Setari Cookie-uri

unele nu mai au demnitate?

..cunosc o fata..are aproape 19 ani..nu zic nik e majora..sa incep povestea...e vb de fosta prietenului meu..de knd sunt cu el tot bate apropouri ca vrea sa se culce cu el..si l`o implorat sa nu se culce cu mine niciodata ..ea vrea sa fie prima cu kre se va culca el..el inca e virgin..pff...nu are pic de demnitate..ce parere avetzi despre pers astea?
Sorina_Rynna
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:45
mda..vorbind de lup si lupu o si intrat pe mine sa ma intrebe dak m`am culcat cu el ...e psihopata fata asta
Sorina_Rynna
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:48
Bun am inteles, pe ea o mananca rau, dar prietenul tau de ce mai vb cu ea, daca s-a terminat relatia dintre ei?
miss_darine
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:53
sincer nu prea vb cu ea...o avea in lista..k a avut nevoie o data de bani si ia cerut ei...dar eu tot vb cu ea..k imi place so vad cum sufera dupa el ..poate sunt putin rautacioasa...dar a intrat pe el..si atat ia zis dupa kre a iesit de pe net...
Sorina_Rynna
Postat pe 3 Ianuarie 2010 14:23
si pentru asta deschizi topic?
esti cam meschina
kitty_krieger
Postat pe 3 Ianuarie 2010 14:30
sa sti k nu trebuia sa deschid tocmai acum topic...k si`a revenit fata..e ca la inceput knd ne`am cunoscut..regreta tot ce a facut..pff..hay k deja ma simt mai bine:D
Sorina_Rynna
Postat pe 3 Ianuarie 2010 14:37
Eu am asa o impresie ca ea o sa rada la urma.
Kathara
Postat pe 3 Ianuarie 2010 14:42
nu stiu..eu sper sa nu fie asa..si dak ar fi asa sper sa se iubeasca..si el sa nu faca ca si data trecuta...ea chiar lo iubit..nu degeaba s`o culcat cu 2 k sa il uite...pff..pana acuma nu am inteles`o..dar acum o inteleg perfect...
Sorina_Rynna
Postat pe 3 Ianuarie 2010 14:51
mi`am dorit sa fiu invidiata pt baiatul cu care sunt..mno mi`o dat d`zeu invidie cu caru`...
Sorina_Rynna
Postat pe 3 Ianuarie 2010 14:54
Asa-i
Din cate vad eu, tu nu prea tii la el.
Eu cred ca tot la ea o sa revina... pentru ca, desi e greu de crezut, si baietii vor sa fie iubiti. :)
Si daca nu primeste asta de la tine, se reorienteaza. Multa bafta:)
hajimemasho
Postat pe 3 Ianuarie 2010 14:59
Oana Scumpika: asa k iubestel mult in continuare nu o sa iti para rau deloc...
Oana Scumpika: si nu il lasa nici daca va trebui sa faci cee mai josnice lucruri pt el
Oana Scumpika: o sa realizezi mai tz cat de bine ai facut...
Oana Scumpika: fa orice iti sta in cale sa fi cu el
...pff...m`o uimit sa imi spune toate astea...dar si k...
Oana Scumpika: vezi...in cine poti sa ai mai mare increderee...te poate ajuta din toate punctele de vederee,...pff...deja numai suport sa plang
Oana Scumpika: mereu plang cand vb de el...
Oana Scumpika: ...
....ma simt asa vinovata...
Sorina_Rynna
Postat pe 3 Ianuarie 2010 15:10
nu e vb ca nu tin la el..k tin foarte mult..ink prea mult...poate k nu prea stiu sa arat asta...dar el stie asta..lui i`am demonstrat..si la faza cu invidia...era un lucru pe kre ni`l doream aman2...acum s`au linistit apele...e totul bine...poate k am si eu o parte de vina..la 4 o sa ma intalnesc cu el..k aseara am avut o disputa...si a spus k vrea sa`mi zik cv ce il deranjeaza la mine... ..vreau sa ma schimb de dragul lui k il iubesc mult
Sorina_Rynna
Postat pe 3 Ianuarie 2010 15:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
simt nevoia sa vorbesc cu cineva...cu oricine... 8 De la: Summer_ 7 Noiembrie 2009 17:46
ce sa fac?.... 13 De la: ObuburuzaRoz 2 Septembrie 2011 17:42
hello 8 De la: Fructis 9 Septembrie 2009 08:41
Ce faci cand inima nu asculta de ratiune? 17 De la: Miss_Deyx 1 Martie 2015 14:59
trista 38 De la: Lucia38 8 Noiembrie 2010 14:19