Setari Cookie-uri

Partenerii de viata sunt schimbatori!

Mi-as dori foarte mult sa-mi raspundeti cu privire la mica mea povestioara.Am un prieten cu care sunt de 2 ani si jumatate,si totusi nu-l cunosc indeajuns,o zi e bine doua e rau,cind el greseste cu ceva se poarta in asa fel incit eu sa nu dau mare importanta greselii lui.Insa eu cind fac vreo greseala mica imi inchide telefonul,nici nu vrea sa ma asculte,daca cineva imi face un compliment isi schimba atitudinea fata de mine parca as fi o straina fata de el.IMI DORESC SA AIBA FRICA CA MA POATE PIERDE SI SA_MI DEA IMPORTANTA MAI MARE! astept sfaturile vostre!
kudika128331
Postat pe 23 Februarie 2010 15:37
Incearca daca, poti sa te comporti si tu la fel si daca nu ajungeti la un numitor comun, lasa-l sa se duca invartindu-se
mj300877
Postat pe 25 Februarie 2010 21:37
FI indiferenta!!
Am observat ca majoritatea oamenilor fac la fel ,cand gresesc
Nu e singuru' ..ce naiba!da-l draq...
blaa
Postat pe 25 Februarie 2010 22:56
Numele meu este Cristina , sunt aici sa va citesc cartile. Va pot ajuta sa faceti schimbarile care sunt potrivite. Fac preziceri detaliate pentru viitor. Raspund intrebarilor, telul meu este sa luminez si sa inspir. Cu totii suntem familiarizati cu ideea ca exista si altceva dincolo de realitatea simturilor si instinctiv ne luptam sa ajungem dincolo de aceste limitari. Cateodata ne agatam inimile de o anumita persoana, slujba, situatie si devenim captivi ai mintii pentru ca refuzam sa acceptam ca un anumit lucru nu se va intampla niciodata si continuam sa speram si sa pierdem timp pretios din viata, luni sau chiar ani, pana devenim cinstiti cu noi insine si acceptam adevarul situatiei noastre. Iar atunci, tarotul poate deveni folositor.
Pt. mai multe detalii va rog sa intrati pe site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 5 Mai 2010 01:36
Numele meu este Cristina , sunt aici sa va citesc cartile. Va pot ajuta sa faceti schimbarile care sunt potrivite. Fac preziceri detaliate pentru viitor. Raspund intrebarilor, telul meu este sa luminez si sa inspir. Cu totii suntem familiarizati cu ideea ca exista si altceva dincolo de realitatea simturilor si instinctiv ne luptam sa ajungem dincolo de aceste limitari. Cateodata ne agatam inimile de o anumita persoana, slujba, situatie si devenim captivi ai mintii pentru ca refuzam sa acceptam ca un anumit lucru nu se va intampla niciodata si continuam sa speram si sa pierdem timp pretios din viata, luni sau chiar ani, pana devenim cinstiti cu noi insine si acceptam adevarul situatiei noastre. Iar atunci, tarotul poate deveni folositor.
Pt. mai multe detalii va rog sa intrati pe site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 5 Mai 2010 01:40
Fa si tu la fel sa vada cum e si poate`si da seama de ce face.
Elyaa
Postat pe 6 Iulie 2011 11:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hair stylisti 10 De la: kudika365624 9 Februarie 2011 23:46
Vand lentile colorate 1 De la: kudika151068 24 Martie 2010 23:32
Ma masturbez 5 De la: kudika_972181 24 Februarie 2015 23:04
Lentile de contact sau ochelari de vedere 4 De la: pissy 4 Septembrie 2009 20:29
Love sucks 50 De la: Elyaa 6 Iulie 2011 11:18