Setari Cookie-uri

femeie leu , barbat balanta

sunt indragostita de un barbat balanta. ne intelegem foarte bine, dar cand am impresia ca totul este perfect , dispare ca magarul in ceata . nu imi explic care este motivul. este oare o caracteristica o zodiei?
pisikutz_rasfatat
Postat pe 22 Ianuarie 2010 13:07
Nu cred ca e de vina caracteristica zodiei,ci personalitatea lui.Prietenul meu e balanta,iar eu sunt leu si ne intelegem foarte bine.Poate baiatul de care vorbesti nu era pregatit pentru o relatie serioasa,sau a fost ranit inainte si nu avea incredere in relatia voastra,in tine.Incearca sa vorbesti cu el si lamuriti situatia.mult succes
Alexandra_hd
Postat pe 29 Ianuarie 2010 17:46
balanta ptr leu e aerul care inteteste focul,iti vine sa-l stringi de gat pe balanta,dar te gandesti si tinjesti dupa el,daca il iubesti accepta-l asa cum e...totusi.
utad
Postat pe 30 Ianuarie 2010 16:51
buna. Eu sunt leoaica iar iubitul meu este balanta. Ne intelegem foarte bine, suntem de 7 ani impreuna. Trebuie sa mai ai in vedere si faptul ca balantele rar sunt persoane echilibrate, mai degraba trec de la o extrema la alta, asa sar putea explica de ce uneori "dispare ca magarul in ceata"....
alice_stefania
Postat pe 1 Februarie 2010 08:32
buna, si eu sunt leu si am avut o relatie de 3 ani cu o balanta. am sfarsit relatia, deoraece a intervenit rutina, nu mai faceam nimic deosebit, ieseam f rar in oras, etc.Aici, am fost cu siguranta, amandoi de vina, pentru ca mereu asteptam unul dupa celalalt. Acum am o alta relatie, dar inca ma mai gandesc la el. si desi au trecut cateva luni bune, nu mi-am dat seama inca daca il mai iubesc sau nu.
kudika045650
Postat pe 1 Februarie 2010 10:09
buna ...adevarul e k o balanta trebuie sa stii cum sa o iei eu sunt leu si iubitul meu este balanta avem o relatie frumoasa dar o relatie in kre au fost si suisuri si coborasuri...si da asa e cand crezi k totul e perfect ...trebuie sa faca ceva care sa te puna pe ganduri ...numai k eu am descoperit prn asta cat de mult il iubesc si cat de fericita sunt k ii sunt alaturi ...iti da siguranta un barbat balanta dar doar dak reusesti sa il in telegi doar dak ii explici si iti expui ce astepti de la el si de la viata intr un viitor
se adapteaza e tot ce pot sa ti spun si dak stii sa l modelezi si abordezi cu atat mai bn pt tine ...din punctul meu devedere barbatul balanta e un barbat adevarat ..nu l lasa sa ti scape dak il ai in mainile tale lupta pentru el
charly_july
Postat pe 11 Aprilie 2010 02:15
fetelor ma regasesc perfect in tot ce descrieti despre femeia leu si barbatul balanta...este caracteristica balantei,gen azi este totul ok,n simtim bn impreuna,maine il deranjeaza orice ii spun!suntm impreuna d 4ani d zile si ne-am despartit de nenumarate ori din motive banale,pt k aja vroia el..ba vroia o pauza,simtea k nu ma my iubeste,ba imi spunea k fara me nu poate trai..aq..n este cat d cat bn,am treqt printr-o "monotonie",dar important este sa jtim k n iubim si vom face orice k sa n fie bn1va:*
miky1989
Postat pe 11 Aprilie 2010 13:04
aoleu..ai pus-o...si eu sunt leu iar el balanta...ne intelegem bn dar problema este k suntem prea incapatanati aman2...vezi k balantele mint muuuuuuuultttt si iti dai seama dupa gesturi k minte...in rest totul e ok zi k el si fa ca tine si o sa mearga totul struna mult noroc
andreutza_nr1
Postat pe 11 Aprilie 2010 23:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie de un sfat 17 De la: GYPSI 28 Noiembrie 2009 20:57
femeia balanta si barbatul capricorn 48 De la: susulina 19 Ianuarie 2013 15:22
hello 3 De la: cantafabule 20 Octombrie 2009 23:56
Eu Scorpion, El Rac! 5 De la: kudika404306 24 Mai 2011 11:59
Ea balanta ,el berbec 34 De la: kudika432242 6 Septembrie 2011 15:17