culoare
kid_of_revolution
Postat pe 22 Decembrie 2009 19:43
De la: kid_of_revolution, la data 2009-12-22 19:43:59e cam scurt [pana la umeri] shi nu prea il pot aranja pt k nu sta de nici o culoare

uite o sa ti raspund aici ,am vazut ca mi ai mai scris.
vezi,intotdeauna ce are vecinul in curte e mai bun si mai interesant decat ce ai tu.
eu am parul lung de tot ,dar e atat de drept incat zici ca l-am indreptat 5 ore la rand
as vrea si eu sa am parul putin ondulat dar asta e .
in caz ca nu vrei sa l ai asa cum e,ia ti un gel de definire a buclelor si pune te pe treaba.
scuze ca nu stiu ce sa iti raspund,dar la capitolul frizuri&co nu am experienta.poate daca as fi vazut o poza mi ar fi fost mai usor.
Toate cele bune
blondiewishes
Postat pe 23 Decembrie 2009 03:19
mi`a placut faza cu "ce are vecinu` in curte e mai bun" bine zis

pwp
kid_of_revolution
Postat pe 23 Decembrie 2009 10:56
De la: kid_of_revolution, la data 2009-12-23 10:56:08mi`a placut faza cu "ce are vecinu` in curte e mai bun" bine zis

pwp



da.e valabil pentru toate cazurile

blondiewishes
Postat pe 24 Decembrie 2009 00:56
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 14:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
permanent 8 De la: balrog 14 Martie 2011 14:45
imi cade parul groaznic!!!!!!!!!!!! 68 De la: buzatzica_eu 23 Mai 2018 09:45
Vopsea GARNIER 6 De la: Spanish_Dancer 26 Februarie 2011 23:25
Vand placa de par remington 1 De la: mimisor1112 15 Septembrie 2011 18:27
tratarea parului dupa permanent 4 De la: Valy90 28 Mai 2011 20:09