Setari Cookie-uri

serios acum...

se strica forumul asta din ce in ce mai rau. n-ati prefera sa refuzam orice feedback creaturii aleia cu tiberiu?
Laurelin
Postat pe 6 Octombrie 2008 00:40
De la: Laurelin, la data 2008-10-06 00:40:59se strica forumul asta din ce in ce mai rau. n-ati prefera sa refuzam orice feedback creaturii aleia cu tiberiu?


SUBSCRIU dupa e am vazut ca a deschis 43 de subiecte noi ....cu aceeasi tema .
asa ca ma bag la somn pana maine dimineata ...cand o sa ii explic cum ca america nu mai e cam de multisor "tara fagaduintei" cel putin pt cei care au cap sa judece...
seara buna si... somnic pufos.
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Octombrie 2008 00:48
De la: Laurelin, la data 2008-10-06 07:35:01mersi, o zi faina si voua...
ma intreb ce mai face administratia


Sat fara caini. Hai ca mi se scarbeste de forumul asta, chair ma bate gandul serios sa-mi fac eu unul noi si normanl cu administratie si moderatori care sa interzica fenomene de genul asta imediat.

Am observat ca unele dintre topicurile lui sunt inchise iar altele nu, de unde rezulta ca administratia stie ce se intampla dar nu-i pasa. Poate chiar l-o incuraja, mai stii!
Kathara
Postat pe 6 Octombrie 2008 11:48
asta vroiam sa stiu si eu ....nu exista pe forumul asta un moderator admin care sa asigure o buna desfasurare a formului si sa nu mai apara probleme de genul asta?
anderson
Postat pe 6 Octombrie 2008 11:48
hai nu o mai bagati in seama.poate dc se simte ignorata isi face nickname in alta parte.oricum ceea ce am citit eu pana acum despre ea/el(ce o fi) e ca nu e cum normala.
soryanca
Postat pe 6 Octombrie 2008 11:57
Cont deocamdata nu mai are. Doar gunoiul proclamat mai zgîrie ochii. Orcum administratori din acest forum nu îsi fac treaba calumea.Astfel nu ar exista 30 de threaduri cu aceias întrebare.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 6 Octombrie 2008 12:17
majoritatea subiectelor deschise de el/ea sunt inchise ,pacat ca adminii isi fac treaba din doi in doi
iris_4_ever
Postat pe 6 Octombrie 2008 12:19
mda,incet incet sterg si ei acest gunoi,acest virus
soryanca
Postat pe 6 Octombrie 2008 12:21
pacat ca nu sterg si altele.....

dar... asta e doar parerea mea.
bine ca a disparut "recesiunea" de pe forum....
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Octombrie 2008 12:24
Pai au sters si toate înjuraturile noastre in div. limbi.
Eu sunt convinsa ca nu se lasa nebuna aia asa usor batuta si va începe iar sa scrie...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 6 Octombrie 2008 12:28
pe cine ai mai vrea sa stearga?
soryanca
Postat pe 6 Octombrie 2008 12:28
Pe mine
Full_Metal_Jacket
Postat pe 6 Octombrie 2008 12:30
uite de exemplu.... mai sunt vreo 2-3 useri cu denumiri de genul..."m u i e _n_c u r_cu _b a s i n i" ..., un obsedat...razand un alt obsedat.... si alti cativa care isi fac aceste conturi numai pt a ...arunca niste mizerii si apoi dispar...

ma bucur totusi ca incet incet filtreaza cat de cat limbajul... inseamna ca din cand in cand mai si "dau cu sapa" astia de la administratia kudika...

ca nu exista un moderator... e cam nasol dar... asta e la cate subiecte noi se deschid.... e de inteles ca nu poate nimeni urmarii toate aeratiile.
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Octombrie 2008 12:34
dracusor.... de e vrei sa fii "erased" ?????
ia zi tu lu ema??? ai facut ceva raaaau????
zi si mie...ca azi ma bag si eu la rautati...

dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Octombrie 2008 12:35
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-06 12:34:13uite de exemplu.... mai sunt vreo 2-3 useri cu denumiri de genul..."m u i e _n_c u r_cu _b a s i n i" ..., un obsedat...razand un alt obsedat.... si alti cativa care isi fac aceste conturi numai pt a ...arunca niste mizerii si apoi dispar...

ma bucur totusi ca incet incet filtreaza cat de cat limbajul... inseamna ca din cand in cand mai si "dau cu sapa" astia de la administratia kudika...

ca nu exista un moderator... e cam nasol dar... asta e la cate subiecte noi se deschid.... e de inteles ca nu poate nimeni urmarii toate aeratiile.


Nu-i adevarat. Nu a zis nimeni sa fie doar un moderator, evident ca trebuie sa existe mai multi. Am fost si pe alte forumuri in care asa ceva nu s-ar fi intamplat niciodata, il stergeau de la primul post. Dar asta e, in ciuda reclamelor agresive cu twix si Loreal, se zgarcesc cand vine vorba de anagajat oameni care sa faca forumul sa mearga bine.
Kathara
Postat pe 6 Octombrie 2008 12:36
eu nu prea inteleg despre ce se vb aici..............u sunt grea de cap..............ori ..................cine ma ajuta?.........

Postat pe 6 Octombrie 2008 12:38
sti cum e??? cred ca s-au intins mai mult decat le-a fost plapuma, cand au creat forumul nu aveau habar de cum se administreaza un forum si din nefericire acum se adapteaza din mers.... cam greu ce-i drept dar.... tre sa recunoastem ca in ultimele 2 luni schimbari au tot fost.
servere schimbate, restructurarea si reorganizarea subiectelor, filtru pe injuraturi desi il poti pacali foarte usor.... etc....
"si totusi se invarte" nu-i asa????
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Octombrie 2008 12:39
Ar fi simplu, daca ar avea moderator la fiecare sectie de discutii. Nici macar nu ar trebui sa faca mare lucru kudica.
Multe forumuri sunt administrate de uzeri alesi. Daca aleg 5-6 useri care au drept de administrare ar fi foarte frumos. Si pentru administrare nu ai nevoie de mult timp....
Dupa ce s-ar face curatentie generala în forum administrarea merge f. usor....
Full_Metal_Jacket
Postat pe 6 Octombrie 2008 12:40
De la: bestdevilinside, la data 2008-10-06 12:40:07Ar fi simplu, daca ar avea moderator la fiecare sectie de discutii. Nici macar nu ar trebui sa faca mare lucru kudica.
Multe forumuri sunt administrate de uzeri alesi. Daca aleg 5-6 useri care au drept de administrare ar fi foarte frumos. Si pentru administrare nu ai nevoie de mult timp....
Dupa ce s-ar face curatentie generala în forum administrarea merge f. usor....



exact ce spuneam si eu aseara unei alte forumiste de aici
iris_4_ever
Postat pe 6 Octombrie 2008 12:53
atunci vreau sa am drepturi de administrator...


dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Octombrie 2008 13:11
eh, voi ziceti de injuraturi si de nume! ce sa mai spunem de subiectele reluate de n ori, uneori si in categorii nepotrivite? acum nush, oi fi eu paranoica, nu-mi apare commentul meu cu 'ce mai zice administratia'.
Laurelin
Postat pe 6 Octombrie 2008 13:19
De la: bestdevilinside, la data 2008-10-06 12:40:07Ar fi simplu, daca ar avea moderator la fiecare sectie de discutii. Nici macar nu ar trebui sa faca mare lucru kudica.
Multe forumuri sunt administrate de uzeri alesi. Daca aleg 5-6 useri care au drept de administrare ar fi foarte frumos. Si pentru administrare nu ai nevoie de mult timp....
Dupa ce s-ar face curatentie generala în forum administrarea merge f. usor....


good point, mai ales ca am vazut cativa utilizatori ce se implica destul de mult in discutii
Laurelin
Postat pe 6 Octombrie 2008 13:22
ca sa ai drepturi de administrator defapt moderator trebuie sa fii impartiala

uite de exemplu ieri ....eu m-am distrat o perioada cu chestia aia pana cand mi-a ,,furat'' poza , de abia atunci mi s-a pus pata de el si am sunat pe cineva sa intreb daca se poate depista ip-ul sau face in vederea blocarii lui.Se pare ca nu se poate

Daca eram moderator nu mi-as fi permis sa ,,ma joc'' cu el/ea ......
iris_4_ever
Postat pe 6 Octombrie 2008 13:23
De la: Iris4ever, la data 2008-10-06 13:23:15ca sa ai drepturi de administrator defapt moderator trebuie sa fii impartiala

uite de exemplu ieri ....eu m-am distrat o perioada cu chestia aia pana cand mi-a ,,furat'' poza , de abia atunci mi s-a pus pata de el si am sunat pe cineva sa intreb daca se poate depista ip-ul sau face in vederea blocarii lui.Se pare ca nu se poate

Daca eram moderator nu mi-as fi permis sa ,,ma joc'' cu el/ea ......


eu zic ca poti, cata vreme moderatorii nu sunt oficiali
oricum tipa trebuia stearsa din prima, dinainte chiar sa apuce cineva sa raspunda
Laurelin
Postat pe 6 Octombrie 2008 13:24
soryanca
Postat pe 6 Octombrie 2008 13:25
Un moderator trebuie sa existe oficial sau trebuie facut un topic special unde se pot anunta cazurile de genul asta ....asa ,neoficial te trezesti ca ti se inchide subiectul si nu stii de ce , doar pentru ca eu sunt moderator si nu-mi place de poza ta ....
iris_4_ever
Postat pe 6 Octombrie 2008 13:28
sunt chestii pe care incercam sa le reglam din mers ...cei care suntem mai vechi pe forum ,adica sa incercam mai ironic mai serios noilor veniti ca nu trebuie decat sa citesca despre subiectul respectiv si poate ca intrebarea respectiva s-a mai pus ...dar ...cum bunul simt lipseste cu desavarsire uneori... te rezesti injurat si se "ofuscheaza" orgoliile unora ca deh cum indraznesti sa ii spui ca acest subiect s-a mai discutat???
era ok cu acea rubrica de confesiuni unde ...cine avea o dilema mai citea pe acolo si nu mai umple forumul de intrebari inutile.... exista de asemenea si blogurile pe care poti scrie pana te dor degetele daca vrei neaparat sa te confesezi ca ai amant sau ca ti-ai inselat iubitul sotul sau chiar amantul....

in sfarsit... poate poate pana la urma devina se asta un forum mai civilizat.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Octombrie 2008 13:30
De la: Iris4ever, la data 2008-10-06 13:28:07Un moderator trebuie sa existe oficial sau trebuie facut un topic special unde se pot anunta cazurile de genul asta ....asa ,neoficial te trezesti ca ti se inchide subiectul si nu stii de ce , doar pentru ca eu sunt moderator si nu-mi place de poza ta ....


stii ceva despre actualii moderatori?
Laurelin
Postat pe 6 Octombrie 2008 13:30
de unde sa stii depsre actualii moderatori daca nu se fac cunoscuti absolut deloc....
faci o comparatie fata de alte forumuri si de acolo vezi care-i baiu' cu forumul asta....
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Octombrie 2008 13:32
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-06 13:32:02de unde sa stii depsre actualii moderatori daca nu se fac cunoscuti absolut deloc....
faci o comparatie fata de alte forumuri si de acolo vezi care-i baiu' cu forumul asta....


e primul forum in care am stat mai mult decat 'de-un topic' in rest am citit discutii, fara sa particip, si am vazut si altele mai curatele.
Laurelin
Postat pe 6 Octombrie 2008 13:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un sfat urgent va rog 30 De la: vanessa_bella1 24 Septembrie 2009 15:40
moda fara chiloti 102 De la: Frankie_Zuzu 9 Septembrie 2009 12:26
Nesatisfacuta 235 De la: healthy010635 26 Martie 2011 09:22
Ati merge vreodata cu hidrobicicleta purtand o rochita sau fusta scurta fara lenjerie ? 9 De la: kudika_1012863 8 Iunie 2016 12:56
orgasm?? 59 De la: puyaroxy 14 Ianuarie 2010 18:04