Setari Cookie-uri

RELATII VIRTUALE...DEVENITE FOARTE REALE

acum 8 luni am intalnit un barbat pe un anumit site...am vorbit cu el o luna dupa care ne-am intalnit.A fost dragoste la prima vedere si este incaa suntem impreuna si acum bineinteles ca vorbim inca si pe acel site,dar si intalnirile noastre sunt destul de dese avand in vedere ca ne despart 500 de km. voua vi sa intamplat?
raisa0510
Postat pe 16 Ianuarie 2010 11:54
De la: raisa0510, la data 2010-01-16 11:54:12acum 8 luni am intalnit un barbat pe un anumit site...am vorbit cu el o luna dupa care ne-am intalnit.A fost dragoste la prima vedere si este incaa suntem impreuna si acum bineinteles ca vorbim inca si pe acel site,dar si intalnirile noastre sunt destul de dese avand in vedere ca ne despart 500 de km. voua vi sa intamplat?


sa intalnesc dragostea pe net...NU..poate doar handicapati ,,Eu nu sunt ca ceilalti dulcico''
iulia069834
Postat pe 16 Ianuarie 2010 11:56
si eu care credeam ca ai o problema... de ce nu ai si o problema? bine, cand o sa ai o problema sa ne scrii
Boca
Postat pe 16 Ianuarie 2010 12:00
De la: Boca, la data 2010-01-16 12:00:00si eu care credeam ca ai o problema... de ce nu ai si o problema? bine, cand o sa ai o problema sa ne scrii

Problema(si eu care credeam ca ai ... de ce nu ai? bine, cand o sa ai, sa ne scrii) ai inteles?
miss_darine
Postat pe 16 Ianuarie 2010 16:11
bine ca va iubiti asta e important !
Aproape_eu
Postat pe 22 Ianuarie 2010 18:14
De la: iulia069834, la data 2010-01-16 11:56:23
De la: raisa0510, la data 2010-01-16 11:54:12acum 8 luni am intalnit un barbat pe un anumit site...am vorbit cu el o luna dupa care ne-am intalnit.A fost dragoste la prima vedere si este incaa suntem impreuna si acum bineinteles ca vorbim inca si pe acel site,dar si intalnirile noastre sunt destul de dese avand in vedere ca ne despart 500 de km. voua vi sa intamplat?


sa intalnesc dragostea pe net...NU..poate doar handicapati ,,Eu nu sunt ca ceilalti dulcico''
nu stiu cit va tine nu am incrdere - succes la cei care cred in "nirvana "
kudika099473
Postat pe 22 Ianuarie 2010 18:16
[quote name='kudika099473' date='2010-01-22 18:16:53' - succes la cei care cred in "nirvana "[/quote]

se poate gasi nirvana vitual? vreau si iooooooooo
miss_darine
Postat pe 22 Ianuarie 2010 19:44
De la: raisa0510, la data 2010-01-16 11:54:12acum 8 luni am intalnit un barbat pe un anumit site...am vorbit cu el o luna dupa care ne-am intalnit.A fost dragoste la prima vedere si este incaa suntem impreuna si acum bineinteles ca vorbim inca si pe acel site,dar si intalnirile noastre sunt destul de dese avand in vedere ca ne despart 500 de km. voua vi sa intamplat?
eu vb cu un tip de 3 ani si ceva , ne-am vazut doar pe web, pe noi ne despart doar 2000 si ceva de km , dar am senzatia ca il cunosc de o viata , nu stiu pana unde o sa mearga asa
baby_kiss
Postat pe 25 Ianuarie 2010 17:43
Eu cnosc persoane carora li s-a intamplat, si chiar se inteleg foarte ok...in fond, este un mod de socializare ca oricare altul
tequila_cu_varza
Postat pe 25 Ianuarie 2010 22:20
da....si eu am cunoscut pe cineva in acelasi mod...acum 5 luni......suntem impreuna si e totul ok....din pc.meu de vedere e doar un mod de a cunoaste o persoana....ca o intalnesti la un club...la scoala....la sv.....sau pe net....nu conteaza...e acelasi lucru...daca e sa fie bine...daca nu ....asta e...
kudika015856
Postat pe 26 Ianuarie 2010 15:57
Am avut experienta astea...as putea spune... ca e ok.. adk.. e o alta modalitate de intalnire. a fost relativ ok.. ne-am iubit ingrozitor de mult( sau doar eo )si s-a terminat fioros de urat ... din pacate.. :P acu nuj daca e din cauza netului .. eo apreciez doar.. ce s-a intamplat bun :) app... daca-s baiat...a re cineva ceva impotriva ca-s pe site-ul asta?
sqrpio
Postat pe 26 Ianuarie 2010 23:30
De la: sqrpio, la data 2010-01-26 23:30:09Am avut experienta astea...as putea spune... ca e ok.. adk.. e o alta modalitate de intalnire. a fost relativ ok.. ne-am iubit ingrozitor de mult( sau doar eo )si s-a terminat fioros de urat ... din pacate.. :P acu nuj daca e din cauza netului .. eo apreciez doar.. ce s-a intamplat bun :) app... daca-s baiat...a re cineva ceva impotriva ca-s pe site-ul asta?






.... haide bre ... ce sa aiba !!! ... da cind spui ca ai iubit si s-a terminat urit parca ... nu mai esti baiat de baiat ... vino si tu cu o poveste barbateasca, cu happy end. ca mor fetele astea pe aici de atita pesimism si jegareala ... asa ....ppppprrrrtzzz ...
marco918
Postat pe 26 Ianuarie 2010 23:34
De la: baby_kiss, la data 2010-01-25 17:43:23
De la: raisa0510, la data 2010-01-16 11:54:12acum 8 luni am intalnit un barbat pe un anumit site...am vorbit cu el o luna dupa care ne-am intalnit.A fost dragoste la prima vedere si este incaa suntem impreuna si acum bineinteles ca vorbim inca si pe acel site,dar si intalnirile noastre sunt destul de dese avand in vedere ca ne despart 500 de km. voua vi sa intamplat?
eu vb cu un tip de 3 ani si ceva , ne-am vazut doar pe web, pe noi ne despart doar 2000 si ceva de km , dar am senzatia ca il cunosc de o viata , nu stiu pana unde o sa mearga asa


3 ani? Cam mult, du-te si-l viziteaza cat mai repede!
Kathara
Postat pe 26 Ianuarie 2010 23:58
De la: Kathara, la data 2010-01-26 23:58:04
De la: baby_kiss, la data 2010-01-25 17:43:23
De la: raisa0510, la data 2010-01-16 11:54:12acum 8 luni am intalnit un barbat pe un anumit site...am vorbit cu el o luna dupa care ne-am intalnit.A fost dragoste la prima vedere si este incaa suntem impreuna si acum bineinteles ca vorbim inca si pe acel site,dar si intalnirile noastre sunt destul de dese avand in vedere ca ne despart 500 de km. voua vi sa intamplat?
eu vb cu un tip de 3 ani si ceva , ne-am vazut doar pe web, pe noi ne despart doar 2000 si ceva de km , dar am senzatia ca il cunosc de o viata , nu stiu pana unde o sa mearga asa


3 ani? Cam mult, du-te si-l viziteaza cat mai repede!





... imediat ... cind or mai creste nepotii ... aluia ...
marco918
Postat pe 27 Ianuarie 2010 00:02
si eu l-am cunoscut pe net..am inceput sa vb la telefon si dupa zece zile ne-am intalnit desi ne desparteau cam 1500km...acum suntem de trei luni impreuna si avem planuri mari.
white_thoughts
Postat pe 27 Ianuarie 2010 09:50
DA !SI ESTE SUPERB,SUPER MOMENTAN,DE JUMATATE DE AN,SAU MAI BINE;
DISTANTA MAI MICA;
gypy
Postat pe 27 Ianuarie 2010 21:09
Sunt si eu cam in aceas situatie vorbesc cu un gagiu de 5 luni (13.000 km distanta)trebuia sa ne vedem in Barcelona(undeva la mijloc) de ziua indragostitilor si se pare ca nu vom putea face asta pt ca nu am resurse financiare... ma pedepseste pt asta nu mai vrea sa-si arate mutra pe web, zice ca daca vreau sa-l vad va trebui sa ma intalnesc cu el ...Am vb de casatorie de "n" ori eu una asta vreau sa se intample(e barbatul perfect si cu bune si cu rele cel putin asa il vad eu ) ma strange cu usa habar-nam ce se va intampla ce e sigur e ca il vreau la fel de mult cum vreau oxigenul asta poluat...Il cunosc si ma cunoaste ca in palma avem "n" lucruri in comun ....eu tin enorm la el...si el la mine dar nu stiu in ce masura (cateodata-mi zice ca distanta asta-i o tortura si ca ma vrea acolo cu el)... daca ar fi sa leg nodul cu numai el l-as lega si punct... dar cum zice-am habar nu am cand ma voi vedea cu el "fata in fata" .
kametora83
Postat pe 30 Ianuarie 2010 13:10
De la: raisa0510, la data 2010-01-16 11:54:12acum 8 luni am intalnit un barbat pe un anumit site...am vorbit cu el o luna dupa care ne-am intalnit.A fost dragoste la prima vedere si este incaa suntem impreuna si acum bineinteles ca vorbim inca si pe acel site,dar si intalnirile noastre sunt destul de dese avand in vedere ca ne despart 500 de km. voua vi sa intamplat?


hai, sa-ti spun parerea mea.. Asa cum l-ai cunoscut (te-a cunoscut) acolo.. asa vei mai cunoaste si altii (mai ales daca e un site de profil.. adica matrimonial). Cu alte cuvinte faptul ca INCA va mai aflati acolo si INCA mai vorbiti pe acel site... va face ca relatia voastra sa nu aiba niciun final fericit. Ma indoiesc ca tu / sau el.. cand va logati strigati in gura mare: "nu vorbesc decat cu iubi si doar pentru iubi ma aflu aici".

Mai vorbim .. cand vei intelege DE CE nu a mers relatia.
rashela
Postat pe 30 Ianuarie 2010 13:20
eu nu vreau
_oktober_
Postat pe 30 Ianuarie 2010 13:25
De la: kametora83, la data 2010-01-30 13:10:52Sunt si eu cam in aceas situatie vorbesc cu un gagiu de 5 luni (13.000 km distanta)trebuia sa ne vedem in Barcelona(undeva la mijloc) de ziua indragostitilor si se pare ca nu vom putea face asta pt ca nu am resurse financiare... ma pedepseste pt asta nu mai vrea sa-si arate mutra pe web, zice ca daca vreau sa-l vad va trebui sa ma intalnesc cu el ...Am vb de casatorie de "n" ori eu una asta vreau sa se intample(e barbatul perfect si cu bune si cu rele cel putin asa il vad eu ) ma strange cu usa habar-nam ce se va intampla ce e sigur e ca il vreau la fel de mult cum vreau oxigenul asta poluat...Il cunosc si ma cunoaste ca in palma avem "n" lucruri in comun ....eu tin enorm la el...si el la mine dar nu stiu in ce masura (cateodata-mi zice ca distanta asta-i o tortura si ca ma vrea acolo cu el)... daca ar fi sa leg nodul cu numai el l-as lega si punct... dar cum zice-am habar nu am cand ma voi vedea cu el "fata in fata" .


Esti cam euforica...
Nu l-ai cunoscut in realitate, mediul de viata, parinti, prieteni, nu ai trait nu el in aceeasi casa... Nu poti stii niciodata. Ar fi mai bine sa iti iei totusi niste masuri de precautie, parerea mea.

petaloudita
Postat pe 31 Ianuarie 2010 21:28
http://www.ilovemilka.ro/mesaj?msgid=f7a29752b0b80d7c28dc7e2092419f99 un vot mic pt 2 indragostiti va rog
MihaiBoca
Postat pe 2 Februarie 2010 22:07
Mi sa intamplat si nu regret :) , o relatie daca emrge prost mere indiferent ca sta la 2 pasi de tine sau 500 de km .. nu iti mai pune intrebari si sa iti faci grija aiurea.. personal cred ca ai prea mult timp liber pe mana sau nu esti sigura pe relatie tocmai din cauza asta, sa va iubiti mult
Empty
Postat pe 3 Februarie 2010 11:17
NU E UN SITE DE MATRIMONIALE SI PROFILELE NOASTRE SUNT SETATE IN ASA FEL INCAT NU PRIMIM SI NU DAM MESAJE DECAT UNUL ALTUIA SUNT INTRADEVAR MII DE UTILIZATORI AL ACELUI SITE CARE VORBESC INTRE EI DAR DIN FERICIRE PENTRU NOI NU EXISTA NIMENI INAFARA DE NOI:) SUNTEM DOAR NOI DOAR EU SI EL....E FRUMOS CHIAR DACA E GREU TREBUIE DOAR SA INTELEGI SA VREI SA INTELEGI .O ZI BUNA SI IUBITI-VA MULT SI FRUMOS NU CONTEAZA CUM SI UNDE DOAR IUBITI-VA
raisa0510
Postat pe 4 Februarie 2010 14:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna fetelor! 30 De la: hocus_pocus 18 Septembrie 2011 16:53
Tatonare 6 De la: PussycatLiz 28 Septembrie 2010 19:53
Posesivitate sau obsesie 35 De la: pupaciosul 30 Septembrie 2012 15:53
Sunt singur/a..... ma simt (mai) bine asa?! 71 De la: aqnana 18 Iulie 2015 11:27
Ce intelegeti prin incompatibilitate sexuala 43 De la: stem_29 1 Ianuarie 2011 13:13