Setari Cookie-uri

Welcome ... to me

Desi sint inscrisa de buna vreme pe aici, nu am postat niciodata pe forum. Iata insa ca voi incepe de astazi. Si am deschis topicul acesta pentru a va spune, cum altfel decit la o cana de cafea aburinda si asezonata cu bunatati, fiecaruia dupa placere, bine v-am gasit. Poate imi veti ura si voi bun venit si astfel vom incepe usor usor sa avem o idee cu cine vorbim.
Urmatorul pas va fi sa explorez putin forumul pe aici. Dar usa ramine deschisa in topicul acesta si cestile pregatite. Cafeaua e si ea acolo, calda, numai sa turnati si sa adaugati frisca, ciocolata, caramel, spuma de lapte sau ... nimic. Cum am zis, dupa placerea fiecareia/fiecaruia.
soraderazboi
Postat pe 26 Februarie 2010 15:26
buna!!! bine ai venit! si ...distractie placuta pe acest forum...
geanigi
Postat pe 26 Februarie 2010 15:58
[img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/2193/2193347cc526a7lzi.png[/img][/url]
Shhh
Postat pe 26 Februarie 2010 16:52
Multumesc, geanigi. Tu cum preferi cafeaua?

Shhh, you're welcome is ... tasty!
soraderazboi
Postat pe 26 Februarie 2010 17:02
[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/259/259521lfzhj1g03s.gif[/img][/url]
coldwind
Postat pe 26 Februarie 2010 17:13
De la: soraderazboi, la data 2010-02-26 17:02:53Multumesc, geanigi. Tu cum preferi cafeaua?

Shhh, you're welcome is ... tasty!


bine ai venit hai in cafenea
iulia069834
Postat pe 26 Februarie 2010 17:16
Multumesc frumos, coldwind si iulia. :) Ne asezam sa bem cafeaua?
Cred ca mi-ar placea sa-mi spuneti ceva despre voi, asa cum si eu va voi spune despre mine. Voi incepe prin a zice ca am ajuns in Bucuresti acum patru ani, venind din Timisoara, si as vrea sa ma intorc acasa. Sau sa merg spre un nou acasa, la Cluj. M-am indragostit de orasul acesta. Cind cobori spre el cu masina arata atit de frumos in noapte incit nu-i poti rezista. Plus ca are foarte multe alte atuuri.
Am sa revin sa va spun mai multe despre mine, daca vreti.
soraderazboi
Postat pe 27 Februarie 2010 02:43
De la: soraderazboi, la data 2010-02-27 02:43:03Multumesc frumos, coldwind si iulia. :) Ne asezam sa bem cafeaua?
Cred ca mi-ar placea sa-mi spuneti ceva despre voi, asa cum si eu va voi spune despre mine. Voi incepe prin a zice ca am ajuns in Bucuresti acum patru ani, venind din Timisoara, si as vrea sa ma intorc acasa. Sau sa merg spre un nou acasa, la Cluj. M-am indragostit de orasul acesta. Cind cobori spre el cu masina arata atit de frumos in noapte incit nu-i poti rezista. Plus ca are foarte multe alte atuuri.
Am sa revin sa va spun mai multe despre mine, daca vreti.


sigur.. da...dar nu aici ..ttp://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/31830/Va-rog-ajutati-ma.html#post-875770
iulia069834
Postat pe 27 Februarie 2010 13:05
De la: iulia069834, la data 2010-02-27 13:05:16
De la: soraderazboi, la data 2010-02-27 02:43:03Multumesc frumos, coldwind si iulia. :) Ne asezam sa bem cafeaua?
Cred ca mi-ar placea sa-mi spuneti ceva despre voi, asa cum si eu va voi spune despre mine. Voi incepe prin a zice ca am ajuns in Bucuresti acum patru ani, venind din Timisoara, si as vrea sa ma intorc acasa. Sau sa merg spre un nou acasa, la Cluj. M-am indragostit de orasul acesta. Cind cobori spre el cu masina arata atit de frumos in noapte incit nu-i poti rezista. Plus ca are foarte multe alte atuuri.
Am sa revin sa va spun mai multe despre mine, daca vreti.


sigur.. da...dar nu aici ..ttp://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/31830/Va-rog-ajutati-ma.html#post-875770


scuze aici http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/25607/Free-Caffe-2-un-regalo-ai-miei-amici/Free-Caffe-2-un-regalo-ai-miei-amici-pagina-2188.html
iulia069834
Postat pe 27 Februarie 2010 13:37
Pai ... de ce nu aici? Ar fi fost un loc bun ca sa aflu ceva despre voi si sa aflati ceva despre mine, inainte sa ne apucam de taclale.
Dar acum n-om trage unii de altii.
soraderazboi
Postat pe 28 Februarie 2010 01:00
De la: soraderazboi, la data 2010-02-26 15:26:54Desi sint inscrisa de buna vreme pe aici, nu am postat niciodata pe forum. Iata insa ca voi incepe de astazi. Si am deschis topicul acesta pentru a va spune, cum altfel decit la o cana de cafea aburinda si asezonata cu bunatati, fiecaruia dupa placere, bine v-am gasit. Poate imi veti ura si voi bun venit si astfel vom incepe usor usor sa avem o idee cu cine vorbim.
Urmatorul pas va fi sa explorez putin forumul pe aici. Dar usa ramine deschisa in topicul acesta si cestile pregatite. Cafeaua e si ea acolo, calda, numai sa turnati si sa adaugati frisca, ciocolata, caramel, spuma de lapte sau ... nimic. Cum am zis, dupa placerea fiecareia/fiecaruia.

.....foarte frumos..speech de deschidere a unui nou topic...dar ...imi permiteti sau nu...trebuie sa va spun ca includeti in textul dumneavoastra ceea ce se numeshte ...A VORBI FARA ACOPERIRE...trebuie sa recunosc ca acest stil mai este adoptat si de catre alte persoane...banuiesc eu diferite...dar totusi ramane ...fara acoperire
....referitor ca cana de cafea...frumoasa exprimare...dar dupa cum am zis...fara acoperire....pentru ca eu poate chiar vreau cana aia de cafea...la propriu...nu la figurat...si inteleg ca dumneavoastra nu prea puteti sa mi/o oferiti la propriu...cand vorbiti desprea ea ca si cand ati aveao si mi/ati putea/o oferi..!!!!
...cum am zis...am mai observat persoane care au acelasi stil de a scrie pe forum...dara daca observ ca se aplica shi altora...nu inteleg....shi stau shi ma intreb ce e in ne/regula cu mine....
....ar veni replica...ca sigur cine are acces la internet isi poate permite shi o cana de cafea....dar presupun ca nu toata lumea care poate citi acest topic...isi poate permite acea ceafea de care vorbiti....cu frisca,ciocolata,caramel,spuma de lapte.....!!!
andreea_n_x
Postat pe 28 Februarie 2010 01:34
ma duc sa/mi prepar un 3in1...ca da am poftit sa beau o cafea...dar nu mi/o permit pe aia cu caramel,frisca,spuma de lapte!
andreea_n_x
Postat pe 28 Februarie 2010 01:37
Caramelul se prepara mai usor decit iti inchipui. Stii cum se face zaharul ars? Ei, ala e caramel.
In rest, ai facut doar o mare risipa de cuvinte. Sa inteleg ca ai dori acum, la 3 am, sa vii la mine acasa sa-ti ofer o cafea?
Hmmm, parca subforumul acesta se numea cafenea virtuala.

Sint curioasa ce imi mai poti spune despre tine in afara de ceea ce tocmai mi-ai spus.
soraderazboi
Postat pe 28 Februarie 2010 03:06
nimic...asta spune totul despre mine....si zaharul ars...nu e totuna cu caramelu...zaharul ars..e caramel tziganesc
andreea_n_x
Postat pe 28 Februarie 2010 11:03
nu...am pretentzia....decat daca se poate a nu se vorbi fara acoperire...la un nivel macar....cafenea virtuala..cafenea virtuala...dar informatiile alea...nu se refera la ceva asha de virtual....pur si simplu...nu e bine sa starnesti pofte...pe care sigur nu ai cum le satisface.....adica ar trebui sa ne gandim ca nu toti cei care au acces la internet sunt si neaparat oameni de bani gata care isi permit orice la oerice ora din zi sau din noapte....
....pe teme culinare ..gastronomice ma rog...sunt o persoana pofticioasa...de cand ma stiu eu....adica ce sa zic...mi se pare lipsit de bun simt....sa m/apuc io acuma sa vorbesc de nu stiu ce meniu de mancare...gandindu/ma ca poate ii fac cuiva pofta si respectivul(a)..nu prea are cu ce si/o satisface..!..
....asta e asha ca principiu....
....se poate ca unii sa se strice de ras citind asta...dar nu e nimic de ras
andreea_n_x
Postat pe 28 Februarie 2010 11:08
in sfarsit ceva mai acceptabil pe forum sa vb si eu despre mine:eu sunt din dej un orasel la 60 de km de cluj un orasel chiar frumos linistit cu potential economic .sunt f mandra de cluj si chiar de tot ardealul numai aici gasesti oameni cumsecade.in fiecare dimineata dupa ce imi duc copilasi la camin vin acasa imi pun cafeaua si incep sa citesc discutiile de pe forum si mai nou nu prea ai ce citi dar asta e
kudika110674
Postat pe 28 Februarie 2010 11:16
De la: kudika110674, la data 2010-02-28 11:16:34in sfarsit ceva mai acceptabil pe forum sa vb si eu despre mine:eu sunt din dej un orasel la 60 de km de cluj un orasel chiar frumos linistit cu potential economic .sunt f mandra de cluj si chiar de tot ardealul numai aici gasesti oameni cumsecade.in fiecare dimineata dupa ce imi duc copilasi la camin vin acasa imi pun cafeaua si incep sa citesc discutiile de pe forum si mai nou nu prea ai ce citi dar asta e

...unde iti duci copilashii???
andreea_n_x
Postat pe 28 Februarie 2010 11:22
De la: andreea_n_x, la data 2010-02-28 11:08:32nu...am pretentzia....decat daca se poate a nu se vorbi fara acoperire...la un nivel macar....cafenea virtuala..cafenea virtuala...dar informatiile alea...nu se refera la ceva asha de virtual....pur si simplu...nu e bine sa starnesti pofte...pe care sigur nu ai cum le satisface.....adica ar trebui sa ne gandim ca nu toti cei care au acces la internet sunt si neaparat oameni de bani gata care isi permit orice la oerice ora din zi sau din noapte....
....pe teme culinare ..gastronomice ma rog...sunt o persoana pofticioasa...de cand ma stiu eu....adica ce sa zic...mi se pare lipsit de bun simt....sa m/apuc io acuma sa vorbesc de nu stiu ce meniu de mancare...gandindu/ma ca poate ii fac cuiva pofta si respectivul(a)..nu prea are cu ce si/o satisface..!..
....asta e asha ca principiu....
....se poate ca unii sa se strice de ras citind asta...dar nu e nimic de ras

pretentia aia ar trebui sa ti-o aplici in primul rand tie, tu scrii numai in orb [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img]
miss_darine
Postat pe 28 Februarie 2010 11:58
in ce scriu?...ca nu am inteles?
andreea_n_x
Postat pe 28 Februarie 2010 12:01
in braille
miss_darine
Postat pe 28 Februarie 2010 12:05
doar cafeluta? ceai...suculet...?! bine ai venit!
roz5blue6lila7
Postat pe 28 Februarie 2010 12:09
Sorry welcome!
si daca tot sunt aici, rozule hai sa ne cinstim cu un suc
miss_darine
Postat pe 28 Februarie 2010 12:13
De la: miss_darine, la data 2010-02-28 12:13:28Sorry welcome!
si daca tot sunt aici, rozule hai sa ne cinstim cu un suc

fara acid...nici nu mai stiu cum are gustul...
roz5blue6lila7
Postat pe 28 Februarie 2010 12:15
De la: andreea_n_x, la data 2010-02-28 01:34:42
De la: soraderazboi, la data 2010-02-26 15:26:54Desi sint inscrisa de buna vreme pe aici, nu am postat niciodata pe forum. Iata insa ca voi incepe de astazi. Si am deschis topicul acesta pentru a va spune, cum altfel decit la o cana de cafea aburinda si asezonata cu bunatati, fiecaruia dupa placere, bine v-am gasit. Poate imi veti ura si voi bun venit si astfel vom incepe usor usor sa avem o idee cu cine vorbim.
Urmatorul pas va fi sa explorez putin forumul pe aici. Dar usa ramine deschisa in topicul acesta si cestile pregatite. Cafeaua e si ea acolo, calda, numai sa turnati si sa adaugati frisca, ciocolata, caramel, spuma de lapte sau ... nimic. Cum am zis, dupa placerea fiecareia/fiecaruia.

.....foarte frumos..speech de deschidere a unui nou topic...dar ...imi permiteti sau nu...trebuie sa va spun ca includeti in textul dumneavoastra ceea ce se numeshte ...A VORBI FARA ACOPERIRE...trebuie sa recunosc ca acest stil mai este adoptat si de catre alte persoane...banuiesc eu diferite...dar totusi ramane ...fara acoperire
....referitor ca cana de cafea...frumoasa exprimare...dar dupa cum am zis...fara acoperire....pentru ca eu poate chiar vreau cana aia de cafea...la propriu...nu la figurat...si inteleg ca dumneavoastra nu prea puteti sa mi/o oferiti la propriu...cand vorbiti desprea ea ca si cand ati aveao si mi/ati putea/o oferi..!!!!
...cum am zis...am mai observat persoane care au acelasi stil de a scrie pe forum...dara daca observ ca se aplica shi altora...nu inteleg....shi stau shi ma intreb ce e in ne/regula cu mine....
....ar veni replica...ca sigur cine are acces la internet isi poate permite shi o cana de cafea....dar presupun ca nu toata lumea care poate citi acest topic...isi poate permite acea ceafea de care vorbiti....cu frisca,ciocolata,caramel,spuma de lapte.....!!!


filozofia cafelei. ori esti proasta ori te prefaci
Shhh
Postat pe 28 Februarie 2010 12:19
Lasa-ti fata-n pace ....
cristinxxx
Postat pe 28 Februarie 2010 12:27
De la: andreea_n_x, la data 2010-02-28 11:08:32nu...am pretentzia....decat daca se poate a nu se vorbi fara acoperire...la un nivel macar....cafenea virtuala..cafenea virtuala...dar informatiile alea...nu se refera la ceva asha de virtual....pur si simplu...nu e bine sa starnesti pofte...pe care sigur nu ai cum le satisface.....adica ar trebui sa ne gandim ca nu toti cei care au acces la internet sunt si neaparat oameni de bani gata care isi permit orice la oerice ora din zi sau din noapte....
....pe teme culinare ..gastronomice ma rog...sunt o persoana pofticioasa...de cand ma stiu eu....adica ce sa zic...mi se pare lipsit de bun simt....sa m/apuc io acuma sa vorbesc de nu stiu ce meniu de mancare...gandindu/ma ca poate ii fac cuiva pofta si respectivul(a)..nu prea are cu ce si/o satisface..!..
....asta e asha ca principiu....
....se poate ca unii sa se strice de ras citind asta...dar nu e nimic de ras


Femeie, tu ai probleme. Te rog sa nu mai intri pe acest topic. Du-te si trateaza-te in alta parte. Aici ti se vor face pofte de o sa te urci pe pereti si n-o sa ai putere sa infrunti diavolul. O sa cazi in inspita si o sa te doara rau posteriorul.
soraderazboi
Postat pe 28 Februarie 2010 13:02
De la: kudika110674, la data 2010-02-28 11:16:34in sfarsit ceva mai acceptabil pe forum sa vb si eu despre mine:eu sunt din dej un orasel la 60 de km de cluj un orasel chiar frumos linistit cu potential economic .sunt f mandra de cluj si chiar de tot ardealul numai aici gasesti oameni cumsecade.in fiecare dimineata dupa ce imi duc copilasi la camin vin acasa imi pun cafeaua si incep sa citesc discutiile de pe forum si mai nou nu prea ai ce citi dar asta e


Bine ai venit. Poate ne spui si cum te cheama ca mie mi-e greu sa-ti spun kudika110674. Dar sa ma prezint eu intii, sint Catalina Letitia.
Pacat ca exagerezi cu faza aia, ca numai in Ardeal gasesti oameni cumsecade. Pe de alta parte, Clujul imi place enorm si mie, atit de mult incit s-ar putea sa ma mut pe acolo in citiva ani. Planuri sint, numai sa le putem pune in aplicare.
Citi copilasi ai? Din ceea ce ai spus, am inteles ca esti casnica. Daca tot am inceput prezentarile, eu lucrez ca editor la o revista de popularizare a stiintelor, cea mai placuta si folositoare publicatie dintre toate la care am lucrat. Fac cu mare drag asta si va fi primul lucru de care o sa-mi para rau cind voi pleca din Bucuresti, inapoi spre Timisoara sau spre Cluj.
soraderazboi
Postat pe 28 Februarie 2010 13:07
De la: cristinxxx, la data 2010-02-28 12:27:00 Lasa-ti fata-n pace ....


La mine la masa va rog sa incercati sa nu jigniti limba romana. Multumesc.
soraderazboi
Postat pe 28 Februarie 2010 13:08
rozblue si miss_darine, multumesc frumos.
Ce-ati zice de o limonada indulcita cu miere? Merge? Se face imediat.
soraderazboi
Postat pe 28 Februarie 2010 13:09
oi fi eru proasta...dar voi aveti tupeu....si prostia cu tupeul nu merg mana in mana
andreea_n_x
Postat pe 28 Februarie 2010 13:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
base sau geoana??? 136 De la: paula_portirroni 1 Ianuarie 2010 10:11
STAND-UP COMEDY SWOHTIME 1 De la: olivertwist 29 Octombrie 2008 22:21
Asta sau Asta? 332 De la: sirghea 7 Octombrie 2010 13:14
Nu pot sa cred! Chiar a murit Michael Jackson? 13 De la: badkitty 18 Septembrie 2009 20:57
Bagarea in seama... 406 De la: gya29 29 Februarie 2012 22:07