Setari Cookie-uri

gentiii

De la: Tazmanian, la data 2010-01-24 11:13:59
De la: cleopatra89, la data 2010-01-17 16:27:55
De la: blaa, la data 2010-01-17 16:17:33
De la: Tazmanian, la data 2010-01-16 16:29:06
De la: cleopatra89, la data 2010-01-15 19:46:40credeam ca astea cu gentile xxl este un concurs si nu o reclama de publicitate la un site ... si se da ca si cadou o geanta si o esarfa ... ce e greu de inteles ... nimeni nu ar fi asa de idiot sa deschida un topic cu o asemenea tema care se incadreaza in alta ... daca citeati mai bine cred ca va-ti fi dat seama ...
L-am deschis din greseala ... crezand ca o sa scriu pe un alt topic, nici nu aveam intentia sa deschid vre'unul.


si in loc sa-ti deschizi geanta XXL, ai deschis un topic...







Sincer este mult mai usor sa deschizi un topic decat o geanta ...
Ce zice-ti mai deschid unul? ... dar cu o tema mai interesanta, asa sa fie pe placul vostru ... nu inteleg daca nu va convine sa intrati pe acest topic, deschis sa nu din greseala, asta nu mai conteaza ... dar nu imi pot explica ceva, de ce intrati???????? ...


ca sa vedem de ce/cine se mai poate face misto pe aici




Deci tu ai cont aici ca sa faci misto de oameniii care sriu topicuri. Trist sincer!!!

Daca asta este modalitatea ta de a te distra, facand misto de alte persoane, atunci eu deduc ca tu nu prea ai prieteni cu care sa te distrezi sau nu stii sa o faci, si prin aceasta "mistocareala" pe care o faci pe diferite topicuri te face si pe mine mai distractiv, sau cel putin in grupul tau de prieteni sa mai ai cate un subiect la misto de discutie. Sau probabil ei nici macar nu stiu ca ai cont pe un site care in mare parte este dedicat femeilor, nu barbatilor (nu am nimic in potriva barbatilor care au cont pe acest site).

Cei care fac misto sau caterinca de alte persoane sunt deobicei cei care au o viata plictisitoare, cei care in incostientul lor se vad mai inferiori decat ceilalti, si facand misto de alte persoane iti umple tie acele inferioritati pe care le ai, dar asta nu inseamna ca ar putea ca alte persoane sa faca misto de tine in aceasi masura in care tu faci de altii, poate mai rau poate nu.


Eu ma intreb ce va determina pe voi oamenii sa faceti misto de alte persoane, cand si voi sunteti la fel ca ei??? Suntem oameni cu defecte,oameni cu calitati, altii le au in proportie mai mica sau mai mare decat mine ... dar nici unul dintre noi nu suntem diferiti unul de celalat, si stii de ce? pentru ca train intr-o lume materialista unde parerea celui de langa mine conteaza mai mult decat parerea mea, si superficialitatea nu le lasa sa vedem mai incolo decat trebuie. Si astfel devin rai, mistocari, sluti sufleteste.

Deci ce pot spune mistocareala multa in continuare si un mare Have Fun!!! dar cred ca de asta nu mai ai nevoie.

( nu vreau sa fiu rea, sarcastica dar pe mine la asta ma duce pe mine cu gandul ceea ce am citit)
cleopatra89
Postat pe 24 Ianuarie 2010 18:18
Deci topicul meu este pe prima pagina:)))), idiot dar pe prima pagina ... Sa va mai aud acum :)))) ...
cleopatra89
Postat pe 29 Ianuarie 2010 11:38
iulia069834
Postat pe 30 Ianuarie 2010 09:46
De la: iulia069834, la data 2010-01-30 09:46:55



Poate ca sunt cam blonda acum:)))), dar nu m-am prins la emoticul tau.

Adik ultimul meu comment este atat de idiot incat merit sa ma "bat" singura , era un fel de gluma, haz de necaz :))) sau era cel putin cand m-am uitat eu pe prima pagina, in dreapa intr-un chenar mov se afla forumu cu topicuri scrise jos.

Te-as ruga, sincer, sa imi explici in cuvinte cat de idiot (modul urat) sau idiot ( in gluma) este ultimul meu comment.

:D
cleopatra89
Postat pe 30 Ianuarie 2010 21:14
rau e sa fii prost...
kudika034799
Postat pe 11 Februarie 2010 18:07
De la: kudika034799, la data 2010-02-11 18:07:41rau e sa fii prost...




As putea spune acelas lucru despre tine, nu???

Te crezi mai desteapta decat mine, decat altii? nu cred!!
Ptr ca asa cum tu pe mine ma crezi proasta acum, asa altu te poate considera pe tine acum.

Oricum traim intr-o lume de prosti, iar tu sau eu nu facem exceptie, sincer!!!
Toti sunt prosti la un moment dat, nu ptr ca suntem, neaparat, dar ptr ca ne fac altii.

Deci sunt proasta!!! Si
Deci esti proasta!!! :)


So have a nice week end
cleopatra89
Postat pe 12 Februarie 2010 16:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
personalitatea grupelor sanguine 108 De la: nicossia 24 Februarie 2011 08:44
Haine 2 De la: kudika334634 8 Ianuarie 2011 17:54
of 1 De la: MaDuShKa 24 August 2009 12:20
buna 2 De la: fetita_cu_fitze 12 Iulie 2009 11:03
pisicutza_razboinca cu profil htlm.....tine-ti sfaturile pt fam 30 De la: Calandrinon 20 Decembrie 2009 01:29