Extensii par

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

ariss Avatarul lui ariss

5 mesaje
Oras: slatina

fetelor sa nu va comandati extensii de pe urm site www.extensiidepar-comandaacum.ro/. Sunt f neseriosi. mi am comandat extensii crezand ca sunt din par natural.le-am primit mult mai deschise decat parul meu. Cand am vrut sa le vopsesc coafeza nu m a lasat pt ca erau artificiale si mi-a zis ca nu se vor colora. le am explicat problema celor de la site si i-am rugat sa mi le schimbe cu o nuanta mai inchisa. in loc de raspuns am primit un mare IGNORE.
Raporteaza abuz de limbaj
Corina_cori Avatarul lui Corina_cori

97 mesaje

si eu patisem asa.. si am fost in anglia si mi=am luat extensii de acolo cu 80 de lire,. par brunet.natural.super misto. le-am purtat la o nunta si un banchet..intre timp mi-a crescut si mie parul :) .am dat 350 de ron in banii nostri.le vand cu 150 de ron.daca nu iti plac iti trimit inapoi banii..sunt super.au 50 de cm.si nu se cunoaste nici o diferenta intre ele si par..iti arat poze daca vrei. id. condurache_corina
redvipera0 Avatarul lui redvipera0

15 mesaje

Promotii : Tuns 20 de lei, coafat 20 ,manichiura 25, pedichiura 30, epilat lung 20, pensat 10, unghii false cu gel 100, bronzare organica 60, va asteptam la Salonul Magic Andreea Beauty Str. Gheorghe Manu, nr. 18B-Corp A, Parter(la 200m de Calea Victoriei).Pt detalii si programari 0762 58 08 70 sau hair_extensy