Setari Cookie-uri

nu mai inteleg nimic ... help pls am nevoie de voi

Va rog sa ma ajutati sa gasesc niste raspunsuri la intrebarile mele , eu nu mai inteleg nimic si nu mai stiu ce sa cred ... Ne cunoastem de 5 ani lucram in acelasi domeniu la firme diferite , pana anul trecut nu aveam o mare prietenie doar buna , vorbeam cand ne intalneam si atat. in iulie ne-am intalnit la un eveniment care a durat 4 zile , amandoi colaborand cu 2 dintre firmele organizatoare eram prezenti pe tot parcursul programului . Dimineata ma lua de acasa si seara ma aducea inapoi , in timpul zilei stateam numai impreuna , radeam , glumeam , ne jucam . Dupa terminarea evenimentului am continuat sa vorbim zilnic , stiam in permanenta ce face celalalt de cand ne trezeam si pana adormeam pentru ca adormeam vorbind la telefon . Ne-am apropiat tot mai mult , ne sfatuiam si ne ajutam , ne-am petrecut o gramada de nopti la mine ajutandu-l sa isi pregateasaca diferite rapoarte pentru la munca . Devenise o obijnuinta pentru mine sa stiu in permanenta de el si daca putin timp nu dadea nici un semn ma speriam . De fiecare data cand a avut nevoie de mine am fost langa el ... la fel sa intamplat si in momentul in care a vrut sa isi schimbe masina si nu avea destui bani , eu fara sa stau pe ganduri i-am dat banii de care avea nevoie , la fel sa intamplat si atunci cand si-a dat demisia , am tras de sfori , m-am lasat pe mine ca sa ii povestesc sefului meu cat de special este un prieten de-al meu care vrea sa lucreze la noi in firma desi eu eram in acea firma de nici o luna pentru ca si eu imi dadusem demisia de la firma unde lucram inainte , si in loc sa ma fac pe mine bine vazuta , il ridicam pe el in slavi . S-a intamplat si ce imi doream , prietenul meu a fost angajat doar ca eu eram implicatat in mai multe proiecte decat el asa ca il laudam in continuare sefului nostru . Intre timp s-a imbonlavit , am fost langa el pe toata perioada cat a fost in spital , si pentru ca a fost internat la o clinica privata spitalizarea lui a costat ceva mai mult , asa ca eu fata buna fara sa stau pe ganduri i-am cerut sefului meu salariul si i-am dus banii sa isi plateasa spitalizarea . in tot acest timp eram nedespartiti , mama lui nu stia cum sa imi multumeasca , el ma alinta , ma rasfata si imi spunea sa sunt singura femeie pe care o poate tine langa el dupa o relatie de 7 ani peste care nu putea trece , imi repeta de cate ori avea ocazia ca sunt femeia care la ajutat cel mai mult in viata si ca sunt singura pe care o poate o suporta langa el dar ca nu putem avea nimic pentru ca el nu stie ce este in capul lui si nu vrea sa isi bata joc de mine pentru ca nu merit . Cu toate vorbele lui ma punea pe ganduri si nu mai stiam ce simt . Dupa putin timp a fost implicat in mai multe proiecte si a inceput sa se raceasca , il intrebam ce are , imi spunea ca nu are nimic . Intre timp am aflat ca este cu o fata , el nu vroia sa imi recunoasca . Ori de cate ori aveam ocazia ii bateam apropo si el imi spunea ca daca se vede cu o fata doar pt sex asta nu inseamna ca e cu ea . In tot acest timp eu ma schimbam tot mai mult , deveneam mai mult pe placul lui gen pitzi , si aveam o relatie buna cu un coleg de serv. cu care imi permiteam tot felul de glumite , el s-a imprietenit cu colegul nostu si acum eram 3 , peste tot impreuna . Stiind ca este cu acea fata eu ma apropiam tot mai mult de colegul nostru , uneori ne sarutam si ne imbratisam . Eu cu prietenul meu ne raceam pe zi ce trece tot mai mult. Nu mai suportam situatia si am vrut sa ma o discutie cu el : cuvintele lui au fost aceleasi ca sunt femeia care la ajutat cel mai mult in viata si ca sunt singura pe care o poate o suporta langa el dar ca nu putem avea nimic pentru ca el nu stie ce este in capul lui si nu vrea sa isi bata joc de mine pentru ca nu merit , ca daca vroia doar sex cu mine ma f... dar el nu vrea asta , ca pot sa il injur daca vreau dar sa nu plang din cauza lui pentru ca innebuneste si ca sta cu acea fata pentru ca tatal lui are o afacere cu tatal ei si pana nu ii da o hartie nu se poate desparti de ea . Inainte de revelion ne-am certat groaznic la telefon , el era impreuna cu colegul nostru care auzea toata discutia printre care si cuvintele : „ acum te-am incercat sa vad ce esti in stare sa faci pentru mine , dar tot ce ai facut bun ai sters cu buretele , am vrut sa vad daca pot sa fac casa cu tine dar se pare ca nu , spui ca ti la mine dar nu este adevarat „ toata cearat era din cauza unui telefon pe care el mi-l luasem cu o luna in urma dar ststuse la el aproximativ 3 sapt , l-am sunat sa-i spun ca am nevoie de telefonul acela si mi-a spus ca nu il are ca la pierdut , intr-un final i-am zis k daca vroia telefonul ala trebuia sa imi spuna . Seara colgul nostru mi-a adus telefonul , mi la dat si cu fata in pamant mi-a spus : „cred ca trebuie sa avem o discutie dar nu acum pentru ca nu esti in stare „ , l-am rugat sa imi spuna despre ce este vorba si mi-a spus : „ daca vroai ceva cu el nu crezi ca trebuia sa stiu si eu „? , i-am spus ca nu vreau nimic cu el si ca suntem doar prieteni . A doua zi am cumparat un telefon identic cu al meu si l-am dat prietenului meu , era inainte de revelion , l-am intrebat unde o sa petreaca si mi-a spus ca trebuie sa plece urgent cu parintii lui din Bucuresti ( probabil chiar a fost plecat pentru ca ma sunat continuu asa cum facea inainte )si ca nu stie daca se intoarce pana in revelion , l-am intrebat daca ea nu se supara ca nu fac revelionul impreuna si mi-a spus ca nu il intereseaza ca tatal lui mai are de luat doar o hartie si termina cu ea , pe 30 s-a intors si ma sunat i-am propus sa facem revelionul la munte , a spus ca se gandeste si vorbim pe 31 dar bineinteles ca nu am mai vorbit , simteam ca ceva se intampla el era tot mai apropiat de colegul nostru , si imi imaginam ca isi vor petrece revelionul impreuna , eu stateam si plangeam asta am facut in fiecare zi a anului si presimteam tot ce se intampla . Pe 3 mi-a trimis mesaj , nu i-am raspuns si ma suna disperat , l-am intrebat ce a facut si mi-a spus ca doar sa intalnit cu colegul nostru . Nu era adevarat petrecuse revelionul la munte impreuna cu ea si colegul nostu ( am aflat totul din pozele postate pe contul de facebook al prietenei lui ). El ma mintea in continuare , desi nu mai credeam nimic , nu era zi sa nu plang . Venea la mine si imi spunea ca el nu mai vrea cu colegul nostru decat o relatie profesionala , ca rupe orice prietenie cu el .Vineri am placat in team building la munte , la un moment ne pregateam sa mergem la piscina si i-am vazut intamplator poza de pe telefon , era o poza cu el si ea . Am inceput sa tremur toata si i-am zis furmoasa poza . Nu stia ce sa mai zica ma intrebat unde am vazut-o si nu stia cum sa schimbe mai repede subiectul . L-am lasat in pace pentru ca mi se facea din ce in ce mai rau si m-am culcat . Seara a venit la mine in camera sa imi spuna sa ma pregatesc pentru ca mergem la masa dar nu puteam sa ma trezesc ma luat cu colegul nostru si m-au bagat in cada , dupa ce m-am trezit i-am trimis mesaj si i-am zis ca nu mai vreau sa il vad in fata ochilor in viata mea , m-a intrebat de ce si i-am spus ca m-am saturat de minciunile lui .Nu mai am incredere in el . M-am aranjat si m-am dus la masa . Toata seara se uita pe ascuns la mine cu ochii tristi. Dupa masa am stat toti la discutii pana dimineata , el a venit sa doarma cu mine si am facut sex . Au urmat inca doua zile in care abea ne-am vorbit , abea ne-am privit . Luni ne-am intors la birou si la fel nu ne-am bagat in seama , urasc sa il vad impreuna cu colegul nostru , azi nu am fost la birou am stat toata ziua in pat si m-am gandit , dar maine trebuie sa ajung si nu stiu cum o sa reactionez. M-am saturat sa plang . Nu mai inteleg nimic , nu stiu ce stim eu , ce simte el , daca ma minte , daca exista un stop de adevar . Nu stiu ce trebuie sa fac , cum sa ma comport . Sper ca nu v-am plistisit , am incercat sa scurtez cat mai mult . Va rog frumos ajutati-ma sa imi dau seama de ce se petrece .

Postat pe 11 Ianuarie 2011 22:49

nu ne-ai plictisit deloc! dar e prea lung textul si am cicit doar sfarsitul..mai scurteaza cumva
pickard
Postat pe 11 Ianuarie 2011 22:54
cam greu de scuratat ... eram cei mai buni prieteni , l-am ajutat intotdeauna la nevoie , nu ne minteam si nu ne ascundeam lucruri niciodata , dupa ceva timp am aflat ca el este cu o fata , mi-a ascuns acest lucru si cand am avut cu el o discutie mai serioasa mi-a spus ca sta cu ea doar pentru ca tatii lor au o afacere impreuna si tatal lui mai trebuie sa primeasca niste acte dupa se desparte si ca eu sunt singura femeie pe care o suporta langa el , ca nu vrea sa imi faca rau , si nu vrea sa plang din cauza lui , imi spunea toate astea desi aveam doar o relatie de prietenie . Acum nu mai vorbim aproape deloc , imi ascunde tot mai multe lucruri si eu descopar de fiecare data , nu mai stiu ce sa cred despre el si ce simt pentru el .
spEcialK_Ang3L
Postat pe 11 Ianuarie 2011 23:05
cam greu de scuratat ... eram cei mai buni prieteni , l-am ajutat intotdeauna la nevoie , nu ne minteam si nu ne ascundeam lucruri niciodata , dupa ceva timp am aflat ca el este cu o fata , mi-a ascuns acest lucru si cand am avut cu el o discutie mai serioasa mi-a spus ca sta cu ea doar pentru ca tatii lor au o afacere impreuna si tatal lui mai trebuie sa primeasca niste acte dupa se desparte si ca eu sunt singura femeie pe care o suporta langa el , ca nu vrea sa imi faca rau , si nu vrea sa plang din cauza lui , imi spunea toate astea desi aveam doar o relatie de prietenie . Acum nu mai vorbim aproape deloc , imi ascunde tot mai multe lucruri si eu descopar de fiecare data , nu mai stiu ce sa cred despre el si ce simt pentru el .
spEcialK_Ang3L
Postat pe 11 Ianuarie 2011 23:05
[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img] Mai sunte-ti fete deastea asa ? Stii ce inseamna NAIVA? ca sa nu zic alt cuvant
Valy90
Postat pe 11 Ianuarie 2011 23:10
De la: spEcialK_Ang3L, la data 2011-01-11 23:05:24 cam greu de scuratat ... eram cei mai buni prieteni , l-am ajutat intotdeauna la nevoie , nu ne minteam si nu ne ascundeam lucruri niciodata , dupa ceva timp am aflat ca el este cu o fata , mi-a ascuns acest lucru si cand am avut cu el o discutie mai serioasa mi-a spus ca sta cu ea doar pentru ca tatii lor au o afacere impreuna si tatal lui mai trebuie sa primeasca niste acte dupa se desparte si ca eu sunt singura femeie pe care o suporta langa el , ca nu vrea sa imi faca rau , si nu vrea sa plang din cauza lui , imi spunea toate astea desi aveam doar o relatie de prietenie . Acum nu mai vorbim aproape deloc , imi ascunde tot mai multe lucruri si eu descopar de fiecare data , nu mai stiu ce sa cred despre el si ce simt pentru el .
pai,cu care ai facut sex? cu mine?
Valy90
Postat pe 11 Ianuarie 2011 23:12
in momentul in care am facut sex cu el ne raciseram deja , vorbeam foarte putin , nu mai eram apropiati aproape deloc
spEcialK_Ang3L
Postat pe 11 Ianuarie 2011 23:17
De la: pickard, la data 2011-01-11 22:54:12
nu ne-ai plictisit deloc! dar e prea lung textul si am cicit doar sfarsitul..mai scurteaza cumva


Iti scurtez eu,povestea e copiata de pe undeva,priveste cine a deschis topicul
Barbie30_
Postat pe 12 Ianuarie 2011 02:25
De la: Barbie30_, la data 2011-01-12 02:25:13
De la: pickard, la data 2011-01-11 22:54:12
nu ne-ai plictisit deloc! dar e prea lung textul si am cicit doar sfarsitul..mai scurteaza cumva


Iti scurtez eu,povestea e copiata de pe undeva,priveste cine a deschis topicul



Nu este adevarat , povestea nu este copiata , nu stiu de ce apare asa . Am scris totul aseara pentru ca am nevoie de ajutor , pentru ca nu mai stiu ce sa cred si nu mai inteleg nimic din atitudinea lui .
spEcialK_Ang3L
Postat pe 12 Ianuarie 2011 08:25
Cel putin pentru mine, un lucru e cert: nu vei avea cu niciunul dintre ei o relatie sanatoasa. Probabil ca nici macar una de amicitie (intre noi fie vorba, nici macar atat nu mi-as dori cu asemenea oameni).
Ce sa faci? Pai eu as face asa: mi-as spla fata de lacrimi, in primul rand. Si i-as baga pe amandoi in ma-sa (la figurat) si mi-as vedea de viata mea. Cat mai repede.
Cu cat vei intelge mai repde ca esti doar .... de fapt, nu esti nimic, nu reprezinti nimic pentru el, cu atat mai repede iti vei reveni.
Hai, mai da-o'ncolo de treaba! Ce naiba gasiti la oamenii astia, nu stiu?! Cum dracu de le tot permiteti sa-si bata joc de voi, tuturor circarilor, nu inteleg nici sa ma tai. Daca asta numiti voi iubire, fie de-o parte, fie de cealalta, atunci asta aveti.
rashela
Postat pe 12 Ianuarie 2011 08:52
De la: rashela, la data 2011-01-12 08:52:50Cel putin pentru mine, un lucru e cert: nu vei avea cu niciunul dintre ei o relatie sanatoasa. Probabil ca nici macar una de amicitie (intre noi fie vorba, nici macar atat nu mi-as dori cu asemenea oameni).
Ce sa faci? Pai eu as face asa: mi-as spla fata de lacrimi, in primul rand. Si i-as baga pe amandoi in ma-sa (la figurat) si mi-as vedea de viata mea. Cat mai repede.
Cu cat vei intelge mai repde ca esti doar .... de fapt, nu esti nimic, nu reprezinti nimic pentru el, cu atat mai repede iti vei reveni.
Hai, mai da-o'ncolo de treaba! Ce naiba gasiti la oamenii astia, nu stiu?! Cum dracu de le tot permiteti sa-si bata joc de voi, tuturor circarilor, nu inteleg nici sa ma tai. Daca asta numiti voi iubire, fie de-o parte, fie de cealalta, atunci asta aveti.


Eu nu mi-am dorit niciodata cu ei o alta relatie decat cea de prietenie ... ar fi usor sa pot sa sterg totul cu buretele si sa trec peste dar nu imi este asa usor , sunt o fire foarte sensibila si nu ma asteptam la toate astea din partea lui dupa ce am fost langa el la rau si la bine , stia foarte bine ca nu suport sa fiu mintita sau sa mi se ascunda lucruri si el tocmai asta a facut ... in plus ii vad zilnic la birou , lucram impreuna , trebuie sa comunic cu ei . Ma doare ca intotdeauna ca fata buna ce sunt m-am lasat pe mine pentru el si acum imi vine sa ii spun ca regret tot ce am facut pentru el si daca as putea sa dau timpul inapoi nu as mai face-o desi stiu ca nu e adevarat si as repeta aceleasi greseli .
spEcialK_Ang3L
Postat pe 12 Ianuarie 2011 09:04
De la: spEcialK_Ang3L, la data 2011-01-12 08:25:57
De la: Barbie30_, la data 2011-01-12 02:25:13
De la: pickard, la data 2011-01-11 22:54:12
nu ne-ai plictisit deloc! dar e prea lung textul si am cicit doar sfarsitul..mai scurteaza cumva


Iti scurtez eu,povestea e copiata de pe undeva,priveste cine a deschis topicul



Nu este adevarat , povestea nu este copiata , nu stiu de ce apare asa . Am scris totul aseara pentru ca am nevoie de ajutor , pentru ca nu mai stiu ce sa cred si nu mai inteleg nimic din atitudinea lui .


Nu aveai cum sa deschizi topicul daca nu erai logata(placa asta a mai fost spusa de "no name"),topicul l-ai deschis de pe contul din 2009 si ai raspuns de pe contul cu specialk..Oare cum ai putut sa deschizi topicul de pe un cont pe care tu nu-l ai?
Barbie30_
Postat pe 12 Ianuarie 2011 09:06
De la: Barbie30_, la data 2011-01-12 09:06:49
De la: spEcialK_Ang3L, la data 2011-01-12 08:25:57
De la: Barbie30_, la data 2011-01-12 02:25:13
De la: pickard, la data 2011-01-11 22:54:12
nu ne-ai plictisit deloc! dar e prea lung textul si am cicit doar sfarsitul..mai scurteaza cumva


Iti scurtez eu,povestea e copiata de pe undeva,priveste cine a deschis topicul



Nu este adevarat , povestea nu este copiata , nu stiu de ce apare asa . Am scris totul aseara pentru ca am nevoie de ajutor , pentru ca nu mai stiu ce sa cred si nu mai inteleg nimic din atitudinea lui .


Nu aveai cum sa deschizi topicul daca nu erai logata(placa asta a mai fost spusa de "no name"),topicul l-ai deschis de pe contul din 2009 si ai raspuns de pe contul cu specialk..Oare cum ai putut sa deschizi topicul de pe un cont pe care tu nu-l ai?

Chiar nu stiu , este primul cont pe care mi-l fac pe un forum si chiar nu ma pricep , aseara mi-am facut special contul acesta ca sa scriu pentru ca vroiam sa aud niste pareri . Nu am mai avut nici un cont si cred ca se poate verifica .
spEcialK_Ang3L
Postat pe 12 Ianuarie 2011 09:15
Am vazut ca postezi de pe un cont nou DAR cum poti sa scrii de pe specialik si sa-ti apara alt cont si alta poza?Asta da minune!
Barbie30_
Postat pe 12 Ianuarie 2011 09:21
De la: spEcialK_Ang3L, la data 2011-01-12 09:15:38
De la: Barbie30_, la data 2011-01-12 09:06:49
De la: spEcialK_Ang3L, la data 2011-01-12 08:25:57
De la: Barbie30_, la data 2011-01-12 02:25:13
De la: pickard, la data 2011-01-11 22:54:12
nu ne-ai plictisit deloc! dar e prea lung textul si am cicit doar sfarsitul..mai scurteaza cumva


Iti scurtez eu,povestea e copiata de pe undeva,priveste cine a deschis topicul



Nu este adevarat , povestea nu este copiata , nu stiu de ce apare asa . Am scris totul aseara pentru ca am nevoie de ajutor , pentru ca nu mai stiu ce sa cred si nu mai inteleg nimic din atitudinea lui .


Nu aveai cum sa deschizi topicul daca nu erai logata(placa asta a mai fost spusa de "no name"),topicul l-ai deschis de pe contul din 2009 si ai raspuns de pe contul cu specialk..Oare cum ai putut sa deschizi topicul de pe un cont pe care tu nu-l ai?

Chiar nu stiu , este primul cont pe care mi-l fac pe un forum si chiar nu ma pricep , aseara mi-am facut special contul acesta ca sa scriu pentru ca vroiam sa aud niste pareri . Nu am mai avut nici un cont si cred ca se poate verifica .


Lasa. nu-i bai, au patit-o si altii.
Revenim la povestea ta. Sa nu-mi spui ca n-ai aflat pana acum ca timpul nu se intoarce si ca ce-i facut, e bun facut? Prin urmare, daca o sa te tot legi de ceea ce ai facut ca AI VRUT TU, nu ti s-a impus, nu ti s-a cerut explicit, atunci o sa imbatranesti tot intrebandu-te: "de ce mie?"
Asta una.
A doua este ca nici prietenia nu se poate cere cu forta. Daca baietii au ales ca esti buna doar de jucarie, asta e. Ori accepti, ori iti vezi de treaba ta. Niciun argument din cele enumerate de tine nu sta in picioare. Poti avea coloana vertebrala si daca iubesti, dar nu esti iubita si daca "monstrul" lucreaza cu tine. DACA VREI! Dca nu, suporta si stai asa jelind pana te scofalcesti de tot. Oricum nu te va iubi peste noapte si nu te va aprecia de acum incolo. Poti pricepe asta?
rashela
Postat pe 12 Ianuarie 2011 09:22
De la: rashela, la data 2011-01-12 09:22:37
De la: spEcialK_Ang3L, la data 2011-01-12 09:15:38
De la: Barbie30_, la data 2011-01-12 09:06:49
De la: spEcialK_Ang3L, la data 2011-01-12 08:25:57
De la: Barbie30_, la data 2011-01-12 02:25:13
De la: pickard, la data 2011-01-11 22:54:12
nu ne-ai plictisit deloc! dar e prea lung textul si am cicit doar sfarsitul..mai scurteaza cumva


Iti scurtez eu,povestea e copiata de pe undeva,priveste cine a deschis topicul



Nu este adevarat , povestea nu este copiata , nu stiu de ce apare asa . Am scris totul aseara pentru ca am nevoie de ajutor , pentru ca nu mai stiu ce sa cred si nu mai inteleg nimic din atitudinea lui .


Nu aveai cum sa deschizi topicul daca nu erai logata(placa asta a mai fost spusa de "no name"),topicul l-ai deschis de pe contul din 2009 si ai raspuns de pe contul cu specialk..Oare cum ai putut sa deschizi topicul de pe un cont pe care tu nu-l ai?

Chiar nu stiu , este primul cont pe care mi-l fac pe un forum si chiar nu ma pricep , aseara mi-am facut special contul acesta ca sa scriu pentru ca vroiam sa aud niste pareri . Nu am mai avut nici un cont si cred ca se poate verifica .


Lasa. nu-i bai, au patit-o si altii.
Revenim la povestea ta. Sa nu-mi spui ca n-ai aflat pana acum ca timpul nu se intoarce si ca ce-i facut, e bun facut? Prin urmare, daca o sa te tot legi de ceea ce ai facut ca AI VRUT TU, nu ti s-a impus, nu ti s-a cerut explicit, atunci o sa imbatranesti tot intrebandu-te: "de ce mie?"
Asta una.
A doua este ca nici prietenia nu se poate cere cu forta. Daca baietii au ales ca esti buna doar de jucarie, asta e. Ori accepti, ori iti vezi de treaba ta. Niciun argument din cele enumerate de tine nu sta in picioare. Poti avea coloana vertebrala si daca iubesti, dar nu esti iubita si daca "monstrul" lucreaza cu tine. DACA VREI! Dca nu, suporta si stai asa jelind pana te scofalcesti de tot. Oricum nu te va iubi peste noapte si nu te va aprecia de acum incolo. Poti pricepe asta?


Voi incerca sa fiu indiferenta dar nu sti cat voi reusi pentru ca nu pot sa fiu mercenara , eu nu pot sa tai in carne vie si nici nu ma pot preface , intr-o ora trebuie sa ajung la birou si sincer nu stiu ce reactie voi avea :(
spEcialK_Ang3L
Postat pe 12 Ianuarie 2011 09:36
Este cel mai bine sa fi indiferenta , razi , zambeste nu il lasa sa vada ca te doare . Eventual plateste-i cu aceiasi moneda , urmareste-i orice miscare si actioneaza inaintea lui . Unii barbati fie ei si prieteni nu doar iubiti cred ca noi femeile le apartinem in totalitate , probabil asta crede si el despre tine . Demonstreaza ca nu e asa ... fruntea sus !!!
Yo_Flo
Postat pe 12 Ianuarie 2011 10:31
acum e la moda sa ti-o tragi cu prietenul cel mai bun?
Valy90
Postat pe 12 Ianuarie 2011 11:32
Am ajuns la birou , imi tremura picioarele in ultimul hal . M-am machiat si m-am imbracat foarte sexy asa cum stiu ca ii place lui . incerc sa fiu cat mai indiferenta posibil . Nu l-am bagat in seama , el sta si se uita continuu la mine cu coada ochiului si incearca sa isi gaseasca o activitate sa stea cat mai departe de mine.
spEcialK_Ang3L
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:22
De la: spEcialK_Ang3L, la data 2011-01-12 12:22:41 Am ajuns la birou , imi tremura picioarele in ultimul hal . M-am machiat si m-am imbracat foarte sexy asa cum stiu ca ii place lui . incerc sa fiu cat mai indiferenta posibil . Nu l-am bagat in seama , el sta si se uita continuu la mine cu coada ochiului si incearca sa isi gaseasca o activitate sa stea cat mai departe de mine.
cee bre
thadoogback
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:24
De la: spEcialK_Ang3L, la data 2011-01-12 12:22:41 Am ajuns la birou , imi tremura picioarele in ultimul hal . M-am machiat si m-am imbracat foarte sexy asa cum stiu ca ii place lui . incerc sa fiu cat mai indiferenta posibil . Nu l-am bagat in seama , el sta si se uita continuu la mine cu coada ochiului si incearca sa isi gaseasca o activitate sa stea cat mai departe de mine.
parca ai fi o copila
Valy90
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:25
De la: valy90, la data 2011-01-12 12:25:36
De la: spEcialK_Ang3L, la data 2011-01-12 12:22:41 Am ajuns la birou , imi tremura picioarele in ultimul hal . M-am machiat si m-am imbracat foarte sexy asa cum stiu ca ii place lui . incerc sa fiu cat mai indiferenta posibil . Nu l-am bagat in seama , el sta si se uita continuu la mine cu coada ochiului si incearca sa isi gaseasca o activitate sa stea cat mai departe de mine.
parca ai fi o copila
aaa si tu ce esti
thadoogback
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:29
De la: spEcialK_Ang3L, la data 2011-01-11 23:17:37in momentul in care am facut sex cu el ne raciseram deja , vorbeam foarte putin , nu mai eram apropiati aproape deloc



parca erati doar prieteni, nimic legat de sex.
sau sexu' facea parte din relatia profesionala?
geo_resuscitat
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:32
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-12 12:32:49
De la: spEcialK_Ang3L, la data 2011-01-11 23:17:37in momentul in care am facut sex cu el ne raciseram deja , vorbeam foarte putin , nu mai eram apropiati aproape deloc



parca erati doar prieteni, nimic legat de sex.
sau sexu' facea parte din relatia profesionala?


au facut sex dar n-au simtit nimic pen'ca erau reci deja!
vitamina_c
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:34
De la: vitamina_c, la data 2011-01-12 12:34:20
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-12 12:32:49
De la: spEcialK_Ang3L, la data 2011-01-11 23:17:37in momentul in care am facut sex cu el ne raciseram deja , vorbeam foarte putin , nu mai eram apropiati aproape deloc



parca erati doar prieteni, nimic legat de sex.
sau sexu' facea parte din relatia profesionala?


au facut sex dar n-au simtit nimic pen'ca erau reci deja!


plus ca au un program foarte flexibil.
incepe la ora 11.
buna vitamino




apropo, unde lucrezi??
geo_resuscitat
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:37
De la: thadoogback, la data 2011-01-12 12:29:20
De la: valy90, la data 2011-01-12 12:25:36
De la: spEcialK_Ang3L, la data 2011-01-12 12:22:41 Am ajuns la birou , imi tremura picioarele in ultimul hal . M-am machiat si m-am imbracat foarte sexy asa cum stiu ca ii place lui . incerc sa fiu cat mai indiferenta posibil . Nu l-am bagat in seama , el sta si se uita continuu la mine cu coada ochiului si incearca sa isi gaseasca o activitate sa stea cat mai departe de mine.
parca ai fi o copila
aaa si tu ce esti
doog sa ai un an mai bun.Eu nu sunt o copila ci o ,,copchila"
Valy90
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:42
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-12 12:37:49
De la: vitamina_c, la data 2011-01-12 12:34:20
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-12 12:32:49
De la: spEcialK_Ang3L, la data 2011-01-11 23:17:37in momentul in care am facut sex cu el ne raciseram deja , vorbeam foarte putin , nu mai eram apropiati aproape deloc



parca erati doar prieteni, nimic legat de sex.
sau sexu' facea parte din relatia profesionala?


au facut sex dar n-au simtit nimic pen'ca erau reci deja!


plus ca au un program foarte flexibil.
incepe la ora 11.
buna vitamino




apropo, unde lucrezi??


stiam eu ca nu dejaba m-am machiat si imbracat sexy de dimineata!!! ufffffffff, ore o sa-ti placa di mini geo? dar nu-i nimic ca eu te voi "sfida" prin "raceala" mea!
vitamina_c
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:42
adica esti imbracata!!?
e doar o tehnicalitate
geo_resuscitat
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:44
De la: valy90, la data 2011-01-12 12:42:13
De la: thadoogback, la data 2011-01-12 12:29:20
De la: valy90, la data 2011-01-12 12:25:36
De la: spEcialK_Ang3L, la data 2011-01-12 12:22:41 Am ajuns la birou , imi tremura picioarele in ultimul hal . M-am machiat si m-am imbracat foarte sexy asa cum stiu ca ii place lui . incerc sa fiu cat mai indiferenta posibil . Nu l-am bagat in seama , el sta si se uita continuu la mine cu coada ochiului si incearca sa isi gaseasca o activitate sa stea cat mai departe de mine.
parca ai fi o copila
aaa si tu ce esti
doog sa ai un an mai bun.Eu nu sunt o copila ci o ,,copchila"
si tu ,,esti mistoo sauuuuu,,,,,,,
thadoogback
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:46
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-12 12:44:29adica esti imbracata!!?
e doar o tehnicalitate


adica ..........eram! ca trecu de 11!
spune-mi : da roade?
vitamina_c
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Anunt pentru apartinatori de cartela vodafone valabila! 8 De la: angelo_micnegrusiurat 9 Iunie 2010 21:48
INcertitudine...relatie la distanta 47 De la: kudika372775 1 Martie 2011 14:45
Prietena mea si EL 27 De la: Cassey 29 Decembrie 2008 15:10
sanatate si bani 1 De la: kudika_15159 29 August 2012 00:30
Ce ar trebui sa fac ? astept un sfat .... 17 De la: kudika195501 23 Noiembrie 2010 00:12