Setari Cookie-uri

Halal prietena

Ce parere aveti despre "prietena" mea cea mai buna care se da la iubitul meu?
Am gasit ceva mesaje la ea in telefon.... care m-au surprins pentru ca ea a inceput conversatia si intr-un mesaj, trimis de ea era scris ca vrea sa se culce cu el ce ma fac?
kudika098518
Postat pe 2 Ianuarie 2010 10:01
Pai si el ce a zis?
Kathara
Postat pe 2 Ianuarie 2010 11:31


Hmm... Tu AI GASIT mesajele...

Deci... "halal" amandoi.
Dor_a
Postat pe 2 Ianuarie 2010 11:42
De la: Dor_a, la data 2010-01-02 11:42:18

Deci tu AI GASIT mesajele, nu ti le-a aratat el, inteleg...
Deci... "halal" amandoi!



eu m-as fi uitat si la mesaje primite , sa vezi ce i-a raspuns 'iubi' al tau .
mahy33
Postat pe 2 Ianuarie 2010 11:49
De la: Dor_a, la data 2010-01-02 11:42:18

Hmm... Tu AI GASIT mesajele...

Deci... "halal" amandoi.


Da, ai dreptate "halal" amandoi..
El a zi ca la vara.
Dar pe mine ma deranjat mai mult ea.. Cum indrazneste sa faca asa ceva??
kudika984518
Postat pe 2 Ianuarie 2010 11:55
Cum adica la vara??
Dor_a
Postat pe 2 Ianuarie 2010 12:00
De la: Dor_a, la data 2010-01-02 12:00:11Cum adica la vara??


Pai suntem din orase diferite.. iar eu si prietenul meu nu locuim in tara, prietena mea da. Acum suntem in vancatza in Romania si el numai la vara are drum incoace :D
kudika984518
Postat pe 2 Ianuarie 2010 12:31
nimic nou sub soare!!
geo_xx
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:02
De la: geo_xx, la data 2010-01-02 13:02:32nimic nou sub soare!!


nici macar soare!!
mitura
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:06
De la: luse_li, la data 2010-01-02 12:31:59
De la: Dor_a, la data 2010-01-02 12:00:11Cum adica la vara??


Pai suntem din orase diferite.. iar eu si prietenul meu nu locuim in tara, prietena mea da. Acum suntem in vancatza in Romania si el numai la vara are drum incoace :D


vara polara??
la noi e iarna acu`..el ce cata in tara?
mitura
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:07
De la: geo_xx, la data 2010-01-02 13:02:32nimic nou sub soare!!


din pacate , pt ea este o noutate .
mahy33
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:07
hai ca stiu si eu cum e sincer acuma..e aiurea...aia chiar nu se poate numi prietena..bine k am scapat de aman2..2 prosti..dar..mai bine ai vb cu el..si poate k a facut`o tocmai k sa vezi..k poate vrea sa se desp de tine..si nu stie cum sa`tzi zik..sau poate i`ai facut tu o faza si vrea sa vada dak te`ai schimbat..desi oricum e nesimtire...ea ar fi trebuit sa iti spuna...cv orice..dak chiar iti era prietena
Sorina_Rynna
Postat pe 2 Ianuarie 2010 15:57
"Trei, Doamne, si toti trei"

Amuzant ca te deranjeaza "cel mai mult" prietena ta... Chiar, cum indrazneste sa faca asa ceva? Iti spun eu cum... Cand un el (iubit al alteia) promite unei femei ca "la vara ne facem de cap, baby".. acea femeie.. intelege ca barbatul nu da doi bani pe cea cu care are o relatie. Si atunci, de ce nu?! Ca doar sunteti toti trei.. liberi ca pasarile cerului si.. va joaca hormonii in voie.

Asa cum spuneam.. "trei, Doamne, si toti trei"..
rashela
Postat pe 2 Ianuarie 2010 16:04
"Prietena mea" cea mai buna s-a culcat cu ex-ul meu ... si multe alte chestii ...
Daca face asa ,nu se poate numii o prietena .trimite-i de unde au iesit pe amandoi .
Asa ceva nu se face.
blaa
Postat pe 2 Ianuarie 2010 16:06
mai bine renunti la aman2..si mno..asa am facut si eu..si m`am si batut cu "prietena mea"...k ei nu ii convenea faptul k ii deschideam la prostu ala ochii k ei ii mai placea un baiat si ma rog...dar sincer i`am si multumit..k acuma mai vb oarecum...i`am multumit k s`o luat de mine..k a2a zi mi`am intalnit actualul prieten...cu care sunt de 6 luni..deci chiar nu regret...poate k el de fapt nu e pt tine...k meriti cv mult mai bun..si stai tu linistita k ea o sa`l lase pt altu`...sau invers..asa is oamenii astia fara inima in ei...si parca o sa vezi k ea o sa iti spuna k nu iai dat ce io trebuit la baiat..sau k nu lai pretuit:))..daca tu sti adevaru e super..nu trebe sa stie si restu` :
Sorina_Rynna
Postat pe 2 Ianuarie 2010 16:18
bine zis halal prietena........nu ca iubitul tau ar fi mai prejos.......
andapui
Postat pe 2 Ianuarie 2010 16:26
ii aiurea..mai bine iesi si tu in oras..fara el..si incurcate cu unu calumea asa.. ..batzi apropouri..nuj ce...hay k te duce capu`..k doar esti femeie..si noi le avem cu astea...si dupaia dak..iubitul descopera..spui k ai facut acelasi lucru pe care l`a facut si el
Sorina_Rynna
Postat pe 2 Ianuarie 2010 16:32
De la: Sorina_Rynna, la data 2010-01-02 16:32:02ii aiurea..mai bine iesi si tu in oras..fara el..si incurcate cu unu calumea asa.. ..batzi apropouri..nuj ce...hay k te duce capu`..k doar esti femeie..si noi le avem cu astea...si dupaia dak..iubitul descopera..spui k ai facut acelasi lucru pe care l`a facut si el

bravo bine zis .........ceva asemanator am facut si eu si cand mi-am dat seama ca e mai bine fara el am pus punct relatiei
andapui
Postat pe 2 Ianuarie 2010 16:33
poi asa am facut si eu cu actualul..adik asa am ajuns sa fiu cu el;))..k imi tot spunea o prietena de ce nu sunt cu el..si i`am zis de 2 ori..si intr`o zi knd vb prin sms`uri..i`am zis k imi place..si mia spus sa fim impr..avand in vedere k e superb baiatu`..si orasu` in care stau e mic..si multe sunt in limba dupa el..de ce nu?..pot spune k l`am invatat sa iubeasca..k pana at intr`o zi era cu 3 fete:))...dar..de knd sunt cu el..a uitat de restu` fetelor..dak ii zic sa nu vb cu vreuna din ele..ii si da ig..astia is baietii buni..sa fie si putin controlati den noi
Sorina_Rynna
Postat pe 2 Ianuarie 2010 16:38
De la: Sorina_Rynna, la data 2010-01-02 16:38:01poi asa am facut si eu cu actualul..adik asa am ajuns sa fiu cu el;))..k imi tot spunea o prietena de ce nu sunt cu el..si i`am zis de 2 ori..si intr`o zi knd vb prin sms`uri..i`am zis k imi place..si mia spus sa fim impr..avand in vedere k e superb baiatu`..si orasu` in care stau e mic..si multe sunt in limba dupa el..de ce nu?..pot spune k l`am invatat sa iubeasca..k pana at intr`o zi era cu 3 fete:))...dar..de knd sunt cu el..a uitat de restu` fetelor..dak ii zic sa nu vb cu vreuna din ele..ii si da ig..astia is baietii buni..sa fie si putin controlati den noi

fain numa noroc sa aveti
andapui
Postat pe 2 Ianuarie 2010 16:40
sa sti k eu am...doar ce naiba no sa fim la nesfarsit controlate noi de ei..tu nu ai vrea sa fi cu un baiat din asta..bomboana..sa faca orice sa nu te supere?..mie cam imi plac astia
Sorina_Rynna
Postat pe 2 Ianuarie 2010 16:44
Sa va raspund:

Sorina Rynna:
Pai de despartit nu cred ca vrea chestia asta pentru ca nu vrea sa ma piarda, (suntem impreuna de aproape un an). Si reveniind la faza cu ce i-am facut eu... Pai am iesit la o inghetata cu un prieten deal lui, nu sa intamplat absolut nimic.. Trebuia sa-i intorc si eu cumva. :D
M-am lasat controlata la inceput de el, dupa mi-a interzis un lucru si m-am revoltat ca nu are nici un drept sa-mi interzica ceva si ca oricum, cum am facut si pana acum asa voi face si de acum inainte. M-am impus cam tarziu dar chiar a meritat pentru ca a terminat cu intrebariile prostesti pe care mi le facea.
De cand am aflat ca vorbeste cu prietena mea, mi-am facut si eu de cap cu cativa pe aici, nimic serios dar totusi m-am simtit bine :))...
Nu-mi plac baietii care se lasa controlati de iubitele lor... Fie putin merge dar eu zic ca barbatul.. tot barbat ramane si trebuie sa se si impuna dar sa si respecte.

Rashela:
Pai da, ma deranjeaza mai mult ea pentru ca ea este prietena mea nu el, suntem prietene de mici foarte mici.. Si totusi pe ea nu da doi bani pentru simplul motiv ca sa oferit pe tava. Ce naiba??
kudika984518
Postat pe 2 Ianuarie 2010 19:01
intr`adevar..ai dreptate barbatul tot barbat ramane...si oricum cea mai mare vina o are prietena ta..k totusi..iti e prietena si ar fi trebuit sa stie kt de mult il iubesti..si mno..desi e cam urattot ce se intampla..mai bine ai vb si cu el..inainte sa iei o decizie..
Sorina_Rynna
Postat pe 3 Ianuarie 2010 12:42
De la: Sorina_Rynna, la data 2010-01-03 12:42:49intr`adevar..ai dreptate barbatul tot barbat ramane...si oricum cea mai mare vina o are prietena ta..k totusi..iti e prietena si ar fi trebuit sa stie kt de mult il iubesti..si mno..desi e cam urattot ce se intampla..mai bine ai vb si cu el..inainte sa iei o decizie..


Nu mai am ce sa vorbec cu el si nici cu ea.. Chiar daca mi-a cerut iertare si chiar daca a sters id-ul lui si toti prietenii lui din lista, nu-mi mai pasa, m-a tradat asta a fost.
kudika984518
Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:04
EU NU SUNT DE ACORD CU VIOLENTA ASUPRA FEMEILOR, DAR ACESTEI PRIETENE I-AR FI TRBUIT O BUNA PARUIALA, POATE ASA SE INVATA MINTE CA NU TRBUIE SA TE DAI LA BARBATI ALTORA.
alinuza73
Postat pe 16 Ianuarie 2010 12:23
luse_li....cati ani ai tu?
cezi
Postat pe 21 Ianuarie 2010 10:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare pot gasi o amica sau de ce nu o prietena pe aici? 2 De la: Tharr 14 Noiembrie 2010 20:42
Fetelor, am nevoie de parerea voastra sa clarific o situatie de ”prietenie”! 44 De la: Dark 4 Decembrie 2009 17:08
Sunt foarte derutata 12 De la: yumalai 20 Mai 2009 18:41
pt ce sunt buni banii - de Warren Buffett 173 De la: leo_ 7 Februarie 2011 20:18
FAZAN NOU 40767 De la: loreceian 10 Februarie 2016 15:23