Setari Cookie-uri

de ce nu ma lasa in pace?

fostul meu prieten , pe care l-am iubit enorm s-a insurat in doua luni dupa ce ne-am despartit. urmatoarea zi dupa ce s-a casatorit m-a sunat si m-a invitat in oras. imi spune ca nu mai simte nimic pt mine, ca e total indragostit de sotia lui dar ca ar vrea sa ne mai intalnim. ce barbat normal face asa ceva? astept parerile voastra pt ca eu nu mai inteleg nimic.
kudika163756
Postat pe 20 Mai 2010 11:21
De la: kudika163756, la data 2010-05-20 11:21:27fostul meu prieten , pe care l-am iubit enorm s-a insurat in doua luni dupa ce ne-am despartit. urmatoarea zi dupa ce s-a casatorit m-a sunat si m-a invitat in oras. imi spune ca nu mai simte nimic pt mine, ca e total indragostit de sotia lui dar ca ar vrea sa ne mai intalnim. ce barbat normal face asa ceva? astept parerile voastra pt ca eu nu mai inteleg nimic.


Ia , taie-i tu orice cale de comunicare sa vezi ca nu mai vine la tine!

Postat pe 20 Mai 2010 11:39
nu mai spune de normalitate ca nu exista
s-au daca exista nu se poate intretine

la-i iubit

e cred ca face diferenta itre tine si cea de acasa
daca est asa cum spun eu vei avea de cistigat
bafta
LOPY_71
Postat pe 22 Mai 2010 13:50
eu iti sugerez s te retragi....ce rost are?u s stai s suspini si el s isi laude podoaba de aks....hai k se poate...numa vointza s fie
dark_eye
Postat pe 22 Mai 2010 16:48
Parerea mea e ca e un nesimtit.Nu e sigur pe sentimentele lui.Daca isi iubeste sotia asa de mult, de ce vrea so insele?Probabil vrea sa va aiva pe amindoua.Una sai faca menajul si alta sal sadisfaca, varianta amanta.Daca iti convine situatia, acceptal daca nu scuipal in ochi.
kudika098645
Postat pe 22 Mai 2010 17:13
noah ce chestie....si fostul meu e de 5 luni cu prietena lui...de 5 luni ma cauta macar o data sau de 2 ori la 2 sapt asa sa vada ce mai fac..zice ca o iubeste pe aia...si eu am suferit foarte mult dupa despartire n-am ce zice mai ales ca ma luase si el cu dume de genul ca se insoara...treaba ta ce faci acum ...eu nu mai am nevoie de nebuni sapt trecuta cand m-a sunat i-am zis sa inceteze daca tine la relatia lui ca eu pot si fara el..sper sa se linisteasca.si cazul tau e ciudat dar eu zic ca asa ceva nu-i normal..un om intreg la minte nu isi cauta fosta dupa nunta cu alta,sau poate cine stie..?! crede ca te poate lua de fraiera stiind ce simti pt el..sfatul meu: nu accepta sa fii roata lui de rezerva....o sa te trateze ca atare
Lady_Gaga9
Postat pe 22 Mai 2010 19:10


vrea doar sa rasuceasca cutitul in rana si sa te umileasca , intrebarea mea este ...de ce ii dai apa la moara ?vrei sa-i creasca cota la bursa ? el asta isi doreste .Scuza-mi sinceritatea , imi amintesc de vb unui sef de-al meu , scuza-ma ca spun exact cum se exprima el , dar asta e ...,, daca iti place sa o iei in cur , i-ao '' mi-am amintit de ea in situatia ta si cu scuzele de rigoare , se pare ca ti se potriveste.
banalulanonim
Postat pe 22 Mai 2010 19:11
De la: kudika163756, la data 2010-05-20 11:21:27fostul meu prieten , pe care l-am iubit enorm s-a insurat in doua luni dupa ce ne-am despartit. urmatoarea zi dupa ce s-a casatorit m-a sunat si m-a invitat in oras. imi spune ca nu mai simte nimic pt mine, ca e total indragostit de sotia lui dar ca ar vrea sa ne mai intalnim. ce barbat normal face asa ceva? astept parerile voastra pt ca eu nu mai inteleg nimic.



Iti spun eu ,ca e barbat normal..asa sunt toti...daca mai pica si de la tine ceva,de ce sa nu se distreze omu? cel putin a fost sincer.L-ai fi crezut daca-ti spunea ca e indragostit de tine da nu simte nimic pt nevasta?
mdana
Postat pe 23 Mai 2010 00:12
daca te iubea nu se casatorea cu alta,deja a facut prea mult,faptul ca te suna si te invita in oras e un neserios ,te-a tinut de distractii ,cred ca-i plac,n-o iubeste nici pe sotie ,vezi-ti de treaba ,scapa de el.nu ai nevoie de el.poate are si ceva la cap.fa-ti viata ta,da-l naibi.pa,te pup,ai grija bdeb tine,mult noroc.geta din galati.
kudika034946
Postat pe 23 Mai 2010 01:39
Draga mea, EL, minunea-minunilor, masculul-masculilor, are nevoie de RECUNOASTERE.Normal ca nevasta ii acorda cota mare., dar...nu-i e de ajuns. Un mascul are nevoie de confirmare continua. Si nu de la nevasta, de la care o are IMPLICIT.
vALOAREA lui de taur, sef-de trib,stapan de harem, Putz mare si tare, vine de la femeile CELELALTE.
deci TU ii dai "masura", "cota".
Povestile de dragoste tari, puternice (sfarsite prost) , trebuiesc amputate total dupa despartire.
Numai asa iti pastrezi demnitatea , si poti sa reincepi sa traiesti.
Fii o DOAMNA, lasa-l sa umble disperat dupa altele ( ca asta va face daca la tine nu are acces), tu inchide complet, curat si definitiv, cu dezgust, orice portitza.
Nu uita un lucru pe care mi l-a spus un barbat :
CEA MAI MARE UMILINTA PENTRU UN BARBAT ESTE SA FIE IGNORAT.

te sarut
chartreux
Postat pe 23 Mai 2010 09:38
te inseli daca crezi ca un barbat se simte ignorat........si oricum nu doar noi barbatii avem nevoie de o roata de rezerva cel putin o data in viata,ci si voi femeile.
kudika088331
Postat pe 23 Mai 2010 13:41
vrea sa se asigure ca in caz de pana are roata de rezerva......cred ca intelegi
kudika088331
Postat pe 23 Mai 2010 13:44
De la: kudika088331, la data 2010-05-23 13:44:38vrea sa se asigure ca in caz de pana are roata de rezerva......cred ca intelegi


esti mecanic cumva?
tocmai am facut pana!!!
touch_me
Postat pe 23 Mai 2010 17:05
renunta. nici " buna ziua " nu mai merita de la tine
maria-ioana
Postat pe 23 Mai 2010 17:18
De la: kudika163756, la data 2010-05-20 11:21:27fostul meu prieten , pe care l-am iubit enorm s-a insurat in doua luni dupa ce ne-am despartit. urmatoarea zi dupa ce s-a casatorit m-a sunat si m-a invitat in oras. imi spune ca nu mai simte nimic pt mine, ca e total indragostit de sotia lui dar ca ar vrea sa ne mai intalnim. ce barbat normal face asa ceva? astept parerile voastra pt ca eu nu mai inteleg nimic.




La mine a fost mai grav,desi partea de incepu a ta este apropape indentica,doar ca el nu stia de ce s-a casatorit cu tipa aia ,zicea ca din cauza ei, ca era insarcinata,,ma urmarea,ma suna noaptea sa ma intrebe cu cine sunt,era gelos pe iubitul meu,dar l-am ignorat pana s-a plctisit sa ma caute.
Ii este dor dor de tine,nu gaseste la sotia lui ce gasea la tine.
cami_goanga10
Postat pe 23 Mai 2010 17:39
Vrei sa fi mantaua de vreme rea?Ignora-=l si trimite-l la nevasta ,oricat de greu ti-ar fi!
vipera_rece
Postat pe 23 Mai 2010 17:54
chiar daca mai simti ceva pentru el trimite-l acasa la nevasta lui pe care o lauda. de ce te cauta ? in caz ca o da in bara cu actuala tu sa fii rezerva ? NU accepta sa fii a doua persoana din viata cuiva.ori prima ori deloc . fii desteapta ca esti femeie .trimite-l sa te caute in alta parte sa vada daca te gaseste.
DESERT__ROSE
Postat pe 23 Mai 2010 19:27
Numai el stie ce are in cap, dar asa cum ti s-a spus, nu accepta sa fi a cincea roata la caruta. Nu da apa la moara, arata-i ca nu te poate avea si lasa cand vrea el
bad_witch
Postat pe 24 Mai 2010 11:13
si eu trec printr-o situatuie aproape ca a ta ,de fapt asa zisul meu prieten se va nsura in septembrie si la fel nu ma lasda in pace.cred ca este bine sa incercam sa rupem orice legatura cu ei
kudika184149
Postat pe 25 Mai 2010 10:43
''Bety''...draga .... Tu esti????
ferero
Postat pe 25 Mai 2010 17:42
De la: kudika163756, la data 2010-05-20 11:21:27fostul meu prieten , pe care l-am iubit enorm s-a insurat in doua luni dupa ce ne-am despartit. urmatoarea zi dupa ce s-a casatorit m-a sunat si m-a invitat in oras. imi spune ca nu mai simte nimic pt mine, ca e total indragostit de sotia lui dar ca ar vrea sa ne mai intalnim. ce barbat normal face asa ceva? astept parerile voastra pt ca eu nu mai inteleg nimic.


Draga mea,
spune-mi de ce v-ati despartit si cat a durat relatia voastra?
Nu te poti insura dupa 2 luni si sa-ti iubesti asa de tare sotia, decat daca o cunostea de cand era cu tine. Eu nu pot sa inteleg cum un barbat care e indragostit se poate sa caute pt. sex alta femeie.
Se poate ca si el sa te fi iubit si sa se fi insurat la ambitie, si apoi te-a sunat ca sa-ti faca in ciuda.
De asta te intreb, de ce v-ati despartit? Trebuie lamurita problema asta intre voi.
Indiferent ce si cum, TU nu trebuie sa accepti sa ai o relatie cu el. Daca l-ai iubit, discuta cu el, lamureste-te, si apoi... adios si n-am cuvinte... sa nu-l mai vezi, sa nu-l mai auzi... ura si la gara, ca vine alt tren...
Cer_instelat
Postat pe 27 Mai 2010 09:34
De la: chartreux, la data 2010-05-23 09:38:22Draga mea, EL, minunea-minunilor, masculul-masculilor, are nevoie de RECUNOASTERE.Normal ca nevasta ii acorda cota mare., dar...nu-i e de ajuns. Un mascul are nevoie de confirmare continua. Si nu de la nevasta, de la care o are IMPLICIT.
vALOAREA lui de taur, sef-de trib,stapan de harem, Putz mare si tare, vine de la femeile CELELALTE.
deci TU ii dai "masura", "cota".
Povestile de dragoste tari, puternice (sfarsite prost) , trebuiesc amputate total dupa despartire.
Numai asa iti pastrezi demnitatea , si poti sa reincepi sa traiesti.
Fii o DOAMNA, lasa-l sa umble disperat dupa altele ( ca asta va face daca la tine nu are acces), tu inchide complet, curat si definitiv, cu dezgust, orice portitza.
Nu uita un lucru pe care mi l-a spus un barbat :
CEA MAI MARE UMILINTA PENTRU UN BARBAT ESTE SA FIE IGNORAT.

te sarut


Indivizii care au nevoie de confirmari de genul asta nu sunt barbati adevarati, sunt nesiguri si autodistructivi, implicit fac rau si celor din jurul lor.

Postat pe 27 Mai 2010 09:50
S-ar putea sa ma insel... nu am cum sa citesc gandurile oamenilor, dar din moment ce el s-a insurat la 2 luni dupa ce v-ati despartit ma face sa ma intreb daca nu cumva a facut asta ca sa te uite... sau ca sa iti faca in ciuda, iar invitatiile pe care ti le acorda .. din punctul meu de vedere... sunt pentru a vedea reactiile tale. Nu stiu ce sa zic.. cam asa vad eu lucrurile. In orice caz ignora-l... ca poate sotia sa va suferi enorm sa afle situatia in care se complace sotul ei.
Cherry_Jully
Postat pe 29 Mai 2010 09:05
De la: kudika163756, la data 2010-05-20 11:21:27fostul meu prieten , pe care l-am iubit enorm s-a insurat in doua luni dupa ce ne-am despartit. urmatoarea zi dupa ce s-a casatorit m-a sunat si m-a invitat in oras. imi spune ca nu mai simte nimic pt mine, ca e total indragostit de sotia lui dar ca ar vrea sa ne mai intalnim. ce barbat normal face asa ceva? astept parerile voastra pt ca eu nu mai inteleg nimic.


ce femeie normala ar scrie asta pe kudika

doamne fetelor.. te mai shi gandesti daca omu asta e normal ? daaa. este foarte normal. asha sunt ei de parca nu ai destui ani de viata sa nu stii. lasa`l dreqlui in pace daca e casatorit. sfatul meu. dar daca vrei sa fii o carpa, n`ai decat. scuza`ma.!
ViSuRi_DuLcI
Postat pe 31 Mai 2010 11:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu taur el taur 11 De la: danny_scami 7 August 2009 09:38
am nevoie de ajutpr 4 De la: MYRYFYK 10 Mai 2010 17:48
buna!!! 4 De la: Barbie30 14 Octombrie 2010 19:10
Compatibilitate - capricorn-capricorn 7 De la: deelisha 15 Mai 2009 11:32
Conteaza varsta intr-o relatie? 51 De la: Amariutei_Elena_1 20 Noiembrie 2011 22:05