Setari Cookie-uri

nu ma iubeste dar vine la mine pentru sex

De la: blaa, la data 2010-01-12 19:57:04pune asa problema :daca el ti-ar acorda mult mai multa atentie si ar fii topit dupa tine ,l-ai mai dori atat de mult? ca aici poate e si putin orgoliu de vina

ar durea-o la "bascã" dupaia ! [/quote]


ai pus punctul pe I
ionelaela
Postat pe 12 Ianuarie 2010 20:00
bine fetelor as vrea sa ma doara la basca dar cum fac asta?bine k nici el nu e asa indiferent prima data nu am vrut sa mai vb cu el mam intalnit cu el pe strada si nu iam raspuns sia iesit din minti ma suna k disperatu apoi sa mai racit situatia eu am incercat sa l fac sa ma urasc sa ma injure pe strada dar faza asta nu a tinut kci el nu poate sa treaca fara sa se bage in seama si crapa daca nui raspund
horry
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:03
si apropo as scrie o carte merita viata mea e mai ceva decat cea mai the best telenovela sa mor eu totul e asa de surprinzator
horry
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:14
De la: horry, la data 2010-01-12 22:03:50bine fetelor as vrea sa ma doara la basca dar cum fac asta?bine k nici el nu e asa indiferent prima data nu am vrut sa mai vb cu el mam intalnit cu el pe strada si nu iam raspuns sia iesit din minti ma suna k disperatu apoi sa mai racit situatia eu am incercat sa l fac sa ma urasc sa ma injure pe strada dar faza asta nu a tinut kci el nu poate sa treaca fara sa se bage in seama si crapa daca nui raspund

Nu ai si tu alt hobby decat sa te gandesti la el?
De ce nu faci ceva pentru tine? De ce nu mergi sa te distrezi cu prietene si prieteni? De ce nu iti acorzi sansa sa cunosti un om care sa te respecte, care sa se poarte frumos...blablabla
Evita sa iesi in localitatile unde l-ai putea intalni...
Figuri cu "sa ma urasca sa ma injure" mi se par faze copilaresti...Daca intradevar vrei sa te doare in basca, nu te va durea nici acolo. Problema este ca tu sa vrei...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:16
De la: horry, la data 2010-01-12 22:03:50bine fetelor as vrea sa ma doara la basca dar cum fac asta?bine k nici el nu e asa indiferent prima data nu am vrut sa mai vb cu el mam intalnit cu el pe strada si nu iam raspuns sia iesit din minti ma suna k disperatu apoi sa mai racit situatia eu am incercat sa l fac sa ma urasc sa ma injure pe strada dar faza asta nu a tinut kci el nu poate sa treaca fara sa se bage in seama si crapa daca nui raspund


serios, ce adresa ai?
ca tare mi-ar place si mie doar sex. fara alte implicatii, fara alte chinuri.
doar sex s-atat. ca la prostituate, numa ca moca. te duci, te descarci si pleci linistit acasa.
geo_xx
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:19
tare mi-as dori dar eu cred ca-s blestemata ziua ma trezesc ca tampita cum tipa lumea la mine si eu stau si ma uit in gol visand la el gandinduma la el si knd ma pun sa dorm nici in somn nu am pace cal visez odata am visat k ma bateam cu maiksa si faza dura ca dupa cateva zile maiksa a batut pe cineva deci tot ceva ceva e apropiat mi-a zis cineva ca citesc in ochi si ca stiu ce gandesc altii doar privindui si recunosc ca ma uit la el si stiu la ce se gandeste deja in seara mam simtit mai bine alaturi de voi insa numi iese dn minte
horry
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:23
De la: horry, la data 2010-01-12 22:03:50bine fetelor as vrea sa ma doara la basca dar cum fac asta?bine k nici el nu e asa indiferent prima data nu am vrut sa mai vb cu el mam intalnit cu el pe strada si nu iam raspuns sia iesit din minti ma suna k disperatu apoi sa mai racit situatia eu am incercat sa l fac sa ma urasc sa ma injure pe strada dar faza asta nu a tinut kci el nu poate sa treaca fara sa se bage in seama si crapa daca nui raspund


pai mai fata ! tie iti place sa vina la tine doar cand are chef de frecat si dupaia se imbraca si pleaca ?
pai ramai draga asa cu el ,daca iti place si nu iti mai deschide topicuri p'aici ..
normal,ca individu' se mai "crizeaza" si el ...asa din cand in cand ,sa aibe la cin' sa vina sa te f...
oh gizas ! dar cati ani ai ?
alte activitati nu iti poti crea ,decat probleme ...ASA PROBLEME EXISTENTIALE!!!
blaa
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:23
De la: horry, la data 2010-01-12 22:23:09tare mi-as dori dar eu cred ca-s blestemata ziua ma trezesc ca tampita cum tipa lumea la mine si eu stau si ma uit in gol visand la el gandinduma la el si knd ma pun sa dorm nici in somn nu am pace cal visez odata am visat k ma bateam cu maiksa si faza dura ca dupa cateva zile maiksa a batut pe cineva deci tot ceva ceva e apropiat mi-a zis cineva ca citesc in ochi si ca stiu ce gandesc altii doar privindui si recunosc ca ma uit la el si stiu la ce se gandeste deja in seara mam simtit mai bine alaturi de voi insa numi iese dn minte



of doamne ! visezi la el ?la ce anume ?la cum te freaca ? ok ,iti place iti place ,da nu mai "suferii" atata cand vezi ca pe el il doare in cot de tine
look me in my eyes SI CITESTE !
anunta'ma si pe mine ....
eo doar ma gandesc la tine si vad ditamai fraiera !
blaa
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:28
auzi geo cine te crezi?punete in locul meu dar stai cer prea mult pentru un barbat voi stiti una si buna voi
horry
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:28
da mersi bllaaaa pentru compliment teai gandit putin k uneori esti pres plina de tine?nu tia ziso nimeni?sau poate nu ai iubit cu adevarat nu stie ce inseamna dar cemi mai bat eu capu cu tine?tu le stii pe toate
horry
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:31
horry, chill fata., geo doar facea misto,nu e el genul de barbat descris de tine
miss_darine
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:33
De la: horry, la data 2010-01-12 22:28:15auzi geo cine te crezi?punete in locul meu dar stai cer prea mult pentru un barbat voi stiti una si buna voi


hopaaaa!!
iote ca are oo( varianta feminina) !!
pai ma horny, da ce nu-l tratezi si pe el asa? daca tot ai o asa parere despre barbati!
geo_xx
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:35
De la: miss_darine, la data 2010-01-12 22:33:29horry, chill fata., geo doar facea misto,nu e el genul de barbat descris de tine

Pacat. Macar ar scapa-o de obsesia pe care o are cu "fostul".
Full_Metal_Jacket
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:36
serios, ce adresa ai?
ca tare mi-ar place si mie doar sex. fara alte implicatii, fara alte chinuri.
doar sex s-atat. ca la prostituate, numa ca moca. te duci, te descarci si pleci linistit acasa


da intradevar nu este
se vede din citat
horry
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:36
De la: horry, la data 2010-01-12 22:31:45da mersi bllaaaa pentru compliment teai gandit putin k uneori esti pres plina de tine?nu tia ziso nimeni?sau poate nu ai iubit cu adevarat nu stie ce inseamna dar cemi mai bat eu capu cu tine?tu le stii pe toate

fata draga in iubire nu te terfelesti, asta incearca sa-ti spuna toata lumea. Ok, il iubesti, el nu si isi bate joc de tine. Chiar vrei sa fii tarfa lui o viata, in numele unei iubiri?RESPECTA-TE si vei fi la randul tau respectata. Vrei sa intelegi bine, nu, e viata ta si cu asta basta.
miss_darine
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:36
nu vb asa de ^elevat^ca geo al tau
horry
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:37
De la: horry, la data 2010-01-12 22:37:43nu vb asa de ^elevat^ca geo al tau


stai linistita, ca nici ala nu vine la tine sa-ti dea compuneri!!
geo_xx
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:39
nu am spus k vreau sa ma terfelesc cu el o viata insa il iubesc si poate nu gandesc tocmai rational in privinta acestei relatii
horry
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:41
bine geo lasama tiai dat cu parerea am acceptato dar ma deranjat
horry
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:42
De la: miss_darine, la data 2010-01-12 22:36:24
De la: horry, la data 2010-01-12 22:31:45da mersi bllaaaa pentru compliment teai gandit putin k uneori esti pres plina de tine?nu tia ziso nimeni?sau poate nu ai iubit cu adevarat nu stie ce inseamna dar cemi mai bat eu capu cu tine?tu le stii pe toate

fata draga in iubire nu te terfelesti, asta incearca sa-ti spuna toata lumea. Ok, il iubesti, el nu si isi bate joc de tine. Chiar vrei sa fii tarfa lui o viata, in numele unei iubiri?RESPECTA-TE si vei fi la randul tau respectata. Vrei sa intelegi bine, nu, e viata ta si cu asta basta.



tocmai,ca am iubit ...dar cand am vazut ca ma calca pe coada individu ' l-am invitat frumos la o cafea ,i-am explicat ca nu mai merge si asta a fost tot ...

miss
blaa
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:43
De la: horry, la data 2010-01-12 22:41:03nu am spus k vreau sa ma terfelesc cu el o viata insa il iubesc si poate nu gandesc tocmai rational in privinta acestei relatii

N-ai spus, dar asta faci! Vezi ca nu toata viata o sa fi tanara, de ce sa nu te rupi dintr-odata si sa incerci sa vezi si cu altcineva, cum decurge o relatie normala? Si vezi ca in dreapta ai doua butoane, cand mai raspunzi unuia dintre noi, apasa pe "citeaza" ca sa stim si noi cui ii raspunzi.
miss_darine
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:45
De la: horry, la data 2010-01-12 22:42:58bine geo lasama tiai dat cu parerea am acceptato dar ma deranjat



stiu, d-aia am si zis asa!
poate-ti mai vine mintea la cap.
geo_xx
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:46
ce zodie esti?faza ca eu is mai slaba de fire mias dori sa am ceva din hotararea ta
horry
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:46
De la: blaa, la data 2010-01-12 22:43:35
De la: miss_darine, la data 2010-01-12 22:36:24
De la: horry, la data 2010-01-12 22:31:45da mersi bllaaaa pentru compliment teai gandit putin k uneori esti pres plina de tine?nu tia ziso nimeni?sau poate nu ai iubit cu adevarat nu stie ce inseamna dar cemi mai bat eu capu cu tine?tu le stii pe toate

fata draga in iubire nu te terfelesti, asta incearca sa-ti spuna toata lumea. Ok, il iubesti, el nu si isi bate joc de tine. Chiar vrei sa fii tarfa lui o viata, in numele unei iubiri?RESPECTA-TE si vei fi la randul tau respectata. Vrei sa intelegi bine, nu, e viata ta si cu asta basta.



tocmai,ca am iubit ...dar cand am vazut ca ma calca pe coada individu ' l-am invitat frumos la o cafea ,i-am explicat ca nu mai merge si asta a fost tot ...

miss

uite o fata desteapta care se respecta
miss_darine
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:47
sa incerci sa te respecti pe tine,ca femeie
daca stii ca vrei doar sex atunci baga mare
si nu mai fi a 5a roata de la caruta fa-te ca ai treaba,ca ai niste intalniri cu cativa prieteni,sau pur si simplu incearca sa cunosti alt baiat.da o sansa altui mascul ca are balta peste
Lady_Pisy
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:49

N-ai spus, dar asta faci! Vezi ca nu toata viata o sa fi tanara, de ce sa nu te rupi dintr-odata si sa incerci sa vezi si cu altcineva, cum decurge o relatie normala? Si vezi ca in dreapta ai doua butoane, cand mai raspunzi unuia dintre noi, apasa pe "citeaza" ca sa stim si noi cui ii raspunz

stiu k nu mai pun respect pe persoana mea vineri am vrut sa ma sinucid dar am avut noroc k mam imbatat prea tare mam inchis in casa si am adormit
si und is butoanele alea?
horry
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:51
De la: horry, la data 2010-01-12 22:46:54ce zodie esti?faza ca eu is mai slaba de fire mias dori sa am ceva din hotararea ta


pa mine ma intrebi ce zodie sunt? sau pe cine intrebi?
folosesste functia quote, sau pe romaneste "citeaza", atunci cand vrei sa-i raspunzi cuiva.
da' fa-o cu gentilete, ca functia asta e sensibila!
geo_xx
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:51
De la: horry, la data 2010-01-12 22:46:54ce zodie esti?faza ca eu is mai slaba de fire mias dori sa am ceva din hotararea ta


mai fata draga ,nu conteaza nici zodia ,nici is mai slaba is mai tare !RESPECTA TE FEMEIE! ca dak nu o faci tu,altii nici atat nu o vor face !
blaa
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:51
De la: horry, la data 2010-01-12 22:51:01

si und is butoanele alea?


in dreapta sus de tot, de la tastatura. dar sa apesi cu grija. ca de vei apasa tare, risti sa strici tastatura.
geo_xx
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:52
De la: horry, la data 2010-01-12 22:51:01
N-ai spus, dar asta faci! Vezi ca nu toata viata o sa fi tanara, de ce sa nu te rupi dintr-odata si sa incerci sa vezi si cu altcineva, cum decurge o relatie normala? Si vezi ca in dreapta ai doua butoane, cand mai raspunzi unuia dintre noi, apasa pe "citeaza" ca sa stim si noi cui ii raspunz

stiu k nu mai pun respect pe persoana mea vineri am vrut sa ma sinucid dar am avut noroc k mam imbatat prea tare mam inchis in casa si am adormit
si und is butoanele alea?

sunt cele doua butoane din dreapta, tu apesi doar pe "raspunde", in stanga lui este "citeaza"
miss_darine
Postat pe 12 Ianuarie 2010 22:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare ma inseala? 16 De la: kudika098645 11 Aprilie 2010 16:44
Un barbat la epilat... 148 De la: _fantoma_ 11 Decembrie 2012 14:12
vreau un sfat 11 De la: dyanna19890 16 Aprilie 2010 21:42
heey! 4 De la: i_andra 31 Octombrie 2009 12:09
DESPRE BARBATI SI FEMEI IN GENERAL 12 De la: Constantin_Alexandru_2 2 Iunie 2013 02:04