Setari Cookie-uri

compatibilitate zodii

Buna! Va rog sa ma lamuriti si pe mine ce compatibilitate exista intre femeia "peste" si barbatul "leu"
kudika069157
Postat pe 5 Ianuarie 2010 15:42
eu am o dilema asemanatoare : ... oare ce compatibilitate este intre o femeie si un barbat ? ma poate lamurii cineva ?
Arthur_Rogers
Postat pe 5 Ianuarie 2010 15:53
De la: yo_si_eu, la data 2010-01-05 15:53:44eu am o dilema asemanatoare : ... oare ce compatibilitate este intre o femeie si un barbat ? ma poate lamurii cineva ?
O relatie frumoasa este mereu distrusa cand este inteleasa gresit, de vexatii sau o neintelegere mutuala. Cum se termina, simplu : fiecare va intoarce spatele celuilalt dormind in coltul sau. Dar daca inainte de acest procedeu fals se incearca sa vorbim aceeasi limba? Fiecare cuvant care este utilizat de femeie este identic cu cel al barbatului, dar sensul este diferit. Iata cateva sugestii care iti permit sa te intelegi : Astazi femeia cauta partenerul sensibil, capabil sa imparta impreuna emotiile, iar barbatul viseaza la femeia care ii va procura aceea companie agreabila cat si orgasme exotice…

Dya_Fernandez
Postat pe 5 Ianuarie 2010 15:56
De la: Dya_Fernandez, la data 2010-01-05 15:56:21
De la: yo_si_eu, la data 2010-01-05 15:53:44eu am o dilema asemanatoare : ... oare ce compatibilitate este intre o femeie si un barbat ? ma poate lamurii cineva ?
O relatie frumoasa este mereu distrusa cand este inteleasa gresit, de vexatii sau o neintelegere mutuala. Cum se termina, simplu : fiecare va intoarce spatele celuilalt dormind in coltul sau. Dar daca inainte de acest procedeu fals se incearca sa vorbim aceeasi limba? Fiecare cuvant care este utilizat de femeie este identic cu cel al barbatului, dar sensul este diferit. Iata cateva sugestii care iti permit sa te intelegi : Astazi femeia cauta partenerul sensibil, capabil sa imparta impreuna emotiile, iar barbatul viseaza la femeia care ii va procura aceea companie agreabila cat si orgasme exotice…



multumesc pt stradania ta de a ma lamurii si pt rasp.elocvent ma simt mai linistit
Arthur_Rogers
Postat pe 5 Ianuarie 2010 16:04
Dya_Fernandez
Postat pe 5 Ianuarie 2010 16:09
Arthur_Rogers
Postat pe 5 Ianuarie 2010 16:15
De la: yo_si_eu, la data 2010-01-05 16:04:52
De la: Dya_Fernandez, la data 2010-01-05 15:56:21
De la: yo_si_eu, la data 2010-01-05 15:53:44eu am o dilema asemanatoare : ... oare ce compatibilitate este intre o femeie si un barbat ? ma poate lamurii cineva ?
O relatie frumoasa este mereu distrusa cand este inteleasa gresit, de vexatii sau o neintelegere mutuala. Cum se termina, simplu : fiecare va intoarce spatele celuilalt dormind in coltul sau. Dar daca inainte de acest procedeu fals se incearca sa vorbim aceeasi limba? Fiecare cuvant care este utilizat de femeie este identic cu cel al barbatului, dar sensul este diferit. Iata cateva sugestii care iti permit sa te intelegi : Astazi femeia cauta partenerul sensibil, capabil sa imparta impreuna emotiile, iar barbatul viseaza la femeia care ii va procura aceea companie agreabila cat si orgasme exotice…



multumesc pt stradania ta de a ma lamurii si pt rasp.elocvent ma simt mai linistit


te felicit pt ca ai avut rabdare sa citesti
eu stiam din proprie experienta ca femeia si barbatul se completeaza, pt ca ea are o gaura si el o umple... si ii umple si altele daca vrea
Dar fata asta mi-a dat toate ideile peste cap.
Ba nu, ca teoria mea e mai simpla si mai buna!
Boca
Postat pe 6 Ianuarie 2010 10:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu fecioara, el leu. Oare ne potrivim? 6 De la: Frankie_Zuzu 9 Septembrie 2009 16:40
femeia leu, barbatul berbec 55 De la: pickard 29 Ianuarie 2011 08:13
as dori un sfat va rog:X 62 De la: MillaXo 12 Martie 2011 20:31
Buna dimineata! 8 De la: kudika312928 6 Septembrie 2010 11:52
capricornilor... am nevoie de un sfat 9 De la: kudika052820 17 Iulie 2009 16:11