Setari Cookie-uri

Buna!

As dori si eu un sfat daca se poate pls...Am prieten de un an de zile,dar de 9 luni stam inpreuna, locuim in Anglia,el este albanez...(el este aici cu familia lui eu sunt singura) la inceput cand neam mutat inpreuna a fost totul ok...in noiembrie anu trecut am fost acasa in romania in vacanta o luna...totul a fost bine pe parcurs cat timp am stat in romania, cand mam intors inapoi au inceput problemele....el lucreaza de dimineata de la 5:30 pana seara la ora 5:30 .... la inceput dupa ce termina munca venea direc acasa, dar acuma sa schimbat dupa ce termina munca mai intai merge sa isi viziteze preteni sau familia si seara pe la 8-9 vine acasa....(eu nu lucrez deci toata ziua stau acasa,...nu ies afara din casa deoarece e prea gelos...ies afara doar cand sunt cu el, deci toata ziua de dimineata pana seara sunt singura...in fiecare zi ne vedem dimuneata 30min iar seara cand se intoarce o ora,doua)....a inceput sa ma minta, a inceput sa stearga mesajele ce le primeste sau ce le trimite,am inceput sa ne certam foarte des fara motiv,....toate lucrurile sau schimbat foarte mult...,as dori un sfat ce credeti ca ar trebui sa fac?...

Postat pe 17 Ianuarie 2010 09:49
la tn e bn decat la mn care ma vad cu el o data la o luna si totusi nu ne despart atatia km
yumy
Postat pe 17 Ianuarie 2010 09:52
wawww....nui chear asa bine doarece sunt la departare de familia mea...nu am pe nimeni aici...si sunt si confuza nu stiu ce sa fac!
bruneta_nebunatika18
Postat pe 17 Ianuarie 2010 09:58
femeie,da cati mama naibii ai?
ai mai deschis un tombic ...ca ai unu'n germania ...acum in anglia .. apare aceeias poza ...la ambele tombicuri..
wtf ?!
blaa
Postat pe 17 Ianuarie 2010 10:02
De la: bruneta_nebunatika18, la data 2010-01-17 09:58:32wawww....nui chear asa bine doarece sunt la departare de familia mea...nu am pe nimeni aici...si sunt si confuza nu stiu ce sa fac!


tu ai deschis tombicu ?
blaa
Postat pe 17 Ianuarie 2010 10:03
da eu lam deschis... .....scz tot ce vreu e un sfat nimik alceva
bruneta_nebunatika18
Postat pe 17 Ianuarie 2010 10:05
Io zic s-o virezi spre casa,tu acolo n-ai serviciu, stai pe banii lui si la mana lui. Din scurta ta relatare, s-a plictisit de tine si s-ar putea sa aiba si o alta gagica.
miss_darine
Postat pe 17 Ianuarie 2010 11:23
adica esti o intretinuta..adica el iti da cu sutu-n c*r cand are chef si tu iesi la cersit bani sa ai de bilet spre casa. bravo draga mea esti foarte desteapta.
Shhh
Postat pe 28 Ianuarie 2010 07:48
Va astept cu drag pe http://ancaciobanu.ro/ .Nu uitati sa va lasati parerea!
ancasobo
Postat pe 28 Ianuarie 2010 12:14
mda....multumesc pt sfaturile ce mi leati dat,dar nu miau fost de folos cu nimic....aici una se crede mai desteapta ca alta....multumesc oricum....totul e ok acum am job,toate sau schimbat sunt fericita....(asta datorita ca nu vam ascultat) da mersi oricum....
bruneta_nebunatika18
Postat pe 25 Februarie 2010 15:58
esti mai proasta decat pari
Shhh
Postat pe 25 Februarie 2010 17:08
Sarea se depune, prin aerosoli, in cavitatea bucala si pe aparatul respirator, vindecand prin proprietatile ei terapeutice diferite afectiuni. De asemenea intareste sistemul imunitar, in special la copii. Si nu in ultimul rand se depune pe piele, tratand si diferite afectiuni dermatologice.
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 27 Februarie 2010 09:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ofer meditatii!!! 51 De la: scorpyoW 22 Iunie 2009 22:44
Eu leu el fecioara, avem un viitor impreuna? 22 De la: kudika017877 1 Iunie 2009 22:57
buna fetelor. 18 De la: nicegirl 5 Aprilie 2013 11:01
urgent..idei de cadou 2 De la: cecilia91 13 Aprilie 2015 16:55
Omul care te iubește... 42 De la: fantasie 11 Noiembrie 2011 22:53