waiting for orgasm

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

cincisprezecesute Avatarul lui cincisprezecesute

1 mesaj

hei.
Mi-am inceput viata sexuala de curand. Totul merge struna doar ca..nu pot sa am orgasm.
E trist pentru ca ma gandesc ca sunt anormala,avand in vedere ca am inteles ca majoritatea femeilor au,chiar foarte repede.
Desi sunt foarte excitata,ma simt foarte bine si simt ca mai e putin si se intampla,se intampla altceva,nu stiu ce si intru intr-un fel de blocaj psihic si zic 'Cut!'.
Atunci simt ca nu mai pot sa rezist gen,si imi vine sa il dau pe prietenul meu la o parte si ma opresc..
Mentionez ca era vorba si de clitoris si de vagin.
Cand e vorba de masturbare se intampla la fel,renunt imediat.
Sunt sigura ce e ceva psihic,am o gramada de complexe peste care nu stiu cum sa trec si mai nou si faza cu orgasmul a devenit un complex,pentru ca nimeni nu intelege cum nu il pot avea deoarece este 'atat de usor'-in privinta majoritatii.
Nu stiu ce detalii sa mai ofer,dar mi-ar placea sa citesc niste pareri..
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
www.romedic.ro/lipsa-orgasmului-la-femei-anorgasmia--0P931
Fosta membra Kudika.ro
o spalare pe creier si esti ca nou:))))))sau noua
Gandeste-te la toate lucrurile frumoase de langa tine si fi fericit ......Dragostea nu este asemănarea dintre două persoane, ci misterul dintre ele......
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: just_heaven, la data 2010-01-22 09:18:38o spalare pe creier si esti ca nou:))))))sau noua
sa nu uitam sa punem ariel:D
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
De la: yumalai, la data 2010-01-22 09:21:51
De la: just_heaven, la data 2010-01-22 09:18:38o spalare pe creier si esti ca nou:))))))sau noua

ariel sau mult laptic.....
Gandeste-te la toate lucrurile frumoase de langa tine si fi fericit ......Dragostea nu este asemănarea dintre două persoane, ci misterul dintre ele......
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: just_heaven, la data 2010-01-22 09:25:36
De la: yumalai, la data 2010-01-22 09:21:51

ariel sau mult laptic.....
ce vrei tu :d [/url" target="_blank" rel="nofollow" title="Link extern Kudika.ro" onclick='_gaq.push([ "_trackEvent", "Forum", "External link exit", "Kudika Forum external link exit", "http%3A%2F%2Fdl4.glitter-graphics.net%2Fpub%2F87%2F87434c3wor9yztz.gif%5B%2Fimg%5D%5B%2Furl">);'>dl4.glitter-graphics.net/pub/87/87434c3wor9yztz.gif">[/url]
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
imi place nick-ul tau....daca e in euro deja am un orgasm
...sanavăbici...
Fosta membra Kudika.ro
De la: cincisprezecesute, la data 2010-01-21 22:09:39hei.
Mi-am inceput viata sexuala de curand. Totul merge struna doar ca..nu pot sa am orgasm.
E trist pentru ca ma gandesc ca sunt anormala,avand in vedere ca am inteles ca majoritatea femeilor au,chiar foarte repede.
Desi sunt foarte excitata,ma simt foarte bine si simt ca mai e putin si se intampla,se intampla altceva,nu stiu ce si intru intr-un fel de blocaj psihic si zic 'Cut!'.
Atunci simt ca nu mai pot sa rezist gen,si imi vine sa il dau pe prietenul meu la o parte si ma opresc..
Sunt sigura ce e ceva psihic,am o gramada de complexe peste care nu stiu cum sa trec si mai nou si faza cu orgasmul a devenit un complex,pentru ca nimeni nu intelege cum nu il pot avea deoarece este 'atat de usor'-in privinta majoritatii.

dupa 'cut' sa un 'paste'
Fosta membra Kudika.ro
De la: cincisprezecesute, la data 2010-01-21 22:09:39hei.

da' de unde stii cum arata orgasmu'?
mi-am busuioc in par maaaaaai.....! http://www.microworkers.com/?Id=0814c3a1
Fosta membra Kudika.ro
De la: freakbabe, la data 2010-01-22 23:44:43imi place nick-ul tau....daca e in euro deja am un orgasm

nebuna ..ca de obicei
perce_neige Avatarul lui perce_neige

329 mesaje

mergi la un psiholog .......... e la moda
iris_4_ever Avatarul lui iris_4_ever

6666 mesaje
Oras: bucuresti

De la: cincisprezecesute, la data 2010-01-21 22:09:39 mai nou si faza cu orgasmul a devenit un complex,pentru ca nimeni nu intelege cum nu il pot avea deoarece este 'atat de usor'-in privinta majoritatii.

In privinta majoritatii masculine vrei sa spui nu ? Mai frunzareste un pic forumul si poate descoperi ca nu esti singura femeie care are probleme cu orgasmu
dah Avatarul lui dah

9 mesaje

nu esti u de vina zic eu..depinde de el..poate k nu e indeajuns de bun..asha eram sh eu q primul baiat..e chestia k stai stresata sh nu t potzi concentra asupra orgasmului k esti la inceput nici eu nu aveam la inceput sh q tipul respectiv..dar aqm ..am un pr de 7 luni nu se lasa pana nu ma face sa`mi tremure picioarele :)) sh am sh 3 4 depinde kt de lung e actul sexual..eu zic sa lashi rushinea la o parte..sa te concentrezi bine numai asupra placerii sh la nmk altceva sh va fi bine..nu dispera..nu esti nebuna sh nu ai nevoie de psiholog..nimeni nu are dn prima:*:*:*
me..a shine diva :X
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje
Oras: iasi

De la: kudika085573, la data 2010-01-29 19:10:27nu esti u de vina zic eu..depinde de el..poate k nu e indeajuns de bun..asha eram sh eu q primul baiat..e chestia k stai stresata sh nu t potzi concentra asupra orgasmului k esti la inceput nici eu nu aveam la inceput sh q tipul respectiv..dar aqm ..am un pr de 7 luni nu se lasa pana nu ma face sa`mi tremure picioarele :)) sh am sh 3 4 depinde kt de lung e actul sexual..eu zic sa lashi rushinea la o parte..sa te concentrezi bine numai asupra placerii sh la nmk altceva sh va fi bine..nu dispera..nu esti nebuna sh nu ai nevoie de psiholog..nimeni nu are dn prima:*:*:*

mama'ta stie ce faci tu?
Casatoria e cauza principala a divortului.
dancombi Avatarul lui dancombi

409 mesaje
Oras: arad

hei, cincisprezece sute...
Vad ca nimeni nu este dispus sa te ajute... si chiar femeile care ar putea sa te indrume iti dau mesaje aiurea...
In primul rand...nu stiu cati ani ai, care este experienta ta de viata, daca esti sau nu intr-adevar pregatita sa ai o viata sexuala...daca iti iubesti sau nu prietenul sau daca doar vrei sa faci sex...Sunt foarte multi factori care contribuie la inhibitie/dezhibitie in activitatea sexuala. Prietenul tau a mai avut si alte experiente sau ati fost amandoi virgini ? Si multe alte asemenea intrabari la care nici nu ar trebui sa raspunzi pe un astfel de site unui/unor necunoscuti si mai ales necalificati !
Faptul ca nu reusesti sa ai orgasm nici prin masturbare e un semn ca tu ai o problema cu tine, poate intr-adevar ar trebui sa discuti cu un sexolog sau un psiholog, este firesc sa apelezi la un ajutor calificat.Imbucurator este faptul ca realizezi ca ai o problema si cauti solutii dar ar trebui sa le cauti acolo unde le-ai putea primi pe cele bune! Nu mai cauta ajutor pe sit-uri de genul asta, raspunsurile in bataie de joc iti pot face mai degraba rau decat bine...
Sa ai o zi frumoasa, pa !
iacinta Avatarul lui iacinta

751 mesaje
Oras: bacau

"waiting for orgasm" vezi ca vine cu trenul de cinci si un sfert!
Leave this world a little bit better than you found it!
kudika046295 Avatarul lui kudika046295

1 mesaj

am trecut si eu prin asta...ai nevoie de rabdare si timp,lasa nervii de-o parte.incearca sa nu te gandesti la nimic in timpul actului sexual sau gandeste-te la ceva frumos.te sfatuiesc sa mai incerci sa te masturbezi linistita,fara graba...stai relaxata,in primul rand ai nevoie sa te cunosti tu pe tine,cauta locul care te excita cel mai mult si insista acolo...dar fara nervi ;)