Setari Cookie-uri

how soon is too soon

Buna, am o intrebare care ar parea cam stupida pentru varsta mea (20 de ani), dar as vrea sa stiu parerea voastra despre un lucru.
sunt la inceputul unei relatii cu un tip de 29 de ani fff de treaba si funny, suntem pe-o minte (sa zic asa).intrebarea mea stupida este urmatorea : cat ar trebui sa astept sa trecem la pasul urmator... motivul pentru care intreb este ca pana acum am avut relatii doar cu baietii de varsta mea..si am facut cu ei ce am vrut cu ei si i-am lasat sa astepte mult si bine .. fara sa se intample nimic :sml-sign0151 cu aproape nici unul. anyway ideea e ca el e ... mai deosebit :X:X .. si daca era dupa mine ...o zi era suficient de asteptat ,dar chiar imi place tipul si am zis ca mai bine ma abtin decat sa isi face o idee gresita despre mine si sa termine prea soon.
oare gandresc prea imatur?
sfaturi plz...
daca sunt barbati de varste apropiate va rog spuneti-va parerea :D..
Multumesc!!
kudika047989
Postat pe 2 Noiembrie 2010 13:37
Niciodata nu e prea devreme sau prea tarziu...conteaza sa fie momentul potrivit..bineinteles, asta nu inseamna ca din prima zi trebuie sa te culci cu el! Atata timp cat va simtiti bine amandoi, nu ar trebui sa iti para rau..
stefanya_
Postat pe 2 Noiembrie 2010 13:48
De la: kudika047989, la data 2010-11-02 13:37:26Buna, am o intrebare care ar parea cam stupida pentru varsta mea (20 de ani), dar as vrea sa stiu parerea voastra despre un lucru.
sunt la inceputul unei relatii cu un tip de 29 de ani fff de treaba si funny, suntem pe-o minte (sa zic asa).intrebarea mea stupida este urmatorea : cat ar trebui sa astept sa trecem la pasul urmator... motivul pentru care intreb este ca pana acum am avut relatii doar cu baietii de varsta mea..si am facut cu ei ce am vrut cu ei si i-am lasat sa astepte mult si bine .. fara sa se intample nimic :sml-sign0151 cu aproape nici unul. anyway ideea e ca el e ... mai deosebit :X:X .. si daca era dupa mine ...o zi era suficient de asteptat ,dar chiar imi place tipul si am zis ca mai bine ma abtin decat sa isi face o idee gresita despre mine si sa termine prea soon.
oare gandresc prea imatur?
sfaturi plz...
daca sunt barbati de varste apropiate va rog spuneti-va parerea :D..
Multumesc!!

Imi place formularea...cu aproape nici unul
Vezi si tu cum curg lucrulile...altceva ce sa-ti zic...
The_Exile
Postat pe 2 Noiembrie 2010 13:51
De la: Tharr, la data 2010-11-02 13:51:52
De la: kudika047989, la data 2010-11-02 13:37:26Buna, am o intrebare care ar parea cam stupida pentru varsta mea (20 de ani), dar as vrea sa stiu parerea voastra despre un lucru.
sunt la inceputul unei relatii cu un tip de 29 de ani fff de treaba si funny, suntem pe-o minte (sa zic asa).intrebarea mea stupida este urmatorea : cat ar trebui sa astept sa trecem la pasul urmator... motivul pentru care intreb este ca pana acum am avut relatii doar cu baietii de varsta mea..si am facut cu ei ce am vrut cu ei si i-am lasat sa astepte mult si bine .. fara sa se intample nimic :sml-sign0151 cu aproape nici unul. anyway ideea e ca el e ... mai deosebit :X:X .. si daca era dupa mine ...o zi era suficient de asteptat ,dar chiar imi place tipul si am zis ca mai bine ma abtin decat sa isi face o idee gresita despre mine si sa termine prea soon.
oare gandresc prea imatur?
sfaturi plz...
daca sunt barbati de varste apropiate va rog spuneti-va parerea :D..
Multumesc!!

Imi place formularea...cu aproape nici unul
Vezi si tu cum curg lucrulile...altceva ce sa-ti zic...

Mai Tharr...apreciaza sinceritatea fetei...macar nu`i ipocrita ca alte maimutici de pe`aici....
On topic: o faci cand simti ca e momentul...tu sti cum se comporta cu tine,daca`ti ofera siguranta...daca e cazul sau nu...Bafta!
AdrianaR
Postat pe 2 Noiembrie 2010 13:55
nu te grabii..asteapta intai sa l mai cunosti ,sa vezi ce este de capul lui...si mai ales sa nu fie o gura sparta ...daca tu o sa cedezi asa repede o sa te considere o fata usoara ,iar fetele usoare sunt expediate imediat rabdare si mult tutun !
Al3xutzaa
Postat pe 2 Noiembrie 2010 13:57
De la: Al3xutzaa, la data 2010-11-02 13:57:00nu te grabii..asteapta intai sa l mai cunosti ,sa vezi ce este de capul lui...si mai ales sa nu fie o gura sparta ...daca tu o sa cedezi asa repede o sa te considere o fata usoara ,iar fetele usoare sunt expediate imediat rabdare si mult tutun !

Spune`ne te rugam cati anisori ai?Dar sincer si fara mistoruri!
AdrianaR
Postat pe 2 Noiembrie 2010 13:59
adriana te rog evita-ma ! Nu inteleg ce te bagi in seama asa insistent cu mn .mersi
Al3xutzaa
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:01
De la: kudika047989, la data 2010-11-02 13:37:26Buna, am o intrebare care ar parea cam stupida pentru varsta mea (20 de ani), dar as vrea sa stiu parerea voastra despre un lucru.
sunt la inceputul unei relatii cu un tip de 29 de ani fff de treaba si funny, suntem pe-o minte (sa zic asa).intrebarea mea stupida este urmatorea : cat ar trebui sa astept sa trecem la pasul urmator... motivul pentru care intreb este ca pana acum am avut relatii doar cu baietii de varsta mea..si am facut cu ei ce am vrut cu ei si i-am lasat sa astepte mult si bine .. fara sa se intample nimic :sml-sign0151 cu aproape nici unul. anyway ideea e ca el e ... mai deosebit :X:X .. si daca era dupa mine ...o zi era suficient de asteptat ,dar chiar imi place tipul si am zis ca mai bine ma abtin decat sa isi face o idee gresita despre mine si sa termine prea soon.
oare gandresc prea imatur?
sfaturi plz...
daca sunt barbati de varste apropiate va rog spuneti-va parerea :D..
Multumesc!!


Momemntul potrivit pentru urmatorul pas numai tu si el il puteti stii draga mea. Daca aveti o relatie deschisa si va permiteti sa discutati orice (ma rog..in limita bunului simt :P) ati putea incerca impreuna sa vedeti cum stati si unde se indreapta relatia voastra. Daca nu sunteti asa apropiati atunci poti sa incerci sa-l impulsionezi ( ai grija sa nu faci asta in mod violent si nu ma refer aici sa-l iei la palme ) daca tu simti ca esti pregatita pentru mai mult.
_Cryssa_
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:01
Un barbat inteligent isi da seama de caracterul indoielnic al unei femei chiar daca il lasa sa astepte 1 an. NU dupa asta se ghideaza...dupa cat de repede te culci cu el. Eu m-am culcat cu pr meu dupa o saptamana...pt ca l-am dorit f mult...si suntem impreuna de 1 an si jumatate...f fericiti. Deci...fa-o cand simti !:)
JolieJulie
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:04
acum depinde cum gandeste baiatul!
aveam un "amic" ce zbura din floare in floare non stop, intr-o zi l-am intrebat de ce nu are si el o relatie serioasa!
" nu stiu frate, n-am incredere in niciuna! cele care nu cedeaza din prima sunt niste proaste iar eu n-am timp de pierdut iar cele care cedeaza din prima sunt niste cu rve!" pe mine m-a socat logica lui
tu poti trage singura o concluzie!
fante_de_dorobanti
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:05
De la: Al3xutzaa, la data 2010-11-02 14:01:02adriana te rog evita-ma ! Nu inteleg ce te bagi in seama asa insistent cu mn .mersi

Atunci te rog sa nu mai postezi pe topicurile cu bulina!Multumesc!
AdrianaR
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:07
pa am zis !
Al3xutzaa
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:08
De la: Al3xutzaa, la data 2010-11-02 14:08:52pa am zis !


maximmmmmm
fante_de_dorobanti
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:09
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-11-02 14:05:19 acum depinde cum gandeste baiatul!
aveam un "amic" ce zbura din floare in floare non stop, intr-o zi l-am intrebat de ce nu are si el o relatie serioasa!
" nu stiu frate, n-am incredere in niciuna! cele care nu cedeaza din prima sunt niste proaste iar eu n-am timp de pierdut iar cele care cedeaza din prima sunt niste cu rve!" pe mine m-a socat logica lui
tu poti trage singura o concluzie!

pai nu era logica nicaieri...e un om imatur!
baiatul cu care vb fata noastra are 29 de ani daca am retinut bine...poate-poate are mai multa minte ca pustii din ziua de azi...
AdrianaR
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:10
De la: Al3xutzaa, la data 2010-11-02 14:08:52pa am zis !
nuu ii spune pa ,,iubeste o adriana este sefa de sefa,,si noi o iubim cu totii sa nu ne dea nana
thadoogback
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:10
De la: AdrianaR, la data 2010-11-02 14:10:10
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-11-02 14:05:19 acum depinde cum gandeste baiatul!
aveam un "amic" ce zbura din floare in floare non stop, intr-o zi l-am intrebat de ce nu are si el o relatie serioasa!
" nu stiu frate, n-am incredere in niciuna! cele care nu cedeaza din prima sunt niste proaste iar eu n-am timp de pierdut iar cele care cedeaza din prima sunt niste cu rve!" pe mine m-a socat logica lui
tu poti trage singura o concluzie!

pai nu era logica nicaieri...e un om imatur!
baiatul cu care vb fata noastra are 29 de ani daca am retinut bine...poate-poate are mai multa minte ca pustii din ziua de azi...


si amicul meu are 35 !
fante_de_dorobanti
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:11
sefa de sefa mda sefa in fata unui ecran,sefa pt nijte iconite ..
Al3xutzaa
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:12
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-11-02 14:11:51
De la: AdrianaR, la data 2010-11-02 14:10:10
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-11-02 14:05:19 acum depinde cum gandeste baiatul!
aveam un "amic" ce zbura din floare in floare non stop, intr-o zi l-am intrebat de ce nu are si el o relatie serioasa!
" nu stiu frate, n-am incredere in niciuna! cele care nu cedeaza din prima sunt niste proaste iar eu n-am timp de pierdut iar cele care cedeaza din prima sunt niste cu rve!" pe mine m-a socat logica lui
tu poti trage singura o concluzie!

pai nu era logica nicaieri...e un om imatur!
baiatul cu care vb fata noastra are 29 de ani daca am retinut bine...poate-poate are mai multa minte ca pustii din ziua de azi...


si amicul meu are 35 !

poate-poate`le ala l`am pus si eu cu un motiv1!
AdrianaR
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:14
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-11-02 14:11:51
De la: AdrianaR, la data 2010-11-02 14:10:10
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-11-02 14:05:19 acum depinde cum gandeste baiatul!
aveam un "amic" ce zbura din floare in floare non stop, intr-o zi l-am intrebat de ce nu are si el o relatie serioasa!
" nu stiu frate, n-am incredere in niciuna! cele care nu cedeaza din prima sunt niste proaste iar eu n-am timp de pierdut iar cele care cedeaza din prima sunt niste cu rve!" pe mine m-a socat logica lui
tu poti trage singura o concluzie!

pai nu era logica nicaieri...e un om imatur!
baiatul cu care vb fata noastra are 29 de ani daca am retinut bine...poate-poate are mai multa minte ca pustii din ziua de azi...


si amicul meu are 35 !


si tu ai 31
_Cryssa_
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:14
De la: crysa_tm, la data 2010-11-02 14:14:48
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-11-02 14:11:51
De la: AdrianaR, la data 2010-11-02 14:10:10
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-11-02 14:05:19 acum depinde cum gandeste baiatul!
aveam un "amic" ce zbura din floare in floare non stop, intr-o zi l-am intrebat de ce nu are si el o relatie serioasa!
" nu stiu frate, n-am incredere in niciuna! cele care nu cedeaza din prima sunt niste proaste iar eu n-am timp de pierdut iar cele care cedeaza din prima sunt niste cu rve!" pe mine m-a socat logica lui
tu poti trage singura o concluzie!

pai nu era logica nicaieri...e un om imatur!
baiatul cu care vb fata noastra are 29 de ani daca am retinut bine...poate-poate are mai multa minte ca pustii din ziua de azi...


si amicul meu are 35 !


si tu ai 31


nope...........intre timp am facut 32!
fante_de_dorobanti
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:16
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-11-02 14:16:39
De la: crysa_tm, la data 2010-11-02 14:14:48
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-11-02 14:11:51
De la: AdrianaR, la data 2010-11-02 14:10:10
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-11-02 14:05:19 acum depinde cum gandeste baiatul!
aveam un "amic" ce zbura din floare in floare non stop, intr-o zi l-am intrebat de ce nu are si el o relatie serioasa!
" nu stiu frate, n-am incredere in niciuna! cele care nu cedeaza din prima sunt niste proaste iar eu n-am timp de pierdut iar cele care cedeaza din prima sunt niste cu rve!" pe mine m-a socat logica lui
tu poti trage singura o concluzie!

pai nu era logica nicaieri...e un om imatur!
baiatul cu care vb fata noastra are 29 de ani daca am retinut bine...poate-poate are mai multa minte ca pustii din ziua de azi...


si amicul meu are 35 !


si tu ai 31


nope...........intre timp am facut 32!


ai dreptate....am uitat eu tot tanar si nelinistit te vad oricum
_Cryssa_
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:17
De la: Al3xutzaa, la data 2010-11-02 14:12:38sefa de sefa mda sefa in fata unui ecran,sefa pt nijte iconite ..

Te`as ruga sa`ti vezi lungul nasului...
Eu nu sunt sefa nimanui...si nimeni aici nu e sef...Radem,glumim dar cu o limita...
Eu postasem pe un topic iar tu ai venit de nicaieri,abia ce ti`ai facut contul si ai inceput sa vorbesti cu mine de parca ne`am cunoaste de`o viata si sa`mi arunci afirmatii fara temei si tot tu esti cea cu gura mare daca cineva`ti raspunde cu aceeasi moneda!
Cand vei invata sa te integrezi intr`un grul,ca si acesta de exemplu,atunci vom putea discuta...pana atunci te mai rog odata sa`ti vezi lungul nasului pt ca daca asa te comporti si in societate,mi`e mila de parintii tai care probabil ti`au dat educatie!
AdrianaR
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:19
De la: AdrianaR, la data 2010-11-02 13:59:14
De la: Al3xutzaa, la data 2010-11-02 13:57:00nu te grabii..asteapta intai sa l mai cunosti ,sa vezi ce este de capul lui...si mai ales sa nu fie o gura sparta ...daca tu o sa cedezi asa repede o sa te considere o fata usoara ,iar fetele usoare sunt expediate imediat rabdare si mult tutun !

Spune`ne te rugam cati anisori ai?Dar sincer si fara mistoruri!



io cred ca are patruspe ani si mintea creatza
visan_georgiana
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:20
De la: JulieJolie, la data 2010-11-02 14:04:30Un barbat inteligent isi da seama de caracterul indoielnic al unei femei chiar daca il lasa sa astepte 1 an. NU dupa asta se ghideaza...dupa cat de repede te culci cu el. Eu m-am culcat cu pr meu dupa o saptamana...pt ca l-am dorit f mult...si suntem impreuna de 1 an si jumatate...f fericiti. Deci...fa-o cand simti !:)


visan_georgiana
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:20
si mie mi-e mila de tine
Al3xutzaa
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:21
buna giornataaaaaaa...iar pe scandal... asta mic da tre-n gura esti nu te da batuta...fii mai mult..tuta...decit ba...
BEL_AMY1
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:24
buna giornataaaaaaa...iar pe scandal... asta mic da tre-n gura esti nu te da batuta...fii mai mult..tuta...decit ba...
BEL_AMY1
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:25
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-02 14:25:03buna giornataaaaaaa...iar pe scandal... asta mic da tre-n gura esti nu te da batuta...fii mai mult..tuta...decit ba...

buna alfredo saluta`ne frumos ca sa nu ma enervezi c`apoi sti tu!
AdrianaR
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:27
De la: Al3xutzaa, la data 2010-11-02 14:21:41si mie mi-e mila de tine
ti am zis eu ca iti da nana,,e culturista
thadoogback
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:28
De la: AdrianaR, la data 2010-11-02 14:27:42
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-02 14:25:03buna giornataaaaaaa...iar pe scandal... asta mic da tre-n gura esti nu te da batuta...fii mai mult..tuta...decit ba...

buna alfredo saluta`ne frumos ca sa nu ma enervezi c`apoi sti tu!

si sper sa fie bine....ca daca nu...plec...si...da nu mai spun...
BEL_AMY1
Postat pe 2 Noiembrie 2010 14:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pozitia preferata 45 De la: cristiana_cris 8 Octombrie 2009 13:45
Sexul Oral e oare necesar intr-o relatie ? 5485 De la: 27 Noiembrie 2012 15:44
Lesbians 29 De la: thadoogback 15 Septembrie 2010 19:58
ptr cei care consuma droguri si sunt sinceri sa raspunda la problemele de sex 18 De la: mirabela30 23 Mai 2009 23:37
posterioare 9 De la: felixcat 15 Iunie 2011 11:35