Setari Cookie-uri

noi suntem un cuplu de sagetatori

suntem amandoi sagetatori,amandoi iesiti din relatii lungi,cu obijnuinte diferite,am ajuns sa tinem unul la altul foarte mult dupa un timp scurt(2 luni jumatate)....as vrea sa stiu daca e ceva,sau va fii ceva d lunga durata ,din punct de vedere astrologic...cam ce ne rezerva astrele?eu sunt nascuta p 11 decembrie iar el pe 16 decembrie...astept pareri...multumesc
ralu_fite
Postat pe 22 Februarie 2010 17:17
Nu cred ca o relatie se bazeaza strict pe astre ci si pe incredere, fidelitate dar mai ales iubire.Si din cate stiu sagetatorii sunt compatibili si eu sunt sagetatoare dar sotu e berbec noi suntem combinatia mortala ideea e ca totul depinde de voi nu conteaza doar ca esti sagetator ci si la ce ora esti nascuta daca vrei s-o iei pe plan astrologic, ca sa zic asa.DAr parerea mea sincera e ca doar ceea ce simtiti unu pentru celalalt conteaza restul nu.
iubytzik22
Postat pe 7 Martie 2010 11:53
este cea mai tare combinatie pe care o stiu...ti-o zic din proprie experienta ;)
loricik88
Postat pe 8 Martie 2010 13:58
desi nu cred ca are vreo importanta zodia in care sunteti nascuti, te sfatuiesc sa iti calculezi si ascendentul pt a vedea daca va potriviti.
ellyaisha
Postat pe 12 Martie 2010 14:06
si eu sunt sagetator si partenerul la fel , la inceput era totul ok...insa pe parcurs au inceput conflicte pt k sagetatorii sunt fixisti si inkpatzanatzi.... avem deja vreo 2 ani si ceva...si sincera nu stiu dak va dura o viatza relatzia,pt k barbatului sagetator nui place sa fie comandat iar noua femeilor sagetatori ne km place sa comandam sa spun asa partenerul ,la unele zodi spun k sagetatorii sunt compatibili ,unele spun k nu....,acuma nici eu nu stiu ce sa cred...aaa...si la barbatzi sagetatorii le place libertatea si asta e km naspa pt k dak ai vrea sa te maritzi cu el e km greu mai ales dak e tanar,si unele femei sagetator dar sunt putzine barbatzi sagetator km toti sunt asa...,ce sa zic itzi urez succes
kudika164823
Postat pe 10 Aprilie 2010 13:48
ce varsta are el. daca e mai in varsat ca tine s-ar putea sa tina, fiind mai intelept. ati iesit din relatii lungi de prietenii sau din casatorii de lunga durata?
lotusrom1
Postat pe 12 Aprilie 2010 20:31
buna, mergeti inainte
floriana48
Postat pe 14 Aprilie 2010 15:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EA PESTI EU SCORPION...CE SANSE AVEM? 2 De la: AlexMag 12 August 2009 20:50
dar barbatul LEU ? 127 De la: mainedimineata 28 August 2012 14:35
eu pesti-el berbec 8 De la: yumalai 19 Mai 2009 10:40
eu leu...el berbec 3 De la: milica_albulescu 16 Februarie 2009 21:30
EU FECIOARA EL BERBEC 2 De la: popovici 20 Iulie 2010 09:07