Setari Cookie-uri

gentiii

Gentile XXL mi se par foarte OK, sunt bune persoanelor care au mania a a lua dupa ele foarte multe obiecte in afara de carti, caiete, in cazul in care mai sunt pe la facultati sau la liceu.
Eu am mania a a lua foarte multe obiecte din casa in geanta de la parfum pana la pliculete cu betisoare de ureche, servetele multe, normale si umede am pixuri multe intr-un penar ....Ptr mine sunt o adevarata avere, am o geanta mare pe care cand o port toata lumea ma intreaba daca ma mut ...
Deci as putea spune ca vreau si eu o geanta ...
cleopatra89
Postat pe 14 Ianuarie 2010 20:32
"mania de a"
cleopatra89
Postat pe 14 Ianuarie 2010 20:35
De la: cleopatra89, la data 2010-01-14 20:32:47Gentile XXL mi se par foarte OK, sunt bune persoanelor care au mania a a lua dupa ele foarte multe obiecte in afara de carti, caiete, in cazul in care mai sunt pe la facultati sau la liceu.
Eu am mania a a lua foarte multe obiecte din casa in geanta de la parfum pana la pliculete cu betisoare de ureche, servetele multe, normale si umede am pixuri multe intr-un penar ....Ptr mine sunt o adevarata avere, am o geanta mare pe care cand o port toata lumea ma intreaba daca ma mut ...
Deci as putea spune ca vreau si eu o geanta ...


si pentru asta deschizi un topic ??
coldwind
Postat pe 14 Ianuarie 2010 20:39
De la: coldwind, la data 2010-01-14 20:39:15

si pentru asta deschizi un topic ??

-crede ca primeste o geanta xxl de la noi daca deschide un topic nou
-nu stie sa posteze mesaje
-se plictisea
-vrea laudatoare si laudatori
-vrea sa stie cat mai multa lume ca ea studiaza si cara juma din casa cu ea
-ca are betisoare de ureche, servetele umede/uscate, parfumuri, pixuri, penare, caiete , carti...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Ianuarie 2010 20:50
oh gizas!
blaa
Postat pe 14 Ianuarie 2010 20:56
si de ce gentile sunt cu trei de i, de la xxx?
miss_darine
Postat pe 14 Ianuarie 2010 20:59
De la: miss_darine, la data 2010-01-14 20:59:08si de ce gentile sunt cu trei de i, de la xxx?


o mai baga ceva xxx p'acolo prin geanta ....
blaa
Postat pe 14 Ianuarie 2010 21:01
De la: miss_darine, la data 2010-01-14 20:59:08si de ce gentile sunt cu trei de i, de la xxx?


tot la asta cugetam si eu ! pup missy
mahy33
Postat pe 14 Ianuarie 2010 21:02
pup si io mahy
miss_darine
Postat pe 14 Ianuarie 2010 21:03
De la: miss_darine, la data 2010-01-14 20:59:08si de ce gentile sunt cu trei de i, de la xxx?

vreia sa scrie gentiili si uita un l
Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Ianuarie 2010 21:06
Nu am deschis topic special ... este ceva de genu cu, genti, dar nu mai stiu unde:))) ... si am vrut sa imi pun si eu opinia tocmai din cauza asta este la sf "deci vreau si eu o geanta" ptr ca din cate am citit s-ar putea sa se dea o genata cu esarfa ... :)))
Am facut acest topic din greseala si nu am stiut cum sa il sterg la fel ca si cel cu "mania de a" ... care de fapt este o greseala de scriere.
cleopatra89
Postat pe 15 Ianuarie 2010 19:40
credeam ca astea cu gentile xxl este un concurs si nu o reclama de publicitate la un site ... si se da ca si cadou o geanta si o esarfa ... ce e greu de inteles ... nimeni nu ar fi asa de idiot sa deschida un topic cu o asemenea tema care se incadreaza in alta ... daca citeati mai bine cred ca va-ti fi dat seama ...
L-am deschis din greseala ... crezand ca o sa scriu pe un alt topic, nici nu aveam intentia sa deschid vre'unul.
cleopatra89
Postat pe 15 Ianuarie 2010 19:46
Cred ca daca a-ti fi fost mai atente va-ti fi dat seama ... dar ca de obicei cum e omul nu iroseste nici un moment fara sa gandeasca sa fie rau si ironic si satiric ...


era o tipa pe acolo care stia ca se face reclama la o anumita firma ... nu ti-ai dat seama ca r fi putut fi pentru topicul respectiv???? daca tot stii despre ce este vorba si comentezi desptre "topicul meu" ...
[ sper sa nu fie citite intr-o maniera urata sau rastita sau ca ma panichez sau ceva de genu ] ...
cleopatra89
Postat pe 15 Ianuarie 2010 19:53
batzi campii papuse !
blaa
Postat pe 15 Ianuarie 2010 19:56
De la: cleopatra89, la data 2010-01-15 19:46:40credeam ca astea cu gentile xxl este un concurs si nu o reclama de publicitate la un site ... si se da ca si cadou o geanta si o esarfa ... ce e greu de inteles ... nimeni nu ar fi asa de idiot sa deschida un topic cu o asemenea tema care se incadreaza in alta ... daca citeati mai bine cred ca va-ti fi dat seama ...
L-am deschis din greseala ... crezand ca o sa scriu pe un alt topic, nici nu aveam intentia sa deschid vre'unul.

aahha din greseala..si
ciocolata invelea marmota in staniol ..hai plimba ursu
iulia069834
Postat pe 16 Ianuarie 2010 12:13


ah, cleo, cleo!
ce poti sa-i ceri unei fiinte care crede ca la semnatura trebuie sa-si puna numele si prenumele.
Boca
Postat pe 16 Ianuarie 2010 12:19
Nu stau sî îmi bat capul cu voi fãcâdu-vã sã înțelegi cã a fost o greșealã, cã nu am vrut sã deschid un topic ... dar asta este ...

Este o cauzã pierdutã ptr cã oricum voi nu o sã înțelegeți, este vorba aia " ori ești proastã ori te prefaci!!!!" ( nu în intenția de a jigninii pe cineva) ... dar asta înțeleg eu, citind ce s-a scris dupa ce am enumerat motivele pentru care am deschis acest topic ... și scriu pentru a mia oara și ultima și chiar sper sã se înțeleagã ...

AM DESCHIS ACEST TOPIC DIN GREȘEALÃ VRÂND SÃ SCRIU ÎNTR-UN ALT TOPIC ... poate dacã este scris cu majuscule baga-ți la cap :)

Așa cã Peace și lãsați-o mai moale ... =)))
cleopatra89
Postat pe 16 Ianuarie 2010 16:22
Io am inteles! It's a mistake! Si nu ma simt jigniniita!
miss_darine
Postat pe 16 Ianuarie 2010 16:26
De la: cleopatra89, la data 2010-01-15 19:46:40credeam ca astea cu gentile xxl este un concurs si nu o reclama de publicitate la un site ... si se da ca si cadou o geanta si o esarfa ... ce e greu de inteles ... nimeni nu ar fi asa de idiot sa deschida un topic cu o asemenea tema care se incadreaza in alta ... daca citeati mai bine cred ca va-ti fi dat seama ...
L-am deschis din greseala ... crezand ca o sa scriu pe un alt topic, nici nu aveam intentia sa deschid vre'unul.


si in loc sa-ti deschizi geanta XXL, ai deschis un topic...
Tazmanian
Postat pe 16 Ianuarie 2010 16:29
De la: Tazmanian, la data 2010-01-16 16:29:06
De la: cleopatra89, la data 2010-01-15 19:46:40credeam ca astea cu gentile xxl este un concurs si nu o reclama de publicitate la un site ... si se da ca si cadou o geanta si o esarfa ... ce e greu de inteles ... nimeni nu ar fi asa de idiot sa deschida un topic cu o asemenea tema care se incadreaza in alta ... daca citeati mai bine cred ca va-ti fi dat seama ...
L-am deschis din greseala ... crezand ca o sa scriu pe un alt topic, nici nu aveam intentia sa deschid vre'unul.


si in loc sa-ti deschizi geanta XXL, ai deschis un topic...


blaa
Postat pe 17 Ianuarie 2010 16:17
De la: blaa, la data 2010-01-17 16:17:33
De la: Tazmanian, la data 2010-01-16 16:29:06
De la: cleopatra89, la data 2010-01-15 19:46:40credeam ca astea cu gentile xxl este un concurs si nu o reclama de publicitate la un site ... si se da ca si cadou o geanta si o esarfa ... ce e greu de inteles ... nimeni nu ar fi asa de idiot sa deschida un topic cu o asemenea tema care se incadreaza in alta ... daca citeati mai bine cred ca va-ti fi dat seama ...
L-am deschis din greseala ... crezand ca o sa scriu pe un alt topic, nici nu aveam intentia sa deschid vre'unul.


si in loc sa-ti deschizi geanta XXL, ai deschis un topic...







Sincer este mult mai usor sa deschizi un topic decat o geanta ...
Ce zice-ti mai deschid unul? ... dar cu o tema mai interesanta, asa sa fie pe placul vostru ... nu inteleg daca nu va convine sa intrati pe acest topic, deschis sa nu din greseala, asta nu mai conteaza ... dar nu imi pot explica ceva, de ce intrati???????? ...
cleopatra89
Postat pe 17 Ianuarie 2010 16:27
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-01-14 20:50:01
De la: coldwind, la data 2010-01-14 20:39:15

si pentru asta deschizi un topic ??

-crede ca primeste o geanta xxl de la noi daca deschide un topic nou
-nu stie sa posteze mesaje
-se plictisea
-vrea laudatoare si laudatori
-vrea sa stie cat mai multa lume ca ea studiaza si cara juma din casa cu ea
-ca are betisoare de ureche, servetele umede/uscate, parfumuri, pixuri, penare, caiete , carti...


La ce ai scris tu aici as putea spune ca nu stiu sa scriu mesaje ... sau cel putin cand am deschis acest topic nu am stiut ... dar sincer nu inteleg de ce lumea trebuie sa fie asa de rea si gaseste orice motiv sa rada de alti sau sa faca misto ... dar ma rog traim in Romania si asta ne ocupa tot timplu, sa il citez pe Mircea Badea ...
Singurele lucruri pe care ce fac pe acest site este sa ma uit la horoscop, care dupa parerea este cel mai bun, sa mai ma uit la plictiseala in forum la diferite topicuri, asa am aflat si eu ca se numesc dechizand unu, si sa imi verific mail'urile dar ast foarte rar.
Ma uit la unele comentarii si ma apuca rasul, sincer ... pentru ca nu inteleg de ce trebuie sa fim rai ... sincer nu as fi atat de idioata incat sa deschid un topic cu o tema care se include in alta. Chiar am crezut ca este un concurs in care trebuie sa scrii de ce sunt ok gentile XXL, si intr-o extragere o persoana primeste o geanta din aceasta categorie si o esarfa, cum a fost si cel ce craciun (concurs).
cleopatra89
Postat pe 17 Ianuarie 2010 16:36
atata timp cat tu consideri ca "zice-ti" asa se scrie, te rog, nu il mai cita pe Mircea Badea.

iu hev tu andarstend ca noi ne plictisim si topicurile aseta sunt un alt fel de cafenea, mai, cleo!

gud lac uith ior beag!
Boca
Postat pe 17 Ianuarie 2010 16:44
De la: Boca, la data 2010-01-17 16:44:06atata timp cat tu consideri ca "zice-ti" asa se scrie, te rog, nu il mai cita pe Mircea Badea.

iu hev tu andarstend ca noi ne plictisim si topicurile aseta sunt un alt fel de cafenea, mai, cleo!

gud lac uith ior beag!


bine ai zis!!!
coldwind
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:00
De la: coldwind, la data 2010-01-17 17:00:07
De la: Boca, la data 2010-01-17 16:44:06atata timp cat tu consideri ca "zice-ti" asa se scrie, te rog, nu il mai cita pe Mircea Badea.

iu hev tu andarstend ca noi ne plictisim si topicurile aseta sunt un alt fel de cafenea, mai, cleo!

gud lac uith ior beag!


bine ai zis!!!


Poate am vrut sa il scriu asa ... este si asta o posibilitate In fine :) ... As putea scrie dute in loc de du-te, zice-ti in loc de ziceti, si alte cuvinte de genu. Nu conteaza felul in care scrii ci msg'ul in sine conteaza ...
cleopatra89
Postat pe 18 Ianuarie 2010 10:28
"sunt un fel de cafea" ... as putea spune ca aceste topicuri te ajuta pe tine sa nu ai o cafea plictisitoare ... in timp ce bei cafeaua mai citesti un topic, cum ar fi al meu, care si dupa parerea mea este o idiotenie, din motivele pe care deja vi le-am enumerat, si razi razi razi pana cand este posibil sa iti cada si cate-o picatura pe tine ... si zici "Asta da cafea" ...

Pot fi si eu rea ... dar nu cred ca ma ajuta la ceva ... sunt de parere ca trebuie sa traim intr-o viata in care rautatea nu trebuie sa existe ... si daca exista, sunt de parere ca sunt destui oameni rai ca sa mai fiu si eu ...

In cazul in care stiti (sti-ti) cum se sterge un topic as vrea sa imi spuneti (spune-ti) si mie, nu as vrea ca al meu topic sa va plictiseasca cafeaua si mai rau, nu de alta dar nu este frumos, se spune ca "cu o cafea buna incepe o zi buna", si nu as vrea sa aveti o zi proasta ...
cleopatra89
Postat pe 18 Ianuarie 2010 10:39
bine cleo, pe mine m-ai convins, ai laic iu si asta pt ca nu te ataci ca alte pupeze (n.r. Ioana Bibistrocel, nu stiu daca ai auzit de ea)

nu am vrut sa fiu rea, dar treb sa ma intelegi si de data asta, e asa usor sa fii on evil side, cad rpd in plasa.

topicul nu trebuie sters, sa-l pastram ca amintire :P
Boca
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:01
Multumesc pentru intelegere :D ...
cleopatra89
Postat pe 20 Ianuarie 2010 16:14
Cheers!
Boca
Postat pe 20 Ianuarie 2010 16:19
De la: cleopatra89, la data 2010-01-17 16:27:55
De la: blaa, la data 2010-01-17 16:17:33
De la: Tazmanian, la data 2010-01-16 16:29:06
De la: cleopatra89, la data 2010-01-15 19:46:40credeam ca astea cu gentile xxl este un concurs si nu o reclama de publicitate la un site ... si se da ca si cadou o geanta si o esarfa ... ce e greu de inteles ... nimeni nu ar fi asa de idiot sa deschida un topic cu o asemenea tema care se incadreaza in alta ... daca citeati mai bine cred ca va-ti fi dat seama ...
L-am deschis din greseala ... crezand ca o sa scriu pe un alt topic, nici nu aveam intentia sa deschid vre'unul.


si in loc sa-ti deschizi geanta XXL, ai deschis un topic...







Sincer este mult mai usor sa deschizi un topic decat o geanta ...
Ce zice-ti mai deschid unul? ... dar cu o tema mai interesanta, asa sa fie pe placul vostru ... nu inteleg daca nu va convine sa intrati pe acest topic, deschis sa nu din greseala, asta nu mai conteaza ... dar nu imi pot explica ceva, de ce intrati???????? ...


ca sa vedem de ce/cine se mai poate face misto pe aici
Tazmanian
Postat pe 24 Ianuarie 2010 11:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
salut 18 De la: yupz_ 7 Octombrie 2010 14:49
Buna, vreau un sfat sincer 95 De la: ali_ 12 Aprilie 2013 16:49
dk aveti pe acasa hainute vechi, jucarii sau carti, si vreti sa bucurati un suflet, puteti dona pana in 15 decembrie,in holul uvt etaj 1 3 De la: m_geani 3 Decembrie 2010 01:19
par foarte degradat 1 De la: allyalina 3 Mai 2010 21:31
Vreau sa ma indragostesc de cine trebuie..nu de vedete 5 De la: freakbabe 26 Aprilie 2010 19:55