Setari Cookie-uri

nu stiu ce sa fac..

buna...am o problema...nu stiu intre cn sa aleg...vara treqta imi placea de cnv si ink imi mai place...dar nu stiam dak si respectivului ii placea de mn pt k este mai mare..ma rog..intre timp mi-am facut un alt prieten, la kre am inceput sa tin...si ne intelegeam perfect...acum ink ne intelegem...dar la tel ne certam...si colac peste pupaza a aparut in viatza mea celalt si mi-a zis k si lui ii placea de mn vara treqta si ink ii mai place so k ar vrea o relatie serioasa...si k nu mi-a zis pana acum deoarece ii cunostea pe parintii mei si ii era naspa...ce fac pe cn aleg..imi place de ambii...ajutor va rog
Dyanyta
Postat pe 6 Februarie 2010 22:14
...e placut sa vezi ca-ti place de cineva care ti-a placut vara trecuta, dar acum nu-ti mai place...dar te place altcineva...si mie imi place cum scrii..

...IMI PLACE BEREAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
freakbabe
Postat pe 7 Februarie 2010 00:59
[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]

ai un prieten cu care te intelegi perfect si la care ti iar acum totul e perfect dar va mai certati la telefon? si cum totul e atat de perfect a mai aparut cineva de care iti plcea vara trecuta si iti spune ca si el te placea vara trecuta dar nu ti-a spus pt ca ii cunostea pe parintii tai?


...daca iti placea vara trecuta iar cel cu care esti acum iti este bine si ti la el ce vrei mai mult!? il vrei si pe tipul la care tineai iarna trecuta?
fluturas_
Postat pe 7 Februarie 2010 01:37
e cel putin ciudat cat de importante ni se par niste lucruri la anumite varste si cat de derizorii devin ele, pe masura ce capatam experienta de viata. pentru cea care a initiat acest topic, e aproape o chestiune de viata si de moarte ca nu stie intre cine sa aleaga.
fata draga, urmeaza-ti glasul inimii. sunt momente in viata in care trebuie sa faci o alegere si sa iti asumi responsabilitatea acelei alegeri. tot ce-i posibil sa gresesti dar unele greseli sunt mai usor de indreptat si de evitat ulterior daca sunt facute la varste mai fragede.
dinspre mine, care am trecut prin ce ai trecut tu, cam pe la aceeasi varsta, se vede ca nu-i un capat de tara situatia ta.
ai incredere in tine, in Dumnezeu si fa cum crezi de cuviinta.
TangoFeliz
Postat pe 7 Februarie 2010 02:43
si mie imi place BEREA.... tare mult!!!
Multumesc fanilor berii!am luat-o randeaua asta seara ...

Freak noroc !
blaa
Postat pe 7 Februarie 2010 02:49
io nu inteleg, cu cine te intelegi si cine te intelege m-ai inteles?
miss_darine
Postat pe 8 Februarie 2010 12:24
mai bn intreaba-ti inima.ea stie mai bn ca noi sa iti raspunda.urmareste calitatile fiecaruia in parte si...alegel pe cel mai bun
elenacortojan
Postat pe 17 Februarie 2010 19:28
De la: elenacortojan, la data 2010-02-17 19:28:19mai bn intreaba-ti inima.ea stie mai bn ca noi sa iti raspunda.urmareste calitatile fiecaruia in parte si...alegel pe cel mai bun
vezi si tu care e mai bun la pat
alexia_roxana
Postat pe 18 Februarie 2010 14:21
asa e .....timpul o sa treaca......ani si ani.............sau in perioada asta sunt de ajuns si cateva luni.................o sa treaca si supararea asta mare.... .........fa ce iti dicteaza inima..........
fran
Postat pe 19 Februarie 2010 22:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mi-e teama sa ma indragostesc!!! 76 De la: pamela_1 26 Iunie 2009 09:43
Ma indragostesc de prima fata iesita in cale 46 De la: kudika_17413 25 Noiembrie 2012 18:40
o intamplare :( 3 De la: oktober 19 Ianuarie 2009 14:52
un sfat... 21 De la: kudika059077 14 August 2009 11:56
ma doare.. 48 De la: kudika_nikole 1 Ianuarie 2012 03:03