Setari Cookie-uri

anul 2012-Sfarsitul sau un nou inceput

De la: catyboy69, la data 2010-01-31 08:31:20
De la: geo_xx, la data 2010-01-31 00:26:31si de o fi sa murim, barem sa fim fericiti!

Pe 2012 31 dec 23:59:50 programare:
sampania in mana(noi si cu cine om fi)......in.......pana in brau......si las sa vina.
Macar sa plecam in culme..........toti deodata.....
Ca amu.....si ase si ase nu stim ce urmeaza.....macar sa nu merem cu pareri de rau!

PS(noi in jaccuzzi pana in brau-traducere pentru sub 20)


ma duc sa fac o comanda pentru jacuzzi. cica se da la pachet cu vreo doua sticle de sampanie!
geo_xx
Postat pe 31 Ianuarie 2010 09:50
nu stiu ce sa ma i comentez nu sunt nici nostradamus nu am rude maiase asa ca las totul la voia sortii,ptr ca nu sti ce se intimpla cu tine in secunda urmatoare,eu am avut aceste ev neprevazute in 2009
kudika094371
Postat pe 31 Ianuarie 2010 10:14
...
denis_3d25
Postat pe 31 Ianuarie 2010 16:14
Inceputul ? Sfarsitul ?

Cum au aparut Oamenii pe Planeta Pamant ? De unde au venit? Cum s-au materializat ? Ce inseamna Inceput ?
De unde am aparut noi formele de viatza ?

Multe forme de viatza, datorita diverselor motive,nici nu vor mai apuca spectacolul din 2012... multe vor murii chiar maine, altele chiar azi sau in acest moment; in timp ce tu citesti aceste litere...

Este o aventura vesnica a vietzii... Viatza experimenteaza diverse aventuri, intr-un spatziu infinit... Nu exista sfarsit pt viatza... Sfarsitul unei aventuri nu inseamna si sfarsitul vietzii...

Da, e dureros gindul de despartzire fatza de ceea ce indragim... e dureros sa te despartzi de copilul care ai fost in trecut si sa privesti azi in oglinda, batranetzea care ai devenit...

Exista fericire si durere, Libertate si limitare...
Viatza le experimenteaza pe toate...

Iar tu ? Tu esti chipul si fiintza Vietzii infinite...
Esti creeatorul aventurilor pe care le traiesti... Fricile si formele, sint creatziile vietzii si pt ca au un inceput, au si un sfarsit... dar tu ? Tu esti fiintza vietzii vesnice ... adu-ti aminte cine esti, intoarcete-n fiintza ta si nu te mai comfunda cu creeatziile tale... Tu esti sursa infinita din care au luat nastere toate cate exista ... Tu esti Totul tau...
denis_3d25
Postat pe 31 Ianuarie 2010 16:56
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-01-28 23:34:04
De la: allexanndrra, la data 2010-01-28 21:31:55credeam ca acest site are oameni culti si civilizati. cred ca imi voi sterge contul.nu imi place asemenea societate.

Avatarul ales e intradevar cult si civilizat, dar dupa cum te exprimi si reactionezi ai picat, cel putin pentru mine la sectia "are y funny" si "impertinenta".
"Cultura si civilizatia" nu este relevanta in domeniul subiectelor de discutie neinteresante sau deja fumate.
Faptul ca jignesti si te porti in acelasi timp ca un copil deoarece nu ai primit imediat ce ai dorit, si ameninti ca iti stergi contul, nu te face mai sociabila sau simpatica. Asa te indepartezi mult de notiunea pe care o am eu despre civilizatie.
Deci ai ales bine sa-ti stergi contul si iti recomand mai degraba sa te asociezi aici http://mensa-romania.ro/about.






nu este vb in speta de Avatar,ci de modul de a comenta al unora care nu fac dovada ca au minte,ca judeca.
allexanndrra
Postat pe 31 Ianuarie 2010 17:47
De la: allexanndrra, la data 2010-01-31 17:47:55
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-01-28 23:34:04
De la: allexanndrra, la data 2010-01-28 21:31:55credeam ca acest site are oameni culti si civilizati. cred ca imi voi sterge contul.nu imi place asemenea societate.

Avatarul ales e intradevar cult si civilizat, dar dupa cum te exprimi si reactionezi ai picat, cel putin pentru mine la sectia "are y funny" si "impertinenta".
"Cultura si civilizatia" nu este relevanta in domeniul subiectelor de discutie neinteresante sau deja fumate.
Faptul ca jignesti si te porti in acelasi timp ca un copil deoarece nu ai primit imediat ce ai dorit, si ameninti ca iti stergi contul, nu te face mai sociabila sau simpatica. Asa te indepartezi mult de notiunea pe care o am eu despre civilizatie.
Deci ai ales bine sa-ti stergi contul si iti recomand mai degraba sa te asociezi aici http://mensa-romania.ro/about.







voi sunteti ca niste robotei ne evoluati.eu nu jignesc pe nimeni.va e mai usor sa faceti rele, decat incercand sa fiti mai buni.faptul ca am constat ca aici e un alt stadiu de involutie,dupa cum comentati si va manifestati.scz,dar eu am alt nivel de cultura,deci nu consonam.voi nu ganditi pozitiv,asa ca fara jignire, ci chiar v-am vb mai elevat,decat se vb pe aici,plec de pe acest forum si site.va doresc sa fiti mai pozitivi.




nu este vb in speta de Avatar,ci de modul de a comenta al unora care nu fac dovada ca au minte,ca judeca.
allexanndrra
Postat pe 31 Ianuarie 2010 18:01
asa s-a spus si in 2000 , va mai amintiti? si inca mai traim....sunt niste prostii...sau om fi morti... om trai si-om vedea
diasams8
Postat pe 31 Ianuarie 2010 20:27
De la: Summer_, la data 2010-01-31 01:07:28
De la: kudika099473, la data 2010-01-30 13:42:56 fratilor bem cafeaua sau vine sfirsitul ...care sfirsit ? atunci hai sa



Pana in 2012



La o bere si o cafea ma bag si eu :D:>
cleopatra89
Postat pe 31 Ianuarie 2010 22:20
De la: allexanndrra, la data 2010-01-31 18:01:20
De la: allexanndrra, la data 2010-01-31 17:47:55
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-01-28 23:34:04
De la: allexanndrra, la data 2010-01-28 21:31:55credeam ca acest site are oameni culti si civilizati. cred ca imi voi sterge contul.nu imi place asemenea societate.

Avatarul ales e intradevar cult si civilizat, dar dupa cum te exprimi si reactionezi ai picat, cel putin pentru mine la sectia "are y funny" si "impertinenta".
"Cultura si civilizatia" nu este relevanta in domeniul subiectelor de discutie neinteresante sau deja fumate.
Faptul ca jignesti si te porti in acelasi timp ca un copil deoarece nu ai primit imediat ce ai dorit, si ameninti ca iti stergi contul, nu te face mai sociabila sau simpatica. Asa te indepartezi mult de notiunea pe care o am eu despre civilizatie.
Deci ai ales bine sa-ti stergi contul si iti recomand mai degraba sa te asociezi aici http://mensa-romania.ro/about.







voi sunteti ca niste robotei ne evoluati.eu nu jignesc pe nimeni.va e mai usor sa faceti rele, decat incercand sa fiti mai buni.faptul ca am constat ca aici e un alt stadiu de involutie,dupa cum comentati si va manifestati.scz,dar eu am alt nivel de cultura,deci nu consonam.voi nu ganditi pozitiv,asa ca fara jignire, ci chiar v-am vb mai elevat,decat se vb pe aici,plec de pe acest forum si site.va doresc sa fiti mai pozitivi.




nu este vb in speta de Avatar,ci de modul de a comenta al unora care nu fac dovada ca au minte,ca judeca.



Stii ce nu inteleg eu ... De ce ai vrut sa spui ca este acest text al tau? ... formulat sau luat din alta parte putin indiferent. Daca era un topic prost nu cred ca ti-ai mai cere dreptul de "autor" al textului. Si nu cred ca tipa respectiva ar fi vrut sa te copieze zicand ca ea l-ar fi scris, a dat copy-paste si l-a transformat intr-un topic ... ce-i rau in asta ... am spus ... sincer nu ne intereseaza cine l-a scris ... sau cine l-a postat ... ne intereseaza textul in sine ...

Nu ne intereseaza cat ce culta esti, sau cat de rafinata esti ... pentru ca nici tu l-ai copus, probabil, de ce nu a citat si ai scris numele celui care l-a scris probabil pe un site sau intr-o carte, deci in cazul asta si tu esti la fel de inculta si necivilizata ca noi.

Daca l-ai scris tu, bv, ceea ce ma indoiesc, dar nu trebuia sa sari in sus ca tu l-ai scris si sa citeze ... crezi ca pe femeia aia o intereseaza laudele de pe un site de la niste pushti/ pushtoaice care ii pot fi fii/fice???? ... Nu cred ... deci la faza cu gandirea in perspective ... ti-a cam esuat

Repet ... NU NE INTERESEAZA CINE A CONCEPUT TEXUL ne INTERESEAZA TEXTUL IN SINE si NU PERSOANA CARE L-A SCRIS SAU L-A TRASFORMAT IN TOPIC

HAVE FUN!!!!
cleopatra89
Postat pe 31 Ianuarie 2010 22:29
BINE CA NOI ROMANII SUNTEM SPIRITUALI .VOM TRAI MULT SI BINE
kudika091420
Postat pe 31 Ianuarie 2010 22:33
deci...nu lasa pe maine ce poti face azi...si traieste clipa...
andreea4csabi
Postat pe 31 Ianuarie 2010 23:21
Vai in 2012 dau coltu? ....pe dreacu ..asa rautate ca mine nu moare asa repede...nu scapati de mine asa usor ...to be continued
RDiana
Postat pe 31 Ianuarie 2010 23:41
De la: RDiana, la data 2010-01-31 23:41:36Vai in 2012 dau coltu? ....pe dreacu ..asa rautate ca mine nu moare asa repede...nu scapati de mine asa usor ...to be continued


si eu in 2012 o sa dau coltul...de paine pe miez
Tazmanian
Postat pe 31 Ianuarie 2010 23:43
ca bine zici! Si eu cunosc acest text! in conjunctura actuala nu e decat un text! mai rau , plagiat! cand citezi pe cineva , macar trebuie adaugate ghilimelele!!!
allycrissyc_yahoo_com
Postat pe 1 Februarie 2010 12:58
De la: denis_3d25, la data 2010-01-31 16:56:14Inceputul ? Sfarsitul ?

Cum au aparut Oamenii pe Planeta Pamant ? De unde au venit? Cum s-au materializat ? Ce inseamna Inceput ?
De unde am aparut noi formele de viatza ?

Multe forme de viatza, datorita diverselor motive,nici nu vor mai apuca spectacolul din 2012... multe vor murii chiar maine, altele chiar azi sau in acest moment; in timp ce tu citesti aceste litere...

Este o aventura vesnica a vietzii... Viatza experimenteaza diverse aventuri, intr-un spatziu infinit... Nu exista sfarsit pt viatza... Sfarsitul unei aventuri nu inseamna si sfarsitul vietzii...

Da, e dureros gindul de despartzire fatza de ceea ce indragim... e dureros sa te despartzi de copilul care ai fost in trecut si sa privesti azi in oglinda, batranetzea care ai devenit...

Exista fericire si durere, Libertate si limitare...
Viatza le experimenteaza pe toate...

Iar tu ? Tu esti chipul si fiintza Vietzii infinite...
Esti creeatorul aventurilor pe care le traiesti... Fricile si formele, sint creatziile vietzii si pt ca au un inceput, au si un sfarsit... dar tu ? Tu esti fiintza vietzii vesnice ... adu-ti aminte cine esti, intoarcete-n fiintza ta si nu te mai comfunda cu creeatziile tale... Tu esti sursa infinita din care au luat nastere toate cate exista ... Tu esti Totul tau...





mai rar asa gandire profunda bv bv
violetahuja
Postat pe 1 Februarie 2010 14:56
De la: allexanndrra, la data 2010-01-31 18:01:20
De la: allexanndrra, la data 2010-01-31 17:47:55
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-01-28 23:34:04
De la: allexanndrra, la data 2010-01-28 21:31:55credeam ca acest site are oameni culti si civilizati. cred ca imi voi sterge contul.nu imi place asemenea societate.

Avatarul ales e intradevar cult si civilizat, dar dupa cum te exprimi si reactionezi ai picat, cel putin pentru mine la sectia "are y funny" si "impertinenta".
"Cultura si civilizatia" nu este relevanta in domeniul subiectelor de discutie neinteresante sau deja fumate.
Faptul ca jignesti si te porti in acelasi timp ca un copil deoarece nu ai primit imediat ce ai dorit, si ameninti ca iti stergi contul, nu te face mai sociabila sau simpatica. Asa te indepartezi mult de notiunea pe care o am eu despre civilizatie.
Deci ai ales bine sa-ti stergi contul si iti recomand mai degraba sa te asociezi aici http://mensa-romania.ro/about.







voi sunteti ca niste robotei ne evoluati.eu nu jignesc pe nimeni.va e mai usor sa faceti rele, decat incercand sa fiti mai buni.faptul ca am constat ca aici e un alt stadiu de involutie,dupa cum comentati si va manifestati.scz,dar eu am alt nivel de cultura,deci nu consonam.voi nu ganditi pozitiv,asa ca fara jignire, ci chiar v-am vb mai elevat,decat se vb pe aici,plec de pe acest forum si site.va doresc sa fiti mai pozitivi.




nu este vb in speta de Avatar,ci de modul de a comenta al unora care nu fac dovada ca au minte,ca judeca.



si tzi-ai sters pana la urma contul donsoara cea culta sau mai degraba inculta daca este sa ma iau dupa mesajul postat mai sus si pe care numai tu in desteptaciunea ta cea mare il "pricepi"
Dontyyy
Postat pe 2 Februarie 2010 09:15
indiferent k ar fi vorba d un sfarsit sau un nou inceput sunt sigura k acela va fi knd ne vom astepta mai putin nu knd preconizeaza omenii de stiinta,sunt siigura k nimeni nu are date exacte sau palpabile k se va intampla ceva k planeta,sfarsitul poate fi chiar maine, chiar in secunda urmatoare, sau peste 100 d ani
myriam_ana
Postat pe 2 Februarie 2010 20:07
De la: kudika077132, la data 2010-02-02 20:07:10indiferent k ar fi vorba d un sfarsit sau un nou inceput sunt sigura k acela va fi knd ne vom astepta mai putin nu knd preconizeaza omenii de stiinta,sunt siigura k nimeni nu are date exacte sau palpabile k se va intampla ceva k planeta,sfarsitul poate fi chiar maine, chiar in secunda urmatoare, sau peste 100 d ani


sau chiar mai mult..de ce dai 100 maxim..ce stii ,ce stii?
ionelaela
Postat pe 2 Februarie 2010 20:18
Eu zic sa facem la fel cum facem cu problemele Romaniei si in cazul problemelor universale:
Sa privim la 2 metri in fata si cam atat.
Fizica quantica a reusit intr-o masura sau alta sa sublinieze faptul ca oricum traim o iluzie la scara universala.
Daca stau bine sa ma gandesc, daca as dori ca fii mei sa invete ceva pe pielea lor si sa nu pateasca nimic......le-as induce o stare de visare unde sa traiasca exact cum.....viseaza. Asta in timp foarte scurt ii face sa exerseze stari, sa treaca printr-o gramada de intamplari fara ca ei practic sa pateasca ceva efectiv.....imaginatie pura.
Astfel cand se trezesc(colea pri 2012) .....sunt mai experimentati.
Da io nu pot face asta ca nu-s Doamne, Doamne!
Da el tare mi-i ca ar putea!
Si daca mie , un muritor pacatos fara prea multe capacitati la scara universala, mi-a trecut prin capsor asa o nazbatie.....e clar ca nu eu am creeat ideea aceea...cin' stie de unde vine.
Cred ca mai degraba ar trebui sa ne facem noi frumusel treaba acuma, in 2010 pana prin 2012 sau cat o fi, sa avem noi experienta de a ne descurca in orice situatie. Astfel, orice situatie ar aparea dupa 2012....suntem pregatiti.
Ca deh, daca unu cerseste pe strada si nu e treaba noastra, si cativa copii cu mama lor nu mai au bani de chirie, ca mama grijind de ei a ajuns la 40 si n-o mai angajeaza nimenea fara experienta si nici asta nu e treaba noastra, daca o mana de hoti ne cauta in buzunare prin metode parlamentare si politice, si nu e treaba noastra, de ce ar fi treaba noastra cum se sfarseste lumea?
Daca la astia nu le facem nimic....ca n-avem ce face, asa e soarta, atunci sa acceptam si statutul de ganganii in univers....ca n-avem ce face. Ala daca vrea se schimba, noi insa......nu vrem. Noi vrem......sa fim slugi bine platite si parca vad ca dupa 2012 n-o sa mai fie slugi si nici plata......unde o sa fie locul nostru ca slugi bineplatite? Ce banuiesc insa e faptul ca oamenii care conform lui Iisus , fac totul pentru semenii lor aici si acum, vor avea experienta sa faca acelasi lucru dincolo de 2012, vor sti ce au de facut. Ceilalti vor muri dincolo tanjind dupa cineva sa isi bata joc de vietile lor, dupa cineva care sa ii fure, dupa cineva care sa-i batjocoreasca.....si vor suferi din greu ca nu mai exista asa ceva.
Mediul nostru de acum favorizeaza doar pe cei care sunt supravietuitori.
Nu cred ca daca ne lasam calcati in picioare asteptand copii sa creasca mari ca sa ne scape de tot felul de presupusi conducatori, suntem supravietuitori. Mai degraba consumatori de firimituri cazute din greseala doar de la o masa la care au loc doar cei care stiu cum se manevreaza masele si cat de fraieri pot fi sa se lase manipulati, stiind ca sunt manipulati.
Eu zic ca daca Romania merge tot asa.....2012 nu cred ca mai reprezinta pentru noi o problema...ne macina astia pana atunci!
2012 e mai degraba treaba lor, ei sunt ultimii care cad ! Ei poate ca apuca!
catyboy69
Postat pe 3 Februarie 2010 17:09
Pe langa asta stiu ca suntem cam multi pe mapamond!
Sunt vreo doi care se gandesc cum sa ne mai reduca....pe cei neputinciosi, fara valoare in productie......
Ce ziceti de ideea de a veni sfarsitul lumii.....prin 2012, mediatizata daca stam bine sa ne uitam foarte pe larg in toata lumea, si apoi o mica epidemie mortala necunoscuta care va fi pusa pe seama lui 2012 la care ne-am asteptat.
Cei care vor ramane, se vor numi supravietuitori si vor beneficia de mai mult spatiu. Oamenii de rand care vor supravietui nu se vor gandi nici o secunda ca 2012 a insemnat momentul in care o mana de adepti ai noii ordini mondiale au ales sa isi puna planul in aplicare. Da cum sa reduci populatia globului fara sa fii linsat apoi de cei ramasi?
Pai ideea unui 2012, de care nu putem scapa, ca vine din partea cuiva la care nu avem acces, ar rezolva problema.
Ce ar ramane dupa?
Familiile sanatoase si apte de munca, plus cei vaccinati si declarati ca extrem de rezistenti....ca cica de aia nu s-au imbolnavit ca doamne doamnne favorizeaza pe conducatorii sai.
Ce ziceti atunci de vreun miliard de supravietuitori care vad conducatorii ca pe fii si fiice ale soarelui la care va fi o onoare sa lucrezi pe 2 grame de paine?
Va dati seama cat ar scadea cheltuielile cu medicamente, cu pensiile si etc?
Si daca eu care nu am acces la atatea informatii din laboaratoare si n-am nici bani, imaginez o metoda asa simpla de a reduce omenirea........cat a lipsit le cei care au nevoie de putere ca sa le treaca asa ceva prin cap.
La razboi nu mai vrem sa mergem, incepem al dreacu' sa ne iubim intre noi, sa ne sustinem......maine poimaine ne prindem ca cineva vrea sa ne imputineze si atacam.
2012...? De ce tot fac si acum cand nu mai au nevoie de arme biologice...atatea teste pe virusi?
Ce e cu Sida? se zice ca a scapat din laboratoare
Ce e cu Aviara? se zice acelasi lucru
Ce e cu Porcina? mai specializat
Cate teste se mai fac pana la testul final?
Oare ce va fi cu adevarat in 2012?
Nu prea aud nici un mai mare al lumii sa spuna ceva despre asta, nu ii preocupa?
Sau stiu deja despre ce este vorba?
catyboy69
Postat pe 3 Februarie 2010 17:35
pina la urma a ti stabilit cind vine sfirsitul ??? eu vreau sa o mai lungim putin ... ce zice ti ?...deocamdata vine sf. saptaminii..
kudika099473
Postat pe 4 Februarie 2010 17:06
De la: kudika099473, la data 2010-02-04 17:06:52 pina la urma a ti stabilit cind vine sfirsitul ??? eu vreau sa o mai lungim putin ... ce zice ti ?...deocamdata vine sf. saptaminii..


Si eu ma chinui pt un nou inceput si voi ma luati cu sfarsitul..moama ce noroc am
heroes
Postat pe 4 Februarie 2010 17:08
o doamne,v-ati indepartat la 180 grade de subiect,era o tema propusa,iar voi v-ati apucat de mistouri,nasol sa nu poti trata cu seriozitate o tema propusa
corina_g
Postat pe 8 Februarie 2010 13:46
De la: corina_g, la data 2010-02-08 13:46:06o doamne,v-ati indepartat la 180 grade de subiect,era o tema propusa,iar voi v-ati apucat de mistouri,nasol sa nu poti trata cu seriozitate o tema propusa

pai vad ca tu nici macar un misto n-ai stiut sa postezi, daramite un raspuns serios
miss_darine
Postat pe 8 Februarie 2010 13:50
merci catyboy69 pt parerea ta referitor la aceasta tema,ar fi fost bine sa-ti urmeze exemplul majoritatea celor care au postat,dar se pare ca aceasta tema ii depaseste,si nu au o parere proprie
corina_g
Postat pe 8 Februarie 2010 13:50
De la: corina_g, la data 2010-02-08 13:50:36merci catyboy69 pt parerea ta referitor la aceasta tema,ar fi fost bine sa-ti urmeze exemplul majoritatea celor care au postat,dar se pare ca aceasta tema ii depaseste,si nu au o parere proprie

si totusi insist, unde e parerea ta?
miss_darine
Postat pe 8 Februarie 2010 13:52
pey anul 2010 a inceput mi se pare un an care a adus multa dar f multa zapada insa pana la sfarsit mai e
yumy
Postat pe 8 Februarie 2010 13:53
De la: miss_darine, la data 2010-02-08 13:52:41
De la: corina_g, la data 2010-02-08 13:50:36merci catyboy69 pt parerea ta referitor la aceasta tema,ar fi fost bine sa-ti urmeze exemplul majoritatea celor care au postat,dar se pare ca aceasta tema ii depaseste,si nu au o parere proprie

si totusi insist, unde e parerea ta?

nu exista
yumy
Postat pe 8 Februarie 2010 13:54
De la: yumalai, la data 2010-02-08 13:54:30
De la: miss_darine, la data 2010-02-08 13:52:41
De la: corina_g, la data 2010-02-08 13:50:36merci catyboy69 pt parerea ta referitor la aceasta tema,ar fi fost bine sa-ti urmeze exemplul majoritatea celor care au postat,dar se pare ca aceasta tema ii depaseste,si nu au o parere proprie

si totusi insist, unde e parerea ta?

nu exista

observ...interesant subiectu'...nenorocitzii astia care fac misto.....si.... pauza de masa, ca ea nu are nimic de comentat
miss_darine
Postat pe 8 Februarie 2010 15:39
De la: miss_darine, la data 2010-02-08 15:39:24
De la: yumalai, la data 2010-02-08 13:54:30
De la: miss_darine, la data 2010-02-08 13:52:41
De la: corina_g, la data 2010-02-08 13:50:36merci catyboy69 pt parerea ta referitor la aceasta tema,ar fi fost bine sa-ti urmeze exemplul majoritatea celor care au postat,dar se pare ca aceasta tema ii depaseste,si nu au o parere proprie

si totusi insist, unde e parerea ta?

nu exista

observ...interesant subiectu'...nenorocitzii astia care fac misto.....si.... pauza de masa, ca ea nu are nimic de comentat


Vad ca sunt persoane foarte interesate de ce fac ceilalti , mai putin de subiect.
Nu mi se pare corect.....cine intra sa citeasca ce invata din asta?
Ca doar de aia scriem....sa ne spunem parerea.....LA SUBIECT.
A noastra unica si teoretic fara teama de a veni cineva sa arate cu degetul, sa rada sau pur si simplu sa orienteze atentia in alta parte.
Pentru comenturi gen sms s-a inventat telefonul.
Parerea mea! Exemplul de la inceput e doar exemplu, nu are tinta!
catyboy69
Postat pe 8 Februarie 2010 16:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Petreceri unde iti poti gasi jumatatea :) 4 De la: kudika_nikole 2 Februarie 2012 18:55
Romanian Salsa Festival 2008 - muzica si dans 1 De la: afrolatinoromania 25 Iulie 2008 12:15
8 Martie - Pe Intuneric! 1 De la: RestaurantPeIntuneric 5 Martie 2016 20:03
O NOUTATE PENTRU TINE "COLOANA DE MILIOANE" 1 De la: IOANA1947 24 Ianuarie 2010 07:40
programe pentru familii cu copii de 2-4 ani la MTR 1 De la: kudika427722 29 August 2011 14:29