Epilarea cu ceara

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

ralucutzata Avatarul lui ralucutzata

1 mesaj
Oras: suceava

Am si eu o intrebare ceara trebuie preparata inante cu ceva anume sau o folositi exact cum o cumparati?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: ralucutzata, la data 2010-01-28 13:56:48Am si eu o intrebare ceara trebuie preparata inante cu ceva anume sau o folositi exact cum o cumparati?

eu ma epilez cu ceara la salon nu prepar eu acasa ca nu iese sigur bine
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje
Oras: iasi

infierbant-o si pune-o pe tine direct
Casatoria e cauza principala a divortului.
Fosta membra Kudika.ro
De la: iulia069834, la data 2010-01-28 13:58:09
De la: ralucutzata, la data 2010-01-28 13:56:48Am si eu o intrebare ceara trebuie preparata inante cu ceva anume sau o folositi exact cum o cumparati?

eu ma epilez cu ceara la salon nu prepar eu acasa ca nu iese sigur bine

8 lei daca nu ai mai fost
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
dor567 Avatarul lui dor567

1 mesaj
Oras: brasov

daca e ceara rece, nu trebuie preparata in nici un fel. eu folosesc din aceea care trebuie topita, adica ceara calda. o pui intr-un vas (rezistent la topire) si apoi la topit pana ajunge in stare aproape lichida, si o aplici pe piele dupa ce o lasi sa se mai raceasca, in functie de cat de calda suporta pielea,,incerci cu putina ceara inainte sa aplici mai multa, bafta & take care!:)
oana84onutza Avatarul lui oana84onutza

337 mesaje

Exact cum o cumperi, o topesti, si ai grija cand o aplici pe piele sa nu fie prea fierbinte, ca pleaca cu piele cu tot! Daca sunt ceva exceptii in preparare, citesti la instructiuni...
corinapitesti Avatarul lui corinapitesti

21 mesaje

Eu ma epilez acasa, am un dispozitiv care incalzeste ceara exact ca la salon, fara sa o supraincalzeasca! Se gasesc de cumparat si nu sunt scumpe! Si merita toti banii!
di_trandafir Avatarul lui di_trandafir

8 mesaje
Oras: bucuresti

corinapitesti da-ne detalii :D ce fel de aparat ai, de unde l-ai cumparat si cat ai dat pe el?
Andadanda Avatarul lui Andadanda

11 mesaje

Eu am folosit un produs numit "hair no more" e foarte bun adica o sa ajung la o epilare definitiva in timp.Parur creste din ce in ce mai greu si mai rar pana nu mai apare deloc.Va las id meu daca vreti ceva detalii andadanda17@yahoo.com
ronna20 Avatarul lui ronna20

68 mesaje

kit-ul pentru epilare profesional e cel mai bun! l-am luat anul trecut de la profesionalcosmetics.ro si il recomand! e fff eficient si practic, nu miroasem nu faci mizerie, nu doare asa mult si parul creste dupa 3-4 saptamani. mai e si ieftin 120 lei

am folosit si tratamentul pentru epilare definitiva Epilar System si am scapat de mustata si parul de pe pometi defintiv.
mahy33 Avatarul lui mahy33

1695 mesaje

De la: ronna20, la data 2010-06-01 22:21:31kit-ul pentru epilare profesional e cel mai bun! l-am luat anul trecut de la profesionalcosmetics.ro si il recomand! e fff eficient si practic, nu miroasem nu faci mizerie, nu doare asa mult si parul creste dupa 3-4 saptamani. mai e si ieftin 120 lei

am folosit si tratamentul pentru epilare definitiva Epilar System si am scapat de mustata si parul de pe pometi defintiv.

....gata , m-am lamurit , ai 25 de reclame la activ pt prima zi pe forum !
....n-ai obosit inca ?
If you love something , set it free . If it comes back , it's yours . If it doesn't , it never was .
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1202 mesaje

clatite , budinci si cozonaci , face di toate
kudika_970503 Avatarul lui kudika_970503

1 mesaj

Buna fetelor, ma bate gandul sa imi achizitionez un kit epilare ceara cu tot arsenalu, ceara treaditionala spatule pt fata si corp ulei e dat dupa epilat, decantor ceara sau aparat cu rezerva de unica folosinta, am gasit ceva la un pret rezonabil, dar inainte de a comanda va rog daca imi puteti da ceva informatii despre aceste produse de epilat, eu nu am folosit pana acum.
Fosta membra Kudika.ro
15 lei....la cosmetica....iti dau ....daca nu ai...
ma mai gandesc