Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre relatiile la serviciu?

un coleg de serviciu (transferat anul trecut in buc) a inceput de prin decembrie sa imi faca multe complimente, imi trimetea mail-uri, suna zilnic, invitatii peste invitatii, etc. iar cand am acceptat sa ma intalnesc cu el nu a mai sunat si nimic. insa, cu prima ocazie m-a intrebat ce s-a intamplat, i-am spus ca nu a mai sunt si am presupus ca nu mai vrea sa iesim, la care el zice ca a avut f mult de lucru si a uitat sa ma sune, etc. dupa, s-a purtat ca de obicei, de parca nu s-a intamplat nimic --- fff ciudat. din cauza asta intr-o zi am zis sa iau atitudine si sa vad ce vrea, asa ca l-am sunat si i-am spus ca dupa program sa iesim undeva. pur si simplu s-a blocat, nu stia ce sa mai zica, m-a intrebat ce o sa facem daca o sa ne placem, ca el e mai sensibil, etc --- si a gasit o scuza aiurea pentru a nu veni. a urmat o perioada mai linistita, iar acum a cam inceput din nou (fara complimente, dar ma intreaba ce mai fac, bla bla bla, ma suna iar in fiecare zi pt orice prostie) - comportamentul lui ma cam uimeste si nu stiu ce sa fac. astept sfaturi :)
kudika140118
Postat pe 19 Iunie 2010 16:42
face mișto de tine...
freakyyy
Postat pe 19 Iunie 2010 17:07
nu stiu ce sa zic, nu cred ca cineva poate face misto timp de 7 luni!! ideea e ca atunci cand i-am zis sa iesim vroiam sa aflu ce e in mintea lui si sa ii spun frumos sa o lase mai moale. cand incepuse sa nu mai insiste cu tel si msg am crezut ca a renuntat dar acum inepe sa o ia de la capat si nu stiu cum sa mai procedez :(
kudika140118
Postat pe 19 Iunie 2010 18:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bãrbat gemeni - femeie rac 2 De la: scorpio67 21 Mai 2011 20:28
Ma framanta si pe mine ceva...pls help!! 29 De la: greierash_is_back 21 Noiembrie 2009 18:59
Cauta barbatii femei/fete cu bani? 277 De la: lookinforu 16 Aprilie 2016 14:39
Dumnezeu - femeie - barbat ??? 191 De la: galina_aceeasi 9 Septembrie 2009 17:21
Nu mai stiu cum sa ma comport cu el 24 De la: rox81 24 Mai 2010 08:50