Setari Cookie-uri

Caut psiholog in Iasi !!!

Dragele mele,

va rog sa imi recomandati pe cineva care sa ma ajute sa inteleg anumite lucruri si sa le depasesc o data pentru totdeauna, cineva care sa ma ajute o persoana care nu a reusit sa invete din greseli,sa inceapa o viata noua. Am 28 de ani si pana acum nu am avut parte decat de relatii esuate,desi am cunscut tot felul de barbati,nici o relatie nu a durat mai mult de doua luni,maxim trei. Majoritatea (sau macar cei care au curajul sa o spuna), imi reproseaza ca sunt prea posesiva. Cred ca o sa innebunesc,m-am indragostit de atatea ori,am suferit de atatea ori...sistemul meu imunitar a fost dat peste cap si am ajuns la 48 de kg suferind din dragoste.Vreau sa gasesc un leac pt aceasta posesivitate,vreau sa renunt la agatatul de orice persoana aparuta in cale si considerata pe loc ideala,vreau sa am incredere in mine,vreau sa stiu sa fac alegeri,vreau sa fiu iubita,vreau sa ma bucur,sa fiu fericita,vreau sa am o familie.

Va rog cu disperare...ajutati-ma !!!
fluturas_mov
Postat pe 16 Ianuarie 2010 23:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bloguri haine 7 De la: dressy8 8 Septembrie 2013 17:38
Lucru la domiciliu 1 De la: pereuanatol 5 Iulie 2009 10:01
Metoda sigura de facut bani, cu investitie de 6 lei!!! 0 De la: 22 Aprilie 2012 00:39
potrivire 4 De la: _curly 5 Noiembrie 2009 14:53
am nevoie urgent de un sfat... 3 De la: nightangel 28 Septembrie 2009 19:01