Setari Cookie-uri

Videochat- PRO sau CONTRA?

De la: Paola_Motta_1, la data 2014-03-06 23:42:29 Daca vrei sa faci bani site-il este asta http://sexycamgirlitaly.rivcash.com daca te inscri pe acest site, o sa apari pe toate paginile de network si o sa fi pintre modelele de top...mergi la sectiunea inscriete gratis webcam girl...eu fac munca asta de 2ani si castig in jur de 2.500 euro pe luna...facand show 4ore pe seara...cred ca toate stiti ce este un videochat!!! Va trebuiesc doua poze sexy, poza dupã buletin...trebuie sa salvati in pc contractul iar dupã acea îl trageri la imprimanta îl semnati si îl bagati iar pe pc scanandul sau facandui o poza foarte clara..inscrierea se face o data daca gresesti...adio nu mai poti face nimic..stati linstite totul trebuie sa se asigure ei ca sunteti voi e un site super sigur...si nu va vede nimeni datele personale! Poti sa te arati cui vrei tu, poti sa iti pui masca poti sa blochezi orasul tãu si asa mai departe...plata se face cu un cont bancar, foaie de cec sau cont postal...intrebari ? Pentru info contactati-o elisacam88@outlook.it
MARSSS
athos_is_back
Postat pe 7 Martie 2014 02:04
De la: athos_is_back, la data 2014-03-07 02:04:39
De la: Paola_Motta_1, la data 2014-03-06 23:42:29 Daca vrei sa faci bani site-il este asta http://sexycamgirlitaly.rivcash.com daca te inscri pe acest site, o sa apari pe toate paginile de network si o sa fi pintre modelele de top...mergi la sectiunea inscriete gratis webcam girl...eu fac munca asta de 2ani si castig in jur de 2.500 euro pe luna...facand show 4ore pe seara...cred ca toate stiti ce este un videochat!!! Va trebuiesc doua poze sexy, poza dupã buletin...trebuie sa salvati in pc contractul iar dupã acea îl trageri la imprimanta îl semnati si îl bagati iar pe pc scanandul sau facandui o poza foarte clara..inscrierea se face o data daca gresesti...adio nu mai poti face nimic..stati linstite totul trebuie sa se asigure ei ca sunteti voi e un site super sigur...si nu va vede nimeni datele personale! Poti sa te arati cui vrei tu, poti sa iti pui masca poti sa blochezi orasul tãu si asa mai departe...plata se face cu un cont bancar, foaie de cec sau cont postal...intrebari ? Pentru info contactati-o elisacam88@outlook.it
MARSSS
zaaaaaat
NEGRUTTTT
Postat pe 7 Martie 2014 05:38
Pro, bineinteles ca... pro ! Dar... gratis !
alegro6543
Postat pe 7 Martie 2014 07:17
De la: kudika_956391, la data 2014-03-07 05:38:48
De la: athos_is_back, la data 2014-03-07 02:04:39
De la: Paola_Motta_1, la data 2014-03-06 23:42:29 Daca vrei sa faci bani site-il este asta http://sexycamgirlitaly.rivcash.com daca te inscri pe acest site, o sa apari pe toate paginile de network si o sa fi pintre modelele de top...mergi la sectiunea inscriete gratis webcam girl...eu fac munca asta de 2ani si castig in jur de 2.500 euro pe luna...facand show 4ore pe seara...cred ca toate stiti ce este un videochat!!! Va trebuiesc doua poze sexy, poza dupã buletin...trebuie sa salvati in pc contractul iar dupã acea îl trageri la imprimanta îl semnati si îl bagati iar pe pc scanandul sau facandui o poza foarte clara..inscrierea se face o data daca gresesti...adio nu mai poti face nimic..stati linstite totul trebuie sa se asigure ei ca sunteti voi e un site super sigur...si nu va vede nimeni datele personale! Poti sa te arati cui vrei tu, poti sa iti pui masca poti sa blochezi orasul tãu si asa mai departe...plata se face cu un cont bancar, foaie de cec sau cont postal...intrebari ? Pentru info contactati-o elisacam88@outlook.it
MARSSS
zaaaaaat
zaaaat sa ii spui lu ma-ta... mai inteles?
athos_is_back
Postat pe 7 Martie 2014 13:06
Foarte putine studio-uri videochat care ofera un loc de munca stabil si care sa iti ofere siguranta ca vei fi la timp platita. Si eu am cautat foarte mult timp pana am gasit un studio profesional videochat care sa se tina de cuvant si sa imi ofere tot ce mi-au promis inca de la inceput. Mi-a fost foarte greu, deoarece eram dezamagita cand mi se dadeau bani si nu erau atatia cat mi s-au promis. Am lucrat pe la vreo trei studio-uri, in unul dintre ele in niste conditi mizerabilE. Am suportat foarte multe din partea oamenilor care lucrau acolo, pana m-am hotarat sa plec. Dupa aceea am inceput sa caut si eu ca tine pe forum-uri, site-uri, comment-uri pana am gasit acest studio http://www.leaderstudio.ro/ . Eram destul de retinuta si ma gandeam ca patesc la fel ca la celelalte, insa nu a fost asa. Sunt platita la timp , sunt respecata si mi se acorda foarte multe beneficii. Trebuie sa fii serioasa atat cere acest studio profesional de videochat.
kudika_960467
Postat pe 10 Aprilie 2014 07:43
De la: kudika_960467, la data 2014-04-10 07:43:12Foarte putine studio-uri videochat care ofera un loc de munca stabil si care sa iti ofere siguranta ca vei fi la timp platita. Si eu am cautat foarte mult timp pana am gasit un studio profesional videochat care sa se tina de cuvant si sa imi ofere tot ce mi-au promis inca de la inceput. Mi-a fost foarte greu, deoarece eram dezamagita cand mi se dadeau bani si nu erau atatia cat mi s-au promis. Am lucrat pe la vreo trei studio-uri, in unul dintre ele in niste conditi mizerabilE. Am suportat foarte multe din partea oamenilor care lucrau acolo, pana m-am hotarat sa plec. Dupa aceea am inceput sa caut si eu ca tine pe forum-uri, site-uri, comment-uri pana am gasit acest studio http://www.leaderstudio.ro/ . Eram destul de retinuta si ma gandeam ca patesc la fel ca la celelalte, insa nu a fost asa. Sunt platita la timp , sunt respecata si mi se acorda foarte multe beneficii. Trebuie sa fii serioasa atat cere acest studio profesional de videochat.



Ia uiteeee....a iesit matroana la racolat fatuci slabe de minte...
kudika226898
Postat pe 10 Aprilie 2014 15:15
da asa se racoleaza fraierele...... nu este de ajuns ca sunt pline ziarele de anunturi ....ti se face greata ...
kudika_956659
Postat pe 29 Mai 2014 11:59
In primul rand, imi doresc din suflet ca 'femeia din Romania' sa nu fie reprezentata de unele raspunsuri date pe acest subiect. In al doilea rand, v`as ruga sa nu ma includeti decat in discutii serioase, obiective si documentate.
Eu fac de vreo 2 ani videochat, nu am absolut nici o retinere sa o spun, am inceput acasa dar am ales sa`mi caut un job cu carte de munca, asa ca am optat pt un studio. Sunt destule profesionale, dar si multe de care sa te feresti.
Videochat`ul nu este prostitutie, dar fiecare cu parerea lui, felicitari celor care nu parasesc niciodata cutia ermetica a mintii lor. Pentru cine are intrebari serioase, stau la dispozitie. Momentan nu lucrez, doar verific optiunile si in Iasi ar fi vreo cateva studiouri serioase printre care RedRose, Studio 9 sau Chatlive. Deocamdata am vb cu cei de la Studio 9 si urmeaza sa merg la interviu. Din paginile lor de web si ceilalti par ok.
kudika_976009
Postat pe 6 Noiembrie 2014 11:12
De la: kudika_976009, la data 2014-11-06 11:12:42In primul rand, imi doresc din suflet ca 'femeia din Romania' sa nu fie reprezentata de unele raspunsuri date pe acest subiect. In al doilea rand, v`as ruga sa nu ma includeti decat in discutii serioase, obiective si documentate.
Eu fac de vreo 2 ani videochat, nu am absolut nici o retinere sa o spun, am inceput acasa dar am ales sa`mi caut un job cu carte de munca, asa ca am optat pt un studio. Sunt destule profesionale, dar si multe de care sa te feresti.
Videochat`ul nu este prostitutie, dar fiecare cu parerea lui, felicitari celor care nu parasesc niciodata cutia ermetica a mintii lor. Pentru cine are intrebari serioase, stau la dispozitie. Momentan nu lucrez, doar verific optiunile si in Iasi ar fi vreo cateva studiouri serioase printre care RedRose, Studio 9 sau Chatlive. Deocamdata am vb cu cei de la Studio 9 si urmeaza sa merg la interviu. Din paginile lor de web si ceilalti par ok.



Hai, matroana, lasa reclama...ia trenul foamei spre Moldova...
kudika226898
Postat pe 6 Noiembrie 2014 16:46
Eu sunt de parere ca videochatul poate fi o meserie ca oricare alta.
Videochatul_ro
Postat pe 17 August 2016 19:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Este foarte dificil sa lupti cu morile de vant!! 3 De la: Larysszuka 25 Iulie 2009 20:05
Hello 3 De la: Abi1Kate 18 Aprilie 2011 12:01
Ce nume sa-i dau motanasului? 31 De la: greierash 2 Iulie 2009 23:11
Cadouri de Valentine`s... 3 De la: donttouch 4 Februarie 2009 14:59
pisica mea 21 De la: kudika055844 23 Ianuarie 2010 13:43