Setari Cookie-uri

moda

buna fetelor am si eu o dilema si as vrea sa ma ajutati daca sunteti dragute.O sa fac cununia civila peste 2 saptamani si mi am luat deja o rochie neagra scurta dar nu sunt sigura daca sa o port sau nu ..as vrea alta culoare mai indrazneata ,niste culori mai vii dar n am nici o idee .Daca imi puteti da niste idei de tinute pentru cununia civila as fi foarte fericita.Mentionez ca am 26 de ani cam 1,70 62kg bruneta ochi caprui ce rochii mi s ar potrivi?va multumesc
roxany_alina
Postat pe 16 Martie 2013 10:45
De la: roxany_alina, la data 2013-03-16 10:45:37buna fetelor am si eu o dilema si as vrea sa ma ajutati daca sunteti dragute.O sa fac cununia civila peste 2 saptamani si mi am luat deja o rochie neagra scurta dar nu sunt sigura daca sa o port sau nu ..as vrea alta culoare mai indrazneata ,niste culori mai vii dar n am nici o idee .Daca imi puteti da niste idei de tinute pentru cununia civila as fi foarte fericita.Mentionez ca am 26 de ani cam 1,70 62kg bruneta ochi caprui ce rochii mi s ar potrivi?va multumesc



Este adevarat ,,nonculoarea "Negru" este si va ramane una dintre reprezentantele clasicului,elegantei si sobrietatii,dar ,in cazul evenimentului fericit,eu,una,nu ii vad rostul! Esti tanara,te casatoresti,deci este ocazia potrivita ,de a te imbraca in culori vii,placute ochiului,dar nu extravagante,este ,totusi,un eveniment unic in viata ta!!!!
Culori si nuante recomandate:Rosu,Albastru.Turcoaz,Bleu,as inclina si spre Orange,dar iese,oarecum,din ambientul ceremoniei,naturaletea fiind definitorie,opinia mea!!!

Felicitari si sa fii fericita!!!
kudika_15804
Postat pe 16 Martie 2013 11:12
Imi pare rau ca raspunsul a venit cam tarziu, dar cred ca va ajuta pe celelalte fete care se vor uita.
http://www.energicshops.ro/rochii-femei?price=&order=price_desc
Aici gasiti modele de rochii foarte dragute, unele se potrivesc si pentru cununia civila.
Geta_Mini
Postat pe 15 Aprilie 2013 12:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
votatima 3 De la: anastasia_m 17 Mai 2010 20:03
cum iti dai seama daca te iubeste? 4 De la: danaeu 12 Iulie 2010 14:06
un sfat? 22 De la: kudika174830 17 Martie 2011 22:12
intim 18 De la: kudika174830 21 Mai 2010 01:02
buna seara 35 De la: _oktober_ 4 Martie 2011 22:57