Setari Cookie-uri

help!!!

Ajutati-ma va rog!!! Eu sint varsator si iubitul meu este rac...avem 8 luni de cind suntem impreuna si ne impacam de minune..dar unde nu citesc despre compatibilitatea la varsatori-raci peste tot e de rau..vreau sa-mi impartasiti experientele voastre din viata ca sa-mi dau seama unde o sa coteasca relatia noastra...oare chiar sa fie asa de bine mai departe...ca acum e minunat la noi...?
anishoara22
Postat pe 5 Octombrie 2011 17:15
mai multe de 50-60 de ani nu tin relatiile astea...


ps. da`le`ncolo de zodii, treieste`ti viatza alaturi de iubitul tau, bucura`te ca aveti o relatie minunata, cum spui si nu te mai gandi la prostiile astea
Alvin
Postat pe 5 Octombrie 2011 17:22
De la: anishoara22, la data 2011-10-05 17:15:04Ajutati-ma va rog!!! Eu sint varsator si iubitul meu este rac...avem 8 luni de cind suntem impreuna si ne impacam de minune..dar unde nu citesc despre compatibilitatea la varsatori-raci peste tot e de rau..vreau sa-mi impartasiti experientele voastre din viata ca sa-mi dau seama unde o sa coteasca relatia noastra...oare chiar sa fie asa de bine mai departe...ca acum e minunat la noi...?



Citesc si ma gandesc cum puteau oamenii ,cu multi ani in urma,sa convietuiasca fara iuresul si nebuloasele aduse de catre toate tipurile de horoscopuri,cum puteau sa manance dintr-o singura strachina din lut,cum se bucurau unul de celalalt,chiar daca aveau doar o camasa ,un pantalon si o rochie din panza inflorata,cum puteau sa creasca cate 10 copii,cum puteau sa doarma imbratisati pe un pat din lemn,cu saltea din iarba uscata,cum puteau sa-si daruiasca clipe simple,de iubire si tot eu vin si imi raspund;Toate aceste lucruri si nu numai,erau realizabile pentru simplul fapt ,ca se respectau si se iubeau cu adevarat!


Deci,draga ,nu mai urmari compatibilitatile din horoscopuri,iubiti-va curat,sincer,fara a fi egoisti,bucurati-va unul de celalalt,cautati-va si gasiti-va reciproc in bucuriile marunte pe care viata vi le daruieste din plin!Nu grabiti lucrurile,iubiti-va si in momentele in care sunteti suparati sau veseli,traiti-va iubirea asa cum a fost oranduita in aceasta lume,nu fiti plini de ambitii prostesti si ingaduiti-va unul pe celalalt si faceti din fiecare zi,un prilej de desfatare si cunoastere profunda!Spuneti-va cat mai des simplul "Te iubesc",chiar si atunci cand necazurile va opresc sa o faceti!Horoscopurile sunt pentru distractie,nicidecum pentru consolidarea unui cuplu!
RAINBOWLADY
Postat pe 5 Octombrie 2011 17:41
Relatia asta n-o sa mearga,desparte-te acum cat mai poti!!!
broscoiu
Postat pe 5 Octombrie 2011 17:47
de ce crezi ca n-o sa mearga?
anishoara22
Postat pe 5 Octombrie 2011 18:45
De la: anishoara22, la data 2011-10-05 18:45:45de ce crezi ca n-o sa mearga?


Pt. ca el Gica Contra.... si stie tot !!
GHEISA_ALBA
Postat pe 5 Octombrie 2011 18:48
De la: anishoara22, la data 2011-10-05 18:45:45de ce crezi ca n-o sa mearga?


Din tot ce ti s-a spus aici, asta e singurul raspuns la care te-ai oprit.
Uite de-aia n-o sa mearga. Ca nu poti trece mai departe de un zodiac nenorocit. Ca ti-a intrat in cap ca "asa zice la zodiac" si o sa faci tu tot posibilul sa se aleaga praful de relatia ta minunata.

Cand o sa mai cresti, poate revii cu picioarele pe pamant si lasi stelele in lumea lor.
rashela
Postat pe 5 Octombrie 2011 18:59
De la: justforfun84, la data 2011-10-05 17:22:24mai multe de 50-60 de ani nu tin relatiile astea...


eu citeam pagini, in loc de ani dar avand in vedere ca le trebuie un intreg compendiu referitor la pseudo relatiile zodiacale...pot sa zic ca relatia va dura cat va citi ea 50-60 de pag
miss_darine
Postat pe 5 Octombrie 2011 20:35
nu m-a convins deloc cind mi-a zis ca n-o sa mearga, doar eram curioasa sa stiu de ce a spus asta. Si nu mai cred eu asa de tare in zodiac, voiam sa aud niste pareri, poate cineva a avut o relatie asemanatoare cu a mea...problema e ca mi-e frica sa nu se strice ce e frumos la noi in relatie.
anishoara22
Postat pe 5 Octombrie 2011 22:03
nu m-a convins deloc cind mi-a zis ca n-o sa mearga, doar eram curioasa sa stiu de ce a spus asta. Si nu mai cred eu asa de tare in zodiac, voiam sa aud niste pareri, poate cineva a avut o relatie asemanatoare cu a mea...problema e ca mi-e frica sa nu se strice ce e frumos la noi in relatie.
anishoara22
Postat pe 5 Octombrie 2011 22:03
De la: anishoara22, la data 2011-10-05 17:15:04Ajutati-ma va rog!!! Eu sint varsator si iubitul meu este rac...avem 8 luni de cind suntem impreuna si ne impacam de minune..dar unde nu citesc despre compatibilitatea la varsatori-raci peste tot e de rau..vreau sa-mi impartasiti experientele voastre din viata ca sa-mi dau seama unde o sa coteasca relatia noastra...oare chiar sa fie asa de bine mai departe...ca acum e minunat la noi...?
DAR TU DE CE NU TE AMBITIONEZI SI SA FACI DIN RELATIA VOASTRA ......EXCEPTIA CE CONFIRMA REGULACA NU EXISTA REGULI ?!!!!
cristinxxx
Postat pe 5 Octombrie 2011 22:09
De la: anishoara22, la data 2011-10-05 22:03:17nu m-a convins deloc cind mi-a zis ca n-o sa mearga, doar eram curioasa sa stiu de ce a spus asta. Si nu mai cred eu asa de tare in zodiac, voiam sa aud niste pareri, poate cineva a avut o relatie asemanatoare cu a mea...problema e ca mi-e frica sa nu se strice ce e frumos la noi in relatie.


Serios? Adica tu traiesti o relatie minunata, reala si intri in panica fiindca ti-a zis un id pe un forum ca "nu o sa mearga "?
Si daca cineva a avut o relatie cu un tip nascut in aceeasi zi cu prietenul tau, iti imaginezi ca sunteti deja identici in trairi, in fapte?

INCREDIBIL!!


ps. ai 22 de ani? Ei, asta chiar n-o mai cred!
rashela
Postat pe 5 Octombrie 2011 22:10
De la: rashela, la data 2011-10-05 22:10:55
De la: anishoara22, la data 2011-10-05 22:03:17nu m-a convins deloc cind mi-a zis ca n-o sa mearga, doar eram curioasa sa stiu de ce a spus asta. Si nu mai cred eu asa de tare in zodiac, voiam sa aud niste pareri, poate cineva a avut o relatie asemanatoare cu a mea...problema e ca mi-e frica sa nu se strice ce e frumos la noi in relatie.


Serios? Adica tu traiesti o relatie minunata, reala si intri in panica fiindca ti-a zis un id pe un forum ca "nu o sa mearga "?
Si daca cineva a avut o relatie cu un tip nascut in aceeasi zi cu prietenul tau, iti imaginezi ca sunteti deja identici in trairi, in fapte?

INCREDIBIL!!


ps. ai 22 de ani? Ei, asta chiar n-o mai cred!
Ba sa crezi ! Femeile tinere fac fapte si spun lucruri ....incredibile ,decatre un om normal fireste.
cristinxxx
Postat pe 5 Octombrie 2011 22:15
hai ca te faci prea destept(a) pe forumul asta si nu te mai lua de 22 de ani ai mei.Nimeni n-a zis ca ma iau dupa capul cuiva doar am asteptat pareri.
anishoara22
Postat pe 5 Octombrie 2011 22:19
De la: anishoara22, la data 2011-10-05 22:19:29.Nimeni n-a zis ca ma iau dupa capul cuiva doar am asteptat pareri.


Pareri referitoare la CE? Mai pune o data intrebarea.
rashela
Postat pe 5 Octombrie 2011 22:26
De la: anishoara22, la data 2011-10-05 22:19:29hai ca te faci prea destept(a) pe forumul asta si nu te mai lua de 22 de ani ai mei.Nimeni n-a zis ca ma iau dupa capul cuiva doar am asteptat pareri.
Cand esti prea prost sa gandesti singur si sa-ti asumi deciziile ceri pareri de la altii sa ai pe cine da vina . Asta-i onforma de lasitate existentiala ce caracterizeaza si degradeaza multe persoane ,pacat !!!
cristinxxx
Postat pe 5 Octombrie 2011 22:34
ce nu-i clar aici...mai situ un cuplu rac-varsator care erau la inceput asa fericiti ca noi si acum au divortat...e normal sa ma puna pe ginduri si sa vreau sa aud pareri
anishoara22
Postat pe 5 Octombrie 2011 22:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
balanta - pasti 3 De la: blaa 22 Februarie 2010 14:18
poezie ,poezie continua..Incearca-ti talentul 371 De la: doi_ochi_caprui 8 Decembrie 2011 16:52
buna 10 De la: yrtdssdd 8 Iulie 2009 01:16
EA VARSATOR SI EL RAC-CUM SE INTELEG? 14 De la: kudika435713 12 Septembrie 2011 13:34
el berbec eu balanta 7 De la: puiut_77 18 Februarie 2011 09:49