Setari Cookie-uri

Ce solutie exista at cand nu te mai poti atasa de niciun baiat?

f
a_adinadaniela
Postat pe 17 Ianuarie 2010 01:16
Sa va zik pe scurt povestea mea, k sa puteti sa imi ziketi sfaturi sau solutii la pb mea , in urma cu 6 luni am fost cu un baiat, am stat 1 an si 3 luni, totul a fost frumos nu am ce sa zik, atat k el era rece nu era foarte afectuos, apoi au urmat certuri,gelozii,scandaluri violente si alte tampenii,ne-am despt...el nici nu m-a mai cautat, dupa o sapt si-a facut aparitia cu o tipa,eu in luna decembrie am cunoscut un baiat prin intermediul prietenei mele,el nu e din acelasi oras cu mn,dar am hotarat sa incercam,k poate merge,dar eu nu pot nici cum sa ma atasez de el,el are tot ce imi lipsea la fostu tot tot,dar degeaba, si ink o cauza ar fii faptul k eu am mai iesit cu fratele sefei mele unde am lucrat vara trecuta,cu el am iesit numai asa la o cafea,la un suc,dar de revelion a venit acolo unde eram eu cu iubitul si cu niste prietene de ale mele,si am iesit afara sa mai povestim,el nu stia k e si prietenul meu acolo ptr k eu nu eram deloc apropiata de el,si am povestit,si a dat sa ma pupe,dar eu nu l-am lasat,apoi a zis k o sa ma sune de pe noul sau nr,m-a sunat dar m-a sunat chiar sapt trecuta si ne-am vazut de 2ori,de data aceasta nu a mai avut nicio "intentie",intr`adevar ma atrage,(plus k ai mei ii stiu pe ai lui,il cunosc de mik,au incredere in el, k e baiat bun),dar mi-ar fi mie aiurea fatza de sefa mea,"cum sa ies cu fratele sefei mele?",si plus de asta nuj cum m-as comporta sufleteste fatza de el,el fiind mult mai matur,are 23 d ani,are un loc de munca stabil,gandeste altfel,mi frik ptr k poate nu m-as putea atasa nici de el, voi ce ziceti ce e de facut?
a_adinadaniela
Postat pe 17 Ianuarie 2010 01:28
incearca la fete...
greierash_is_back
Postat pe 17 Ianuarie 2010 01:30
dk o sa ajung la fete e grav
a_adinadaniela
Postat pe 17 Ianuarie 2010 13:36
Lasa ca vei intalni si persoana care ti se potriveste tie. Dupa o relatie ar fi bine sa ai o "pauza", sa nu te complici cu "primul venit" si sa-ti vezi de viata ta. De ce te agati cu tot dinadinsul in relatii care nu au rost?
De unu incerci sa-ti placa si nu prea merge iar celalalt e fratele sefei si nici ala nu-ti prea place...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 17 Ianuarie 2010 13:49
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-01-17 13:49:15Lasa ca vei intalni si persoana care ti se potriveste tie. Dupa o relatie ar fi bine sa ai o "pauza", sa nu te complici cu "primul venit" si sa-ti vezi de viata ta. De ce te agati cu tot dinadinsul in relatii care nu au rost?
De unu incerci sa-ti placa si nu prea merge iar celalalt e fratele sefei si nici ala nu-ti prea place...


pauza a fost de vreo 5luni, dar nu isi are efectul, si plus de asta fratele sefei mele ma atrage, dar nu stiu cum voi reactiona afectiv cu el
a_adinadaniela
Postat pe 17 Ianuarie 2010 14:08
Incearca si vei vedea... Daca tu nu sti cum vei "reactiona", noi nici atat!
yryna87
Postat pe 27 Ianuarie 2010 00:24
De la: a_adinadaniela, la data 2010-01-17 13:36:46dk o sa ajung la fete e grav


dc?
blaa
Postat pe 27 Ianuarie 2010 00:26
De la: a_adinadaniela, la data 2010-01-17 01:28:13Sa va zik pe scurt povestea mea, k sa puteti sa imi ziketi sfaturi sau solutii la pb mea , in urma cu 6 luni am fost cu un baiat, am stat 1 an si 3 luni, totul a fost frumos nu am ce sa zik, atat k el era rece nu era foarte afectuos, apoi au urmat certuri,gelozii,scandaluri violente si alte tampenii,ne-am despt...el nici nu m-a mai cautat, dupa o sapt si-a facut aparitia cu o tipa,eu in luna decembrie am cunoscut un baiat prin intermediul prietenei mele,el nu e din acelasi oras cu mn,dar am hotarat sa incercam,k poate merge,dar eu nu pot nici cum sa ma atasez de el,el are tot ce imi lipsea la fostu tot tot,dar degeaba, si ink o cauza ar fii faptul k eu am mai iesit cu fratele sefei mele unde am lucrat vara trecuta,cu el am iesit numai asa la o cafea,la un suc,dar de revelion a venit acolo unde eram eu cu iubitul si cu niste prietene de ale mele,si am iesit afara sa mai povestim,el nu stia k e si prietenul meu acolo ptr k eu nu eram deloc apropiata de el,si am povestit,si a dat sa ma pupe,dar eu nu l-am lasat,apoi a zis k o sa ma sune de pe noul sau nr,m-a sunat dar m-a sunat chiar sapt trecuta si ne-am vazut de 2ori,de data aceasta nu a mai avut nicio "intentie",intr`adevar ma atrage,(plus k ai mei ii stiu pe ai lui,il cunosc de mik,au incredere in el, k e baiat bun),dar mi-ar fi mie aiurea fatza de sefa mea,"cum sa ies cu fratele sefei mele?",si plus de asta nuj cum m-as comporta sufleteste fatza de el,el fiind mult mai matur,are 23 d ani,are un loc de munca stabil,gandeste altfel,mi frik ptr k poate nu m-as putea atasa nici de el, voi ce ziceti ce e de facut?






... de mai fetelor ... ''relatiile'' nu sint ca si ciorapii ... la fiecare lasi cite ceva ... pina nu mai ai ce da si nici ce primi ... asa au aparut matracucele ... dupa indelungate rateuri si schimonoseli ...
marco918
Postat pe 27 Ianuarie 2010 00:30
De la: a_adinadaniela, la data 2010-01-17 01:28:13Sa va zik pe scurt povestea mea, k sa puteti sa imi ziketi sfaturi sau solutii la pb mea , in urma cu 6 luni am fost cu un baiat, am stat 1 an si 3 luni, totul a fost frumos nu am ce sa zik, atat k el era rece nu era foarte afectuos, apoi au urmat certuri,gelozii,scandaluri violente si alte tampenii,ne-am despt...el nici nu m-a mai cautat, dupa o sapt si-a facut aparitia cu o tipa,eu in luna decembrie am cunoscut un baiat prin intermediul prietenei mele,el nu e din acelasi oras cu mn,dar am hotarat sa incercam,k poate merge,dar eu nu pot nici cum sa ma atasez de el,el are tot ce imi lipsea la fostu tot tot,dar degeaba, si ink o cauza ar fii faptul k eu am mai iesit cu fratele sefei mele unde am lucrat vara trecuta,cu el am iesit numai asa la o cafea,la un suc,dar de revelion a venit acolo unde eram eu cu iubitul si cu niste prietene de ale mele,si am iesit afara sa mai povestim,el nu stia k e si prietenul meu acolo ptr k eu nu eram deloc apropiata de el,si am povestit,si a dat sa ma pupe,dar eu nu l-am lasat,apoi a zis k o sa ma sune de pe noul sau nr,m-a sunat dar m-a sunat chiar sapt trecuta si ne-am vazut de 2ori,de data aceasta nu a mai avut nicio "intentie",intr`adevar ma atrage,(plus k ai mei ii stiu pe ai lui,il cunosc de mik,au incredere in el, k e baiat bun),dar mi-ar fi mie aiurea fatza de sefa mea,"cum sa ies cu fratele sefei mele?",si plus de asta nuj cum m-as comporta sufleteste fatza de el,el fiind mult mai matur,are 23 d ani,are un loc de munca stabil,gandeste altfel,mi frik ptr k poate nu m-as putea atasa nici de el, voi ce ziceti ce e de facut?


Si partea scurta cand vine?

P.S. - Plus...cum te-au invatat sa scrii la scoala ca eu nu fac studiu pe caz !
fluturas_
Postat pe 27 Ianuarie 2010 00:35
ai 17 ani ce dr*cu te complici asa?
Shhh
Postat pe 28 Ianuarie 2010 08:03
ehh pana la urma am rezolvat-o .... am asteptat pana acum o sapt ...cand mi-a aparut un fat`frumos cu care sper sa tina multumesc oricum ptr sfaturi mi-au fost de ajutor
a_adinadaniela
Postat pe 16 Februarie 2010 20:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
A new way to spend your free time 7 De la: bl_de 27 Octombrie 2009 13:28
Sfarsitul unei relatii, inceputul alteia... 7 De la: kudika226898 11 Iulie 2010 23:37
Plec in Vama Veche cu cortu' 4 De la: cristiana_cris 13 August 2009 15:04
ajutor! :) 42 De la: aiai 24 Mai 2014 21:30
are viitor relatia mea? 21 De la: life_s_good 23 Ianuarie 2010 10:42