Setari Cookie-uri

ce vor de fapt femeile?

Buna tuturor celor ce ma cunosc dar si celor ce nu ma cunosc.AM lipsit o periada din acest peisaj dar mam intors cu o mica dilema:

Marea intrebare, la care nu stiu sa raspund in ciuda a treizeci de ani de studiu despre femei, este urmatoarea: "Ce vrea de fapt o femeie?"


daca exista acest topic va rog sa imi face-ti trimitere catre el multumesc.


semnat:Micky Parintele
mickyyo_parintele
Postat pe 22 Ianuarie 2010 20:06
De la: mickyyo_parintele, la data 2010-01-22 20:06:23Buna tuturor celor ce ma cunosc dar si celor ce nu ma cunosc.AM lipsit o periada din acest peisaj dar mam intors cu o mica dilema:

Marea intrebare, la care nu stiu sa raspund in ciuda a treizeci de ani de studiu despre femei, este urmatoarea: "Ce vrea de fapt o femeie?"


daca exista acest topic va rog sa imi face-ti trimitere catre el multumesc.


semnat:Micky Parintele


eu una nu vreau nimic !! tu ?
coldwind
Postat pe 22 Ianuarie 2010 20:09
De la: coldwind, la data 2010-01-22 20:09:14
De la: mickyyo_parintele, la data 2010-01-22 20:06:23Buna tuturor celor ce ma cunosc dar si celor ce nu ma cunosc.AM lipsit o periada din acest peisaj dar mam intors cu o mica dilema:

Marea intrebare, la care nu stiu sa raspund in ciuda a treizeci de ani de studiu despre femei, este urmatoarea: "Ce vrea de fapt o femeie?"


daca exista acest topic va rog sa imi face-ti trimitere catre el multumesc.


semnat:Micky Parintele


eu una nu vreau nimic !! tu ?





fiind baiat nu ma pot pronunta la intrebare deci daca asta e raspunsu tau e ok mersi de vizita si de parere
mickyyo_parintele
Postat pe 22 Ianuarie 2010 20:10
Vrem sa nu fim mintite, sa fim iubite, intelese, ascultate, alintate, respectate.......traiasca vinul TAREEEEEEEE SI BUUUUNNN
freakbabe
Postat pe 22 Ianuarie 2010 20:12
Depnde de fiecare femeie. Vrem multe si totusi mai nimic...
Aribug
Postat pe 22 Ianuarie 2010 20:13
De la: freakbabe, la data 2010-01-22 20:12:00Vrem sa nu fim mintite, sa fim iubite, intelese, ascultate, alintate, respectate.......traiasca vinul TAREEEEEEEE SI BUUUUNNN





frumos spus dar daca ati avea toate aste de ce dupa o vreme cautati altceva? oare prea mult perfectionim nu duce la monotonie?crezi ca asta e reteta succesului?ma indoiesc

LA faza cu vinu sunt deacord
mickyyo_parintele
Postat pe 22 Ianuarie 2010 20:16
De la: Aribug, la data 2010-01-22 20:13:44Depnde de fiecare femeie. Vrem multe si totusi mai nimic...




suna destul de interesanta ideea ta....poti exemplifica putin?
mickyyo_parintele
Postat pe 22 Ianuarie 2010 20:17
De la: mickyyo_parintele, la data 2010-01-22 20:16:05
De la: freakbabe, la data 2010-01-22 20:12:00Vrem sa nu fim mintite, sa fim iubite, intelese, ascultate, alintate, respectate.......traiasca vinul TAREEEEEEEE SI BUUUUNNN





frumos spus dar daca ati avea toate aste de ce dupa o vreme cautati altceva? oare prea mult perfectionim nu duce la monotonie?crezi ca asta e reteta succesului?ma indoiesc

LA faza cu vinu sunt deacord


tocmai asta e ciudat...eu am un tipar in minte dar pana la urma m-am indragostit de cineva care nu are nici o calitate din cele pe care le-am mentionat mai sus....
MORALA care e?...atunci cand te paleste iubirea, inima nu iti respecta planul tau....si ajungi sa iubesti pana si defectele celui de langa tine.....again....Traiasca vinul tareeeeeeeeee si buuunn
freakbabe
Postat pe 22 Ianuarie 2010 20:21
eu vreau atentie
yumy
Postat pe 22 Ianuarie 2010 20:25
De la: freakbabe, la data 2010-01-22 20:21:27
De la: mickyyo_parintele, la data 2010-01-22 20:16:05
De la: freakbabe, la data 2010-01-22 20:12:00Vrem sa nu fim mintite, sa fim iubite, intelese, ascultate, alintate, respectate.......traiasca vinul TAREEEEEEEE SI BUUUUNNN





frumos spus dar daca ati avea toate aste de ce dupa o vreme cautati altceva? oare prea mult perfectionim nu duce la monotonie?crezi ca asta e reteta succesului?ma indoiesc

LA faza cu vinu sunt deacord


tocmai asta e ciudat...eu am un tipar in minte dar pana la urma m-am indragostit de cineva care nu are nici o calitate din cele pe care le-am mentionat mai sus....
MORALA care e?...atunci cand te paleste iubirea, inima nu iti respecta planul tau....si ajungi sa iubesti pana si defectele celui de langa tine.....again....Traiasca vinul tareeeeeeeeee si buuunn





foarte frumos spus ....si acum ii dau dreptate la Aribug vreti multe dar de fapt nu vreti mai nimic atunci cand iubiti...frumos
mickyyo_parintele
Postat pe 22 Ianuarie 2010 20:31
Avem fiecare in minte cate o idee un "profil" dar cand ajungem sa iubim cu toata inima nu prea mai bagam in seama toate ideile care le-am conceput despre realtii , barbati, sex..etc parca toate astea ajung pe locul al doilea, parca toate dorintele noastre sunt puse pe hold, ca ale lui si mai ales ale relatiei devin mai importante, nu vb in numele tuturor femeilor :)
Aribug
Postat pe 22 Ianuarie 2010 20:32
De la: yumalai, la data 2010-01-22 20:25:03eu vreau atentie



destul de putin dar totusi vrei ceva...si ce faci cu atentia lui?>
mickyyo_parintele
Postat pe 22 Ianuarie 2010 20:32
Vrem sa fim alintate, speciale, sa putem avea in barbatul de langa noi un prieten, un frate, un tata, un amic,un om cu care sa putem vorbi deschis si care sa comunice cu noi, un om pe care sa-l admiram in ciuda defectelor lui.
Un om alaturi de care sa stii ca vei putea imbatrani frumos, care e acolo mereu cand ai nevoie de el si cand are nevoie de tine. Un om care sa ne iubeasca asa cum suntem si pe care sa-l iubim.
serenity575
Postat pe 22 Ianuarie 2010 20:57
De la: serenity575, la data 2010-01-22 20:57:19Vrem sa fim alintate, speciale, sa putem avea in barbatul de langa noi un prieten, un frate, un tata, un amic,un om cu care sa putem vorbi deschis si care sa comunice cu noi, un om pe care sa-l admiram in ciuda defectelor lui.
Un om alaturi de care sa stii ca vei putea imbatrani frumos, care e acolo mereu cand ai nevoie de el si cand are nevoie de tine. Un om care sa ne iubeasca asa cum suntem si pe care sa-l iubim.



sailer mooon de mica te-am iubit ....mancate-ar raiul!!
freakbabe
Postat pe 22 Ianuarie 2010 21:00
De la: serenity575, la data 2010-01-22 20:57:19Vrem sa fim alintate, speciale, sa putem avea in barbatul de langa noi un prieten, un frate, un tata, un amic,un om cu care sa putem vorbi deschis si care sa comunice cu noi, un om pe care sa-l admiram in ciuda defectelor lui.
Un om alaturi de care sa stii ca vei putea imbatrani frumos, care e acolo mereu cand ai nevoie de el si cand are nevoie de tine. Un om care sa ne iubeasca asa cum suntem si pe care sa-l iubim.




unele da se uita si la desene animate da treaba aia de tavaleala cu cate din ei sa o faci?"un prieten, un frate, un tata, un amic,....???bo....
mickyyo_parintele
Postat pe 22 Ianuarie 2010 21:04
Iti multumesc! Nu stiam ca am fani
serenity575
Postat pe 22 Ianuarie 2010 21:04
Toti ei trebuie sa se gaseasca intr-un singur om. Sa stie cand sa fie fiecare dintre ei. Asa cum noi ne dorim sa fim speciale pentru barbatul nostru, tot asa el va fi special pentru noi tocmai pentru ca stie cand sa fie fiecare dintre acesti oameni. Si asta il va face unic.
serenity575
Postat pe 22 Ianuarie 2010 21:09
De la: serenity575, la data 2010-01-22 21:09:17Toti ei trebuie sa se gaseasca intr-un singur om. Sa stie cand sa fie fiecare dintre ei. Asa cum noi ne dorim sa fim speciale pentru barbatul nostru, tot asa el va fi special pentru noi tocmai pentru ca stie cand sa fie fiecare dintre acesti oameni. Si asta il va face unic.




unic suntem orcul faza e cum de reperati voi poate noi incercam sa facem ceva dar daca nu e pe placu vostru gata nu e bun si deci cu care din cei enumerati poti sa folosesti vinu rosu si bun?
mickyyo_parintele
Postat pe 22 Ianuarie 2010 21:18
De la: mickyyo_parintele, la data 2010-01-22 21:18:41
De la: serenity575, la data 2010-01-22 21:09:17Toti ei trebuie sa se gaseasca intr-un singur om. Sa stie cand sa fie fiecare dintre ei. Asa cum noi ne dorim sa fim speciale pentru barbatul nostru, tot asa el va fi special pentru noi tocmai pentru ca stie cand sa fie fiecare dintre acesti oameni. Si asta il va face unic.




unic suntem orcul faza e cum de reperati voi poate noi incercam sa facem ceva dar daca nu e pe placu vostru gata nu e bun si deci cu care din cei enumerati poti sa folosesti vinu rosu si bun?


Unic este fiecare om prin faptul ca are o fata diferita. Dar unic este atunci cand doar el e capabil sa fie ca toti cei enumerati intr-unul singur.
Cum il reperez? simplu. Doar el stie sa se comporte asa, iar comportamentul lui il scoate din multime si il face unic si special.
Cu cine beau vinul dintre toti? Cu cel care stie sa aduca la viata femeia din mine, care stie sa alinte si sa potoleasca copilul din mine, cu el BARBATUL care stie sa fie masculin cu femeia din mine.
serenity575
Postat pe 22 Ianuarie 2010 21:31
De la: serenity575, la data 2010-01-22 21:31:12
De la: mickyyo_parintele, la data 2010-01-22 21:18:41
De la: serenity575, la data 2010-01-22 21:09:17Toti ei trebuie sa se gaseasca intr-un singur om. Sa stie cand sa fie fiecare dintre ei. Asa cum noi ne dorim sa fim speciale pentru barbatul nostru, tot asa el va fi special pentru noi tocmai pentru ca stie cand sa fie fiecare dintre acesti oameni. Si asta il va face unic.




unic suntem orcul faza e cum de reperati voi poate noi incercam sa facem ceva dar daca nu e pe placu vostru gata nu e bun si deci cu care din cei enumerati poti sa folosesti vinu rosu si bun?


Unic este fiecare om prin faptul ca are o fata diferita. Dar unic este atunci cand doar el e capabil sa fie ca toti cei enumerati intr-unul singur.
Cum il reperez? simplu. Doar el stie sa se comporte asa, iar comportamentul lui il scoate din multime si il face unic si special.
Cu cine beau vinul dintre toti? Cu cel care stie sa aduca la viata femeia din mine, care stie sa alinte si sa potoleasca copilul din mine, cu el BARBATUL care stie sa fie masculin cu femeia din mine.





mama cu asta mai dat pe spate....vrabia malai viseaza....stii mai usurel cu desenele animate nu de alta dar mai deschide si u ochi in jur ce vezi?oare in lumea asta de kkt gasesti ce ai descris u?....orcum frumoasa idee,
mickyyo_parintele
Postat pe 22 Ianuarie 2010 21:35
parinte....cine te-a suparat?
_oktober_
Postat pe 22 Ianuarie 2010 21:47
De la: yumalai, la data 2010-01-22 20:25:03eu vreau atentie


ia fii atenta aici. ce am io in mana dreaptaaaaa!!??
geo_xx
Postat pe 22 Ianuarie 2010 23:00
De la: geo_xx, la data 2010-01-22 23:00:56
De la: yumalai, la data 2010-01-22 20:25:03eu vreau atentie


ia fii atenta aici. ce am io in mana dreaptaaaaa!!??



ai cumva un mouse? si dai click pe el
freakbabe
Postat pe 22 Ianuarie 2010 23:04
Ce vrem noi femeile de la voi...barbatii??? Pai cred ca vrem tot ceea ce voi nu puteti sa ne dati ...De exemplu atentie...multe surprize frumoasa(macar una pe zi)...sa ne iubiti neconditionat,sa fiti tot timpul langa noi cand dorim asta...iar daca vrem sa fim lasate in pace sa ne lasati in pace...Sa stiti ceea ce ne dorim inainte sa vorbim...Ne mai dorim barbati puternici care stiu ceea ce vor...si intotdeauna ies cu"capul sus".Ne mai dorim sa fiti si buni la pat...Sa fiti domni in societate...Eventual sa va placa sa stati si la bucatarie...sa faceti si curat...(pacat ca nu puteti face si copii pe care pe urma sa-i cresteti),sa ne admirati tot timpul,sa nu va uitati niciodata la altele,sa va uitati doar la filme romantice.,sa nu stati pe calculator ca pe urma noi ne plictisim...si lista poate continua...
camelusha83
Postat pe 22 Ianuarie 2010 23:19
De la: camelusha83, la data 2010-01-22 23:19:32Ce vrem noi femeile de la voi...barbatii??? Pai cred ca vrem tot ceea ce voi nu puteti sa ne dati ...De exemplu atentie...multe surprize frumoasa(macar una pe zi)...sa ne iubiti neconditionat,sa fiti tot timpul langa noi cand dorim asta...iar daca vrem sa fim lasate in pace sa ne lasati in pace...Sa stiti ceea ce ne dorim inainte sa vorbim...Ne mai dorim barbati puternici care stiu ceea ce vor...si intotdeauna ies cu"capul sus".Ne mai dorim sa fiti si buni la pat...Sa fiti domni in societate...Eventual sa va placa sa stati si la bucatarie...sa faceti si curat...(pacat ca nu puteti face si copii pe care pe urma sa-i cresteti),sa ne admirati tot timpul,sa nu va uitati niciodata la altele,sa va uitati doar la filme romantice.,sa nu stati pe calculator ca pe urma noi ne plictisim...si lista poate continua...



valeu!!!!!!! dar u vrei un gagautza care sa te pupe numai in fund...deja dai in SF-uri
freakbabe
Postat pe 22 Ianuarie 2010 23:24
De la: freakbabe, la data 2010-01-22 23:04:04
De la: geo_xx, la data 2010-01-22 23:00:56
De la: yumalai, la data 2010-01-22 20:25:03eu vreau atentie


ia fii atenta aici. ce am io in mana dreaptaaaaa!!??



ai cumva un mouse? si dai click pe el


ihiiiii!
geo_xx
Postat pe 22 Ianuarie 2010 23:24
ti-as spune ,dar dupa va trebui sa te ucid
ionelaela
Postat pe 22 Ianuarie 2010 23:25
ce vor???????


barbati elastici, rezistenti si de unica folosinta
anastasia_m
Postat pe 22 Ianuarie 2010 23:27
Totul. Orice. Nimic.
kitty_krieger
Postat pe 23 Ianuarie 2010 00:25
De la: yumalai, la data 2010-01-22 20:25:03eu vreau atentie

spui un mare adevar
kitty_krieger
Postat pe 23 Ianuarie 2010 00:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ne nastestem deodata si murim pe rand 19 De la: Dor_a 3 Decembrie 2008 11:31
Cine stie multe despre pozitiile in sex? 4 De la: Sarikiz 19 Februarie 2013 19:27
estetica genitala 95 De la: kudika069456 18 Septembrie 2009 15:00
buna ma numesc claudiu si am 27 de ani iti pot fi eu amant daca vrei nr meu este 0724 130 600 4 De la: Claudiu_Andrei_Nita_1 29 Februarie 2016 08:41
chestie cam rusinoasa :"> 89 De la: roxarox 3 Iunie 2009 21:32