buna

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

bella_nicole69 Avatarul lui bella_nicole69

1 mesaj

as vrea sa stiu si eu ce inseamna cand visezi ca iubitul te inseala?ar trebui sa credem in vise?
Raporteaza abuz de limbaj
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

nu stiu ce inseamna eu una insa nu cred in vise
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
blaa Avatarul lui blaa

869 mesaje
Oras: constanta

eu cred k e un semn ! fi atenta !
bullshituri sentimentale....vorba`i gratis ,fapta`i scumpa !!!
Fosta membra Kudika.ro
inseamna ca tre sa-i intorci q aceeiasi moneda...ca sa te viseze si el [url=[/url" target="_blank" rel="nofollow" title="Link extern Kudika.ro" onclick='_gaq.push([ "_trackEvent", "Forum", "External link exit", "Kudika Forum external link exit", "http%3A%2F%2Fwww.glitter-graphics.com%5D%5Bimg%5Dhttp%3A%2F%2Fdl.glitter-graphics.net%2Fpub%2F1202%2F1202591pu55lez1va.gif%5B%2Fimg%5D%5B%2Furl">);'>www.glitter-graphics.com] Raporteaza abuz de limbaj
...sanavăbici...
Fosta membra Kudika.ro
asa e inseala-l nu-l ierta
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

pana la urma eu cred ca te gandesti la prea multe prostii si de aia l-ai visat ca te inseala
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
ia gandeste-te inainte de somnic la o partida very hot de sex si sa nu uiti sa ne spui a doua zi ce ai visat!
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: miss_darine, la data 2010-02-12 19:27:16ia gandeste-te inainte de somnic la o partida very hot de sex si sa nu uiti sa ne spui a doua zi ce ai visat!

o da acum situ la ce sa ma gandesc la noapte ms mis-ule
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje
Oras: iasi

esti frumoasa da esti proasta
Casatoria e cauza principala a divortului.