Setari Cookie-uri

Experiente cotidiene

Un salut cald pentru toti membrii acestui forum.
Am ceva timp de cand m-am inregistrat pe acet site dar nu am fost prea activa ca sa zic asa...am citit multe dintre topicurile voastre si am observat ca participatii cu toti si fiecare are cate o intrebare pe cand altii vin cu mii de raspunsuri.
Avand in vedere ca sunteti deja o comunitate si putem invata foarte multe din acet forum indraznesc sa popun o idee.
Avem nevoie de sfaturi,de sugestii,de propuneri nu numai in moda si sanatate pentru ca societatea noastra sa schimba foarte repede, si cu totii putem invata din reusitele sau esecurile altora. Ne putem orienta sau organiza in functie de experientele anterioare.
As dori ca in acest subiect sa acoperim totul cariera,lifestyle,news.
SA impartasin cate ceva din viata noastra pentru a ajuta pe ceilalti sa nu repete aceleasi greseli sau de ce nu sa obtina aceleasi succese ca noi.
Multe fete fac greseli din dragoste pe cand multi baieti se gandesc zi de zi la o reusita financiara sau la idei de mici afaceri pentru a reusi in viitor si viceversa.
Vrei sa ne impartasesti reusita ta?
Vrei un sfat,o idee,un ajutor pentru a realiza ceva?
A facut alegerea gresita sau deciziile luate in trecut au dus la un esec fie sentimental fie in cariera?
Haide-ti sa invatam ceva si nu numai...SA REUSIM IN CEEA CE FACEM!!!!
casey_cat
Postat pe 21 Februarie 2010 19:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
''Sfantul '' Constantin 15 De la: yumalai 14 Aprilie 2010 09:26
RELIGIE,POPI,OBICEIURI PROASTE 5 De la: freakbabe 4 Ianuarie 2010 01:29
cine spune ce e bine si ce nu??? 15 De la: dontworibehapi 30 Aprilie 2009 08:49
Majorat 3 De la: lovelife 4 Decembrie 2014 19:41
kudikuplu 3 De la: snickers 9 Februarie 2008 19:01