Setari Cookie-uri

Dileme de adolescenta ? I feel weird..

Ok, deci in sfarsit sunt impreuna cu baiatul dupa care salivam de vreo doi ani ( acum am 18). El invata in liceu cu mine, nu avea treaba cu mine, dar acum cand a plecat la facultate, ne-a picat fisa amandurora.:))
Problema nu ar fi neaparat distanta, ci doar faptul ca fiind 'fat-frumos' imi imaginam cu totul altfel de relatie, dar de fapt observ ca atunci cand vorbim (cam asa socializam cand nu e acasa ) la telefon nu avem mari lucruri sa spunem ("ce-ai facut azi? ce faci maine ? bla-bla") si asta ma omoaraaa!!
Vreau sa ma simt bine cu el, dar simt cum si el se plictiseste:)) nu mi-o spune, dar nu stiu;
Ar fi o CEVA sa pun capat si gata, insa nu pot pentru ca el propriu zis nu-mi da motive, iar pe mine nu ma lasa inima ca stiu ca de mult timp mi-a placut de el.. it's shitty... Oi fi chiar asa disperata?:)) anyway..aveam nevoie sa ma descarc.. acum: sfaturi? sau cineva care ma intelege?
kudika109107
Postat pe 21 Ianuarie 2010 22:13
Asa se intampla cand salivezi dupa o himera. E o diferenta cam maricica intre real si imaginar
miss_darine
Postat pe 22 Ianuarie 2010 14:31
Va astept cu drag pe http://ancaciobanu.ro/ - un blog plin de cuvinte frumoase pentru cafeaua de dimineata,sfaturi pentru ceaiul de dupa-amiaza si relaxare dupa o zi plina de munca.
Spor la citit!
ancasobo
Postat pe 25 Ianuarie 2010 20:06
aha!super!
da vrei sa iti vorbeasca despre nemurirea sufletului la telefon?
one_size
Postat pe 26 Ianuarie 2010 10:35
io vreau sa-mi ghiceasca viitorul
Dontyyy
Postat pe 26 Ianuarie 2010 10:36
de cat timp sunteti impreuna?.. nu aveti multe in comun, nu va cunoasteti de aia nu aveti nici ce vorbi.
Shhh
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:14
De la: kudika109107, la data 2010-01-21 22:13:59 Ok, deci in sfarsit sunt impreuna cu baiatul dupa care salivam de vreo doi ani ( acum am 18). El invata in liceu cu mine, nu avea treaba cu mine, dar acum cand a plecat la facultate, ne-a picat fisa amandurora.:))
Problema nu ar fi neaparat distanta, ci doar faptul ca fiind 'fat-frumos' imi imaginam cu totul altfel de relatie, dar de fapt observ ca atunci cand vorbim (cam asa socializam cand nu e acasa ) la telefon nu avem mari lucruri sa spunem ("ce-ai facut azi? ce faci maine ? bla-bla") si asta ma omoaraaa!!
Vreau sa ma simt bine cu el, dar simt cum si el se plictiseste:)) nu mi-o spune, dar nu stiu;
Ar fi o CEVA sa pun capat si gata, insa nu pot pentru ca el propriu zis nu-mi da motive, iar pe mine nu ma lasa inima ca stiu ca de mult timp mi-a placut de el.. it's shitty... Oi fi chiar asa disperata?:)) anyway..aveam nevoie sa ma descarc.. acum: sfaturi? sau cineva care ma intelege?

hmmm... cred ca va veti desparti in curand. Mai bine te cuplai cu cineva cu care ai multe in comun nu doar sa iti satisfaci ego-ul/mica obsesie.
iacinta
Postat pe 29 Ianuarie 2010 10:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
imi este dor de mama!!!! 22 De la: adina_black 20 Octombrie 2009 23:03
Batranii nostri... 23 De la: _calandrinon_ 26 Mai 2010 21:32
o iubeste mai mult pe fosta 19 De la: elena_22 3 Februarie 2020 15:51
Copilul meu si copilul lui 22 De la: mipotop 9 Decembrie 2013 12:34
Feminismul 7 De la: mkdisk 5 Noiembrie 2008 15:07