Setari Cookie-uri

buna

deci vreau sa ma ajutati si pe mine urgent :(( ........... deci am 14 ani sunt clasa a 7a si la scoala la mine a venit un prof de 32 de ani.... eu cred k ma place pt k : imi face q ochiul ma saluta knd pleaca ...ma clansoneaza .......vb q mn mai mult decat vb q ceilalti ..................se uita altfel la mn:-?....eu sincer il plaC:|
va rog sa ma ajutati[-o
kudika099248
Postat pe 6 Ianuarie 2010 09:36
De la: kudika099248, la data 2010-01-06 09:36:49deci vreau sa ma ajutati si pe mine urgent :(( ........... deci am 14 ani sunt clasa a 7a si la scoala la mine a venit un prof de 32 de ani.... eu cred k ma place pt k : imi face q ochiul ma saluta knd pleaca ...ma clansoneaza .......vb q mn mai mult decat vb q ceilalti ..................se uita altfel la mn:-?....eu sincer il plaC:|
va rog sa ma ajutati[-o


Poate doar in visele tale cele mai frumoase....nu cred ca ditamai barbatul de 32 de ani s-ar uita la o pustoaica de 14 ani....doar daca nu cumva e pedofil
ankris
Postat pe 6 Ianuarie 2010 09:40
De la: kudika099248, la data 2010-01-06 09:36:49deci vreau sa ma ajutati si pe mine urgent :(( ........... deci am 14 ani sunt clasa a 7a si la scoala la mine a venit un prof de 32 de ani.... eu cred k ma place pt k : imi face q ochiul ma saluta knd pleaca ...ma clansoneaza .......vb q mn mai mult decat vb q ceilalti ..................se uita altfel la mn:-?....eu sincer il plaC:|
va rog sa ma ajutati[-o






bei femeie ! te rog frumos sa mergi in oglinda si sa te uiti in ochii tai si sa te intrebi....cat de sanatoasa la cap esti.

mai bine mergi la politie si reclama'l pe jegosu ala pentru hartuire.

la 14 ani alta grija nu ai? jegosu ala la anii lui nu e in stare sa gaseasca o femeie de varsta lui care sa'l suporte? una mai mare nu pune botul la vrajeala lui libidinoasa???????

daca intra ala in mainile mele fac chiftele din el
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 6 Ianuarie 2010 09:42
De la: Ankris, la data 2010-01-06 09:40:14
De la: kudika099248, la data 2010-01-06 09:36:49deci vreau sa ma ajutati si pe mine urgent :(( ........... deci am 14 ani sunt clasa a 7a si la scoala la mine a venit un prof de 32 de ani.... eu cred k ma place pt k : imi face q ochiul ma saluta knd pleaca ...ma clansoneaza .......vb q mn mai mult decat vb q ceilalti ..................se uita altfel la mn:-?....eu sincer il plaC:|
va rog sa ma ajutati[-o


Poate doar in visele tale cele mai frumoase....nu cred ca ditamai barbatul de 32 de ani s-ar uita la o pustoaica de 14 ani....doar daca nu cumva e pedofil





... poate ca este ... daca inca se gasesc fetitze care gindesc ca cea de mai sus ... ... omul poate vrea sa se faca placut de elevi si uite ce iese ... sar caprele pe el ...
marco918
Postat pe 6 Ianuarie 2010 09:43
De la: Ankris, la data 2010-01-06 09:40:14
De la: kudika099248, la data 2010-01-06 09:36:49deci vreau sa ma ajutati si pe mine urgent :(( ........... deci am 14 ani sunt clasa a 7a si la scoala la mine a venit un prof de 32 de ani.... eu cred k ma place pt k : imi face q ochiul ma saluta knd pleaca ...ma clansoneaza .......vb q mn mai mult decat vb q ceilalti ..................se uita altfel la mn:-?....eu sincer il plaC:|
va rog sa ma ajutati[-o


Poate doar in visele tale cele mai frumoase....nu cred ca ditamai barbatul de 32 de ani s-ar uita la o pustoaica de 14 ani....doar daca nu cumva e pedofil


ma tem ca e foarte posibil....


habar nu ai cati libidinosi neputinciosi sunt pe lumea asta. eu am o sora de 16 ani si explodez numai la gandul ca poate ar incerca un slinos d'asta ceva cu ea
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 6 Ianuarie 2010 09:44
eu cred ca ea il hartuieste pe el la cate topicuri a deschis pe aceeasi problema!
ankris
Postat pe 6 Ianuarie 2010 09:46
De la: Ankris, la data 2010-01-06 09:46:46eu cred ca ea il hartuieste pe el la cate topicuri a deschis pe aceeasi problema!




... pare a fi deja o zdreantza ... cu ceva experientza ... la 14 ani are de invatat si macar atita lucru ar trebui sa o tina ocupata ... la 20 o sa fie deja o profesionista ... apoi d-zeu cu mila ...
marco918
Postat pe 6 Ianuarie 2010 09:51
De la: Ankris, la data 2010-01-06 09:46:46eu cred ca ea il hartuieste pe el la cate topicuri a deschis pe aceeasi problema!



am vazut....e martaloaga rau pustoaica...


nu inteleg ce ARDE ATATA CAMASA PE ELE SA AJUNGA TARATE SI TAVALITE DE JUMA DE ORAS

la 14 ani nu inteleg ca nu le ia nici dracu in serios?????


nu inteleg ca numai cei mai varza barbati pun botul la ele ca sunt prazile cele mai usoare??????

nu inteleg ca nu le ia nimeni sa le creasca???? le ia cate un disperat,libidinos,le freaca de toti peretii si le lasa de ras si de bataie de joc asa raman DHHHAAAAAA


CA NISTE IDIOATE FU...TE SI PARAFUTU.......TE PANA LA 20 DE ANI
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 6 Ianuarie 2010 09:53
fataaa nu te lua dupa astia care posteaza aiurea!
el te si iubeste fataaa!
eu cred ca ar trebui sa semnalizezi si tu cumva..desi cred ca ai semnalizat cu prostia si d'aia te baga in seama fataaaa!
one_size
Postat pe 6 Ianuarie 2010 10:03
mai bine ti-ai vede de scoala !!
te mananca sau ce ???
coldwind
Postat pe 6 Ianuarie 2010 10:15
cand inima iti bate asa de tare..incat simti ca iti sparge pieptul sa iasa...cand simti caldura cand il vezi..cand simti ca ochii ti se umezesc de fericire cand apare in calea ta si iti face si cu ochiul..sau te claxoneaza,...cand te mananca pasarica de iti vine sa te urci pe pereti..cine dracu se mai gandeste la scoala?
one_size
Postat pe 6 Ianuarie 2010 10:19
De la: one_size, la data 2010-01-06 10:19:14cand inima iti bate asa de tare..incat simti ca iti sparge pieptul sa iasa...cand simti caldura cand il vezi..cand simti ca ochii ti se umezesc de fericire cand apare in calea ta si iti face si cu ochiul..sau te claxoneaza,...cand te mananca pasarica de iti vine sa te urci pe pereti..cine dracu se mai gandeste la scoala?






... ... induisator !!! ... parca vad filmul liceenii ... ce viata cruda sa trebuiasca sa ingropi niste ani atit de frumosi sub carti ! ...
marco918
Postat pe 6 Ianuarie 2010 10:29
De la: marco918, la data 2010-01-06 10:29:20
De la: one_size, la data 2010-01-06 10:19:14cand inima iti bate asa de tare..incat simti ca iti sparge pieptul sa iasa...cand simti caldura cand il vezi..cand simti ca ochii ti se umezesc de fericire cand apare in calea ta si iti face si cu ochiul..sau te claxoneaza,...cand te mananca pasarica de iti vine sa te urci pe pereti..cine dracu se mai gandeste la scoala?






... ... induisator !!! ... parca vad filmul liceenii ... ce viata cruda sa trebuiasca sa ingropi niste ani atit de frumosi sub carti ! ...


nu mai rade!ca nu aveai tu asa sentimente la 14 ani!ce stii tu!
one_size
Postat pe 6 Ianuarie 2010 10:34
De la: one_size, la data 2010-01-06 10:19:14cand inima iti bate asa de tare..incat simti ca iti sparge pieptul sa iasa...cand simti caldura cand il vezi..cand simti ca ochii ti se umezesc de fericire cand apare in calea ta si iti face si cu ochiul..sau te claxoneaza,...cand te mananca pasarica de iti vine sa te urci pe pereti..cine dracu se mai gandeste la scoala?


DaDaDaDadada......
intru totul de acord, cu o mica precizare, el a clasonat, nu a claxonat. Poate ea era pur si simplu in calea lui, dar ce mai conteaza detaliile cand e vorba de iubire. Deci clasonul a cucerit-o definitv.
Boca
Postat pe 6 Ianuarie 2010 10:37
De la: Boca, la data 2010-01-06 10:37:36
De la: one_size, la data 2010-01-06 10:19:14cand inima iti bate asa de tare..incat simti ca iti sparge pieptul sa iasa...cand simti caldura cand il vezi..cand simti ca ochii ti se umezesc de fericire cand apare in calea ta si iti face si cu ochiul..sau te claxoneaza,...cand te mananca pasarica de iti vine sa te urci pe pereti..cine dracu se mai gandeste la scoala?


DaDaDaDadada......
intru totul de acord, cu o mica precizare, el a clasonat, nu a claxonat. Poate ea era pur si simplu in calea lui, dar ce mai conteaza detaliile cand e vorba de iubire. Deci clasonul a cucerit-o definitv.


precizarea ta este gresita!
baga repede un ochi in cartea de limba romana sa vezi cum se scrie corect!
sau te-a "clasonat" si pe tine ala/aia de romana!
one_size
Postat pe 6 Ianuarie 2010 10:40
Mai, voi n-ati citit corect si pe litere, nu e claxonat si nici clasonat, ci........clansonat
miss_darine
Postat pe 6 Ianuarie 2010 10:44
Precizarea mea nu este gresita, m-am luat dupa datele exacte.
Nu recunosc nimic decat ca am uitat un "n":

De la: kudika099248, la data 2010-01-06 09:36:49deci vreau sa ma ajutati si pe mine urgent :(( ........... deci am 14 ani sunt clasa a 7a si la scoala la mine a venit un prof de 32 de ani.... eu cred k ma place pt k : imi face q ochiul ma saluta knd pleaca ...ma CLANSONEAZA .......vb q mn mai mult decat vb q ceilalti ..................se uita altfel la mn:-?....eu sincer il plaC:|
va rog sa ma ajutati[-o


da, miss, f perspicaca ;)
Boca
Postat pe 6 Ianuarie 2010 10:44
De la: miss_darine, la data 2010-01-06 10:44:14Mai, voi n-ati citit corect si pe litere, nu e claxonat si nici clasonat, ci........clansonat

bine ca te bagi si tu repede!
one_size
Postat pe 6 Ianuarie 2010 10:47
De la: Boca, la data 2010-01-06 10:44:52Precizarea mea nu este gresita, m-am luat dupa datele exacte.
Nu recunosc nimic decat ca am uitat un "n":

De la: kudika099248, la data 2010-01-06 09:36:49deci vreau sa ma ajutati si pe mine urgent :(( ........... deci am 14 ani sunt clasa a 7a si la scoala la mine a venit un prof de 32 de ani.... eu cred k ma place pt k : imi face q ochiul ma saluta knd pleaca ...ma CLANSONEAZA .......vb q mn mai mult decat vb q ceilalti ..................se uita altfel la mn:-?....eu sincer il plaC:|
va rog sa ma ajutati[-o


da, miss, f perspicaca ;)

da corect!
one_size
Postat pe 6 Ianuarie 2010 10:47
De la: one_size, la data 2010-01-06 10:34:24
De la: marco918, la data 2010-01-06 10:29:20
De la: one_size, la data 2010-01-06 10:19:14cand inima iti bate asa de tare..incat simti ca iti sparge pieptul sa iasa...cand simti caldura cand il vezi..cand simti ca ochii ti se umezesc de fericire cand apare in calea ta si iti face si cu ochiul..sau te claxoneaza,...cand te mananca pasarica de iti vine sa te urci pe pereti..cine dracu se mai gandeste la scoala?






... ... induisator !!! ... parca vad filmul liceenii ... ce viata cruda sa trebuiasca sa ingropi niste ani atit de frumosi sub carti ! ...


nu mai rade!ca nu aveai tu asa sentimente la 14 ani!ce stii tu!






... ce stii tu ! ... eram jumate de clasa ''indragostiti'' de o fatuca frumusica si ''dezghetata'' ... in tacere ca functiona comitetul de parinti mai bine ca kgb-ul !!! ... s-a spinzurat pe la 32 de ani ... de morti numai de bine ...

marco918
Postat pe 6 Ianuarie 2010 10:51
Mai intii trebuie sa vezi daca il placi le profesor ignorind aspectul fizic , folosind doar calitatile de comportament atasament si responsabilitate , apoi trebuie sa vezi daca il placi privind doar aspectul fizic si ignorind celelalte ,s-ar putea sa ramai surprinsa ca de fapt tu nu il placi . Atentie mare, greselile uneori se pot repara dar timpul pierdut nu il poti recupera. Mai cauta si alti baieti , nu te limita la un losibil obsedat de moda. O zi buna.
Aurel_inventatorul
Postat pe 13 Ianuarie 2010 16:40
Daca el nu are minte, macar tu sa ai.
kudika098645
Postat pe 13 Ianuarie 2010 16:44
si chiar de a r fi asa ce Dumnezeu ai putea tu dialoga cu un om de 32 de ani care sigur are rate, necazuri, mioci probleme de coloana , ii amorteste poate si umarul drept ciind e frig afara, erwctia mai are d esuferti poate in anumite seri... Nu e pacat s artzi etapele adolescentei ca sa treci direct intr-o crunta si nedorita maturitate?!
Aproape_eu
Postat pe 13 Ianuarie 2010 18:48
fetitza eu am 19 ani,deci ca sa zic generatia ta.
sfatul meu?vezi-ti de scoala si lasa dragostea;spune-i lu' nenea prof ca pedepsa e mai mare ca varsta daca vrei sa simti fiorii iubirii fa-o cu unul de varsta ta,ca daca de acum te mananca la 19 ani ai mei ce faci? succes
Lady_Pisy
Postat pe 14 Ianuarie 2010 11:28
multa bafta[img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/2514/2514529e19djav7ag.jpg[/img][/url]
yumy
Postat pe 14 Ianuarie 2010 11:35
De la: kudika099248, la data 2010-01-06 09:36:49deci vreau sa ma ajutati si pe mine urgent :(( ........... deci am 14 ani sunt clasa a 7a si la scoala la mine a venit un prof de 32 de ani.... eu cred k ma place pt k : imi face q ochiul ma saluta knd pleaca ...ma clansoneaza .......vb q mn mai mult decat vb q ceilalti ..................se uita altfel la mn:-?....eu sincer il plaC:|
va rog sa ma ajutati[-o

Fetito trezeste-te dracului la realitate!!! Pune mana pe carte si nu te mai comporta ca o iepuroaica in calduri!Lasa omul in pace si nu mai face fitze.Aduci necazuri.Asta este cu pitzipoancele de varsta ta ,va credeti toate Columbeanca si irezistibile.Bietul om s-o purta frumos ca sa socializeze cu elevii,sa poata sa-si tina cursurile.Cum crezi ca un barbat in adevaratul sens al cuvantului s-ar putea uita la o gasca? Gandeste-te la invatatura nu la cum sa-ti arati fundul si tzatzele.
Coco_2
Postat pe 14 Ianuarie 2010 18:35
De la: kudika099248, la data 2010-01-06 09:36:49deci vreau sa ma ajutati si pe mine urgent :(( ........... deci am 14 ani sunt clasa a 7a si la scoala la mine a venit un prof de 32 de ani.... eu cred k ma place pt k : imi face q ochiul ma saluta knd pleaca ...ma clansoneaza .......vb q mn mai mult decat vb q ceilalti ..................se uita altfel la mn:-?....eu sincer il plaC:|
va rog sa ma ajutati[-o

De fapt se vede cat de desteapta esti prin simplul fapt ca incepi o propozitie cu ,,deci,, si mai mult il folosesti repetat.
Coco_2
Postat pe 14 Ianuarie 2010 18:36
draga domnisoara adolescenta: de ce iti bati capul cu o alta grija in viata ta? concentreaza-te la ceea ce ai de facut la scoala dragalaso ai timp dupa 18 ani sa-ti placa 100 de barbati! acum nu este timpul , nici momentul minte sanatoasa corp sanatos succes si ai grija de copilaria ta inocenta pupik
laramira
Postat pe 15 Ianuarie 2010 09:17
dragalaso povesteste la ora de dirigentie , ce ti se intampla si gestul profesurului mitocan, de a-ti face cu ochiul etc tu nu ai o problema adolescentii in general sunt hartuiti de unii profesori imorali ai incercat sa studiezi un instrument muzical?- chitara inimii tale mult noroc pisoias!
laramira
Postat pe 15 Ianuarie 2010 09:26
joci des lapte gros sau capra noua[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]
freakbabe
Postat pe 19 Ianuarie 2010 00:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna dimineata! 8 De la: kudika312928 6 Septembrie 2010 11:52
compatibilitate leu -balanta 4 De la: anca0704 14 Mai 2009 21:58
ea capricorn, el varsator 1 De la: kudika_11594 15 August 2014 00:52
timpu decide sau eu? 8 De la: mitura 27 Decembrie 2009 12:44
kudika069665 2 De la: addodas 19 Septembrie 2009 18:57